• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
ja bych rekla, ze se duchodu ani nedoziju (jak se to porad odklada a prace pribyva), takze to neni neco, co by se mi ted chtelo resit...
ale rada bych uz mela obrovske kulatoucke brisko a pak mimco...

ted nedavno se jedne zname narodilo miminko v 7. mesici tehotenstvi, melo 1800 gramu, vubec si takoveho drobna nedokazu predstavit. i kdyz je asi fakt, ze v minulosti byvaly deti mnohem mensi nez ted
24. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
emamamamu, taky bych se nechtela dockat potizi s otehotnenim, ale ani toto ted u nas doma nezabira jako argument :frowning2:
24. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tvuj chlap se nencha nicim obalamutit...kdo si pocka, ten se docka:slight_smile:
teta mela 55cm a 4.55 kg macka..:grinning:
to muselo byt posusnanicko..:slight_smile:
a kde bydlis?
24. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentalne v praze 8, jinak jsem z jesenicka
24. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
emi, teda 4,5 bych teda neporodila, s nasima 3,35 jsem mela co delat!!!! :sweat_smile:
24. lis 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
emamamamu, ted jsem se jeste divala do tveho fotoalba na elinku a je moc krasna :wink:
24. lis 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob, koukam, ze tobiasek byl hnedle po narozeni pekne vlasaty :slight_smile: to se asi taky moc casto nevidi :slight_smile:
24. lis 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol ja Praha 4, ale jsem z Trince (u Ostravy treba)))
24. lis 2008 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trinec tipnu a bez poznamky o Ostrave :slight_smile:
25. lis 2008 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pritel se pry dnes trosku zdrzi... jeste neni doma, nekdy bych ho fakt prastila
25. lis 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky :slight_smile:

karol take nemam rada reci, ze jsme jeste mladi, ze mame cas :frowning2: pritel sice pritakava, ale nechce s detmi cekat do 30. Drzim pesti, aby tvuj pritel brzy zmenil nazor, vim jak to mrzi, kdyz ma negativni postoj k vlastnim detem :unamused:

ami, moc diky za odkaz :slight_smile: pekne fotky. Ja mam vse u babicky, tak to nemuzu nafotit, ona by zase silela, ze chceme mit deti bez svatby :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to proberu az budu tehu a mozna se zdesim co tam vse najdu :grinning:

jinak jsem se rozhodla, ze doberu posledni dve platicka HA a koncim s ni. Moc dobre na me stejne nepusobi a kvuli zilam ji mam zakazanou, tak bude mit pan doktor radost, ze se ji uz neladuju :grinning:
25. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol si mela vcera moznost nafotit vsechno:slight_smile:) a s im Trincem ses asi tak jedna z miliona..uz jsem si zvykla, ze v Praze musim podavat i priblizne urceni mista..:grinning:

ajnin tak vem babcu do cukrarny a pak to bez tajnce nafotit..!:grinning:
no tak moje babka nastesti nemuze rict nic, protoze jeji vlastni dcera neni 8 let dvana..:slight_smile: ale vim, ze kdybych byla prukopnice nejdriv dite, pak svatba, tak to budu mit od ni na taliri den co den...mimochodem nedavno se me ptala, jestli me ten muj uz bije a jestli se uz budeme rozchazet...:grinning:
25. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to mas dobrou babi

kdyz si to tak vezmu...moje mama si nasla chlapa, ktereho si vzala az kdyz mi bylo 7 let, takze do 25 nebyla vdana. To mam jeste cas :grinning: Po necelych 10 letech stejne od ni manzel odesel, tak zustala na me a brachu (v te dobe byl jeste ve skolce) sama. Ted ji je 38 a parnera nema.
Pro babi a dedu je muj pritel skoro svaty a ja jsem ta horsi, takze si uzivam... :slight_smile: on je chudak, ze mu denne nevyvarim, ze ho neobskakuju apod. Se zblaznili, prece nebudu nikomu delat sluzku :angry: :grinning:
25. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jako ja uklizim a rada..mame tak maly byt ze kompletni uklid je na hodinu i s umytyma oknama..co me fakt nebavi je vareni..ale ten muj vari rad a dobre takze tohle je na nem..(coz se mi zda, ze se moc nelibi jeho mame..se vzdycky uplne nechapave zepta "tys varil?"..) me to tady bavi, jsme v novem, vsechno jsme si koupili my, tak se snazim, abychom to tady meli dlouho hezke..:slight_smile:
ale co se zase musi nechat jeho rodice nam vubec do niceho nekecaji, ani kdybychom se tady zabijeli..:grinning:..a moji nevedi, co tady delame, protoze jsme hrozne daleko, takze pohoda...:slight_smile:
a ja bych se vdavala treba na plazi v plavkach..jinak netouzim po honosne oslave lasky..co je komu do toho?:slight_smile:
ale kdovi, jak vsechno kdy bude...ale urcite neziju tim nejdriv svatba a pak dite... :sweat_smile:
25. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: u nas take spis vari pritel a ja obstaravam uklid. Bydlime v pronajmu a je to supr, nikdo nam nekeca do toho co a jak delame, vse je na nas.
Driv jsem chtela velikou svatbu a pak dite, ale postupem casu jsem zjistila, ze svatba neni vsechno a dite pro me znamena hodne, tak radeji dite nez honosnou svatbu. Kdyz uz svatbu, tak bych chtela malou..svedci a rodice, jenze to pritel nechce, ten chce velkou svatbu s celou rodinou (mimochodem, kdyz jsme to pocitali, nase rodiny daji dohromady kolem 50lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak uvidime jak to dopadne :sweat_smile:
25. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas by to bylo neco podobneho a svatba mi prijde jako zbytecne vyhazovani penez..:grinning:
nevim, kde bych vzala na to bavit vsechny za desitky tisic...to si na to lidi berou pujcku, nebo maj nasetreno, nebo jak to je?:slight_smile:))) to radsi vsechny ty penize vlozim do vybavicky na mimco:slight_smile: nebo bych koupila nove auto na paradni vylety :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevim kde na to lidi berou, ale radeji ty penize vlozim do bydleni. Puvodne jsme se chteli brat pristi rok v lete, ale nakonec to padlo a budeme kupovat auti, abychom se tam vsichni vesli :slight_smile: nejakeho combika, pritel chce octavii, ja moc ne, ale vyber necham na nem.
Tak me napada, ze svatbu kolikrat plati rodice...my jsme si ji chteli zaplatit sami, ale moje mama porad tvrdila, ze ji musi zaplatit rodice a ze ma uz neco nasetreno...blazen, sama nema na dovolenou a bude nam platit svatbu :sunglasses:
25. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha..moje mama by to raada zaplatila, ale z ceho, kdyz ma vyplatu o dva tisice vetsi, nez plati najem?:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no neda se nic delat, budu se fakt muset vdavat ve dvojku na plazi :grinning: :grinning:
my mame prave auto kachnu (jestli si videla film Bobule, tak to je ono))) no a jako na ty nase vylety je super, ale dat do nej autsedacku a sedet vzadu bez pasu si fakt netroufnu...(ale uz vime, ze se nam tam vejde cely nas kocarek, ktery chceme..:grinning:)..takze bych chtela nejake lepsi male autko, at se nemusim bat ze kdyz se nas nejake jine auto jen dotkne, tak vsichni umreme....zda se to jako blbost, ale prece nebudu sedet doma na zadku jen proto, ze se bojim jet nekam s mimcem v tomhle aute
:grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , mozem sa pridat? :slight_smile: zaujala ma tato tema, lebo aj my planujem takto na vianoce 2010 byt nie 3ja ale 4ia :grinning: .
25. lis 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny, mimco take chce cestovat :slight_smile:

Bobule jsem videla, to auto je dobry :slight_smile: Kocarek mam take vybrany, priteli je to celkem jedno jaky bude, pry si stejne prosadim ohledne ditete vse co chci ja, ale musi byt novy a mit 4 kola, zadna trojkolka :grinning: s tim souhlasim, potrebujeme kocarek prevazne do terenu, ne do mesta :slight_smile:
25. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitej miski :slight_smile: mas krasneho chlapecka
25. lis 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne misko:slight_smile: ty bydlis v Piestanech?:slight_smile:)

aj me se prave vubec nelibi zadne ctyrkolky, i kdyz jsme ji puvodne taky chteli...jedina, ktera se mi libi je Peg perego..ale nelibi se mi, ze ma pevna ctyri kola....
takze zatim vyhrava Jane slalom pro..a treba neco objevim bez ceho nebudu moct zit :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem velmi pekne za privitanie :wink: , ano v piestanoch byvam, poznas? :slight_smile:
25. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked budete potrebovat pomoc pri vybere kocika tak kludne napiste, ja som uz v kocikoch "odbornicka" mame totiz siesty :sweat_smile: , vzdy bolo na kazdom nieco co mi nevyhovovalo ale teraz som uz nasla ten pravy :dizzy_face: :grinning: , nastastie sa mi tie predtym podarili aj dobre predat cize nemame ani velku skodu, takze som spokojna :slight_smile:
25. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je misi ten je kraaasny...jako syn:slight_smile:...kdybys pak chela nejakou nevestu, tak ti muzu jednu poskytnout :grinning: :grinning: :grinning:
tak povidej o kocarcich,,,to je moje hobby..nekdo ma auta a ja kocarky..:grinning:
a v Piestanech jsem byla s rodicema kdysi na dovolene a byla tam hrozna vychrice, litalo kolem nas sklo a tak..to si pamatuju..a pak uz nic moc....mozna houpacku u hotelu:slight_smile:
jo a jednu kapelu odtama znam..:slight_smile:

musim do prace, prijdu tak za pul hodinky:slight_smile:
25. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ema.. este raz dakujem, a co sa tyka kocikov ja som taka ista, presne ako si napisala kociky to je moje :grinning: . musim ist uz aj ja, tak sa zatial majte pekne
25. lis 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny miski, povidej o kocarkach. Ja chci trojkombinaci - autosedacku (to vajicko), hlubokou korbu a sportak v jednom.Zatim mam vybrano Patron Bohemia Fenix F4. Nejhrorsi je, ze mi prijde, ze delaji kocarky cim dal mensi. Mama musela mit na brachu po pul roce novy, protoze se tam nevesel. A podle toho jak velky byl pritel kdyz se narodil, zadne male miminko mit asi nebudeme :(
25. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj misi, takovych je nas tu vic, co uz snad budem slat vanoce 2010 ve ctyrech :grinning:
25. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj majo :slight_smile: uz se vas tu schazi hodne s jednim ditetem, ale to je dobre, alespon nam ostatnim muzete davat rady :wink:
25. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja si rekla ze uz asi ani nebudu cekat do leta na tehuleni, necham to nahode, doberu tyhle prasky a pak uvidim, jestli si dalsi vezmu....
predstava ze tady v praci travim jeste nejaky cas by me zabila... :zipper_mouth:
25. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek