• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váhy 2009

24. prosince 2012 
ještě jsem si vzpoměla,že jsem chtěla reagovat na chození na nočník :wink: malou na něj dávám asi od 8 měsíce a musím zatukat je moc šikovná,ráno čurá i kaká a přes den ji tam dávám jak se mi chce,ale tak z 90% je uspěšná :slight_smile: dokonce pokud se jí nechce,tak se zasekne a nesedne si :sweat_smile:
1. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co plánujete koupit prckům na zimu?kombinézu nebo zvlášt bundu a oteplený kalhoty?já jsem spíš pro kombinézu,našla jsem na mimibazaru od topolina,ale zas nevím velikost :unamused: malá má ted 74 a chtěla jsem objednat 86 at jí vydrží do konce zimy,ale včera jsem v HM viděla kombinézu v 86 a Juli bych do ní dala 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt nad tím přemýšlím a furt nevím :confounded:
1. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak s tím spaním vám trošku závidím u nás se to teď nějak zhoršuje a jedna holčička večer před spaním jenom řve a vzteká se a uspáváme jí chozením a houpáním. A jak se vám budí v noci? U nás ve 4h ráno stojí v postýlce a chtějí si hrát, tak dostanou mlíčko a spí do 7h. Já mám pořád pocit, že se nemůžu dospat, když holky uspíme tak mě se spát nechce a chodím až po půlnoci a ráno jsem mrtvá.
Včera jsem měla hlídání a vyrazila jsem na veletrh hraček pro inspiraci co holkám k narozkám, ale vůbec nic mě nenapadlo? Co kupujete vy?
Jo a co budu holkám dávat na zimu zatím taky nevím a to musím ještě vyřešit fusaky.
Jinak hezkou sobotu, vypadá to na sluníčko :wink:
2. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi budeme na zimu určitě kupovat kombinézu. Myslím, že pro tak malého prcka je to lepší. Každý víkend v zimě jsme na horách, takže budeme řešit kmbinézu reima. Je sice dost drahá, ale za teploučko a pohodlí malé to stojí. A tu topolino chci do kočárku. Jinak budu brát 86 velikost. MAlá mi teď nosí 80 a něco ještě 74.
Na Vánoce? No dostane sáňky. Jinak teď kupujeme hodně rozvíjející hračky od Fischer price, nebo dřevěné.
2. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babeny,

tak u nas sa teda vikenduje....ale pocasie totalne o nicom....takze prehovaram mm aby sme sli trochu pokukat obchody-co sa jemu samozrejme nechce...ale ja viem ze dosiahnem co chcem :sunglasses:

na zimu som kupila oteplovacky a zimnu bundu....tak uvidim ako sa osvedci tato kombinacia....mame aj kombinezu topolino-zdedena od kamosky ale ta je este hrozne velka tak snad buducu zimu....inak joss nosi velkost 74 tak som jej kupila 80 lebo 86 jej bola hrozitansky velka...

@cervenec
veci od H&m su hrozne velke je tam sice napr.napisana velkost 74 ale malej je to dobre ked nosi ostatne veci 80....takze oni maju take vacsie strihy aspon co mam zatial skusenosti

malej planujeme kupit na vianoce sanky...a asi nieco ako lego duplo ci ako sa to vola (take to vacsie) ...

@simonceli
nasa mala zboznuje teraz knizky dokaze si v nich nekonecne dlho listovat a pozerat obrazky...a drevene hracky si tie naj od malicka...plastove ju nezaujimaju...

jaj a este ste nocnik spominali...no ja s nou robim BKM od narodenia takze do wc kakame v podstate co si pamatam vynimku tvoria obdobia ked bojkotuje ale obycajne je to spriavodny jav niecoho napr.tlacia sa zuby,budu sopliky....a teraz poslednu dobu zacala do wc aj cikat casto takze sa stane ze mame jednu plienku aj cely den....

pekny vikend zelam :wink:
2. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
este pridam foto malej nezbednice
2. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec my uz mame zubov 12 a to jej zacali rast az v 9 mesiaci, takze jej ide vzdy viac zubov naraz :frowning2: nastastie to zvlada fajn az teraz tie stolicky ju trapia a ma sopliky , ale ved vsetko raz prejde :sunglasses:
a ta metoda je o predlzovani intervalov, prvykrat to fungovalo tak hadam to pojde znova...a mm poslem dole pozerat telku nech da pokoj :grinning:
2. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neurologia teda to ti závidím s tým WC :slight_smile: krásne ste sa naučili,hádam aj nám raz prestane bojkotovať a zase si krásne sadne na nočník!!
na vianece to fakt som ešte ne premýšľala že čo kúpim,keď že na nose mame narodeninovú oslavu :slight_smile: ale tie sánky primá nápad :slight_smile:
kombinézu tak tiež mam po staršom synovi,a veľmi sa mi to osvedčilo,fusak mame z emitexsu a je neuveriteľne praktický,som nadmerne spokojná :slight_smile:
2. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se s malou vrátily před chvilkou z Brna. Taťka nám tam závodí před olympií. Chudáček nám tam spadl dvakrát, ale naštěstí se mu nic nestalo. Trať tam udělali docela dost nebezpečnou. Tak jsem zvědavá jak to všechno zvládne. Hlavně jede ještě noční závod, tak ten mě děsí nejvíc.
2. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,a diky za tip na vianočny darček :slight_smile: Oliver ma 5.oktobra rok,takže ja eraz riešim narodeninové darčeky .... :grinning:
na nočník nechodíme,začneme po roku,aj ked všade inak píšu,že vraj si to dieta uvedomuje až neskor,staršie...že to je o nahode...neviem.hlavne ho neidem nútit,to ani nahodou.
a pridávam chutnanie sudokrému
2. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj je rozkošná!!! modroočko!!!! chutilo???
2. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj :grinning: :grinning: a Oliver je krasne meno. Keby sa nam narodil chalan tak by bol Oliver :slight_smile: snad sa druhe zadari chlapec konecne :sunglasses:
2. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak konečne je zúbok vonku, ale asi pôjde za ním hneď aj druhý tak ešte sa asi trošku potrápime. Už aby sme mali všetky vonku.
2. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malá měla teplotku. Chudinka. Ale v pohodě večer usnula a spinká. Jsem jí aspoň doháčkovala čepičku.
2. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj jak mu chutná :slight_smile:
2. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem.hej chutna mu,aj rybilka a iné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my máme zubov 6,ale neviem neviem či sa nam nejaky nederie von,tie noci su hrozné,plne plaču,kočikovania........snad je to len prechodne obdobie.peknu nedelu želam,my sme sami,tato slúži,odišiel o 7,a pride zajtra po 16-tej..... :frowning2:
3. říj 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulabj jojoj som sa pomýlila, prepáč :slight_smile: na foto je fakt chutnučký ako dievčatko :slight_smile: a potom je to moja téma :grinning: ,ja strašne chcem dcéru,a mam dvoch chalanov,takže v mojom prípade je to pochopiteľné!!!
dokonca ma dnes starší syn sa pýtal,či budeme mat ešte dievčatko :grinning: :grinning: pretože on by chcel ešte sestričku :grinning: :grinning:
inač náš ocko chodí preč na 6 týždňov, :frowning2: a tiež nám je smutno
3. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ,kde ste všetci? čo mate nového? ja zajtra idem ku zubárke tak sa veľmi neteším...
3. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,tak my sme dnes kúpili malému Nikolaskovi darček k prvým narodeninám. Nakoniec sme sa rozhodli pre toto fáro :sunglasses: , teda ocko rozhodol sa v tom viac vyzná :wink: . A kedže nám drobec najradšej sedí za volantom nášho auta, snáď sa mu bude páčiť aj toto čo poviete ?
3. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok inak čo sa toho dievčatka týka, tak aj ja veľmi túžim po dievčatku do párika. Zatiaľ máme totižto v rodine len samých chlapcov - už by by to mohlo byť dáke dievčatko, boli by sme všetci veeeľmi radi. Ale to si asi veľmi nenavyberáme aj keď sú už na to rôzne teórie ,že sa dá ovplyvniť pohlavie dieťatka...no neviem... veríte tomu?
3. říj 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám holčičku a chtěla bych ještě jednu. A myslím, že se to i splní. Mamka kdysi tak nějak předpověděla, že se sestře narodí první kluk a potom děvče a u malého jí i řekla den kdy se narodí a stalo se tak a mě řekla, že budu mít dvě holčičky a mojí druhé sestře, že bude mít dva chlapce. No a má teď prvního chlapečka a já holčičku. TAkže bych i věřila, že budu mít i druhé dítě holčičku. Třeba když srovnám od Sestry Matýska s mojí Karolínkou, tak bych chlapečka asi nechtěla. Nedokážu vysvětlit proč. Ale stejně nejdůležitější je, že jsou dětičky zdravé, spokojené a šťastné.

@mimi69 auto je super. Taky chceme kupovat malé, ale až v pozdějším věku, máme jedno vyhlídnuté. Určitě se mu bude líbit. Malá taky pořád sedí za volantem a po firmě i řídí.

@lesonok tak hodně štěstí u zubaře, já mám od nich na chvilku pokoj, když mi trhali osmičky.
4. říj 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimi69 u nas v rodine su zase same baby :grinning: ja mam 4 sesternice a z toho jedna uz ma 2 dcerky, a jej svagrina ma tiez 2 dievky :grinning: :grinning: chlap je unas zatial len moj brat a aj on s frajerkou cakaju prirastok tak uvidime ci bude konecne chlapec :grinning:
4. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky:slight_smile:, ja som som uz davno pred tehotenstvom tusila, ze budem mat dievcatko, tuzila som po nom, pocas tehotenstva som si bola na 100% ista, vsetci mi to potvrdzovali podla tvaru bruska a neviem coho vsetkeho. Tak meno pre chlapceka mohol vybrat otecko, kedze to malo byt dievca. A pri porode mi Mudr. hovori, ze mam chlapca. Som nanho pozerala ako tela, ze co za hlupost to trepe. Ale nevymenila by som ho za milion dievcatiek a mozem povedat, ze uplne zmenil moj nazor na chlapcov:wink:.
4. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pia22 to je teda sranda!!! tiež by som nedala za nič na svete mojich chalanov,sú úžasní, a určite v niečom sú lepšie ako dievčatka,len že aj tak tužím po dcére a hlavne mam na to taký názor,že chlapov treba odpustiť do naručia ženy,a tam už ti zostane len ta dcéra,čo sa vždy obráti na matku :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lesonok taky jsem moc a moc chtěla holčičku, už to ale zkoušet znovu nebudu, tři kluci stačí. Před posledním těhotenstvím jsem začala jíst víc zeleniny (prý to má vliv na pohlaví) a s manželem jsme se snažili více ke konci ovulace, protože je větší pravděpodobnost, že se počne holčička, souvisí to nějak se spermiemi. Možná to pletu, už si to nepamatuju přesně. Ale každopádně jsem teď šťastná, že mám třetího chlapečka.

@cervenec Na zimu máme kombinézu po starším bráchovi, ale i oteplovačky a bundu, je lepší mít oboje nebo dvě kombinézy, když trochu taje, tak je vše mokré.
4. říj 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damanka ja sa neviem rozhodnúť či sa dám na tretie,a tiež som na teba myslela keď si písala o tom rozdiele medzi súrodencami, že je to sila mat troch chalanov :stuck_out_tongue_closed_eyes: no čo nám zostava, len sa tešiť z našich drobčekov :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojte, ja by som tiež nášho Nikolaska nevymenila za nič na svete - je to náš miláčik a prvé vnúčatko v našej rodine :D - myslím v rodine z mojej strany. A kedže my sme boli doma tri sestry - všetci mali veľkú radosť, že máme doma konečne chlapca. No síce nám dáva trošku zabrať, lebo všede chce byť, všetko vidieť a neobsedí na mieste - je to proste živé striebro, ale veľmi ho všetci ľúbime - aspoň to u nás doma ožilo. A presne tak, tešme sa z toho čo máme a v prvom rade nech sú tie naše ratolesti zdravučké.
4. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwusca no ja som myslela na túto našu najmladšiu generáciu - teda naše detičky- manželov brat majú dvoch chlapcov, my jedného a jedného mám nevlastného /moj manžel je totiž rozvedený/ a moja sestra má teraz tiež chlapca-tak sa im u nás darí
4. říj 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dneska mi Radek řekl docela dobrej poznatek. Co se učil ve škole. A to, že rodiče si sami dělají z děti televizní maniaky. Tím, že posadí před televizi a chválí je jak to jsou hodný děti, jak se hezky koukají na televizi a nezlobí a rodiče můžou odpočívat a tak.
4. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: my stále bojujem s kelčákama,už dvě noci prořvala,tak jsem ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já jsem hrozně chtěla holčičku a do 2 utz jsem instinktivně cítila,že to holčička bude :slight_smile: nenechali jsme si to říct a tak jsem se v rámci sebeobrany připravila na chlapečka,ale řeknu vám,že jak byla venku,tak mě vůbec nezajímalo co to je,ale hlavně jestli je prcek v pořádku :slight_smile: no a druhý jsem říkala,že kvůli Jirkovi toho chlapečka a nějak bych ted brala i druhou holčičku :grinning: teda ne ted jako ted :grinning:
4. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek