• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
My sa tiež chystáme s nočníkom len začať, malý ho má medzi narodeninovými darčekmi, budeme ho slávnostne korunovať na trón :grinning: Ale ako ho poznám, tak na ňom nevydrží ani minútu.
25. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my už nočník máme a každé ráno ho na něj posadím, ale nějak to nehrotím.

@lesonok já bych ho zatím nenutila. Ony prý děti v tomto věku si ještě neuvědomují že dělají potřebu vědomně.
25. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata umyvate uz detom zubky? Maly ma dolne jednotky hrozne natesno, ale neda si do ust nic vlozit:unamused:
26. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@pia22 každé ráno malé dám kartáček navlhčený a čistí si zoubky, nebo teda spíš kartáček jen okusuje. A pak jí to přejedujá. Pastu ještě nedávám, protože ji neumí plyvat....
26. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli to ste sikulky:slight_smile: A pouzivate nejaku specialnu kefku?
26. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 nic speciálního, kupovala jsem podle vzhledu. Ten kartáček, co mi padl nejvíce do oka, tak šel s náma domů.....
26. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Co je to za značku ta flaška s brčkem a kde jsi ji koupila? Už jsem se dívala v Tescu, ale tam nic nebylo.
Pořád ještě vaše děti strkají něco do pusy? Náš malý tam cpe úplně všechno, kdy to už přestane?
26. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my sme váhy obe aj ja aj malá ja som 29.9: a malá 13.10. :slight_smile:
26. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirip vitaj:slight_smile:
@damanka u nas je to s tym strkanim vsetkeho do ust tiez katastrofa a ked malemu narastli zubky je to este horsie, minule odhryzol kusok z magnetky na chladnicke:unamused:
26. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 ahojte! ja dávam malému na kefku aj trocha pasty :slight_smile: ale tiež podla nálady,keď nie je veľmi unavený tak si dá vyčistiť,pretože čistíme večer pred spaním,ale niekedy aj presvedčivo odmieta,tak mu to nerobím nasilu :slight_smile:
@damanka Ervín tiež všetko zbiera ako vysávač,ale vieru neviem kedy to prestane,ani si to už nepamätám ako to bolo zo starším :slight_smile: najhoršie je to vonka, keď zbadá skalky,tak hneď plne ústa,my sme už toho zjedli oj joj koľko :slight_smile:
Ak oslavu chystáte,či už mate za sebou, čo idete nachystať na stôl? my sice ideme len tak skromne oslavovať,pretože náš ocko je na pracovnej ceste v Nórsku,a rodinu tu na slovensku nemám,tak prídu len par kamošek s deťmi,tak budem rada keď niečo poradíte jednoduché aj chutne a hlavne dobre pre naše maličké,decka budu približne v jednom veku :grinning:
26. zář 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

@lesonok taky pomalu řeším oslavu, je to sice ještě relativně daleko, ale na druhou stranu to uteče jako voda. Upeču malé dort, ten teda ještě nevim jaký. No udělám chlebíčky pro dospělé a jednohubky pro děti. Uvažovala jsem, že na ně dám pomazánkové máslo s bylinkami a bio kozí sýr čerstvý - jezdíme pro něj na jednu ekofarmu nedalo od nás. Malá ho zbožňuje a bude nejmladší dítě na oslavě :slight_smile: no a pak nějaký brmabůrky nebo něco, co já vím.... jak nad tím teď přemýšlím, tak si to asi budu muset nachystat na papír, ať pak nezmatkuju. To bude šílené... taková premiéra.
27. zář 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli my mame oslavu par dni pred vami :grinning: tiež som rozmýšľala aj nad ovocnými špicami !!! a tiež jednohubky, tortu už mame vybratú aj objednanú ,bude to vo forme autíčka,keď že je chlap!!!!
27. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, kedy kocky oslavujete? My 10. 10., 2 dni po maleho narodeninach.
27. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame 11.10,presne v dien narodenín :slight_smile: !!!!!
27. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok to sa nam ti nasi chlapi vyliahli z vajicok skoro naraz:slight_smile:
27. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok co to jsou ovocné špice? Nějak to nemůžu rozluštit :wink: já budu dělat dort kulatej a na půl jako rybník a na půl jako tráva, malá miluje kačenky a pejsky, tak jí z marcipánu ještě vyrobím kačenky a pejsky a dám to půl na půl....

@pia22 my slavíme 17.10. kvůli děděčkovi, kterej je jinak v práci a můj přítel taky dělá v týdnu od rána do večera. JInak malá je narozená 13.10. a Radek 14.10. tak budou mít takovou spojenou oslavu :slight_smile: ale už teď jsem trošičku v nervech z toho, co mám udělat.... no nevim.
27. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli neviem ci som sa spravne vyjadrila ale kukni ako to ma vypadať http://varecha.pravda.sk/recepty/ovocne-potesenie-v-melone/7766-pouzi.html len viac druhov ovocia ešte sa dá skombinovať aj s okrúhlymi piškótami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,

mozem sa pridat? moja sibalka je tiez narodena v tomto znameni....a aj ja s manzelom sme vahy.... :sunglasses:
27. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neurologia no ahoj!! to teda sa vam podarilo :grinning:
27. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok
no to hej :slight_smile: ale vooobec to nebolo planovane to bola cira nahoda....
27. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
termin porodu som mala 24.10...ale stale som si robila srandu ze manzel dostane k narodeninam (10.10) dcerku kedze nemam ziadny napad na darcek... dooslavovali sme jeho narodky sli si lahnut okolo polnoci ale mna hned chytili bolesti tak sme frcali do nemocky...a mala prisla na svet 11.10....
27. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky - tak my by sme sa tiež chceli k vám pridať :D náš drobec je tiež narodený v znamení Váhy a prišiel na svet 7.10. Tak som rada,že som našla túto tému :slight_smile: .
27. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neurologia tak nám sa narodili v jeden dien naši drobčatka :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok tak to je super nápad - to musím tiež vyskúšať
27. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 ahoj, ahoj tak sa pripoj:slight_smile:
27. zář 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok tak to sa aj rýmovalo :D no tak veľmi rada sa k vám pripájam. Inak už ste zohnali darčeky k prvým narodeninám naších drobčekov ? My máme oslavu za dva týždne a uvažujeme nad týmto autíčkom. Čo naň poviete babenky? Náš drobec totiž zbožňujeeee autá
27. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 vyzerá to dobre,určite maličkému sa to bude páčiť :slight_smile: kde ste ho zohnali?
27. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten autiak vyzera dobreee....no ja este vobec neviem co drobec dostane...
27. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ďakujem, no inak je to elektrické autíčko, no nám sa veľmi páči lebo sa dá ovládať aj diaľkovým ovládaním a tiež su v ňom pásy na pripútanie dieťatka a inak tento pán ich predáva http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=68388 má rôzne krásne autíčka no ešte sa musíme s manželom dohodnúť ktoré presne by sme zobrali :D . No prvý rôčik je prvý rôčik :D
27. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neurologia ďakujem aj nám sa páči, inak som mu kúpila ešte knižku pre malé detičky - a sú vnej zvieratká, on rád pozerá zvieratká v knižke a učí sa ako robí húska, mačička atď. a dokonca v tejto knižke je pri každom zvieratku tlačítko a po stlačení vydá zvuk zvieratka ktoré je na obrázku :sweat_smile:
27. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek