• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@mimi69 moc blahopřejeme a přejeme štěstíčko a zdravíčko
18. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. čer 2011 ve 20:14 • luciasek83
Ahoj maminky, můžu se přidat? Mám Adámka 8.10.2009 :slight_smile:
19. čer 2011 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte aj ja som tu dlhšie nebola , zdravím Vas babule :slight_smile:
tak ako vaše zlatička?
napišem čo a ako my : no nočnik- to nehrozí, sadne si na neho len a len oblečený, takže neviem ako dalej, skusim ho teraz cez leto nechavat na ,,ostro,, po vonku, uvidime :slight_smile: inak rozprava ako tak, vačšinu mu rozumieim len ja :grinning:
idete žienky na dovču k moru? ja velmi chcem, len ešte nemam nič vybrane, tak ak mate , dajte tip :slight_smile:zatial papa
20. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no my nočník praktikujeme jen občas. Bohužel není čas na to, aby jsme trénovali nějak souvisle. Jak je ale Adámek na nočníku, hned tlačí a čůrá. Máme ten hrací a na tohle je super. Jakmile přišel na to, že po čůrání hraje, nebyl problém.
Co se týče povídání, jsme na tom hůř. Umí jen pár slov, ale zato moc dobře, což je fajn.
20. čer 2011 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 tak blahoželáme a držte sa :slight_smile:
21. čer 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacenkaja tak ťa tu vítam:grinning:
21. čer 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už 26. odchádzame do Chorvácka ...už sa veeeľmi teším..ideme nal tak na blink...ale zakaždým sme zohnali ubytko, chodievame k Makarskej do Promajny je tam super, nieje to hotolové letovisko takže tam nieje hlava na hlaven a nám to vyhovuje.....dufam, že tam niečo zoženieme....potom pošleme nejeké fotečky....
...nám sa rozviazal jazýček a napredujeme len čo niečo počuje už to chce opakovať ale občas sa to podarí ale občas je z tohot hotová hatlaninka :grinning:
21. čer 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky v pondělí ráno odjíždíme do chorvatska... domluvili jsme si tam potápění a ubytování a tak se maximálně těším. Dokupuju už jen poslední nezbytnosti. Jsem zvědavá co řekne malá na moře. Moc se na to těším.
28. čer 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky , můj syn se narodil 23.9.2009 ve 14 43 . jsme z Jičína
1. črc 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme nar. 23.10.2009.ale ako vidim podla vas sem nepatrime ale podla inych ano :slight_smile: .nevadi vsade to je ine. my budeme mat asi s kazdeho znamenia trosku.do chorvatska chceme aj my ale ja som bojko.jej ako som rada ze je tu teme s rovnakymi detmi len neviem ci tu mozem zostat. :frowning2:
1. črc 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajovamaminka
@miruska15
ahojte baby, jasne že tu možte ostat :slight_smile: :slight_smile: :wink:
ako sa maju vaše detičky? čo mate nove?
my na dovču tiež chceme, teda viac ja ako manžel, dufam, že nakoniec poeltíme :slight_smile:
1. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 od srdca ti blahozelam a tesim sa s tebou!!!
2. črc 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miruska15 jasne ze mozete zostat ved naco sa pytat len bude veselsie :wink: my sme na dovolene uz od maja,heh, ale na buduci tyzden letim do Petrohradu na 6 dni s manzelom na to sa tesim velmi!!! no moj Ervicko rozprava teraz viac po rusky, ako ho to chytilo, tak sme tu a opakuje totalne kazde slovo,len musime to udrzat aj ked budeme naspat na slovensku!!!
@janulabj no my sme tiez vobec nesedeli na nocniku ani sama neviem ako sa mi syn zacal pytat na velky zachod , uz mesiac sme ako velki chlapi chodime na misu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ďakujeme krásne, máme z nej obrovskú radosť - je fakt úžasná a splnil sa nám týmto sen mať ešte dievčatko :D tak sme veľmi šťastní :grinning:
Inak toto je naša princeznička Ninka :wink:
8. črc 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mimi69 Také gratuluji a přeji hlavně hodně zdraví!
13. črc 2011 ve 23:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacenkaja Veľmi pekne ďakujeme :wink:
14. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajovamaminka
@miruska15 ahojte tak aj ja vas tu vítam :wink:
15. črc 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 ta je ale krásnučka, tak nech ste len zdravučký a nech vám robí len radosť. Naozaj je to užasné mať aj babu aj chalana. Ja som si nevedela predstaviť, že budem mať druhého chalana ale teraz by som to nemenila :slight_smile:
15. črc 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na dofči bolo super...boli sme teda v Chorvátsku v letovisku Promajna jeto vedľa Makarskej...drobček zvládal cestu seper, dokázal usedieť okrem prestávok, celú cestu obdivovala som ho zato, mňa už bolele prdel ale zvládol to na 1*, ubytko sme zohnali hneď, počasíčko bolo super ....more bolo trošku stedené a malému sa do neho veľmi nechcelo ale potom sa odvážil až po prdelku :grinning: takže musela som zauradovať a do vodičky sme išli spolu..chcel či nechcel nuž musel :wink: .....trošku sme si aj " oddýchli" od druhej ratolesti, nakoľko ona išla s babkou do Grécka, takže naozaj som si oddýchla, pravidelná strava a pravidelný poobedný spánok robí svoje... :grinning:
15. črc 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babu9 Ďakujeme krásne, vždy som túžila mať párik - najskôr chlapčeka a potom dievčatko, aby ju mal neskôr kto ochraňovať :wink: a aj sa mi to splnilo tak som veľmi šťastná :grinning:
19. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mozem sa k vam pridat?
Nas Arturko je narodeni 30.9.2009 a tak by sme sem mohli patrit :slight_smile:.
Chcela by som sa opytat, ci uz uvazujete nad tym, ze by sme svoje "vahy 2009" dali do skolky...?
26. črc 2011 ve 23:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaia Ahoj, vítám Tě tu :slight_smile: Já Adámka do školky dám hned od září. Je to soukromá školka za slušný peníze, a jelikož jsem se vrátila do práce na 1/2 úvazku a hlídání jiné nemám, budeme to řešit takhle. Je to "miniškolka" - jedno oddělení tam mají pro tyhle menší děti od 2 let. Jsem na Adámka zvědavá, jak to bude zvládat, mám trochu obavy, ale prý mají velice dobré zkušenosti.
27. črc 2011 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenkaja, dakujem za uvitanie aj za odpoved :wink:. Tiez nad tym uvazujem, hlavne kvoli tomu, ze nas Artur sa s nami doslova nudi, ma rad kolektiv a tym, ze cakame coskoro druhe, bolo by fajn riesenie, zabezpecit mu tiez na pol dna program :sunglasses:. Tiez pripada do uvahy iba sukromna skolka, tak sa asi pustim do hladania tej spravnej :slight_smile:
27. črc 2011 v 09:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaia
@kacenkaja
baby a vaše detičky sa už pytaju na nočnik? že do školky? tu beru až deti ktore už enmaju plienku....inak my ostavame nadalej doma, pracu stejne nemám, stale som zamestnaná v ČR, po dovršení 3 rokov pojdem da vypoved, a začnem hladat na Sk. inak ja si to nejak predstavit neviem, Oliver je strašne zamaminkovany :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj, u nas nie je podmienkou chodit na nocnik, ale samostatne jest a pit :slight_smile:. Ak by sme ho dali do skolky, tak na pol dna, nech je v kolektivne :sunglasses:. Cely den by mi velmi chyyybal a Artur je tiez taka moja kabelka, ale dobre mu padne byt aj inde :wink:
27. črc 2011 ve 14:20  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho holky, po dlouhé době hlásím, na nočník stále nechodíme a nosíme plínky.... no nevadí, snad to zvládneme do 3 let, než půjde do školky..... vidím novou maminku @kaia vítej

@mimi69 malá je nádherná, ať je zdravá a roste do krásy.
28. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaia ahoj ahoj tak ťa tu vítam :wink:
1. srp 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaia no my do škôlky ešte nejdeme , nakoľko mám opatrovateľku ..manžela na materskej :grinning: ...ale keby nie tak určite by som ho dala aspoň na poldňa, nakoľko má strašne rád deti a kolektív...cez školský rok chodievame tak na dve hoďky do centra kde sú detičky a je tam super, takže už sa tešíme kedy začne škola :slight_smile: moja staršia dcéra ale nie :grinning: aby sme stretli kámošov a kámošky....
1. srp 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky ako sa vám darí s nočníkom? .....nám ako sa nám chce, niekedy áno a niekedy nie, už máme aj slipečky a keď si ich začúra tak je s toho nešťastný, lebo začúra autičko alebo vláčik ale nepoučí sa :frowning2: snáď na zimu už budeme bez :wink:
1. srp 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek