• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
3. pro 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!

Včera jsem při žehlení zapla televizi a na HBO dávali film o novinářce, která byla pro potraty, protože neměla ráda děti nebo tak něco (viděla jsem až druhou polovinu). Nakonec sama otěhotněla, ale bránila se dítěti až do porodu. Nakonec byla šťastná, že to mimi má :slight_smile: No ale mě ten film tak vzal, že jsem u toho bulela jak želva. Nejvíc když byla na ultrazvuku. Už aby byl březen a začali jsme se snažit... :wink: nebo to nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: nevis, jak se jmenoval?:slight_smile:
3. pro 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Ten film taky asi neznam....
Jo jo, taky se nemuzu dockat brezna :dizzy_face:

Holky pred pul dvanactou jdu zpatky do skoly a dnes se tu uz asi neukazu, protoze budeme slavit:wink:
3. pro 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to našla : Poslední šance:
Komed. drama Kan. 2005, režie: F. Bouvier, hrají: S. Lorainová, P. Huard, S. Demers, A.-M. Cadieuxová, P. Nolinová
zase to budou dávat 6.12. v 10:00 a pak v 15:30 a pak 12.12. v 11:50 a v 17:05 na HBO Comedy :grinning:
3. pro 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, aj ja by som už chcela bábatko....ale bude to reálne začať budúci rok na tom pracovať, takže to výchádza na rok 2010, že budeme traja...dúfam :dizzy_face:
3. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak snad vám to vyjde :slight_smile:
3. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík...šak už mám 25 a si myslím, že to je už najvyšší čas na to... :sunglasses:
a ty ako plánuješ??
3. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 21 :sunglasses: ale bio hodiny mi buší div se nerozletí :slight_smile:

nejraději bych se začala snažit hned, ještě mi zbývá platíčko HA, ale přemýšlím, že už ho dojídat nebudu. Jinak jsem chtěla vysadit až doberu tohle poslední. A snažit jsme se chtěli začít na jaře, v květnu mám státnice, ale to už bych chtěla být těhu. Říkají že to chce mít pauzu od HA tak 2 měsíce před snažením, takže když vysadím už teď , tak se v březnu můžeme vrátit z dovolené v Anglii už tři.
Ale pořád se to ve mě dohaduje...zvládneme to finančně? Máme ještě počkat nebo ne? a co v práci, co na to řeknou (nastoupila jsem letos v květnu). Je to hrozný :frowning2:
3. pro 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ešte dva platíčka HA...mne zase vravel doktor, že hneď po vysadení HA je najväčšia pravdepodobnosť otehotnenia, takže keď vysadím, nebudeme čakať, ale hneď pokúšať :wink: takže si ešte asi jedno balenie kúpim...
Ináč tie pochybnosti...to má človek asi vždy, ale keď už budeš mať to bábo, tak to zvládneš...šak peniaze boli aj budú (aj keď nie sú)... :grinning: ja mám skôr obavy čo sa týka bývania, bo chcem prerábať a vôbec neviem, odkiaľ budeme mať na to peniaze...či nám dajú v banke pôžičku, či ako ich zoženieme...
Čo sa týka práce, tak si myslím, že pokiaľ nie si kariéristka (čo nie si, bo by si nechcela baby), tak rodina je prednejšia... :slight_smile: ja sa síce tiež trošku vyhováram na prácu, ale to preto, že robím na živnosť a brala som príspevok z úradu práce na podnikanie a musím mať 2 roky živnosť neprerušenú, čo je až do roku 2010, ale aj to sa dá obísť - budem mať živnosť a budem aj na materskej.... :dizzy_face:
3. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pata: vazne? tak to by tu byla docela realna sance, ze nam to vyslo!! ach jo a testovani je jeste tak daleko :grinning:
3. pro 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis na to otehotnenie hned po vysadeni?...tak to som sa specialne pytala mojho gynekologa, ten mi to takto povedal :dizzy_face:
3. pro 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, myslim presne to :grinning: v patek jsem prestala brat a v pondeli jsme se rozhodli, ze se zacnem snazit :grinning:
3. pro 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, tak vela stastia, nech sa to podari co najskor :dizzy_face: ...uz aj ja by som chcela, ale este si pockam...
3. pro 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kdyz se nepodari ted, tak se podari pozdej, ale bylo by to hezky zabalit pod stromecek pozitivni test :grinning:
3. pro 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bol skvelyyyy darcek :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, drzim pesticky, aby ti vam to do vanoc vyslo :wink: to by byl krasny darecek, fakt :dizzy_face:
3. pro 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata nejako sa nam to tu nehybe, sak piste nieco :grinning: :slight_smile:
4. pro 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisu:grinning:
vcera jsme zapracovali na Dorce...takze asi se zmenim na snz...:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
amčo, tak to gratuluju :slight_smile:
4. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: neni k cemu..nejak to beru s rezervou..kdo vi jak to vsechno dopadne...:slight_smile:
4. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zdravim vsechny po kratke pauze :slight_smile:
4. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ahoj karol :slight_smile:
5. pro 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano vsem :slight_smile:
5. pro 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ranko, teeda gratuluju všem snažilkam :o) at vam to vyjde, moc moc vám závidím :o)
5. pro 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
drea: kdo si pocka, ten se docka :grinning:
5. pro 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky majatob :o)) je mi to jasny, my sme s manželem měli rozhovor (ha byl vážný :D kupodivu) a rozhodli jsme se začít snažit někdy na jaře 2010. a mohli bychom si dat miminko k Vánocum :o) i když sem vždycky chtěla letní mimčo :D
5. pro 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
me prijde nejlepsi jaro, dokud je malicky je teplo a v tom pul roce uz mu oblikani do kombinezky apod. nevadi.. :grinning:
5. pro 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me je to jedno..hlavne at uz se u nas stavi na kavicku :grinning: :grinning:
5. pro 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to maja: to by se mi taky líbilo , třeba v dubnu... :o) ale to by zase neslo vůči škole a po škole bych musela čekat rok a to se mi zase nechce tak to asi oželím :D
5. pro 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek