• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
@lesonok děkuju za odkaz, jsem na to koukla a uložila do záložek.... to je dobrá nápad. Už vím jak to udělám.
27. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nestihnu reagovat na všechno :wink: jen vítám nově příchozí :slight_smile: a vidím,že jsme stále nejstarší :grinning: Juli má dnes rok :dizzy_face: teda bude mít ve 20.52 :grinning: i jsem si zaslzela při kojení v posteli ,je to šílený jak to letí :frowning2: v sobotu proběhla oslava, náročný pro mě i pro Juli,ale dárečky se jí libili,dortu se netkla :grinning: ´jdu se vrhnout na fotky a pak hodím odkaz :slight_smile:
27. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka mají dva druhy v dm drogerii :wink: kup si ,ale tu od canpol babies,ta babylove teče :angry: jinak Juli už si poslední dobou přestává všechno strkat do pusiny :wink:
27. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Tak gratulujeme, je to veľký deň !!!!!!
27. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 super auto :sweat_smile: Tak pozerám, že okolo 8.10. sme tu viaceré mali rovnaký program :grinning: Kočky my ešte nenáme vybratú tortu. Neviem sa rozhodnúť, asi to bude niečo s Mackom Poo, máme tak tématicky ladenú aj výzdobu. Inak keby som mala vyberať podľa obľúbeného zvieratka ako píše @simonceli, že budú mať kačičky a psíkov, tak my by sme mali kozu. Dievčatá my už týždeň meeečíme, pritom vie už veľa zvieratiek, ale koza sa z mne neznámych príčin stala jeho totálnym favoritom. Si to predstavte-torta na 1. narodeniny v tvare kozy, No totálna haluz :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec blahoželám :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na dortě jsme měli pejska,ty zbožnuje nejvíc :wink: dělala ho mamka se ségrou :wink:
27. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli my jsme měli na jídlo řízky,uzenou rybu a br.salát, potom chlebíčky,těstovinový salát,obložený mísy, koláče,dort,trubičky,nesnědla se ani půlka,druhý den přišli všichni na oběd a ještě si odnesli výslužku :grinning: řízky snad dojíme zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 tak čo sa týka tých zvieratiek náš malý má zase obľúbené zvieratko - ovečku a jeho obľúbené bééé, bééé počuť skoro stále :D, no inak zrovna zajtra som sa dohodla s cukrárkou ,ktorá nám bude piecť tortičky,že si prídeme vybrať dáky motív. Tak zajtra dám vedieť, čo sme vybrali - uvidíme čo nás zaujme - aj keď u nás sú na prvom mieste autá... :slight_smile: , tak neviem či to nebude zrovna dáke fáro :grinning:
27. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec aj my gratulujeme k 1 rôčku :wink:
27. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec super fotečky z olavy - malinka je nááádherná :slight_smile: ...krásne vecičky ste veru dostali.
27. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 Děkujeme :wink: no byla nadšená,ale máme ted obyvák samou hračku :sweat_smile: a to od většiny hostů dostala peníze :grinning: a to budou Vánoce :confounded: už budu muset přetřídit hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec náudherný fotky, takovou velkou oslavu sice mít nebudeme, ale doiufám, že to bude dobrý. Dort jsi pekla sama? Já to spíš vidím až po obedě, nevim kam bych je všechny usadila na oběd, jsme ještě tak trochu v budovatelském stavu a chybí nám jídelní stůl a židle.
@pia22 třeba by to nebylo špatný......
28. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli děkujeme :slight_smile: no my jsme ji taky měli až ve 3 odpo :wink: no my jsme velká rodina,manža má totiž o 16 a 14 let starší ségry a ty mají už dospělý děti s partnerama a ted už se začínají i rozrůstat o děti,takže 30 hostů je u nás jen nejužší rodina :sweat_smile: když máme dělat narozeniny,tak už je mi špatně měsíc dopředu :grinning: tu místnost(říkáme jí slavící :grinning: ) máme ve sklepě pod barákem a ještě ,že nás napadlo ji udělat,protože se nikam nevejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec tak to potom jo... no my to budeme slavit na dvakrát. RAdek je odjinud než já, takže budou dvě oslavy. Naštěstí budu chystat jen jednu, protože Radkova maminka by mi to neodpustila, kdybych ji nenechala nachystat tu druhou oslavu. Ona strašně ráda vaří a peče a i na svátek malé upekla 3 patrový dort, ikdyž jsem řekla, že ho nechceme.
28. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky

@cervenec gratulujeme k prvním narozeniním.

vítám nově příchozí.
28. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 jéééj, ďakujeme za privítanie - si zlatá :wink:
28. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, odkud ze Slovenska jste? Já tam mám rodinu, tak mě trošičku zajímá
28. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli no my sme z okresu Žilina - teda severné Slovensko a ešte konkrétnejšie Rajecké Teplice ak to poznáte :wink:
28. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 Rájecké teplice, to je mi povědomé.... jezdíme k Žilině do jednoho kempi. Přítel jezdí motokros a tam si našel nějaké tratě, takže tam občas na víkend jedeme. Rodinu mám teda v Pezinku.
28. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli
aha v pezinku...ja som z okresu velky krtis....
baby tu je hrozna kosa brrrr a aj prsi....cela som nejaka premrznuta....sedim tu zabalena v deke :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo som bola s malou von a asi som sa malo poobliekala....tak sa teraz rozmrazujem
28. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neurologia tady taky furt prší a je dosti velká zima. Já jsem oblepená psama, ti krásně hřejí.
28. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli
ooo mate psikov? boze aj my by sme chceli a velmi....teda mame ale na slovensku teraz sa o nu staraju nasi...aj mala je cela blaznena do psov...vzdy ked nejakeho vidi tak uz z dialky krici...ale co ked domaci (sme v podnajme) nedovolia ani takeho "vreckoveho"
28. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neurologia jak nedovolí domácí, tak je to zlé.... my jsme rodina pejskařů a to ze všech stran. Tchánovci mají 3 (moskevského strážného, trpaslíčího pudla a malamutku), my máme dva (jack russell terier a parson russell terier) můj otec má dva (holandského ovčáka a trpasličího jezevčíka) sestra s přítelem mají doknce 5 psů - její přítel je policejní psovod a cvičí psi pro policii (mají belgické ovčáky 3 a německého ovčáka a československého vlčáka) tak u nás je na pejsky hojnost. My tda s těma našema kapesníma mazlíkama bydlíme v bytě, a otec taky v bytě, ale jinak je to všechno na zahradě.
28. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neurologia jakého máte vy na slovensku?
28. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nedá mi to nedát sem fotky pejsků
28. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tak tolik hafanů musí pěkně zahřát :grinning: a jak to zvládáš?já mám pocit,že momentálně bych hafana nestíhala :sweat_smile:
28. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek