• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
tak u nas se to rozjelo..ze zakladky uz mame myslim dva lidi po svatbe dalsich asi pet ma dite a na stredni..skoda mluvit, dite maji ctyri holky a dalsi dve cekaji...
a my bydlime sice ve svojem, ale v garzonce, takze vyhra to taky neni...jen jeden pokoj navic a je to idealni bydleni...je to takova vesnice uprostred Prahy..:slight_smile:
a s penezma je to vzdycky na hovno...my mame s mojim problem, ze jsme jako mali nikdy nemeli penize, ne primo nouzi, ale myslim, ze to zna vetsina z nas, kdyz penize proste nebyly, takze ted jsme jak pominuti a nakupujem co se da..(na druhou stranu uz mam dve krabice obleceni pro mimi:slight_smile:))
takze bych se chtela pokusit zacit setrit... :pensive: :confused: :grinning: :grinning:
23. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj normalne mi pripominas mna!!!je to naozaj neuveritelne ale presne ako hovoris ja som tiez nic nemala vyrastala som len s maminou bez otca a potom mamina odisla do viedne tak to bolo lepsie ale aj tak a s tym ankupovanim presne ako ja ja nakupujem ako blazon niekedy a aj take veci co ani nepotrebujem!!!a tiez uz mame pre mimi veci nieco som nasla na nete na ebay som vydrazila a nieco som v hm nakupila ale teraz som povedala dost to staci
23. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky, me uz to vlastne ani nebavi, protoze nakupuju jak diva a muzu mit vsechno co tam vidim..:grinning: tak pak budu mit vetsi radost, kdyz v barazu najdu neco za 50Kc:slight_smile:))
ja se omlouvam tim, ze si to musim nakoupit ted, dokud jsou penize..at mame do zasoby, ze nikdy nevim, jak bude..:slight_smile:)))
no a s nakupovanim veci, co nepotrebujem ani nemluv...ja bych mesicne potrebovala o polovinu mene penez a stejne mam vzdycky z vyplaty velke kulove..:grinning:
23. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je naozaj sradna najste cloveka ktory je aki ja:slight_smile:no tiez to hovorim a dajme tomu o rok to bude este drahsie ako terza tak si hovorim ze teraz nakupim a potom uz nemusim ale myslim si ze potom budeme takisto blaznit
no ja ti poviem ja robim tyzdenne tak asi60hodin niekedy aj70 a vsetko miniem!!!pri tom by mi stacila moja vyplata a mohla by som byt vecere aj vikendy doma ale ja nie idem do roboty ako blazon aby som mohla nakupovat kraviny
23. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja mam pracovat od pondeli do patku, ale vysrane chodim i v sobotu, v sobotu si vezmu rovnou prachy za odvedenou praci a hadej kam s tm rovnou jdu..:grinning: do obchodu a nakupuju blbosti..:grinning: (a u toho si rikam, no kybych nesla do prace, tak sedim doma a nevydelam si nic, spis jeste utratim, takze si to koupit muzu...:grinning: )
a rikam si, ze az budeme mit dite, ze budeme obracet kazdou korunu, tak musim byt ted rozumna a vsechno si nakoupit radsi dopredu, kdyby naaahodou..nejradeji bych si ted koupila i kocarek..:grinning:
23. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nehovor ja uz mam vybrany!!!presne viem aku farbu a aky model!!!uz mam doma aj kos na plienky :grinning:
23. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se pochlub..ja mam vybrany tri....a nevim, jak to nakonec dopadne..:grinning:
23. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemam teraz tu listinu pri sebe ale bude do cierna lebo ja nosim skoro len cierne veci a to moze byt aj pre dievcatko a aj pre chlapca a vy co chcete?my ted aja chcem hrozne dievcatko a bude sa volat fiona rebecca :dizzy_face:
23. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chcem holku Dorku (nebo Sofii:slight_smile:)(ano vim ze na Slovensku je Dora nadavka, ale u nas ne, u nas je to nase holcicka...:grinning: )
a jinak tenhle se mi vzdycky libil, jen nejak me neberou ty barvy...
http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-slalom-pro.html (mozna ten tmavy, protoze je to nejaky nepromokavy model vyrobeny puvodne jen pro Anglii:slight_smile:
pak je tady levnejsi, ale dost podobna verze (dokonce i stejny vyrobce..nebo nejaka odnoz, nebo co:slight_smile:)
http://www.i-kram.cz/207-http-www-i-kram-cz-207-Nurse/2671-Kocarek-Nurse-Dakar-trojkolka-plastenka-taska-2008.html?page=1
v neeejhorsim pripade i tohle, ale vubec se mi nelibi ty barvy a ta kontrukce se mi zda hrozne tenka...a kdybysme se rozhodli, ze nechceme trojkolku (coz vlastne nechceme:slight_smile:)
tak tohle http://www.eshopbaby.cz/katalog/navetta-hluboka-korba-peg-perego-p2505/ na ctyrech houpacich kolech:slight_smile:))
23. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
stalo se to znova, neni nam prano, omlouvam se, ze jsme nejak znicila tuhle stranku..:grinning:
23. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne na taky sposob chceme aj my a urcite chceme novy tak na neho musim setrit:slight_smile:lebo mam znamu a ona mi povedala ze mozem kupit pouzity ale kocik chcem naozaj novy
23. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak dora je pekne meno... :wink:
23. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocarek chci taky novy...:slight_smile:
nenapadne jsem si zalozila sporeni, kde chci davat dvojku mesicne a pak to pouzit na ten kocar, at mam takovy, ktery se mi libi a bude i funkcni..(i kdyz moje mama mela hrozne ary a taky vsichni zijeme..:slight_smile:
23. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to hej ale ja si poviem ze ked uz to tak budem planovat tak si tiez chcem kupit to co sa mi paci....tak to je super ked setris takto:slight_smile:
23. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame tu vyhodu, ze si muzem vsechno naplanovat dopredu...(na nekolik let:grinning: )...
ale i ted uz bych byla pripravena na vsechno..:slight_smile:
a mas nekde vyfocenou sbirku oblecku?:slight_smile:)
23. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nemam:/som totiz trochu antitalent a nejako mi to nefungovalo dat svadobne fotky na net tak som sa na to vyprdla :grinning:
no to hej ja si tiez myslim ze by sme boli pripravene
23. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, ja se jdu pomalu ucit spanelstinu a pak se zase vratim, si senora??:grinning:
23. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
oky doky ja som tak asi do pol6na nete potom idem domov juhu!!!ale zajtra tu zase budem tak sa ozvi a tesilo ma :dizzy_face:
23. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne jasne..kdyztak IP..:slight_smile: tak papa
23. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
no mne je 24, priteli 25, spolu jsme 7 let a momentalne neni s ditetem srozumeny, i kdybychom se meli snazit treba za 3 roky :frowning2:
23. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol a rikala si mu to srozumitelne?:slight_smile:
23. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, celkem dost srozumitelne...
23. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry mame jeste dost casu :unamused: a taky, ze doufal, ze me ty biologicke hodiny dohoni o neco pozdeji :confounded:
23. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejake ty oblecky uz mam taky nakoupene :sunglasses: :slight_smile:
23. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol u chlapu nikdy nevis:slight_smile:
vubec to neber jako konecne rozhodnuti...treba te spatne pochopil:grinning: vis, jaci jsou chlapi:slight_smile:
a nakupujes neutralni oblecky????:slight_smile:))))
24. lis 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile: Teda vy jste toho napsali :sweat_smile:

barbora a emamamamu to jsme nejspis stejny rocnik :slight_smile: me bude 22 v breznu. Priteli bude v srpnu 25 a rika, ze kbyby vedel, ze se mu povede kluk, tak na nem zacne pracovat uz ted :slight_smile:
Take jsem desna v nakupovani, ale povedlo se mi uskromnit. Vzdy premyslim...budu to pristi rok potrebovat kdyz se mi podari otehotnet, budu se do toho vejit? Nakonec si to stejne nekoupim :slight_smile:
Oblecky bych uz take nakupovala, ale mam tri krabice od bananu plne obleceni na mimi, tak az to bude potreba, proberu to, abych vedela co mi chybi. Zatim je to ale pase, protoze se ani o mimi nesnazime.

karol neboj, on k tomu dojde. Ten muj take porad nechtel a az kdyz vyrostl muj bratranek, kdyz uz byl "pouzitelnej" a porad nespal (jak rika pritel) tak se nakazil a chce take deti. Sam prisel s tim, ze bychom se mohli pristi rok o nejake pokusit. A je fakt, ze jakmile na to prijde chlap sam, je pysny na to, ze to vymyslel prave on :sunglasses:
24. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a berete jeste HA? Ja furt nevim kdy ji mam vysadit. Jestli uz ted, abych mela pauzu pred snazenim a bylo by to spise na nahode...nebo az v cervnu a hned se zacit snazit. Premyslela jsem, ze si zajdu k doktorovi, abych to s nim probrala, ale bojim se, ze pak budu chtit mimi jeste vic. Stejne musim doktora zmenit, protoze chodim do Prahy, ale bydlim u Benesova, tak chci prejit nekam bliz.

Nejvetsi strach mam z sefove. Kdyz se mi povede otehotnet v lete a pozdeji, tak zvladnu pomoci v praci jeste s rocni uzaverkou. Ale kdyz vysadim prasky uz ted a nejak se nam to povede, tak bych odesla jeste pred vanoci. Nevim jak by to sefova vzala, kdyz uz letos jedna holcina odchazi a sefova dost nadavala no a ja nastoupila letos v kvetnu,takze by byl take humbuk. :frowning2:
Doma to resit nechci, protoze tomu pritel nerozumi. S mamou to take resit nechci, protoze nezkousla, ze chci dite a svatbu az pak. Tak nevim s kym se poradit.
24. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, no fakt ste toho popisali :grinning: :sweat_smile:

ajni co sa tyka toho albumu - ja som tiez pocula ze ta pani zomrela :unamused: ale som stastna ze prezila. aj ked si to neviem predstavit :unamused: velmi jej drzim palce

ajni HA som brala asi len dva mesiace po porode, robila mi dost zle, tak som ju vysadila :unamused: uz som "cista" :grinning:

ako sa mate? :slight_smile:
24. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nebrala HA mesic,...(doktora jsme mela pres celou republiku:slight_smile:)) a ted jsem si dneska teda vzala prvni prasek, chtela bych to vysadit treba v zari a pak by se videlo...driv nechci, nahoda je blbec, chcem k mori, tak at si to jeste uziju se vsim...co k tomu patri :grinning: :grinning: :grinning: a kdybych nahodou otehotnela pred morem, tak bych se tloukla do hlavy, ze jsem to rovnou mohla vysadit ted..:slight_smile:
nejak na to nespecham, hreje me u srdce ze uz se o tom realne bavime..:slight_smile:
a ze je ted ve Svedsku a koupil neco male..:grinning:

a premyslely jste nad rodicovskym prispevkem?
24. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek