• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
no vida, ze tu mame nejakeho odbornika :sunglasses:
15. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo je tu uz niekto????
16. lis 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barboro
17. lis 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, sem tam tady nekdo je.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. lis 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

presne jak rika fender....obcas tu nekdo je :wink: :grinning:
17. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jenom obcas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ted se te prace najednou nakupilo, takze uz to tu docasne neokupuju ani ja :frowning2: dokonce ani nenakoukavam (s touto jednou vyjimkou) :grinning: takze si uzijte den a zbytek tydne, ja se zahlasim mozna o vikendu
19. lis 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? sice ve trech si uzijem vanoce uz letos, ale doufam, ze 2010 uz budeme skoro ctyri :slight_smile:
19. lis 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, spatne spocitano... ne skoro, ale opravdu ctyri :slight_smile:)
19. lis 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, majatob vitam te mezi nami :wink:

To se mate ze uz jste ve trech a preji, aby to vyslo...aby jste byli ctyri. Ja doufam, ze budeme "opravdu" tri do leta 2010, aby dostala moje mama ke ctyricatinam vnouce :slight_smile: samozrejme chtit muzeme, ale jestli se zadari...v to muzeme jen doufat. :slight_smile:
19. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji, to bude mlada babicka :slight_smile:
19. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela me v necelych 17-ti letech a me bylo letos 21 :slight_smile:
Moje babicka se stala babickou ve 38 letech - diky tomu, ze jsem se narodila :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
matajob, ahojky, vitej mezi nami :slight_smile:

ajnina, hihi, to je dobry.... moje mamka by mohla vnouce stihnout nejdriv na sve 59 narozeniny :fearful: :dizzy_face:
19. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jsme zpatky z prochazky... :grinning: tak kde je kdo?
19. lis 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky :slight_smile:

fender to je dobry jake jsou vekove rozdily :wink: ale urcite to vyhodu ma...bude moci hlidat :slight_smile: pokud uz nechodi do prace.

majatob to chodite takhle za tmy na prochazku? :slight_smile: Ja se akorat vracela z prace a byla tma jak v pytli :grinning:
20. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka do prace chodi a navic bydli uplne jinde :grinning:

maja, ty jsi z Ovy? ja jsem taky z Ovy :sunglasses:
20. lis 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, jj z Ovy, ale pristehovana :grinning:
aji, a proc ne? jeste bylo dost brzo a malej spinkal, tak jsme to natahli :slight_smile:
20. lis 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak bude hlidat manzel :slight_smile: vcera ve zpravach rikali o otcovske dovolene, ale spis bych rekla, ze to nekteri budou chlapy vyuzivat k zotaveni po oslavach narozeni potomka :slight_smile:

majatob pamatuji si, ze teta uz kolem seste koupala, proto jsem se ptala :slight_smile: ale pokud spinkal, tak je lepsi byt na cerstvem vzduchu...to se hned spi lepe :wink:
20. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: aha, my koupeme kolem sedme a v pul osme do postylky a spinkat :slight_smile:
20. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja, ja jsem taky pristehovana :sweat_smile: :grinning:
jinak jsem dneska strasne zdechla a nic se mi nechce :rolling_eyes:
20. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender: jak to tak posloucham, dnes jsou zdechli uplne vsichni... taky jsem za celej den nic poradne neudelala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si pis.... :slight_smile: ja si musela dat v praci dve kafe, abych vubec byla schopna premyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
vcera jsem byla naprosto nepouzitelna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nic se mi nechtelo delat a takovych nas bylo v praci vic. Pak jsem vecer dorazila na kurz anglictiny a misto 90 minut jsme to zkratily na 60, protoze byla i ucitelka ko.
To bylo asi celorepublikove :slight_smile:
21. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi jo. dneska uz mam energie vic, ale to bude asi tam, ze je patek... hura :dizzy_face:
na vikend je teda u nas tchyne, ale to bude snad v pohode.... na to, ze manza (a tim i ja) prerusil kontakty se svou sestrou (a tim padem tak trochu i otcem, protoze ten je na jeji strane), tak s tchyni vychazim dobre......
21. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak...konecne je patek :sweat_smile:

koukam, ze manza udelal radikalni krok, to je dobre. Uz to chtelo, aby se tve svagrove nekdo postavil. U nas akorat pritel prohlasil, ze je jeho sestra divna, je lepsi ji neresit a moc se s ni nebavi. Ale samozrejmeje to jeho sestra, takze s ni mluvit nekdy musi. A ja nevim proc, ale hrozne zarlim kdyz s ni mluvi :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja na svagrovou nezarlim, ani jsem nikdy nežárlila , nicméně jsme tam v pondělí byli a ona udělala hysterický výstup na téma, jak jsem nemožná, jak mě nesnáší, jak bla bla bla, normálně po mně řvala... pak začla řvát po rodičích, že kdo je na mě zvědavý, že kdo je zvědavý na to, že se ke mně hezky chovají, že... bla bla bla... tchyni dokonce vycetla, ze se ke mne chova jako k dceri....
nacez jirka prohlasil, ze jeho zenu nikdo urazet nebude, sbalili jsme se a odjeli.... s tim, ze se s ni nebude(me) stykat, dokud se neomluvi a nezacne chovat normalne... rodice ze jsou u nas vitani. nejedem tam ani na vanoce.... takze asi tak.....
:pensive:
21. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
fender, gratuluju k radikalnimu kroku, vlastne ti docela zavidim, ze se za tebe manzel takto postavil :wink:
21. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, muzu se pridat? vypada o, ze bych sem mohla taky patrit :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender ta si teda zacala vyskakovat :angry: je dobre ze se te manzel zastal, chvalim :slight_smile:

jeee, ahoj karol :slight_smile:

emamamamu: vitej mezi nami, to je jasne, ze se muzes pridat :wink:
21. lis 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: mozem sa tiez pridat? som uz v inej teme, ale kedy bude druhe babo, to stale riesime. :unamused: tak snad bud ta jar 2010 alebo Vianoce :dizzy_face: dufam ze vam tu nebudem vadit :confounded:
21. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek