• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
dobrou noc holky :slight_smile:
10. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc
10. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky!

nyya, hodne stesti, at jsou na testu vytouzene // :slight_smile: teeda, to bych take zavidela.

Teta mela obe deti umely oplodnenim a nechtela bych to zazit. Byla strasne vycerpana a stejne...holka se povedla az napoctvrte (a to to puvodne mela byt trojcata, jenze v rannem stadiu ty dve potratila) a druhe mimi-kluk se povedl napodruhe :frowning2: . Oba z toho byli uplne zoufali. Ted uz si z toho delaji srandu, ze to byla jejich nejvetsi investice, protoze je deti staly kolem 80tisic.
11. lis 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol to me mrzi, ze to nevyslo :frowning2: drzim pesti, aby se vam to napodruhe vydarilo. Hlavu vzhuru, bude lip, uvidis.

trochu si dovedu predstavit jak ti je. Chvilku po maturite se nam to s pritelem vymklo z rukou....pak mi bylo zle a oba jsme si mysleli, ze jsem tehu. Test jsem si delat nechtela, uverila jsem, ze jsem tehotna. Pak mi test ukazal //, ale za tyden uz tam nebyly :frowning2: Bylo to hrozny. Sice jsem se za pul roku dala dohromady, ale nechtela bych to zazit znova. :confounded:
11. lis 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, taky je u vas tak krasne? :sunglasses:

uz nemyslete na zadne chmury a hura vstric svetlym zitrkum :wink: :dizzy_face:
11. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no jde o to, co povazujes za krasne :sunglasses: tady zatazeno, obloha tmave seda, teplota minimalni, fouka :unamused: krasne si predstavuju tak o 20 stupnu vic, oblohu jasne modrou (no proste jine rocni obdobi - i kdyz i podzim by se nekdy dal)
11. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, kde jsi, ze mate krasne? :wink: jsem v práci a kdyz se juknu z okna, tak v Praze 4 je svetle seda obloha, trosku vitr a rano byla pekna zima :confounded:
11. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem v ostrave (resp. ted kousek od ostravy v praci) a venku pari slunko jak vztekle a je totalne modra obloha :sunglasses: (sla jsem ted po venku jen v triku s 3/4 rukavem a pohoda)
11. lis 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ja chci byt take u Ostravy :dizzy_face:
uz tu pomalu slunicko leze, ale na teplo to nevypada :sunglasses:
11. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz i Praha hlasi temer modrou oblohu :slight_smile: ale rano bylo opravdu takove sede, chmurne, neprivetive
11. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim s karol :slight_smile: slunicko sviti jak dive a pry je i teploucko. Skoda, ze az pujdu v pul pate z prace, tak bude skoro tma :unamused:
11. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, ja taky chodim z prace kolikrat uz za tmy :confounded: vcera jsem zrovna jela v pul pate (a to jsem mela v planu vypadnout nejpozdeji v pul 4).

ajnina, jsi z toho benesova co je kousek od prahy, nebo z nejakeho jineho benesova? v tom u prahy mam znameho :sunglasses: (teda jako v praze mam taky zname, aby sis nemyslela, karol, ale nepredpokladam, ze byste se snad mohli znat, praha je prece jenom trochu vetsi :grinning:)
11. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
od Benesova u Prahy :slight_smile: respektive bydlím v Týnci nad Sázavou, coz je 10km od Benesova. Ale Benesov se mi zda take velky, abych tam znala lidi :grinning:
11. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to vam musim rict :slight_smile:

teta pracuje z domova a ma na pracovnim pc s internet. A jeji manza na nej porad leze a dela, jakoby tomu hrooozne rozumel a co se nestalo...dnes ji to tak zaviroval, ze kdyz se na to prisel podivat chlap, aby to dal dokupy, valil oci. Pry to bude trvat 4dny a jeste strejdovi vynadal, co leze na pracovni pocitac kdyz tomu nerozumi :grinning: :grinning: To je sikula :sweat_smile:
tak jsem zvedava, kolik dat tete zmizi. :confused:
11. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, ja mam zase zname v Ostrave :grinning:
11. lis 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas doma je to s tim vztahem k pocitacum podobne: cituju tatu: "no vyskocila mi tam nejaka tabulka a pak jeste dalsi dve, tak jsem dal u vsech OK a bylo to" ... a kdo to pak ma davat dohromady... :frowning2: :grinning:
11. lis 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, ostrava taky neni nejmensi :grinning:

s pocitacema dobry zkusenosti teda..... mne v poslsednich trech mesicich dvakrat odesel notas, bylo to teda harddiskem, nastesti jsem ho mela jeste v zaruce. ale prisla jsem o vsechna data :confounded:
11. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky :slight_smile:

prijit o vsechna data bych nechtela :unamused: ale jeste ze se to dalo opravit a nemusela jsi si kupovat novy. Notas mam pres dva roky a cekam kdy zacne zlobit.
12. lis 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky se pridam s notebookem - ja kupovala novy letos v lednu :confounded: :unamused: ale data snad peclive zalohuje na vsem, co se da, protoze mi takto odesel harddisk jeste na gymplu 2 dny pred odevzdanim seminarky-mela asi 50 stran a zazalohovanou jsem mela jen cast :frowning2: zrovna ted mam od soboty novou flashku, tak uz se tesim, az na ni budu neco nahravat :wink:
12. lis 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja ten notas taky mela od vanoc. a ten hardisk byl uplne nejaky vadny, totalne se zrusil.nastesti jsem mela zaruku do druheho dne, tj. jeden den se to nahlasilo, oni hned nabehli a druhy den bylo vsechno hotovo. tak doufam, ze ted uz se mi nepo..... :fearful:
12. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

to jsi mela stesti, ze ti to tak rychle zaridili. :slight_smile: kolikrat se stane, ze cekas celych 30dni, protoze maji na vse casu dost :unamused:
13. lis 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
jojo, prave z toho duvodu jsem si zaridila tuhle zaruku do druheho dne. je to vyhoda - a navic ti to prijdou vyresit az domu (nebo kam chces) a clovek se nemusi jeste nekam trmacet s notasem :sunglasses:
13. lis 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musim zatukat, ze se mi s nim zatim nic nestalo, protoze mi notas porizoval mamy sef na svoji firmu, aby si mohl odecist DPH. Takze i ja jsem ho mela bez DPH, ale jen s rocni zarukou. :frowning2: A i kdyby se mi s nim neco stalo dokud byl v zaruce, tak nevim jak bych to resila. Akorat se mi povedlo zablokovat pristup do wordu, excelu :grinning: a skoncila mi platnost antiviraku, ale to mi zprovoznil chlap od dedy z prace.
13. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
ja mam zaruku dva roky (takze jeste rok) a mam ho porizeny taky podobnym zpusobem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bud v klidu, taky jsem antitalent, ale mam na to brasku informatika :dizzy_face:

kde se flaka karol? :confused:
13. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
take si rikam, kde je zasita :sunglasses:

to se mas, u nas v rodine zadny informatik neni, takze se vsichni obraci na me, protoze s pocitacem pracuji nejdele :unamused: nejhorsi bylo ucit dedu, jak se dostane na svuj mail. to jsem myslela, ze vyrostu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsem kazdy krok dala print screenem do wordu a popsala to jak pro blbce. Stejne na mail nechodi, tak to bylo k nicemu :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, karol se flaka v praci :slight_smile: nebo spis :frowning2:
dnes jsem chtela odchazet ve 3, neco vyridit a pak jit na anglictinu... no anglictina je v pulce a ja porad drepim zde... je toho moc
13. lis 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky poradi mi niekto..lebo mam z tohto pomatenu hlavicku...skusam si ovu testy a teraz neviem ci su plodne dni 14 dni po mrske ale sa rata 14 dni aj s mrskou???
13. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja puvodne myslela, ze se to pocita "s", ale jak to tu ted pises, tak nevim
13. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to ja taky teda nevim. ale urcite je to spoustu temat, kde je vic odbornic, nez jsme my :sweat_smile:
14. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pocita se to od prvniho dne mensturace :slight_smile:
14. lis 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek