• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
ahoj holky:slight_smile: ja se pridam, muzu?:slight_smile:
(emco, kdyz na nas prdis, a tady si vypisujes, musim holt za tebou:wink: )
25. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin ja na vas prece nepridim:slight_smile:
ale tady uz chci taky patrit:slight_smile: tak tady budem spolu otravovat:slight_smile:
25. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, myslim ze prudicky jsme celkem kvalitni:grinning:
25. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenavidim heldani diskuzi :grinning: treba uz budem mit Vanoce 2009 ve trech :dizzy_face:
25. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja v to doufam, i kdyz to bude mimo asi jeste skovany:wink:
25. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aerin
emo, koukam, ze si take udelala rozhodnuti :slight_smile: me zbyvaji dve platicka, tak je doberu a nechame to na nahode. Pritel stejne porad rika, at to nejim, kdyz je to takove svinstvo a jsem porad protivna :grinning: obdivuji ho, ze semnou uz takovou dobu vydrzel.

Jee, ja take doufam, ze na Vanoce 2009 uz bude mimco schovane :wink:
25. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajni a kolik ti je a tak...? Ja se priznam, ze se mi nechce cist diskuze zpet:grinning:
25. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin vyhlizi pouze lepsi zitrky..nekouka nazpet :grinning: :grinning:
25. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jinak emi:grinning: to by mi z toho asi totiz siblo :pensive:
25. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja uz se tesim az jim tady s pupkem dam sbohem :grinning: a uz se tesim az nebudu vypadat blbe, ze pozoruju kocarky :grinning:
25. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych take nechtela procitat zpet :slight_smile:

je mi 21, priteli 24 a jsme spolu skoro 5,5 roku, z toho 1,5 spolu bydlime v podnajmu u Benesova u Prahy :slight_smile:
25. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ja taky, vzdycky kdyz jdu nekam na cumendu, nebo nedejboze na nakupy, treba do Brany, vyvaluju bricho a potim se jako kun, jak jsem nervni a pripadam si nepatricne:grinning:
25. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja se spis bojim reakce sefove, az oznamim, ze jsem tehu. Kolegyne to oznamovala letos v lete a dostala hrozne vynadano a sefova ji nechtela pustit ani tech 8 tydnu pred porodem na materskou, ze ji pry staci 6 tydnu a dovolenou ji proplati, ze uz zadnou nedostane. Nakonec ale sla k doktorovi a jelikoz se ji zacalo v 7.mes. otevirat hrdlo, uz ji nechal doma, tak nemusela snaset dalsi kecy :frowning2:
25. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hroznej pristup.... :confused: tak to jsme stejne stary, to jsem rada :grinning:
25. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
spis mlady :grinning:
25. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, take jsem rada, ze nejsem jedina takhle "stara" co uz chce deti :sweat_smile:

sefové bude 45, nema chlapa ani nikdy nemela manzela natoz deti...karieristka no...a pak ji ujel vlak a uz ji nikdo nechce. Skoro je alergicka na tehotne zenske :confused:
25. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma docela blby holka...tak ji to udelej a otehotni.. :grinning:
25. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste ke vsemu bydli s maminkou, takze ta se ji o vse postara..navari, uklidi, psa vyvenci, takze sefova vlastne nemusi delat nic, tak tu vysedava do noci a ma kecy, kdyz odchazime domu po 8,5 hodinach :angry: Vubec si neuvedomuje, ze ostatni maji rodiny o ktere se musi starat, protoze to za ne nikdo neudela jako za ni maminka. :grinning:
25. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyt ona je chudak..ji muzes jedine litovat:slight_smile:
25. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si nedovedu predstavit byt v jeji situaci, me desi predstava, ze bych treba jeste 5 let nemela mit deti natoz cely zivot
25. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si taky nedovedu predstavit, ja mam co delat vydrzet ted ty 3 4 mesice do snazeni a desim se toho, ze to treba fakt nepujde :sweat_smile:
25. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne jak rikas aerin...co kdyz to nepujde :frowning2: Ted to nechame nahode, stejne budu mit v lednu zkouskove, do toho musim delat bakalarku a v kvetnu nebo cervnu budu mit statnice, tak snad na mimi nebudu tolik myslet a mohlo by se zadarit :slight_smile: Hodnekrat se zadari vic, kdyz na to zenska tak nemysli. Kamaradka chce mimi jako ja, je ji take 21, ale uz se snazi dva roky a nic...uz je to asi diky tomu, ze moooc chce. :unamused:
Znama take takhle touzila a neslo to, pak ji rekli, ze deti mit nemuze...casem se s tim smirila a kdyz ji rikali, ze je tehotna, ze se jim to podarilo, tak jim nechtela verit :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to musela mit neuveritelnou radost :dizzy_face:
Mne bylo 21 ted nedavno, priteli je 22 a pracuje...no a ja jsem ve druhaku, takze kdyz to vyjde, statnicovat budu uz s mimcem...a pritulovi jsem slibila, ze podam prihlasku i na Mgr., tak jsem fakt zvedava:grinning:
A co studujes ajni?
25. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Studuji dalkove, pri praci zemedelku v Praze na Suhdole...obor Ekonomia a management. Take jsem priteli slibila, ze zkusim prijimacky na Mgr., tak uvidim jestli prijimacky udelam, ale studovala bych i na materske. Kazdou chvili tam u nas nekdo rodi nebo otehotni...ted je to takova ohromna vlna. Jen co se jedna zbavi pupku, druha uz ho ma :grinning:
A co studujes ty?
25. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadlo mi "c" ...Studuji na Suchdole :grinning:
25. lis 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas prave vubec...ja se tam s pochopenim rozhodne nesetkavam, protoze vsechny moje spoluzacky hlasaji, ze dite nikde, nebo nejdriv ve 30... :rolling_eyes:
Ja studuju Klasickou archeologii na FF MU v Brne:slight_smile:
25. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zajimavy obor :slight_smile:

Mozna je to tim, ze tve spoluzacky jsou stejne "stare" jako ty. Ja jak chodim na obor pro dalkare, tak jsou tam ruzne vekove kategorie a vetsinou holky, ktere jsou tehu jsou v rozmezi 25-30 let a kdyz reknu, ze bych chtela deti, tak na me koukaji jako bych spadla z visne :grinning:
25. lis 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to bude urcite tim:grinning:
25. lis 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejne je to zajimave, jak nekomu zacnou tikat bio hodiny ve dvaceti a nekomu ani ve 27letech deti nic nerikaji :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to je...ale co nadelame:slight_smile: treba ty moje spoluzacky, zadna z nich nema ani zadnej vaznejsi dlouhodobej vztah, tak treba je to taky tim...my jsme za tech 5 let proste uz jaksi dospeli do jine faze, nebo ja nevim...
25. lis 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek