• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
ahojte kocky :slight_smile: ako sa dnes mate? :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, me jeste tri tydny a jsem zvedava, jestli bude chtit at teda doberu jeste dva mesice, nebo jestli uz se na to vyprdnem..:slight_smile:
fuj, za chvili do prace,,,to pri te predstave bych si nejradeji udelala to mimi tady a hned a sama :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: my jsme se dnes vyspali!!! jupiii, po tydnu!!! no me chybi dobrat uz jen tenhle tyden do nedele a je to, ale snazit se chcem zacit az za pul roku... :grinning:
26. lis 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnes jsem nejaka unavena, vubec se mi nechce pracovat. Navic me vecer ceka posledni sance na uceni ekonomiky, zitra uz ji pisu, tak jsem z toho nervozni, protoze si nic nepamatuju :sweat_smile: ale snad se bude moci dat neco opsat od ostatnich :dizzy_face:

emi: :grinning: a kde pracujes?
26. lis 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji to je na dlouho...v jednom hiphopovem obchode..a po dvou letech mezi tema dementama uz je to fakt moc.... :pensive:
26. lis 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, to te obdivuji, ze jsi tam tak dlouho vydrzela :slight_smile: me hiphop neva, ale asi bych tam nevydrzela.

Jednou jsem si sla koupit do skateshopu batoh a myslela jsem ze s nich vyrostu. U pokladny stali tri kluci a cumeli na televizi, vubec si me nevsimli :grinning: a kdyz uz me zacal jeden obsluhovat, porad koukal na tu televizi :grinning: me to nedalo a jukla jsem, co je tam zajimaveho...a on tam jen jeden typek jezdil na skejtu a vsichni z toho byli paf :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ajni ja jsem vedouci toho obchodu..to je peklo, fakt..ti zakazniji jsou horsi jak mor..vsem je tak 15 maji v penezecne prachy od fotru a jeste machrujou..to bych musela byt strom, aby to na me nedopadlo... :pensive:
26. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas dobrou pozici :slight_smile: komu se postesti byt nekde vedouci.
Presne tyhle lidi mam nejradeji :angry: mysli si, ze jim patri vsechno a pritom maji za zadkem rodice, kteri je zasobuji penezi.
26. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, uz moc dlouho tuhle pozici mit nebudu... :rolling_eyes:
26. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je skoda :frowning2: ale muzes si rikat, ze jim stejne brzy uteces na materskou :wink:
26. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je prave ta zmena pozice..bych se tam musela obesit byt tam jeste treba rok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala jsem si odkaz do oblibenych a neco nekomu koupim. Ale bude tezke vybirat :frowning2:
26. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj:wink: Tak jak se dneska mate?:slight_smile:
26. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj :slight_smile:
co rict...nechce se mi pracovat a nejradeji bych sla domu :grinning: a co ty aerin? :slight_smile:
26. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam za sebou rectinu a za chvilku razim jeste na latinu a anglinu, takze taky nic moc :unamused:
26. lis 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, takovych jazyku :slight_smile: ty budes chytra. Ja bych se chtela zacit sama ucit rustinu, ale zatim se mi nepodarilo sehnat za dobre penize knizku Rustina pro samouky :frowning2:
26. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsichni,
tak dneska mozna bude troska casu na nafoceni nejakych oblecku
26. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, sem s nima :grinning: jsme zvedavy...
26. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chvilku to potrva, jeste jsem ani nevecerela ...
26. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz je mas?:grinning:
26. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky zvedava:grinning:

a ja mam ode dneska krabici s obleckama doma, tak se s nima asi budu kazdej den mazlit a hrabne mi uplne :rolling_eyes:
26. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a karol, koukala jsem o chlup zpatky a zjistila jsem, ze ti emca dala odkaz na rajcatko kvuli obleckum...:slight_smile: no tak moje albicko s obleckama je tam taky:grinning: a novy prirustky tam ani nejsou:wink:
26. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no uz mam cast nafocenou, jeste to stahnout a vlozit sem
aerin, uz jsem si dovolila juknout i na tve fotky, co se tyka oblecku, neodolam :slight_smile:
26. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda musim ty fotky jeste zmensit :confounded:
26. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky, karol, C&A, vid?:grinning:
26. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, mam tam toho hodne odtud
26. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale porad jeste vkladam...
26. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele tak myslite, ze mam taky supnout vybavicku i sem? ja jsem si proad rikala, ze to je blby, kdyz nejsem ani tehotna..... :confounded:
26. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek