• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
Ja kojím tiež a tak viac v noci ako cez den,malý to stále vyžaduje,a už viac menej ma mna na miesto cumlíka,čo on nikdy nechcel,keď bol menší tak s tým spánkom to bolo dobre,ale v poslednom čase je to hrôza cez noc... vôbec sa nevyspím,už chcem to odstaviť koncom októbra,a hádam sa to zlepši:slight_smile:
@pia22 to je fakt primá nápad s tým zamrazovanim,ja som to robila len z jahodami keď sme toho mali habadej na záhrade,tak to skúsim aj ja :wink:
@wheela my tiež spime dva krát, ale niekedy keď sa zobudí neskor ráno tak ten doobedeny spanok vynecháme,pretože potom by mi večer tak ľahko nezaspí,ale zas my nespime tak dobre v noci ako vy,tak je to celkom možne že sa vystačíte len z jedným
@cervenec ešte by som chcela upozorniť,že keď plánujete druhe je velmi dôležite ratať s tým, že keď vám prve dieťa pojde do skolky,tak pravdepodobne sa bude skušať jeho imunita,a detičky byvaju často chori,ten prvý rok ,potom sa to lepší :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.cewe-fotokniha.sk/ no toto som našla a videla som jednu takú aj na živo,je to fakt krásne,idem to porobiť aj ja malému ku tomu rôčiku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@wheela jééé tak takový noci závidím :dizzy_face: i když malá včera spalá taky krásně,ale dostala panadol na zoubky,tak ten tomu pomohl :wink: a jakou šunku kupuješ?já jsem ji malé nedala,protože nevím jakou :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždycky se mi to zdá hrozně slaný :unamused:
22. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marzzana tak dole mám jen 21kg,těch 40 asi neklapne :grinning: ale nedělám si iluze,hned jak se to s Juli uklidní,přestanu kojit,tak kila půjdou nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: tý jo m,tak to slyším poprvé,že mléčný výrobky až po roce :sweat_smile: já jsem začala s jogurtem po 9 měsíci :wink: ale co dr to jinej názor :confounded: mě ted dr doporučila očkování na žloutenku typu A a kamošce na Sk řekl dr,že je to zbytečný :sweat_smile: a pak se v tom vyznej :rolling_eyes:
22. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@wheela s tím spaním,malá spí 2 x ted poslední dva dny,ale jinak spí denně 45 minut :sweat_smile: někdy se stane,že to natáhne na 1,5 hodiny.my máme každej týden jinej spací režim :sweat_smile: ale už ji dávám spát až si prostě řekne,že chce spat :wink: dělala mi totiž scény a usínání byla hodinová záležitost a byla jsem na nervy,takže už to nechávám na ní :wink: ale přes den ji ted jak jí lezou zuby uspávám na rukách :sweat_smile: není to teda ideal,ale usne hned :wink: v kočárku a večer usne sama,ale kolem toho oběda ji musím uhoupat :wink:
22. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec no to zaujíma aj mna,tiez som dnes riešila s doktorkou to očkovanie,a tak by som chcela pocut ze co o tom myslite vy,ja by som asi dala zaočkovať... no tiež vaham :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@csikike Ahojky to neporadím :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak k tomu zamrazování,já jsem vždycky vařila na dva tři dny,ale nechávala jsem to jen v ledničce :wink: ale zeleninu jsem si nakoupila,naporcovala a hodila do mražáku a pak z ní vařila :wink: stejně tak i maso :wink: ted už jí Juli jako my,myslím tím,že nejí kaše,ale všechno má na talířku zvlášt - dnes třeba špenát, brambory a žloutek :wink: takže vařím každý den,už se mi nechce jí dávat dva dny po sobě to stejný :wink: ale mám tlakáč a to je úžasnej vynález :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok to je pravda s tou školkou,to mě nenapadlo :sweat_smile: no s dvěma dětma je to složitější :wink:
22. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok já jsem se na ni minulý týden dívala u fotografa a asi ji udělám babičkám k vánocům :slight_smile: ale čas na to teda nemám :grinning:
22. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok já jsem se na to ptala sama a jsem pro,malá má furt něco v puse,nejradši olizuje nákupní košík :sweat_smile: a taky ji začínají lákat kamínky atd atd :wink: moje dr je pro a navíc je ted ta vakcína v akci za +- 700,. a pojištovna ti proplatí 500 :wink: ,a stačí dvě vakcíny a je to ochrana na celý život :wink:
22. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak dnes se malá u večerního kojení tak zakuckala,že se z toho pozvracela :frowning2: chudinka malá,nejsem na to zvyklá,ona ani jako miminko vůbec neblinkala :sweat_smile: nic příjemnýho to nebylo :unamused:
22. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko:slight_smile:, maly je chudatko uz od vikendu ukaslany a zo soplikmy a uz nieco vyliezlo aj na mna:angry: Z nosa mi tecie ako z Niagarskych vodopadov a citim sa ako keby ma v noci presiel nakladak. Ssom rada, ze sa vam moja zmrazovacia osveta pozdava:wink: Tie kelimky z Tesca su 250ml, okruhle, balene vo folii po 3ks. Neviem kolko by tie potraviny v mraznicke mohli vydrzat, ja ich tam mam tak 7-10 dni. Dievcata ja som zufala z toho, ze absolutne neviem co davat malemu na veceru. Z kasi mi v noci tazko spaval, dusi sa aj malymi kuskami, takze pecivo tiez nie a hlavne nesmie nic mliecne. Nic vas nenapada?
23. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pia22 malý má alergii na kravské mléko?
23. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@adellaide03 ma intoleranciu laktozy, od 3. mes. sme na bezlaktozovom mlieku.
23. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok I já to tak měla s kojením,víc v noci jak přes den,tedy poslední dobou co nám rostou zoubky aměla i 6.nemoc tak mě začala používat jako dudlíček a hodně plakala a nic jí neutišilo jak prso.Už 4.den jse snažím odstavit noční kojení,ale musím říct,že je to jeden den dobrý a druhý den ještě horší.Dnes byla 6x vzhůru,sice dám jen čajíček a zalezu,ale pořád pokňourkává..Snad se to zlepší,uvidím ještě tak 2-3 dny a jestli nebude žádný výsledek tak se snad vrátím k tomu kojení,aby byla malá v klidu.Je vidět,že je z toho rozhozená-ale kdo by nebyl,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ?
Ale večer krásně sama usne tak aspon takhle..Vstáváme v půl 8 tak to je taky dobré.A přes den spíme hodinu dopoledne a poslední týden už jen tak půl hodiny odpoledne,ale nemůže se dočkat postýlky jak už je tam unavená,ale stejně mě dýl odpoledne nespí,že by nám rostl další zoubek?? :grinning:
cervenec:my též neblinkali a muselo to být něco,chudátko takhle se potrápit,asi jí něco nesedlo :cry: ..
Joo holky já si dělám krásné fotečky,rámečky na LoonaPix.com.!!Koukněte a budete mít opravdu radost :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás začíná být kojení velký problém, já bych chtěla přestat a malý by chtěl prso pořád. U starších synů jsem kolem devátého měsíce plynule přešla na flašku, ale tentokrát nechce malý flašku ani za nic. Čaje trochu vypije z flašky, ale když udělám UM, tak se zatne.
Malý je hrozně zvědavý (nevím, jestli je to povahový rys vah), pořád něco pozoruje. Je rád venku. Doma kramaří.
S jídlem je docela šikovný, sní vše, co mu připravím. Ještě mu nesolím. Vařím tak 1x až 2x týdně, na dva až tři dny taky zamrazím, i ty brambory. Zatím jsem nikde neslyšela, že by se to nemělo. Ale víc vařím rýži. Malý jí hodně ovoce, má ho rád.
Jinak se docela vzteká, i u přebalování - nechce ležet na zádech a nemá rád oblékání.
A k rozdílu mezi sourozenci - starší kluci mají mezi sebou 3 a 1/2 roku, je to už tak na hraně, aby si spolu vyhráli. Starší už nějak nemá zájem a když měl zájem, tak ten mladší byl ještě maloch. Ale pro mně to bylo prima, že jsem měla celé dopoledne čas jen na miminko a na sebe, starší chodil do školky.
24. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
24. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pia22 tak snad se brzo uzdravíte, z rýmy jsem vždycky u malé na nervy :confounded: jinak s tou večeří si sama nevím rady,malá přestala chtít kaši a já nevím co jí dát,dnes uviděla uvařený brambory,tak snědla trochu,mám poci,že by si snad dala i teplou večeři :sweat_smile: polívku by určo slupla natošup :grinning:
24. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@damanka malá taky nemá flašku s cuckem,v půl roku jsme hned přešli na avent hrníček a asi před měsícem jsem jí koupila flašku s brčkem a malá od té doby vypije 2x víc :wink:
24. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@damanka jo a malá se taky vzteká,dupe nožkama o 106 a přebalování už probíhá jen nahoře na přebalováku,když jsem ji přebalovala na sedačcě,tak to končilo řevem,mým i jejím :grinning:
24. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer, můžu se k vám přidat? Karolínka se nám narodila 13.10.2009
24. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AHoj Simon to víš, že se k nám můžeš přidat.
24. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec Já jsem ho chtěla naučit na flašku, protože se mi to osvědčilo u starších kluků, ale násosku od Aventu jsem už taky zkoušela - bezúspěšně. Musím koupit nějakou ovocnou šťávu, to má moc rád, tak se bude třeba snažit. A to brčko mu teda taky koupím, dostane to k narozeninám. :grinning:

A musím se pochlubit - dnes ušel asi čtyři kroky sám. Začal už v neděli nesmělým prvním krokem a dnes to už bylo suveréní.
24. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby!!! Ervinko zje na večeru,napríklad aj halušky,keď mame uvarené :slight_smile: dávam mu vyskúšať všetko čo mame my,len kašičky mu už nestačia,tak zje normálne teplu večeru!!!!! veľmi vedu z toho ne robím,ešte som mu nedávala kravské mlieko,ale skúšam mu dávať kyslé mlieko,a inak zje tiež všetko :grinning:
My sme po očkovaní mali 2 dni problémy,bol strašne umrynčany a mal aj zvyšenu teplotu,dnes je uz ok!!!
24. zář 2010 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte aj my mame doma jednu malu vahu.. :grinning: ..malý sa narodil 19.10. :grinning:
24. zář 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Na malé se začíná projevovat její váhavá povaha. Je to srandovní pozorovat. Jinak teda začíná pomalu obťapkávat kolem nábytku. DNeska jdeme pořídit první chodící botičky. Jde na ní vidět, že by chtěla ťapat, ale že ještě moc necítí oporu. Těším se, až začne chodit, protože se v kočárku nudí a na procházce se mi staví v kočárku a kolikrát tam vřeští. Takže ji třeba půl procházky nesu.
25. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby!!!! aké mate skúsenostní s nočníkom, ešte pred par mesiacmi každe ráno Ervinko sedel na nočniku,a tak skoro po každom sa vykakal,a na cely deň som mala pokoj,teraz nechce tam byt ani chvíľu,aj keď ma okolo seba habadej hračiek,a tak aj spievam mu aj kadečo,aj tak nechce :frowning2:
25. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lesonok s nočníkem zatím žádné nemáme.... teprve budeme začínat.
25. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek