• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
asi jo, dlouhodoby vztah je potreba. Pak uz je to o necem jinem nez pulrocni vztahy, uz jde o toleranci a pochopeni, prijde mi to, jako bychom uz byli svoji..takova malinka rodina :slight_smile:

treba pritelova sestra kluky porad strida...bude ji 27 a co vim, tak jeste vloni pro ni deti byla nocni mura. Dlohodobe vztahy mela...prvni dva roky, dalsi pres rok..s tim klukem si koupila byt a pak ho zacala podvadet, takze to skoncilo a zbyl ji byt, dluhy a hypoteka. Pak mela dalsi, ale to nedotahla ani na rok,protoze ten kluk byl hrozne hodny a nevydrzel jeji naladovost, koureni a vylety s kamaradkou, ktere koncili opickou..co ta dokaze vypit vina :grinning: ale mezi tim mela i chvilkove vztahy. To jeji bracha (muj pritel) je uplne jiny, nastesti, ten je rodinny tip a jsem za to rada :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo je tu niekto na pokec?
25. lis 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se to ale zas neda zobecnovat, treba tady emca taky neni s pritulem moc dlouho, ale vedi co chteji, vid emi?:wink:
25. lis 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozem sa pridat?
25. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite, zalezi i na tom, jestli je to "ten pravy" :slight_smile:

ahoj barco :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baru, jasne:wink:
25. lis 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cafte tak a o com tu teraz pisete
25. lis 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu taky nova a zrovna jsme mluvily o tom, jak je to zvlastni, ze nekdo popadne touha po diteti ve 20 a nekoho ani ve 30 ne:slight_smile:

koukam ze jsme stejny rocnik:wink:
25. lis 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam, ze dnesni diskuzi ovlada jen rocnik 87 :grinning:
25. lis 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty tu vlastne nova nejsi...ted jsem si vzpomnela, ze jsem nedavno sem koukala a to sis zrovna psala s emcou o vybavicce a tak:grinning:

holky mate uz nektera neco nakoupeno.....? :sweat_smile:
25. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nova ne, ale take rocnik 87 :sweat_smile:

akorat mame backurky na mimi :slight_smile: koupila jsem je priteli pro stesti, aby mel toho kluka :wink:
jinak spis nez nakupuju dedim :slight_smile: jelikoz mam bratrance a jsou mu 3 roky, tak mi teta vse schovava, ale jelikoz mela prvni holcicku, ktere je ted 6let, tak mam obleceni i na holcicku...a mozna jeste vic jak na kluka :grinning:
25. lis 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no keby len nieco!!!!uz mam toho viac ako dost :sweat_smile:
25. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
barco, alespon pak nebudes shanet veci ve spechu tesne pred porodem :wink:
25. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne nekdo takovej :grinning: ja taky barco :pensive:
25. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mizim, musim zalit kytky a mam padla, zatim se tu mejte:wink:
25. lis 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sa tesim ze nie som jedina taka poblaznena :grinning: ale ja si myslim ze lepsie je ppomaly nakupovat ako vsetko naraz
a kedy chcete mat mimi
25. lis 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze jo, ja si to taky myslim:grinning: tak ja jdu, pripojim se z domu a jsem zvedava, co uz mas doma:wink:
25. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
take uprednostnuji nakupovani prubezne :slight_smile: je to lepsi nez naraz a ta suma u pokladny pak neni tak velika jako kdyz kupujete vse najednou :wink:

pa aerin, za chvili take mizim. Konecne pojedu domu :slight_smile:
25. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahoj vsichni, kdo jste jeste tu. Mam padla, tak jedu doma. Pripojim se zas zitra v praci...vecer se musim ucit na ctvrtecni zkousku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekny vecer :wink:
25. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem zas tu:wink: je tu jeste nekdo....? :confused:
25. lis 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaale, aerin a emca, teeeda holky, vas jsem dlouho nevidela... :grinning:
25. lis 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, maji:wink:
25. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak neni trapne opruzovat tady..:grinning: jdem radsi k nam asi ne?:grinning:
25. lis 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ja prestavam za tyden brat prasky... :grinning: :grinning: :grinning: se svolenim meho nejmilovanejsiho... :grinning:
25. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, no:grinning: tak to gratuluju maji:wink:
25. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak vy ste tu toho popisali, od rana, inak ja som rocnik 86 :grinning: , a tiez studujem na VS denne studium, nie je to lahke ale da sa to zvladnut. a co sa tyka toho kupovania oblecka, ja som kupila raz ked som este nebola tehu malemu take body I am the boss, ale vobec sme to nevyuzili lebo sa narodil v januari a to bolo letne.takze nakoniec dobre ze som toho nekupila viac.
25. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak spominam si ze nase prve spolocne vianoce ked sme sedeli pri stedrovecernej veceri tak sme si hovorili ze na tie druhe vianoce by bolo pekne keby sme takto sedeli uz traja, a na tie dalsie vianoce sme uz 3 boli aj ked maly bol este v brusku a narodil sa az o 2 tyzdne, no a tieto vianoce uz naozaj budeme traja :dizzy_face: :grinning: , tak dufam ze na tie o 2 roky uz aj styria :slight_smile: .
25. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se k vám :slight_smile: taky bych si moc přála být na Vánoce 2010 ve třech... plánuju příští podzim vysadit pilule, nechat dva tři měsíce na srovnání cyklu a pak se uvidí... teď jsem v prváku na magistru, takže v ideálním případě půjdu na státnice s bříškem :slight_smile: tak vám všem moc držím palečky, ať nezůstane jen u snažení... jo a není tu někdo z Chomutova či Jirkova?
25. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky :slight_smile:

vítej andi, take preji at se snazeni zdari. :wink:

gratuluji maji:slight_smile: Vcera jsem take doma oznamila, ze doberu co mam doma a konec. Jen mi pritel rekl, ze je zvedavy co to se mnou udela a co to znamena pro nej :grinning: ubezpecila jsem ho, ze zatim nic, ze se snazit nebudeme a nechame to nahode. Takze mi zbyva asi 5tydnu :wink:
26. lis 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek