• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
Nevím, jestli to není troufalé, ale..zakládám téma pro budoucí maminky:slight_smile:.. Hodně budoucí...:slight_smile:... Moc bych si přála mimi už teď, ale..jsme s přítelem mladí(já 20, on 23). Shodli jsme se na tom, ze by bylo ideální snažit se o mimi za rok a půl... Teď mi nezbývá nic jiného, než "odpočítávat"... A "kochat se" krásnými alby :wink: ...
11. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mam prosbicku "technického rázu";)... Nevíte,kde by se dalo stáhnout odpořítávadlo dnů, které ych si mohla dát na plochu?... :slight_smile:
11. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronika: Ahojky,
hale, nevzdavej to takhle, uzivejte s pritelem krasne obdobi jen vas dvou, chodte do kina, na veceri, jedte na dovolenou... Pak uz se jentak nekam nedostanete :wink:
O veku to moc neni, me i priteli je 22 let, nejsme spolu moc dlouho a podivej, na Vanoce 2010 budeme opravdu tri :slight_smile: . A miminko je planovany a chteny. Zapomnela jsem podotknout ze kdyz jsem s pritelem zacala chodit, tak rikal dite nikdy. A ted?
Tak vydrz. Drzim palce
P.S. Nepocitej, pak to na just nepujde, zakon schvalnosti
12. srp 2008 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sayast: Neboj, nevzdávám:slight_smile:.. Jen.. nemyslím na nic jiného. Přeci jenom se mi ta "mrkvička" trochu priblizila-jeste pred par mesici chtel byt tatinkem nejdriv za 4 roky a ted "snizil" na rok a pul :wink: . Neumím si představit, jak to ten rok a pul vydrzim... Myslím na mimi každou minutu... :sweat_smile: ... Vím, že to nepujde hned, ale... ten pocit, že už se "snažíme"... :dizzy_face: ...
12. srp 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se jen milovali bez ochrany a vubec to nebrali jako snazeni. Rikali jsme ze kdyby nam to vyslo za pul roku, tak to je optimalni. Ze by se nam to hodilo. A ono to vyslo napoprve, takze trosku sok z toho jak to slo rychle :grinning:
Pockej, treba jeste slevi :wink: .
Ja o tom porad mluvila,koukala do kocarku,ukazovala miminka, koukala do vyloh na oblecky kdyz jsme sli spolu a byl hned nakazen :sunglasses:
Jinak ten pocit znam,mimi jsem chtela asi uz od 17...
12. srp 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru a copak vlastne delas? Bydlite spolu nebo mate kde byt?
12. srp 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsme na tom uuplne stejne;)... Ja uz delam smutny oci od te doby, co jsem odmaturovala(min rok), porad nekomu hlidam prcky, na konikovi "sjizdim"alby kazdy den, ale..je neoblomnej. :fearful: Ja jsem rada, ze slevil aspon na ten rok a pul(on teda rek 2 roky, ale..za dva roky uz chce byt tata, no ne? :grinning: ). Ty čtyri roky byly sileny. Meli jsme kvuli tomu docela vztahovou krizi, protoze ja se nedokazala smirit s tim, ze bych mimi mela "az tak dlouho"...
12. srp 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru: ber tohle obdobi jako pripravu na mimi...mate uz zarizene bydleni? Podnikli jste vse co jste chteli? Uz jste svoji? My taky jeste cekame, nevime jeste jak dlouho, mozna do svatby, mozna vice...ALe ja si to obdobi uzivam, obcas si neco maleho koupim prom imco domu, snazim se o sebe starat, abych byla zdrava, vzdelavam se, proste se tesim a moc si to uzivam...
12. srp 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsme spolu 4 roky a z toho 3 spolu bydlime... Ja bych mela ted co nejdriv vyrazit do prace:(-farm. reprezentant, jinymi slovy obrazim lekarny a ukecavam lekarnice, aby udelaly objednavku... :grinning:
Byt uz mame, dovoleny nas moc nelakaj... :frowning2: Jenom mimísek mi chybi ke stesti...
12. srp 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A svoji nejsme :frowning2: a..vypada to, ze driv prijde mimco a pak svatba... Pritel nema moc pozitivni vztah k manzelstvi... (neprijemne zazitky z detstvi..)
12. srp 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi to meli naplanovany hezky. jelikoz jsem mela gyn. problemy a dr. rikal ze to bude trvat dyl nez se podari,tak jsme rikali na podzim hezky v klidu svatba a nejdriv na Vanoce mimis. Ted tam je mimis a nevime co se svatbou :grinning: . To utece jak voda,uvidis :wink: . Ja jsem zdravotni sestra, tak temer z oboru :slight_smile:
12. srp 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam zdravku :wink: ,vseobecna sestra;). Ale..az na praxi jsem zjistila, ze mi vadi delat takove ty neprijemne vykony-pichat onjekce a cevkovat :sweat_smile: ... Radsi jsem delala ose peci, nez to "odborne"... Jako sestra bych se tedy asi neuplatnila:(.... Juu, Ty jsi ze Strakonic? Tak to mame kousek:slight_smile:...
12. srp 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,neni to daleko,rychlíkem za hodku :grinning: .
Ja jsem ted na neschopence,od vcera,tak pohoda. V praci mi nevysli vstric, tak mi nezbylo nic jinyho. Docela se na me zlobi, ale ja jim svoje tehotenstvi hlasila pred 3 tydny, tak meli casu dost...
myslim ze kdyz nejsi v nemocnici tak si o nic neprisla,v dnesni dobe... Jsem rada ze jsem pryc
12. srp 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a autikem za trictvrte;)... Stejne bys v nemocnici nemohla byt, ne? Zlobi? :fearful: Takze v kazdem meste stejne? Vsude nedostatek sester?... Nemocnice, jako takova mi chybi.. Byl to fajn pocit, kdyz jsem treba byla na neurologii a vedela jsem, ze tam nekomu udelam radost treba tim, ze se tam na 5min zastavim.... A jak dlohu jste s pritelem-manzelem :wink: spolu?

Tééda, ja se tu s Váma vykecávám a uz jsem mela byt aspon na ceste do Prachatic :sweat_smile: ...
12. srp 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kratce, ani necely rok. Svoji jeste nejsme. Vzali jsme vsechno hopem. Bydlime spolu od 1 dne :sweat_smile:
ja delam na chirurgii na septice. Nechteli me preradit na "ciste" oddeleni a nechali tam. O vikendu jsem mela denni. pacientu sice jen 13, ale z toho 10 lezaku a 2x MRSA. Sluzby bud dvanactky (jinak nedelame) a nebo na ose praci ranni, odpoledni. Takze vse co nesmi byt a jeste byli nastvany ze jsem odmitla nocni... Dovedes si predstavit co bych byla platna na osetr. praci kdyz bych nikoho nezvedla ani na misu?
Je nas malo. na rano stanicni,1 sestra a 1 osetrovatelka,odpoledna sestra a ose, v noci jen sestra. Stav lidi 25. Pro tehotnou idealni pracoviste.
Pro me je nejdulezitejsi mimisek, tak at se stavi treba na hlavu. ted otehotnela jeste 1 kolegyne a musi zavrit :sweat_smile:
Nejlepsi na tom je, ze nejvic reci maji vetsinou ty co otehotneli s problemama, jako by to neznali
12. srp 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, na špinavý chire bych s mimisem taky nebyla ani minutu... To jsi jeste dobra, ze jsi chtela na cistou.

Tak ráda bych si s Teou tady povídala, ale..hola hola, prace vola :frowning2: .. Budu tu asi az vecer-okolo 21,00:(... Preju kráásnej den :wink: . Pa paaaaa
12. srp 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla ochotna odslouzit srpen i na spine, ale po tom jak se ke me chovali jsem odslouzila jen vikend a vcera prinesla neschopnost.
jj,tak hezky pracuj.
Pritel bude vecer doma, tak tu nebudu, ale zitra zas jo. jdu zkusit buchtu a uklizet. Nechce se mi...
Pa
12. srp 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsem z5 :wink: ... Ale zase pádím na hokej-jdu fandit :wink: . Jak dopadla buchta? Ze bych si zitra udelala pracovni cestu do Strakonic a ochutnala bych? :grinning:
12. srp 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel je buchtovej, tak predpokladam ze nic nezbude ani na me :grinning:
jak dopadl hokej? Tobe tam hraje nekdo znamej?
12. srp 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem doma, vyhrali 4:2, tak mam radost :slight_smile: . pritel hraje, tak proto jsem z Vimperka letela jak blazen, abych stihla aspon druhou tretinu. Uz jenom cekam, kdy dostanu naky ty bodiky za rychlost :sweat_smile: ....
12. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz aby byl vikend..nece se mi pracovaaat...
13. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky veroniko, pokud shanis odcitac, tak jeden znam:

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/datum_a_cas/smartclock/?g[hledano]=odpo%E8%EDt%E1v%E1n%ED&g[oz]=2.1

funguje skvele. :slight_smile: Hlavne to s tim tesenim neprehanej, aby se to pak "nezaseklo". Jinak preji hodne stastnych chvil pred ocekavanim.
13. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronika, krasny nazov temy :dizzy_face:
no a nikdy ma nenapadlo uvazovat nad tym takto - ze Vianoce v troch :sweat_smile: ale tiez viem, ze mam bejby naplanovane tak na jesen 2010 ... hoci by som brala aj skor, ale zo zdravotnych dovodov to nejde :pensive:
no ale ak by to vyslo, my by sme mali Vianoce 2010 uz vo stvorici, comu by som sa teda tesilaaaaa :grinning:
13. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
2 marke: dekujuu! Dekujuuu :slight_smile: . Ten odcitac je super:slight_smile:. Uz ho mam pekne na plose.
14. srp 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
2 Naaja:snad Vam Vyjdou Vanoce 2010 ve ctyrech a nam ve trech:slight_smile:... Marecek je kouzelnej :slight_smile: ...
14. srp 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte..
no môj sen je tiež, aby sme na vianoce 2010 boli štyria :dizzy_face: dúfam, že sa nám tento sen splní...
15. srp 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jenom "slintam" :wink: , vase robatka jsou sladkyy:slight_smile:! Uz aby byl rok 2010:slight_smile:...
15. srp 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronika, neboj bude to čoskoro :slight_smile:
aj my sme po svadbe najprv začali stavať a až po 3-och rokoch sme mali bábätko, a tiež sa mi to chvíľami zdalo strašne daleko, a už je to tu :wink:
16. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabka, ved vy idete prese ako my :grinning:
po svadbe sme stavali a po roch rokoch sa nam narodil Marek ... no a dalsie je v plane na Vianoce 2010 :wink:
18. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme spolu 4 roky a 3 spolu bydlime, uz jen to miminko mi chyi k tomu, anych byla uuplne stastna :dizzy_face: ...
21. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veronikaprostenika :slight_smile:
ja mam takmer 22 priatel tiez,sme spolu takmer 4 roky a byvame u mojix rodicov. ziadne zabezpecenie, ziadny vlastny domov....... ale obrovska tuzba nas presvedcila k tomu ze sa uz pol roka snazime o mimi :slight_smile:
takze ak ozaj to babo xces tak zacni pomaly spracovavat priatela :wink: on casom povoli (aj mne to trvalo rok :grinning: )
vela stastia
21. srp 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 39
Tvůj příspěvek