• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
tak my máme tiež dcérku váhu, ale je o kus skôr 19.10.2006 :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli no tak tento teda musí hřát o 106 :grinning: :grinning:
28. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ta sladká.... a jak ti dává pusinka, to je hezký.... to moje malá mi na dáš mamince pusinku krade brýle z očí
28. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec tak my máme jenom dva malý doma, zbytek není náš. Ale jde to dobře zvládát. Ráno jedou na firmu makat s Radkem, vracejí se mi dopoledne a odpoledne jsou se mnou a malou venku. U kočárku jsem si musela naučit chodit. To byl boj, jsou to dvě neposedný zblbla. A když si potřeuju něco vyřídit, tak je s malou jen vyvenčíme a necháme doma. Je to v pohodě, už jsem si na to zvykla.
28. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec jo jo ten nejveští hřeje hodně, akorát je to takový mazlivý tele, že tě normálně shodí na zem, zalehne ti nohy a dokud ho to nepřestne bavit, tak se nemáš šanci hnout, teda aspoň já. Váží dvakrát víc jak já.
28. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec mala je neskutocne sladucka a teda poriadne tanecne nadana:slight_smile: Oslavu ste mali teda poriadnu, my budeme len tak v malom, ale aj tak uz aby to bolo. Ja kocky som zo Ziliny:wink:
28. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík,je to moje zlatíčko :dizzy_face: jsem udělala dnes takový srovnání mě a Juli v 1 roce :wink: je moje,že? :grinning:
28. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli no jsem vždycky docela oslintaná :grinning: ale i tak udělá radost :wink: teprve včera mi poprvé řekla mama,tak ted ucvrkávám :grinning:
28. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli já jsem ráda,že zvládám Juli,ale kamoška mají ted štěně border colie nebo jak se to píše :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak nás čekají procházky s kočárkama a psem a obě se toho děsíme :grinning:
28. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 no natřípá se furt :grinning: malá oslava je určo lepší,Juli z toho byla ko :unamused: přeci jen plno lidí a všechny nevidí pohromadě moc často :wink:
28. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky!!!
@cervenec je neuveriteľná podoba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a fakt mala je tanečne nadaná!! zlatučká!! jaj tie naše deturenčata!!!
28. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neurologia my sme z okresu Lučenec :slight_smile: a v lete sme boli na vašom biokupaliusku,je tam senzačne!!!!
inak nie som slovenka ale bývam tu už 5 rokov :slight_smile:
28. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok a odkiaľ si?
@cervenec fakt sa neuveriteľne podobáte. Takyý tvpj malý klon :grinning:
28. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec no se štěnětem... jo to půjde.... Akorát se to musí naučit. a jinak se s malou dosti podobáte.
28. zář 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 ja som z Ruska,presnejšie z Uralu,žeby nemýlili z Ukrajinou :grinning:
28. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej @lesonok z Ruska poznam samych super ludi, pracovala som v zahranici s Ukrajinkou, kamaratka z detstva je z Kyjeva, aj byvala suseda a kolegyna je zo Sibiru. Rusko a spol. patri medzi moje velke srdcovky, skoda, ze uz z azbuky neviem nic. Ty si sa sem vydala?
28. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 ano vydala som sa :slight_smile: manžel je slovak!!!
28. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už jsem si namyslela dort pro malou jak bude vypadat. Teď jenom, aby se mi povedl.
29. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli drzim palce. My ideme prave dnes tortu objednat, sama si netrufam, to by som najskor potrebovala najmenej 3-4 cvicne na vyhodenie a more casu.
29. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 děkuju pak dám fotky. Snad to dopadne dobře. U kamarádky jsem si objednala marcipánová zvířátka, ty co chci jsem nikde nevděla v prodeji anavíc ona si dělá domácí marcipán. To co prodávají ani kolem marcipánu neběželo velkým okruhem, je to taková jedna velká hrouda másla. Jakej budete objednávat?
29. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli vidis a prave len na tie marcipanove figurky by som si trufla. Chceli by sme nieco jednoduche, nic prezdobene, klasicky okruhly korpus, boky biely ab. modry marcipan, vrch obrazok Macko Pu na modrom pozadi. Plnka ovocna alebo vanilka-cokolada. Drobec to aj tak papat nebude, tak je to jedno. Ale mozno na mieste vyberieme nieco uplne ine. A aku ides robit ty?
29. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu dělat ovkorpus tmavý budu ho mít jakoby na patro, ale z druhého korpusu taky kruhové použiju jen půlku.Krém bude smetanový s ovocem,a potáhnu to marcipánem. Ten nabarvím na zeleno a část na modro. No a kačenky jako na rybníce a pejsci s ovečkama na pastvě. No aby to právě nebylo moc přeplácané, tak to dělám na patro. Na jednom patře ovečky a pejsci a na tom duhém kačenky na rybníce.... no ale nikde není napsané, že se mi to povede.
29. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 Tak to som rada, že je tu aj niekto iný od Žiliny :grinning:
29. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Ahoj babenky, tak mi už sme tortičku zajednali u cukrárky - bude okrúhla dvojposchodová ale nie veľmi veľká, taká menšia až ju spapkáme :sweat_smile: . Bude dosť veselá - farebná deťom sa to páči :D tak nech má malý radosť aspoň z tých pestrých farieb. Na spodnom korpuse bude z marcipánu cestička a po nej pôjdu autička-tie malý zbožňuje. A na vrchom malom korpuse bude vpredu meno malého a na vrchu tortičky bude 1 a okolo nej akoby lietali hviezdičky - tie budu na drôtikoch . Videli sme to na fotke, tak uvidíme aký bude výsledok. Potom hodím sem fotečku.
A inak plnku sme dali pudingovú s ovocím - mandarínky a jahody. Tu už mám odskúšanú a je výborná.
29. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 ta pudingová náplň s ovocem to děti zbožňují....
holky znáte tuto pomazánku? http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=15567#diskuse
máma ji dělala když jsem byla malá, pak se recept záhadně ztratil, ale dneska jsem ho objevila, hned ji udělala a je výborná, ale teda malé jsem ji nedala, na to si myslím je ještě dosti malá.
29. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky!!!! co mate nove?my sme akurat kus nachladnuty zo 3 dni... :frowning2:
30. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nás zase pre istotu trápi zúbok :cry: . Inak koľko už máte zúbkov? my zatiaľ len dva spodné a tie vrchné idú až teraz a malý je dosť z toho nervózny chudiatenko moje malé. No ale musíme to nejak vydržať. Inak dnes sa sám vypýtal spinkať - zobral si cumlík a hovoril že háhá - čo znamená že chce spinkať. Tak sme ho uložil a hneď aj zaspal :slight_smile:
30. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:, zubkov mame 7, prva dva vysli 2 dni po sebe potom dva mesiace nic a zrazu 5 naraz v priebehu vikendu, ale to bol brutus. A zase 2 mesiace nic, tak dufam, ze teraz vybehne zvysnych 13.
30. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:, zubkov mame 7, prva dva vysli 2 dni po sebe potom dva mesiace nic a zrazu 5 naraz v priebehu vikendu, ale to bol brutus. A zase 2 mesiace nic, tak tajne dufam, ze teraz vybehne zvysnych 13.
30. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej a mne to odoslalo 2x:unamused:
30. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek