• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
misko:slight_smile:
my bychom chteli nejvic asi Jane..vyhovuje mi snad uplne ve vsem...dokonce i do naseho prgitka se nam vleze....pokazde se mi na chvili libi nejaky kocarek a pak stejne zase skoncim u jane..:slight_smile:
jen jsem nechtela trikolku no...ale nakonec asi jo..potrebuju i brzdu..bydlime na kopci a jednou mi malem ujel synovec v kocarku, kdyz jsme sli dolu...:grinning:
a taky bych rada teda vetsi nakupni kosik no..ale ted je to u tech kocarku tezke....
a neznas Nurse Dakar?
28. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja osobne by som urcite odporucila jane, je ovela kvalitnejsi ,sportova cast je super aj vanicka je dost priestranna, ten nurse nie je velmi kvalitny a sportak nema ani madlo
28. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala aj 4kolky aj 3 kolky a nehovorim ze tam nie je rozdiel ale vobec to s tymi 3kolkami nie je take hrozne ako vela ludi tvrdi, ze sa to zle ovlada a ze v zime sa s tym zle chodi, mne sa chodi dobre a aj ovlada :sweat_smile: :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt?:slight_smile: ja to potrebuju jako argument pro pritele..vozime Cortinu cam nebo jak se to pise a podle me je to dost bida..navic po mesici je uplne vyviklana...
a zasadni rozdil mezi ctyrkolkou (to sis rekla, ze zlata trikolka:slight_smile:a trojkolkou?:slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ked sme boli v predajni pozerat kociky tak tiez sme sa pytali na cam cortinu a na ten peg perego GT3 a majitelka obchodu nam povedala ze to je ako porovnavat skodovku s bmw ze tie cortinu su neni vobec dobre a potvrdilo to aj vela bab z vlastnej skusenosti ze dietatko sa v sporotvej casti stale smyka dole atd, a aspon ja osobne naozaj nevidim velky rozdiel medzi 3kolkou a 4kolkou, ja som spokojna a ako som pisala dobre sa ovlada :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super..a jezdite treba s trikolkou na vylety..jakoze fakt vylety do kopce, po lese a tak?
28. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
v lese sme neboli este zo ziadnym kocikom, ked sme isli do prirody vzdy sme zobrali klokanku a vacsinou chodim len po ceste ale niekedy chodim s nim po trave alebo po nerovnom terene napr. v parku ked si cchem skratit cestu :sweat_smile: .
28. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale este su celkom fajn 4kolky co nemaju predne kolesa tak daleko od seba, ale maju ich tak blizsie pri sebe, to by bol asi idealny kompromis :grinning:
28. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: jsem zase zmatena jak lesni vcelka...:grinning:
jedna pani psala, ze jeji dite nikdy nepoznalo jiny kocarek nez golfky.tak me vratila zpatky na zem, ze treba fakt prehanime a dite na to prdi...:slight_smile:
o ctyrkolce jsme se bavili u Peg perega..libi se mi hrozne korbicka Navetta a k tomu klasicka houpaci ctyrkolka...ale to uz mozna pritele preslo...:grinning:
a jinak pokud bych se vydala sama do centra, tak u nas jezdi bezbarierove autobusy...ale na metru snad neni vytah..(uz jsem se poohlizela:grinning: ) a bydlime na prvnim patre bez vytahu, takze asi bych kocarek rozlozila a postupne po jednom kolecku vynesla nahoru...:grinning:
jo a Adamek je tak krasny, ze nemit chlapa, tak na nej pomrkavam!:grinning:
28. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je najlepsie mat jeden taky "normalny " kocik + este nejake golgky len tak na rychle presuvanie, do auta, na nakupy atd. my sme to tak doteraz mali ale predali sme vsetky co sme mali a nechali sme si len ten GT3 teraz na zimu, golfac planujem az na leto, vyuzijeme ho na dovolenku a tak, ale dufam ze mi bude v nom maly sediet lebo tento posledny golfac sme museli predat kvoli tomu ze v nom nechcel sediet, pouzili sme ho len 2-3 krat, lebo ten peg perego je strasne pohodlny a potom sa v tych malých kocikoch hneva, ale v lete ked nebude taky naobliekany a nebude tam mat fusak dufam ze to bude ok.
dakujem za pochvalu, aj vasa malicka je zlatuckaaa :dizzy_face: :slight_smile:
28. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja premyslela, ze bych si koupila jen hlubokou korbu a autosedacku a z hluboke korby se stehovala rovnou do nejakych golfek (cetla jsem diskuzi o takovych tech vesmirnych korabech..na trech kolech golfky...nazvy uz netusim..a ze jsou super a blabla...)..neni to moc najivni?
nejsme mimo tema?:grinning:
28. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky holky....:slight_smile:
ja se teda priznam, ze ja bych Jane nekoupila, vzhledem k tomu, kolik stoji a kolik jsem na ni slysela negativnich ohlasu:slight_smile:
29. lis 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave slysela jen pozitivni pokud nepocitam ze se obcas posere brzda u kolecek...:slight_smile:
a babicka mi dvacet let setri na to az to budu potrebovat...a myslim, ze to vyuziju...:grinning:
jak rikam, az najdu neco, co mi vyhovujevic nez jane, tak jdu do toho..zatim to ma vsechno co chci a navic je jedny, ktery se mi libi.... :pensive: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja si myslim ze nie je dobre kupovat kocik len preto ze je lacny lebo vacsinou nehovorim ze to tak musi byt su menej kvalitne a hlavne nepohodlne aj ked mozno na prvy pohlad pekne. napr tie coneco V3 vyzera velmi pekne aj je relativne lacny ale vanicka je totalne mala, tie kolesa radsej ani nekomentujem a ta sportova cast je uuplne katastrofa neda sa dat ani po leziacky a ked tam dieta lezi ma hore nohy. takze potom sa to aj tak preplati lebo vacsina je nutena kupit iny kocik. taktiez si myslim ze ani na jeden kocik nikdy nebudu len 100% pozitivne ohlasy, takze treba to brat s rezervovou, a jane je urcite jeden s najlepsich a najkvalitnejsich kocikov ake su na trhu. a teraz je tolko veela tych kocikov ze sa da kupit aj od niekoho na inzerat a za ovela lacnejsie , kolkokrat som citala ze vanicku pouzivali 4 mesiace, sporotvu cast ani raz , takze takýto sa urcite oplati. taktiez z vlastnej skusenosti viem , ze investovat do kocika je urcite lepsie ako kupovat drahu znackovu vybavicku a milion veci ktore sa potom aj tak nevyuziju :slight_smile:
29. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj vcera sme stretli známych s ani nie mesacným babom, ked som ho videla tak som bola uplne hotova :dizzy_face: :sweat_smile: , taky bol malicky krasnucky, no my mame uz velkeho chlapa oproti nemu :grinning: , boze keby som nemusela este skolu dokoncit tak by som hned chcela druheee :slight_smile:
29. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji misko za podporu v janecku...:grinning: zatim co kdo ma jane, tak jsem neslysela ani jednu stiznost, kvuli ktere bych to nechtela...:slight_smile: a navic ma docela velkou hlubokou korbu..takze parada...:slight_smile:
a ja vim, ze se mi ty penizky vrati a bude me nakonec janecko stat treba jen 5000...:slight_smile:
mam v planu to hezky vsechno prodat dal...:slight_smile:
a my byli ted za synocem..tomu je pul roku...to tak neskutecne leti ten cas, to se pozna vzdycky na detech..pred pul rokem byl uplne miniaturni a ted beha po byte v choditku:slight_smile:
jo a misko zdalo se mi o tobe...:grinning:
29. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska ty si nejaka vyberava v kocikoch :grinning: my mame prvy a az na to ze sa v niektorych obchodoch nezmestim pri pokladni, je fajn. atlantic... vyhovuje. rozmyslame o golfacoch - ako pisete - jedne normalny a jedny golface, to je taky standard u mna. ked treba niekde prevazata autom a podobne - sa zidu.
29. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni :grinning: , ale ako pise ema mala som aj polsky kocik z trhu aj quinny, ale vzdy som ich dobre predala, dokonca sa mi vela krat stalo ze som kocik predala este aj za viac :zipper_mouth: , takze aj ked som ich mala 6 vobec nie som v minuse :sweat_smile: , teraz mam ako som uz pisala GT3 ktora stoji okolo 16000sk, ale kupila som ju na inzerat takze ma vysla ovela menej a este ked nam posluzi ju predam takze ta realna cena bude ozaj minimalna.
baby prejdime uz aj na nejaku inu temu :grinning: ,rozmyslai ste napr. ci by ste radsej chceli chlapca alebo dievcatko, nad menami atd, jasne ze je prvorade aby bolo babatko zdravucke, ale ved viete ako to myslim :slight_smile:
em a co sa ti o mne zdalo? :confused: :sweat_smile: :grinning:
29. lis 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vime, miski:wink: my bychom chteli s pritelem oba holcicku:slight_smile:
a jmena mame pro holku Anastazie a pro klucika Matyas:slight_smile:

Uz pres tri hodiny peceme s Vaskem pernicky :rolling_eyes:
29. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko jak jsme se bavili o tech kocarcich, tak jsem ulehla a premyslela,,,a pak se mi zdalo, zes byla u nas a rikala "no proc to tahas sama, dyt tu mate vytah.."..a fakt jsme meli v baraku vytah..:grinning:
takze bych to vysvetlila nejak tak, zes mi zase pomohla..:grinning:
a jinak chceme holcicku..Doru, Stelu nebo Sofii...a s tim klukem nejak nepocitame..:grinning:
ale jasny...hlavne aby bylo zdravy..ale kdyz mas dve krabice ruzovych veci..tak je to jasny..:grinning:
a kluka asi Matyase, Matouse nebo tak neco..:slight_smile:
29. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo tak som tu zase
30. lis 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, co noveho? ja cely vikend pilne studovala a su strasne rada, ze su konecne zase doma :slight_smile:))
30. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska :grinning: ved treba skusit :grinning: mozes potom robit profi poradcu, napriklad na konikovi, o kocikoch :sweat_smile:

ema Matyas? velmi pekne peno :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
heled, emco, ale ja toho Matyase napsala driv:grinning:
1. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer fakt? :slight_smile: tak - velmi pekne meno :grinning: :sweat_smile: v CR ich mate aj v kalendari?
1. pro 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, moni, koukni na prispevek nad emcinym:wink:
Nemame bohuzel.... :unamused:
1. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer aha :slight_smile: :grinning:
1. pro 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tu někdo kdo by taky chtěl pod stromeček 2010 těhotenskou průkazku? :o))
1. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dreano, ja bych chtela mit u stromecku 2010 uz temer rocniho caparta:grinning:
1. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek