• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@twity Ahoj, ja som mala podobny problem zo starsim ked isiel do skolky, tak sme boli kazdy mesiac na atb... tiez chytil uplne vsetko co prislo do skolky:slight_smile:) no casom to sa vyrovnalo prebojoval sa a z roku na rok je to lepsie a lepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak aj vam prajem pevne nervy v a zdravicka malej:slight_smile:) my chystame chlapcam spolu nejaky stolny hokej alebo nieco podobne,inak ma toho dost aj po bracikovi :slight_smile:) tak uz je to ťažšie vymyslat nieco nove, no nieco urcite bude:slight_smile:)) tak zatial ahoj
9. pro 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok Ahojky,no učitelky nás upozorňovali,že děti si budujou imunitu celý tři roky,než přejdou do školy,někdo se s tím popere dřív,někdo dýl,my s tím bohužel bojujem pořád.Už jsme na tom v celku dobře,antibiotika jsme dobrali už v sobotu,ale tenhle týden radši ještě bude doma,aby hned něco zase ve školce nechytla,takže půjde až příští a poslední týden v tomhle roce,aby nepřišla o vánoční besídky a rozloučení :wink: Ale ven už pozvolna chodíme,doma je to někdy na zbláznění a čerstvý vzduch jí aspoň trochu udělá dobře :slight_smile: Vánoce už jsou skoro za dveřmi,tak mi zbývá zabalit dárečky a může se vesele slavit svátky klidu a pohody,už se těším :grinning: Tak zatím papa.
11. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce,klidné svátky a mnoho zdraví a úspěchu v roce 2013 :dizzy_face:
24. pro 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek