Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

Nevím, jestli to není troufalé, ale..zakládám téma pro budoucí maminky🙂.. Hodně budoucí...🙂... Moc bych si přála mimi už teď, ale..jsme s přítelem mladí(já 20, on 23). Shodli jsme se na tom, ze by bylo ideální snažit se o mimi za rok a půl... Teď mi nezbývá nic jiného, než "odpočítávat"... A "kochat se" krásnými alby 😉 ...
barbora87
24. lis 2008
halo halo uz som zase tu!!!!
emamamamu
24. lis 2008
😃 😃 😃 viteeej 😃 ja vcera odjela jeste na autobusak koupit jizdenku 😃 a malem jsem byla prvni obet letosni zimy 😃
barbora87
24. lis 2008
🙂 tak si davaj pozor!!!!a kde si teraz?ja chcipam v robote dnes som poslala na inzeraty moj zivotopis a tak tak mozno teda dufam ze najdem nejaku novu a dobru robotu
ajnina
24. lis 2008
my chceme v cervenci opet k mori a odtamtud bychom uz se chteli vratit ve trech. V zari se chci podivat do Anglie, ale bych klido jela s pupkem. Je to autobusem, tak bych se tak nebala jako letadlem.

Rodicovsky prispevek jsme probirali. Nejspis dva roky. Do dvou let prvniho by chtel mit pritel i druhe, tak by bylo vyhodnejsi vzit si ten na dva roky, kor kdyz se chystame na hypoteku a staveni baracku. Uvidime podle financi, treba si pak dam klasiku na tri roky 🙂

ahoj barborko 🙂
barbora87
24. lis 2008
ahoj ajnina
emamamamu
24. lis 2008
ahoj, nemam cas, jsme v praci, za par hodin budu mit cas konecne🙂
moni1412
24. lis 2008
emi no, neviem ako je to u vas, u nas je rodicovsky dost mizerny zatial, chcu ho zvysit na uroven minimalnej mzdy, uvidime co nasa pani ministerka vymysli :-| my tiez planujeme brat hypo v blizkom case, chceme stavat. ono, ked sa chce, vsetko sa nejak da vyriesit...... teda - skoro vsetko 😃
emamamamu
24. lis 2008
no my nejak po domku netouzili, mame svuj byt a platime max 2000 mesicne..samozrejme na hovno je to, ze je to garzonka..🙂
ale mimi chci i do tohodle a pak klidne muzem neco postavit, ja se ale bojim toho dozivotniho splaceni..🙂
a u nas je moznost mit asi 7500, tak to bych zrejme volila ja...🙂 a do toho bych nekam chodila na par hodin tydne..🙂 abych doma nezakrnela..😃
barbora87
24. lis 2008
a aby si mohla chodit nakupovat 😉
ajnina
24. lis 2008
presne tak, prispevek na tri roky je neco malo pres 7500 a na dva neco pres 11tisic. Take si pak chci najit neco na par hodin, i kdybych mela uklizet, hlavne ze necim prispeju do domaciho rozpoctu. Sice se poohlizim uz ted po nejakem vedlejsaku, ale jen pomalicku. V kvetnu me cekaji statnice, tak abych toho nemela moc 🙂

holky, jak jsem psala, ze se snazim neutracet za obleceni, tak jsem si dnes koupila dva svetriky. Ale koupila jsem mame k vanocum fen na vlasy a brachovi auto z lega, tak to beru jako darek k vanocum pro me 😃
emamamamu
24. lis 2008
barus tak to se snad omezim🙂
my mame s holkama z nasi diskuze album na rajceti, kdybyste chtely videt, co mame nakoupeno, tak reknete a ja vam poslu tu stranku🙂)a dneska mam v planu po praci jen prknout zase na nejake blbosti..🙂
a ja darky jeste nemam..zatim jen rozmyslim..😃
moni1412
24. lis 2008
hmm, ak cosi zozeniete, tak to bude super. ja uz dlho hladam a nemozem nic najst :-S rada by som sla robit, aspon par hodin denne, 4700.-Sk ako rodicovsky je naozaj strasne malo :-| chcu nam ho zvysit na 8900.-Sk. to uz by bolo ine kafe....
ajnina
24. lis 2008
moni to je opravdu malo :-| tak to snad zvysi. U nas se to porad meni, takze se desim toho, co panove politici vymysli nez pujdu na materskou ja.

emamamamu posles mi ten odkaz do IP? Rada se mrknu 🙂
emamamamu
24. lis 2008
aji mas to tam🙂
majatob
24. lis 2008
ahoj holky 🙂
moni: ty vase pridavky, to je docela sila...jeste ze zijem v cesku, fakt!
aji: tak na tak dlouhou cestu autobusem bych si tehu netroufla, jedine ze by byla kazdych pet minut blinkaci zastavka 😃 :-p
emamamamu
24. lis 2008
😃 😃 maji kde se jeste potkame?😃 dneska na nas kasles? :-x
majatob
24. lis 2008
emi: my jsme si proste souzeny 😃 budu te pronasledovat dokud nebudes tehule 😃 😃 😃 nekaslu, jen jsem zatim jaksi nemela co bych rekla 😃
emamamamu
24. lis 2008
zazitky z dovolene treba ne?😃 ja taky nemam co rict a stejne porad mluvim..😃
karol84
24. lis 2008
ahoj holky,
tak pritel to pochopil az moc dobre a velice jasne mi sdelil svuj nazor. ted skoro nechce ani sexovat, co kdybych nahodou otehotnela... a pritom ze sestrina ditete je nadseny (uz je to chodici, trosku mluvici dite, takze dle muzske logiky konecne clovek).

Ajnino, ja taky nakupuju na horsi casy 🙂
A co se tyce materske, tak bych brala dva roky, ale pri teto variante se bojim, ze bychom nenasli misto diteti ve skolce, takze pouvazuju i o trilete variante.
karol84
24. lis 2008
a co se tyce HA, tak ja uz neberu, premyslela jsem, ze bych zase zacala brat, ale asi ne...
emamamamu
24. lis 2008
karol tak ho nech, je to nespravedlive, ty neco chces, on ne, tak to bude podle nej..😞
ale jednou to prijde...jak dlouho ze jste spolu?
karol84
24. lis 2008
sedm let, vlastne uz bezi osmy rok
emamamamu
24. lis 2008
uu..to ja bych se zcvokla😞
karol84
24. lis 2008
Z pritele, nebo z toho, ze nemini momentalne planovat rodinu?
emamamamu
24. lis 2008
ze po tolika letech nechce...me by to hrozne mrzelo... 😞
karol84
24. lis 2008
mne to taky hrozne mrzi
karol84
24. lis 2008
tak alespon obcas nakupuju, neutralni, ruzove i modroucke, podle toho, co se mi libi 😃
emamamamu
24. lis 2008
😃 😃 to se vzdycky hodi..nikdy nevis, kdy se manza rozhodne a pak toho nebudete mit moc k nakupovani 😃 😃
karol84
24. lis 2008
no ja se treba bojim, kdybych byla na rizikovem atd., tak bych si pak to nakupovani ani neuzila
karol84
24. lis 2008
nepsalas nahodou ty, ze uz mas nafocene nejake oblecky?nebo to byl nekdo jiny?