• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
byla jsem to ja :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a muzes mi taky poslat odkaz?rada bych se koukla...
az budu mit nekdy spoustu casu a budu sama doma, tak taky neco nafotim...
24. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas ho tam:slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :grinning:
24. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zedava co reknes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prvni dojem je ten, ze me oblibene jmeno, Ema, mi pritel zatrhl... Ale kdo vi, co zenska po porodu udela a co ji zrovna napadne, zejo :slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bodicka jsou super vynalez (dalsi vec, co me napada nad prohlizenim galerky)
24. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: dobre, vsichni vzdycky reknou "a co kdyz to bude kluk?"... :grinning: :grinning: :grinning:
no Em je tedka jak zizal po desti..:slight_smile:))ja uz bych malou Emu nechtela..ale tak od desiti to byl muj sen..a premyslela si nad jmeny?
24. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nad jmeny jsem prave premyslela. a na emu jsem na zadnou jeste nenarazila :slight_smile: asi jak kde...
24. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela jednu dobu obdobi, ze se mi libilo vsechno ruzovoucke a proste "holcici" - ale uz kupuju i modre :sunglasses:
24. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby to byl kluk, tak by holt nekdy neco ruzoveho oblekl, saticky a sukynky bych schovala pro sestricku :grinning:
24. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja si taky rikam, ze neni vsemu konec a muzu si to schovat na dalsiho bobana..:slight_smile:
z holek u nas ted vede Dora (ta teda vede od zacatku vztahu) a mozna premyslime i o Stele...dneska jsem objevila jmeno Jasminka..ale to uz je jen takova prehanka..:slight_smile: kazdopadne o zadnych Vanessskach, Christopherech nebo Esmeraldach nechci ani slyset:slight_smile:))
24. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja taky ne, nejsem moc pro takova extravagantni jmena, a snazim se vymyslet neco, co by slo k prijmeni

a co u vas doma, jak se tvari vase rodiny na planovani potomka? u nas to ani nikomu nerikam, protoze jen odevsad slysim, ze mam jeste cas a jak mam jet studovat nekam do zahranici a budovat karieru a uzivat si, cestovat, az mi tohle vsechno razeni leze krkem. jako kdybych s ditetem uz nikdy nikam jet nemohla... a kdyz jsem letos na nasi dovce okoukavala male deticky, jak si sedi v pisku na kraji more a stavi si babovicky, tak to bylo tak super... hned bych si jednoho nabalila s sebou domu :sunglasses: :grinning:
24. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol: tobe je 24? :slight_smile: podle me akorat vek na dite :slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, 24, ted uz bych to stejne do 25 nestihla...
24. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pritel ma asi v planu, az mi bude 25 popate´
no jako kdo me zna, ten vi, ze tohle by mi nikdy nikdo nevymluvil a ze neresim mejdany ani nic podobneho..kdo me nezna, ten mi muze vtloukat do hlavy ze jsem mlada, me je to uplne jedno, nikdo do me nevidi, takze at se staraji o svoje:slight_smile:
jinak jakoby o tom nikdo oficialne nevi, ale vsichni s tim pocitaji a myslim, ze nebude problem...
predstava ze cekam jeste pet let by me zabila..:slight_smile:
a ani se toho nejak nebojim, nejak bylo, nejak bude a zvladlo to toooolik lidi, ze neni jediny duvod, proc my ne, none?:slight_smile:)))))
ja bych se vzdala vseho pro blaho ditete)))(naroda:D )
25 je taky dobry, ale do 26 necekej :grinning: detatko vrele doporucuju :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych necekala :slight_smile: tech 26 jsem si dala jako takovou psychologickou hranici, ze pak uz se mnou ani pritel nehne a proste bude po mojem
24. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby tak videl, jakou uz mame pro mimco vybavicku :slight_smile:
24. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre :slight_smile:))
24. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ji ukaz alepson nam no..my budem cekat:slight_smile:
a majikovi ver, ta uz ma Tobinka doma...moh by to byt vlastne muj zet... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi by ho ranilo...

ja nechapu proc, ale spousta lidi ve mne asi vidi karieristku atd., ale ja jsem pritom vylozene rodinny typ, co uz dlouho touzi po diteti
24. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja urcite nafotim, jen nevim kdy, protoze kdybych to tu mela rozlozene, pritel nahodou prisel domu, tak ho asi rani a potencialniho otce pak hooodne dlouho neuvidim
24. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kecy ostatnich nedej, ty vis co chces a jim to muze byt fuk...navic na karieristku ses jeste moc mlada :grinning:
24. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
i kdyz ono ho mozna rani hned za tyden, az se vratim od gynekologa a reknu mu, ze jsem si nenechala predepsat HA
24. lis 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob a kolik je tobe, taky vypadas hooodne mlade... ja na kecy ostatnich nedam, ale pritel jo a docela mu to nahrava do karet, kdyz mi nekdo porad rika, jak mame jeste dost casu
24. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prd, na duchod mate dost casu :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ema ma pravdu, casu dost a pak to taky uz nemusi jit.. me je 21 :grinning:
24. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejhorsi je, ze pak uz to fakt nemusi jit..:slight_smile:
cimz nechci strasit..ale po tom, co jsem se docetla na konikovi se bojim kazdeho mesice netehotneni..:slight_smile:
24. lis 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek