• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
ahoj moni :slight_smile: dalsi nova tvar je vitana.
21. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina dakujem :slight_smile:

maja ahooooj :wink: :slight_smile:

v akych stadiach ste vy? planujete? alebo uz cosi aj konate? :slight_smile:
21. lis 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam nove tvare :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo, byla jsem mu vdecna, ze se za me postavil. ne, ze bych nevedela, ze jsem se dobre vdala :sweat_smile: ale zase jsem si to potvrdila. tak uvidime, jak se to bude vyvijet dal :confounded:
21. lis 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
s pritelem jsme zatim ve fazi planovani, ale od leta 2009 bychom se chteli zacit snazit. Pritel by chtel byt do svych 26let tatkou a to mu bude v srpnu 2010, tak snad to vyjde :slight_smile:
21. lis 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahoj, no tak muj by se o to pokousel klidne i ted, ale ja chci jeste v lete k mori :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vítám všechny nováčky
22. lis 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak je to u vas se snehem? Na Benesovsku je bilo :slight_smile: vcera navecer zacalo hrozne chumelit a pred pulnoci jsme se sli s pritelem koulovat :grinning:
23. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je strasny...videli jste tohle album?
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=99794&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D540%26vOrderBy%3D2

chudak pani :frowning2: musi mit ohromnou silu bojovat a jit dal.
23. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnin..ja se toho alba lekla, ta pani totiz udajne umrela....takze jsem si nejdriv myslela, ze nejaka kamaradka tak treba vytahla fotky nebo tak..a to byla ona, zrejme to byla nejaka fama, ze umrela taky...
23. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejspis jo, ale kdyz to byla tak vazna nehoda, ze je zazrak, ze prezila. Prijit o manzela a dite a k tomu mit brachu v takovem stavu, nevim jak bych to zvladala....
23. lis 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
obcas tay probehne takovy pribeh, ze jsem rada za to co vsechno mam...a to si taky stezuju....
osud ji pekne zkousi, co vydrzi:(
23. lis 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
take jsem si rikala, ze me problemy jsou proti tomu nic, ze si vlastne nemam na co stezovat...
23. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no tak moje prianie je byt na vianoce 2010 uz traja aj moj muz je s tym zrozumeny:slight_smile:tak dufam, ze sa nam postasti
23. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru a kolik ti je?
23. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budem mat22:slight_smile:ale velmi sa uz obaja na mimi tesime....moj manzel si uz pozera katalogy s mimi vecami :dizzy_face:
23. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to mame podobny...muz uz mi posila odkazy co vsechno musime koupit a maluje mi, kde budeme mit postylku(mame garsonku:slight_smile: a ja budu mit 22 az v srpnu, muj mel v zari 27))
23. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja budem mat 22v maji moj bude mat 24:slight_smile:no je to od nich uplne zlate a uz sa tesime na to co nas caka a ty co robis?pracujes alebo studujes? a kedy sa zacnete snazilkovat
23. lis 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pracuju, ale uz to tam uplne nenavidim:slight_smile:
no a ten muj rikal, ze zacneme klidne ted, ale ja mu rekla, ze bych radsi az v srpnu, ze chc jeste k mori..:slight_smile:
ale kdyby se nam nahodou neco prihodilo uz ted, tak bych byla rada, uz bych nemusela vybirat nejidealnejsi termin snazeni..:grinning:
a jak dlouho jste spolu? a kdy se zacnete snazit vy?
23. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mna to iste tiez uz mi to tam lezie krkom! no my zacneme na bud rok lebo je mozne ze budem menit robotu a nechcem ostat bez roboty tehotna...tak to je super a beries anikoncepciu?
23. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
barus nechces k nam do diskuze snazilky nebo tehulky kolem dvaceti let??
no ja ji brala, ted jsem nejak prestala, mesic jsem ji nebrala a ted mam zase baleni na tri mesice, tak uvidim, jestli to zacnu brat, nebo uz ne..:slight_smile:
no ja prave moc praci menit nechci a jeste toho pul-trictvrte roku bych tam chtela vydrzet, uz tam jsem dva roky a nejak ani nevim, kam bych sla.....
a kde bydlite?:slight_smile:))
23. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak na okraji Prahy je bilo uz od vcerejska (snezit zaclo kolem 11 v noci v patek) a zatim se to drzi. obcas popoletuje nejaka ta vlocka i ted a mrzne, tudiz zase neumyju okna :angry:

ahoj emamamamu a barboro, to vam zavidim, ze vase druhe polovicky jsou s mimcem uz srozumeni a vypada to, ze se dokonce tesi :wink: to ja abych premlouvala a premlouvala. ale hlavne nenapadne, uz to zase vypada, ze je pritel alergicky na vse, co by se mohlo tykat vlastnich deti
23. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
emamamamu no hej rada ked tu temu najdem:slight_smile:no my byvame vo viedni...no ja neviem ci tam vydrzim a keby som tam otehotnela tak mi tam urobia peklo a to nechcem:(
23. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol vubec nad tim takhle nepremyslej, to moje trdlo mi tak pred dvema mesicema reklo, ze je na to jeste mlady a pred mesicem mi sam zacal o tom mluvit a tak, fakt,,,ja na nasi diskuzi uplne panikarila, ze je konec sveta a on to behem mesice uplne otocil, ti chlapi jsou obcas natvrdli, nemluv nic o detech, kasli na to a uvidis, ze sam prijde se spasnym napadem poridit si dite!:slight_smile:
pak bude na sebe hrdy, jak to dobre vymyslel:slight_smile:
a jak dlouho jste spolu?
23. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol84 no moj sa tesi a je s tym zrozumeny ked s tym zacneme az na bud rok....mala som fazu a hrozne som chcela uz teraz a to tiez sme sa trochu nezhodli ale radsej pockame a potom viem ze sa na to budemem tesit obaja lebo ako hovoris aj moj bol sem tam na tu temu alergicky lebo som ho zacala strasit hned po svadbe a to bolo na neho privela:slight_smile:
23. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a on je z Vidne, nebo jak jste se tam dostali?:slight_smile:
ja bych hrozne chtela vypadnout nekam..mluvila jsem o anglii, pk jsme prisla na to, ze tam je na me moc hnusne pocasi, tak ze teda do Spanelska, to me zase vsichni odrazujou, ze tam to budde slozite..tak nevim...
muj vymyslel, ze pujdem do Portugalska treba na 3 mesice,,ale vim, ze od toho upusti, rikal, ze uz je na to stary a ze nechce zacnat od nuly..:slight_smile:
a ty uz ses i vdana?:slight_smile: to je hezky, ja se nikdy vdavat nechtela a ten muj na me nejak divne pusobi, uz se snad i v tech satech vidim..:grinning:
23. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moja mamina tu robi uz vyse15rokov v nemocnici tak ma sem potom zobrala teraz som tu9rokov no a s mojim som sa tu zoznamila on je cech:slight_smile:no ked chcete planovat mimi tak zostan tam kde si hej tento rok sme sa brali:slight_smile:no ked mam pravdu povedat do teraz som si to nikdy nevedela predstavit vydat sa ale potom to nejako prislo a bolo to uzasne!!!!!
23. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja mam ted pred menstruaci, takze brecim u fotek a vymyslim blbosti, snad me to prejde..:grinning:
teda doufam, ze se mi takhle hlasi menstruace..:grinning:
a ne ze se ze me stala hysterka..:grinning:
a ty pracujes taky v nemocnici?)))))))) moje mama tady dela v nemocnici, na ortopedii))
23. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi nie nestras ja a v nemocnici?ja panikarim uz len ked mam ist k lekarovi!!!ja robim v kancelarii
no ja som mala nedavno taku fazu ze som pozerala komediu a pri tom som plakala ani neviem preco :grinning:
23. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning::grinning:
vim o cem mluvis..me kolikrat rozbreci to, kdyz si vzpomenu, ze mam toho mojeho rada..:grinning:
kdyby mi nekdo v patnacti rek, ze buduza sest let premyslet nad domke, satama a kocarkama, tak se mu asi vysmeju do obliceje..:slight_smile:
a bydlite ve svojem, nebo v podnajmu?
23. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne tak aj u nas...nasla som na facebook kamaratky zo skoly tak sme pisali ze co nove a tak a nemozu tomu uverit ze som uz vydata lebo som sa vydala ako prva
no byvame v nasom ale nie je to sranda :frowning2: vsetko stoji tolko penazi takze nie je to lahke
23. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek