• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
My mame 8 a tiež nám išli voľáko tesne po sebe,a teraz tiež mame pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 to je pre tých čo prvý krát nepochopili :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok :wink: Kocky tu v niektorych temach clovek natrafi na takych exotov ze nechapem
30. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli tu pomazanku poznam, jedla som ju na jednej oslave a bola mnaaam
30. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky ahoj jsem moc ráda, že jsem na vás narazila, vezmete mezi sebe 2 váhy, holky jsou narozený 17.10. i když trošku víc předčasně, celý těhotenství jsem se bála, aby to nebyly štíři a tak si na svět pospíšily :slight_smile:
30. zář 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusice jeej ty máš dvojičky!!!!!!!! to je roztomile :slight_smile: tiež by som nebola proti dvojičiek pokiaľ by aspoň jedne z ných bolo dievčatko...
1. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dobré ráno, my máme 7 zubů a malá si furt rejdí prstíkama v pusince, tak myslím, že lezou další.
Jinak mi účas na narozeninové oslavě potvrdili i ze Slovenska, že dorazí. Tak se těším......

@radusice dvojčátka? Jé to je hezké. Já se přiznám, že si myslím, že bych dvojčátka nezvládla. Někdy mám co dělat s tou naší beruškou. Jinak mám teda doma taky dvě váhy. Malá je 13.10. a přítel 14.10. se minuli o dvě hodiny. Mohli mít narozeniny stejně.
1. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok
@simonceli
já jsem si taky přála o trošku víc holčičky, ale protože moje těhotenství bylo jedno velký riziko tak nakonec mi to bylo jedno a chtěla jsem jenom co nejdéle vydržet.
Ještě před měsícem jsem měla pocit, že to zvládám, ale holky se teď nějak rozjely a občas mám pocit, že už dál nemůžu, je to trošku mazec. Začaly si stoupat, snaží se chodit, všude padají a hlavně přes sebe a berou si navzájem dudlíky a hračky tak dny jsou ve znamení smíchu, řevu a vzteku. Ale večer, když usnou chodím tiše se na ně dívat jsem ráda, že je mám.
1. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,možem sa pridat? aj oliver je v znamení váhy.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj jasne že môžeš!!!
Kočky!! ako uspávate vašich drobčekov? ja s tým mam poriadny problém,hlavne cez deň,zaspí mi dobre v kočíku,ale dnuka ani za svet,aj teraz je už sakramentsky unavený a leží v postieľke a reve už ma to nebaví :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusice no to si fakt neviem ani len predstaviť!! ale musíš byt na seba hrdá :slight_smile:
1. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok ahoj,tak aj ja mam so zaspavanim velikansky problem,cez den len vozenim v kočiari zaspí.zaspava okolo pol 11,vozim ho po chodbe,a ostava spat v kočiari.mam strach ho preložit do postielky,aby hned nebol hore.spí tak hodku a pol maximum,a potom už do večera nie.
1. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj už mi zaspal,my spime ešte 2 krát cez deň,ale tiež ho musím kočíkovať na chodbe do obedu,po obede ideme von a zvykne zaspať na prechádzke,ale niekedy ho skúšam uspať ne prsníku,tak to u nás potom vyzerá,on len si trocha cucne a skáče po postele,tak ho dám do postieľky a tam reve pokiaľ sa neunaví potom zas na prsník a tak zaspí,niekedy robíme aj viac pokusov,aj večer nám to tak občas trvá.... no horor
1. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak,horor :slight_smile: ja ani nič nestiham,len mu doobedu pokial spi uvarim obed,alebo posladam veci,či požehlim,lebo už potom do večera nemam šancu.keby tak chcel spat aspon 2-3 hodky :slight_smile:
a prekladaš ho do postielky teraz ked zaspal?lebo Oliver spi v športiaku,a to chodim zakukovat,aby nevyskočil až sa zobudí.
1. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok no občas mám pocit, že to nezvládám, že se mi to nějak vymyká, ale nakonec to vždycky nějak dopadne a jde to, ale nestíhám vůbec nic jinýho doma, občas to u nás vypadá jako po výbuchu

a uspávání to je taky oříšek od tý doby co holky stojí přes den v postýlkách vůbec neusnou i když únavou už padají a tak taky vozím dopledne v kočárku v pokoji a mám otevřený okno a předstírám procházku jinak bych nestihla už vůbec nic, ale je to tak na půl hoďky a odpledne jdeme ven a to spí jak kdy a většinou se střídají, že by spaly obě najdenou tak to ne, a večer uspáváme s přítelem každý jednu a až potom dáváme do postýlek
1. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj ahoj, vítej
@lesonok já teda malou vůbec neuspávám. Naučila jsem ji usínat samotnou. Znamení pro mě, že chce spinkat je, když si začne drmolit nosánek. Tak ji vezmu, položím do postýlku, dostane pusinku, dostane svoji milovanou ovečku a odcházím a zavírám dveře. Občas se stane, že si ji vyhodí z postýlky a začne plakat, tak dojdu, dám ji jí zpátky, dostane napít a pak sama usne.
1. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli ahoj,dakujem za privitanie
waaaw,tak k takemu uspavaniu by som sa chcela niekedy dostat :slight_smile: ale neide to,vstáva,plače,a ja ho vyplakat nenecham,nemam na to,a to by potom taky zrevany už nespal vobec.
1. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky. Vitam nove maminy:slight_smile: No tak spanie je u nas kapitola sama o sebe, drobec spava cez den len pri hojdani a v noci sa uspava tiez len hojdanim. Dievcata ja mam taku radost, ze konecne po tyzdni svieti slnko...aj ked zima je teda poriadna.
1. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 jeeej u vas svieti slnko? tak to možno zajtra dorazí aj k nám...dnes nenormalna kosa.
1. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj ty si odklial, u nás je tiež zima a nevypadá to ružovo skôr tak na pršanie :wink:
1. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj kosa je riadna, maleho musim vonku prikryvat spanielskou dekou, lebo mi inak ide zmrznut. Slnko kraaasne svieti, kusok poslem na dolniaky:wink:
1. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok z Bardejova.a ty?
1. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli no je to užasne že ti tak mala zaspí,mne sa to asi nikdy nepodari.... :frowning2:
1. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj ja som z okolia Lučenec!!! Bardejov je krásne miesto, boli sme tam, aj vo vašich kúpeloch!!!
1. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre!!! ideme my na prechádzku, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozvem sa neskor!!
1. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky to trvalo, než jsem jí to naučila. Od mala spala snáma, pak sama v naší posteli, ale musela jsem ji uspat prsem. No a potom jsem ji pomalu začala učit spinka jednou přes den v postýlce, potom víckrát přes den, až mi tam usnula i večer. Ale nenechala jsem jí tam brečet. Na to nemám srdce. Pomohla nám Estvillova metoda. A teď super. Usne v postýlce a když spí nejmíň tak spí 1,5h.
1. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte moja Emka je narodena 23.9. 2009. Tu pisete ze su to uz vahy a niekde je to este panna tak ani neviem ake je znamenie poriadne :grinning:
my sme akurat trochu soplavi asi zo zubov lebo jej idu vsetky naraz asi :unamused: chudatko ma cele dasienka opuchnute... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my mame tiez problem so spanim ale ako ju prestanu trapit zuby tak chcem vyskusat tu metodu z knihy Kazde dieta sa vie naucit spat. Jeden den som to uz skusila a do pol hodinky spala len potom zacali tie sopliky tak nechcem aby zbytocne plakala...
1. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwusca ahoj! vitaj!!! co poznám jednu kamošku,tak veru naučila malého zaspavať podla metódy v tej knihe,velmi mi ju odporúča :wink: :slight_smile: :slight_smile: takže asi to funguje
1. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: vítám nově příchozí :slight_smile: Juli taky zlobí zoubky,tak jsme dnes měli veselo,poslední dva dny nechtěla moc papat,ale byla hodná i hezky spala a dnes v noci už to začlo a celej den byla uplakaná :unamused: ted zatím spí hezky,tak uvidíme jestli ten zub zítra zacinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak my máme zatím jen dva a to pravou horní ´1 a 2,jdeme netradičně :grinning: k tomu uspávání,malá umí spat i v postýlce i v kočárku,v kočárku je to teda mnohem rychlejší,tak přes den spí jen v něm,v létě spávala doma v postýlce,protože byly vedra :wink: večer ji nakojím a poslední týden dobrou půl hodiny lašuje než usne,ale ležím s ní v posteli :wink: taky jsem už 2x tento týden usla s ní :grinning:
1. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěště k té metodě, je to o prodlužování těch intervalů?tak to jsem měla malou naučenou už 3x,ale vždycky to nabourala rýma,nachlazení atd.,když jsem to chtěla zavést počtvrté,tak ten řev Jirka nevydržel a šel k ní a bylo po metodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak si začala stoupat v postýlce a bylo po srandě :grinning: to bylo šílený období :sweat_smile:
1. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek