Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

Nevím, jestli to není troufalé, ale..zakládám téma pro budoucí maminky🙂.. Hodně budoucí...🙂... Moc bych si přála mimi už teď, ale..jsme s přítelem mladí(já 20, on 23). Shodli jsme se na tom, ze by bylo ideální snažit se o mimi za rok a půl... Teď mi nezbývá nic jiného, než "odpočítávat"... A "kochat se" krásnými alby 😉 ...
moni1412
26. lis 2008
ahojte kocky 🙂 ako sa dnes mate? 🙂
emamamamu
26. lis 2008
ahoj, me jeste tri tydny a jsem zvedava, jestli bude chtit at teda doberu jeste dva mesice, nebo jestli uz se na to vyprdnem..🙂
fuj, za chvili do prace,,,to pri te predstave bych si nejradeji udelala to mimi tady a hned a sama 😃 😃
majatob
26. lis 2008
Ahojte 🙂 my jsme se dnes vyspali!!! jupiii, po tydnu!!! no me chybi dobrat uz jen tenhle tyden do nedele a je to, ale snazit se chcem zacit az za pul roku... 😃
ajnina
26. lis 2008
ahoj, dnes jsem nejaka unavena, vubec se mi nechce pracovat. Navic me vecer ceka posledni sance na uceni ekonomiky, zitra uz ji pisu, tak jsem z toho nervozni, protoze si nic nepamatuju :-N ale snad se bude moci dat neco opsat od ostatnich x-)

emi: 😃 a kde pracujes?
emamamamu
26. lis 2008
aji to je na dlouho...v jednom hiphopovem obchode..a po dvou letech mezi tema dementama uz je to fakt moc.... |-|
ajnina
26. lis 2008
teda, to te obdivuji, ze jsi tam tak dlouho vydrzela 🙂 me hiphop neva, ale asi bych tam nevydrzela.

Jednou jsem si sla koupit do skateshopu batoh a myslela jsem ze s nich vyrostu. U pokladny stali tri kluci a cumeli na televizi, vubec si me nevsimli 😃 a kdyz uz me zacal jeden obsluhovat, porad koukal na tu televizi 😃 me to nedalo a jukla jsem, co je tam zajimaveho...a on tam jen jeden typek jezdil na skejtu a vsichni z toho byli paf 😃 😃
emamamamu
26. lis 2008
no ajni ja jsem vedouci toho obchodu..to je peklo, fakt..ti zakazniji jsou horsi jak mor..vsem je tak 15 maji v penezecne prachy od fotru a jeste machrujou..to bych musela byt strom, aby to na me nedopadlo... |-|
ajnina
26. lis 2008
tak to mas dobrou pozici 🙂 komu se postesti byt nekde vedouci.
Presne tyhle lidi mam nejradeji ]-( mysli si, ze jim patri vsechno a pritom maji za zadkem rodice, kteri je zasobuji penezi.
emamamamu
26. lis 2008
neboj, uz moc dlouho tuhle pozici mit nebudu... 8-(
ajnina
26. lis 2008
to je skoda 😞 ale muzes si rikat, ze jim stejne brzy uteces na materskou 😉
emamamamu
26. lis 2008
no to je prave ta zmena pozice..bych se tam musela obesit byt tam jeste treba rok.... 😃 😃 😃 😃
ajnina
26. lis 2008
pridala jsem si odkaz do oblibenych a neco nekomu koupim. Ale bude tezke vybirat 😞
aerin
26. lis 2008
Ahooooj😉 Tak jak se dneska mate?🙂
ajnina
26. lis 2008
no ahoj 🙂
co rict...nechce se mi pracovat a nejradeji bych sla domu 😃 a co ty aerin? 🙂
aerin
26. lis 2008
ja mam za sebou rectinu a za chvilku razim jeste na latinu a anglinu, takze taky nic moc :-|
ajnina
26. lis 2008
teda, takovych jazyku 🙂 ty budes chytra. Ja bych se chtela zacit sama ucit rustinu, ale zatim se mi nepodarilo sehnat za dobre penize knizku Rustina pro samouky 😞
karol84
26. lis 2008
ahojte vsichni,
tak dneska mozna bude troska casu na nafoceni nejakych oblecku
majatob
26. lis 2008
ahoj, sem s nima 😃 jsme zvedavy...
karol84
26. lis 2008
no chvilku to potrva, jeste jsem ani nevecerela ...
emamamamu
26. lis 2008
uz je mas?😃
aerin
26. lis 2008
ja jsem taky zvedava😃

a ja mam ode dneska krabici s obleckama doma, tak se s nima asi budu kazdej den mazlit a hrabne mi uplne 8-(
aerin
26. lis 2008
jo a karol, koukala jsem o chlup zpatky a zjistila jsem, ze ti emca dala odkaz na rajcatko kvuli obleckum...🙂 no tak moje albicko s obleckama je tam taky😃 a novy prirustky tam ani nejsou😉
karol84
26. lis 2008
ahoj holky, no uz mam cast nafocenou, jeste to stahnout a vlozit sem
aerin, uz jsem si dovolila juknout i na tve fotky, co se tyka oblecku, neodolam 🙂
aerin
26. lis 2008
😃
karol84
26. lis 2008
tak teda musim ty fotky jeste zmensit :-S
aerin
26. lis 2008
hezky, karol, C&A, vid?😃
karol84
26. lis 2008
jojo, mam tam toho hodne odtud
karol84
26. lis 2008
ale porad jeste vkladam...
aerin
26. lis 2008
Hele tak myslite, ze mam taky supnout vybavicku i sem? ja jsem si proad rikala, ze to je blby, kdyz nejsem ani tehotna..... :-S