• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
nyya, ahoj, to vas uplne chapu, my to meli uplne stejne :pensive: tak at se brzo zadari :wink:
10. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes snad mame rekord v poctu prispevku :grinning:
10. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nyyo, vitej, finance zvazujeme (bohuzel ) asi vsichni...
fender, ten priklad deti 45 a 15 let, to je vazne extrem. mne celkem stacilo, kdyz je pani 50 a ma 6 lete dite...
10. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no duafam aj ja som si akurat teraz zacale testovat ovu tak hadam uz coskoro pride :slight_smile: a vy sa ako dlho snazite a mimco??
10. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo.... ze by se nam to tady nakonec rozbehlo?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

jo, mne to prijde taky dost sileny. navic uz ten rodic podle me vubec nemuze mi tolik energie se diteti venovat, jak by si treba zaslouzilo.... je fakt, ze dneska si kazdy porizuje dite pozdeji a pozdeji... viz finance atd.... ale stejne - vseho s mirou....
10. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol:no mi s priatelom zijeme v zahranici tak je to trosku lepsie ale vies na buducy rok budeme mat svadbu a este by sme chcely aj babatko tak preto skusame a ked to pride tak to pride...nejako bolo a nejako bude...babenky co je to iui a ivf???
10. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ivf je in vitro fertilizace - umělé oplodnění (ve zkumavce), iui - intrauterinní inseminace - zavedení spermie do dělohy - doufam, ze jsem to napsala dobre
10. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to pochopila tak urcite hej :wink: a dakuejm :wink:
10. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky snazime netrit bidu s nouzi, ale i tak jde to setreni pomalu :frowning2: byt jeste porizeny nemame a uz se zacinam pomalu smirovat s tim, ze miminko se zadari v garsonce (mame pronajatou a chtela jsem nejprve poridit vetsi byt a potom ditko) - protoze byt horko tezko odlozim, mimco odkladat nechci
10. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam, ze tady ivf ani nic jineho nikoho neceka
10. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nieje len ja som sa nechtiac prihlasila na tu temu tak preto som sa pitala..
10. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se toho ted trosku bojim, tak snad nas to mine
10. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti si to kedysi skusala???to mi je moc luto :frowning2: dufam ze vam to teraz pojdem to pridrodnou cestou
10. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne umele oplodneni jsem nezkousela, jen jsem mela letos zacatkem roku samovolny potrat hned v zacatku tehotenstvi, hned kratce po zacatku, kdybych si nedelala tehotensky test, tak to ani nezjistim a povazuju za hodne zpozdenou menstruaci - ale i tak se s tim nemuzu tak uplne srovnat a chtela bych detatko co nejdriv
10. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by som aj ja moc chcela :wink: so snubencom moc potom tuzime...len teraz zacinam mam pocit niekedy rano ako keby som sa chcela vyvracat ale nevraciam len mam nevolnoct... a aj cez den niekedy ma pobolieva pri vajecnikoch ale myslim si ze to moze byt aj prechladnutie...ale neviem cakam kedy pride menstruacia a uvidime..vies nechcem si skusat lebo sa bojim ze tam nenajdem tie dve :frowning2:
10. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se ma stejne s testem cekat minimalne do prvniho dne ocekavane menstruace - driv by se ti mohlo stat, ze se ti // neobjevi a presto bys mohla byt tehotna :wink:
10. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pravda preto radcej pockam aj ked to laka vyskusat ale som si povedala ze pockam :slight_smile: aspon sa nesklamem mozno
10. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby ti to tak vyslo, tak ti zavidim (v tom nejlepsim slova smyslu) :slight_smile: jak dlouho budes jeste cekat na test?
10. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, tak to me mrzi, ale slysela jsem (rikal to primo gynekolog) ze ty missed nejsou nic neobvykleho, ne ze by to bylo primo bezne, ale stava se to.... a btw moje mamka, kdyz se snazili o me, to mela taky :wink: aspon - narozdil treba ode me - uz vis, ze se vam podari prirozene otehotnet, takovy dar dneska spoustu zenskych nema....
10. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se uklidnuju taky tim, ze ted vsude ctu, jak kazdy ctvrty ci paty pripad skonci takto... ale mam strach, ze kdyz to jednou skoncilo takto, tak to treba ted nepujde vubec. no asi prehanim. pritel to bere jeste hur a dite tedka nechce
10. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neco pozitivniho to ma, beru kyselinu listovou, trosku vic se o sebe snazim starat a nekdy uz i odpocivam, taky jsem si koupila bodycko a dupacky v mrnave velikosti (jsem silenec :grinning: ), proste aby to priste uz bylo perfektni
10. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne asi tak 12 dni tak uvidime ... :slight_smile:
10. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas jeste docela dost casu, tak se moc nenervuj :wink: za 12 dni na tebe urcite budu myslet, at to dopadne uspesne
10. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem uplne pokojna :wink: a ked sa podari tak ti napisem co a ako...aj ked nieje tak tiez ti napisem...dakujem si zlata
10. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, ja vim, ze se to dobre rika :fearful: ale hlavne klidek :slight_smile: clovek by to nerekl, ale tady na MK to vidi vsude kolem, ze psychika je na tom vsem absolutne nejdulezitejsi. X pribehu holek, ktere uz to po nevim kolika letech vzdaly, a kdyz se na to vyprdly a daly se do pohody.... tak otehotnely :dizzy_face: je tu i nejake spesl tema, zazraky se deji, nebo tak nejak.... takze se vam taky urcite znovu zadari :wink:

nyya, tak to drzim palec :wink:
10. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja kdyz jsem cekala na test a tak nejak jsem si spocitala,ze jsme se s pritelem trefili presne do dne pred ovulaci nebo primo do ovulace, tak jsem byla celou dobu hrozne nervozni a do diare jsem si naplanovala testy po dvou dnech - abych se tak donutila nedelat test kazdy den :wink:
10. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim, ze ja uz celkem v pohode jsem, teda narozdil od pritele :unamused: ale jeho to taky jednou prejde a bude se tesit, jen doufam, ze se u synovce (1 rok) rychle inspiruje a pak uz to vsechno pujde (a ja budu zase chodit po obchodech a nakupovat mrnave oblecky)
10. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ked som si prvy krat robila test tak som si ho robila hned pred tim nez som mala dostat mrsku alebo aj skor...a nevisloto a teraz som si poveala ze musim pockat ak si chcem precitat dobru spravu :wink: musime pockat
10. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, tak se drzte a dobrou noc, ja jdu do pelechu.... rano zase v pul seste vstavat :confounded:
10. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou, taky uz pujdu brzo spat, vstavam 20 minut po tobe :confounded:
10. lis 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek