• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
halo halo uz som zase tu!!!!
24. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: viteeej :grinning: ja vcera odjela jeste na autobusak koupit jizdenku :grinning: a malem jsem byla prvni obet letosni zimy :grinning:
24. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak si davaj pozor!!!!a kde si teraz?ja chcipam v robote dnes som poslala na inzeraty moj zivotopis a tak tak mozno teda dufam ze najdem nejaku novu a dobru robotu
24. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chceme v cervenci opet k mori a odtamtud bychom uz se chteli vratit ve trech. V zari se chci podivat do Anglie, ale bych klido jela s pupkem. Je to autobusem, tak bych se tak nebala jako letadlem.

Rodicovsky prispevek jsme probirali. Nejspis dva roky. Do dvou let prvniho by chtel mit pritel i druhe, tak by bylo vyhodnejsi vzit si ten na dva roky, kor kdyz se chystame na hypoteku a staveni baracku. Uvidime podle financi, treba si pak dam klasiku na tri roky :slight_smile:

ahoj barborko :slight_smile:
24. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajnina
24. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nemam cas, jsme v praci, za par hodin budu mit cas konecne:slight_smile:
24. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
emi no, neviem ako je to u vas, u nas je rodicovsky dost mizerny zatial, chcu ho zvysit na uroven minimalnej mzdy, uvidime co nasa pani ministerka vymysli :unamused: my tiez planujeme brat hypo v blizkom case, chceme stavat. ono, ked sa chce, vsetko sa nejak da vyriesit...... teda - skoro vsetko :grinning:
24. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my nejak po domku netouzili, mame svuj byt a platime max 2000 mesicne..samozrejme na hovno je to, ze je to garzonka..:slight_smile:
ale mimi chci i do tohodle a pak klidne muzem neco postavit, ja se ale bojim toho dozivotniho splaceni..:slight_smile:
a u nas je moznost mit asi 7500, tak to bych zrejme volila ja...:slight_smile: a do toho bych nekam chodila na par hodin tydne..:slight_smile: abych doma nezakrnela..:D
24. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aby si mohla chodit nakupovat :wink:
24. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak, prispevek na tri roky je neco malo pres 7500 a na dva neco pres 11tisic. Take si pak chci najit neco na par hodin, i kdybych mela uklizet, hlavne ze necim prispeju do domaciho rozpoctu. Sice se poohlizim uz ted po nejakem vedlejsaku, ale jen pomalicku. V kvetnu me cekaji statnice, tak abych toho nemela moc :slight_smile:

holky, jak jsem psala, ze se snazim neutracet za obleceni, tak jsem si dnes koupila dva svetriky. Ale koupila jsem mame k vanocum fen na vlasy a brachovi auto z lega, tak to beru jako darek k vanocum pro me :grinning:
24. lis 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
barus tak to se snad omezim:slight_smile:
my mame s holkama z nasi diskuze album na rajceti, kdybyste chtely videt, co mame nakoupeno, tak reknete a ja vam poslu tu stranku:slight_smile:)a dneska mam v planu po praci jen prknout zase na nejake blbosti..:slight_smile:
a ja darky jeste nemam..zatim jen rozmyslim..:grinning:
24. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, ak cosi zozeniete, tak to bude super. ja uz dlho hladam a nemozem nic najst :confounded: rada by som sla robit, aspon par hodin denne, 4700.-Sk ako rodicovsky je naozaj strasne malo :unamused: chcu nam ho zvysit na 8900.-Sk. to uz by bolo ine kafe....
24. lis 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni to je opravdu malo :unamused: tak to snad zvysi. U nas se to porad meni, takze se desim toho, co panove politici vymysli nez pujdu na materskou ja.

emamamamu posles mi ten odkaz do IP? Rada se mrknu :slight_smile:
24. lis 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji mas to tam:slight_smile:
24. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
moni: ty vase pridavky, to je docela sila...jeste ze zijem v cesku, fakt!
aji: tak na tak dlouhou cestu autobusem bych si tehu netroufla, jedine ze by byla kazdych pet minut blinkaci zastavka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: maji kde se jeste potkame?:grinning: dneska na nas kasles? :zipper_mouth:
24. lis 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
emi: my jsme si proste souzeny :grinning: budu te pronasledovat dokud nebudes tehule :grinning: :grinning: :grinning: nekaslu, jen jsem zatim jaksi nemela co bych rekla :grinning:
24. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zazitky z dovolene treba ne?:grinning: ja taky nemam co rict a stejne porad mluvim..:grinning:
24. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak pritel to pochopil az moc dobre a velice jasne mi sdelil svuj nazor. ted skoro nechce ani sexovat, co kdybych nahodou otehotnela... a pritom ze sestrina ditete je nadseny (uz je to chodici, trosku mluvici dite, takze dle muzske logiky konecne clovek).

Ajnino, ja taky nakupuju na horsi casy :slight_smile:
A co se tyce materske, tak bych brala dva roky, ale pri teto variante se bojim, ze bychom nenasli misto diteti ve skolce, takze pouvazuju i o trilete variante.
24. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se tyce HA, tak ja uz neberu, premyslela jsem, ze bych zase zacala brat, ale asi ne...
24. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol tak ho nech, je to nespravedlive, ty neco chces, on ne, tak to bude podle nej..:frowning2:
ale jednou to prijde...jak dlouho ze jste spolu?
24. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedm let, vlastne uz bezi osmy rok
24. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uu..to ja bych se zcvokla:(
24. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z pritele, nebo z toho, ze nemini momentalne planovat rodinu?
24. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze po tolika letech nechce...me by to hrozne mrzelo... :frowning2:
24. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to taky hrozne mrzi
24. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak alespon obcas nakupuju, neutralni, ruzove i modroucke, podle toho, co se mi libi :grinning:
24. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to se vzdycky hodi..nikdy nevis, kdy se manza rozhodne a pak toho nebudete mit moc k nakupovani :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se treba bojim, kdybych byla na rizikovem atd., tak bych si pak to nakupovani ani neuzila
24. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepsalas nahodou ty, ze uz mas nafocene nejake oblecky?nebo to byl nekdo jiny?
24. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek