Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

Nevím, jestli to není troufalé, ale..zakládám téma pro budoucí maminky🙂.. Hodně budoucí...🙂... Moc bych si přála mimi už teď, ale..jsme s přítelem mladí(já 20, on 23). Shodli jsme se na tom, ze by bylo ideální snažit se o mimi za rok a půl... Teď mi nezbývá nic jiného, než "odpočítávat"... A "kochat se" krásnými alby 😉 ...
miskinadamko
6. pro 2008
drea, ja som maleho porodila pocas skuskoveho obdobia zimneho semestra a ked mal 2 tyzdne uz som chodila na skusky, vsetko sa da ked sa chce a samozrejme mas aj pomoc blizkých. my mame januarove babatko a tiez by som bola najradsej keby druhe bolo jarne alebo letne, my planujeme buduci rok nejak v semtembri zacat 🙂
dreana
6. pro 2008
no tak jako ja vím že se to da zvladnout, ale ja nemužu svojí vejšku studovat s mimčem kvuli zdravotnímu hledisku ... 😞
jinak ja bych chtěla letní, ale zase bych ho chtěla i pod stromeček, tak sem s říkala na Vánoce pozitivní test a zbytek v létě 😃
ajnina
8. pro 2008
ahoj holky!

My jsme se s přítelem teď o víkendu domluvili, že od nového roku vše necháme náhodě a začali bychom se snažit až v létě...chtěla bych mimčo březen, duben, to není ještě takové teplo a je to ideální na procházky 🙂 teď ještě vydžet ten půlrok do snažení :-p
karol84
8. pro 2008
Ahoj, a když to necháte na přírodě, tak to taky může klapnout už před létem, ne? 😃
ajnina
9. pro 2008
Ahoj 🙂
To by mohlo klapnout a bylo by to milé překvapení 🙂
elisa80
9. pro 2008
ahojte mozem sa pridat
inak ajnina..zmyslame rovnako tiez by som chcela jarne babo 😃
karol84
9. pro 2008
ahoj eliso,
jasne ze se muzes pridat 😉

cim vic o tom premyslim, tak je mi to jedno, zda jarni, letni nebo jake ditko. ale puvodne jsem to mela spocitane na letni 🙂
pata31
10. pro 2008
aj ja chcem jarne babo...lebo aj ja som jarne ziena x-) x-)
pata31
10. pro 2008
ale zase ked rozmyslate nad tym, ake znamenie by bolo najvhodnejsie pre babatko...tak jarne moze byt baran alebo byk...a to je dost tvrdohlave (ja som baran 😃 ) take najlepsie znamenia, co by som chcela su lev a strelec...cize to vychadza august alebo december ... takže to som trošku odskočila od tej jari 😃 😃 ale si tu mozem planovat co chcem, aj tak to asi takto nebude 😃 hlavne nech to bude zdrave 😎
ajnina
10. pro 2008
pata ja jsem take beran 🙂 a neuvěřitelne tvrdohlavy 😃 byk je bracha a je skoro to same jako ja.
Pritel je lev a dalo by se rict, ze je o dost klidnejsi. Dokaze odpoustet cokoli a ja ne. 🙂
karol84
10. pro 2008
ahoj,
strelcu a lvu mame plnou rodinu, takze bych pridavala nejakeho dalsiho jen velmi nerada... navic se mi moc nelibi, aby ditko melo narozeniny tesne pred vanocema, pislo by mi takove ochuzene o darky v jine casti roku 🙂
miskinadamko
10. pro 2008
ahojte, tak aj ja som vzdy chcela jarne alebo letne babatko a mam januarove, takisto nas maly ma v jeden den meniny aj vianoce a presne o 2 tyzdne aj narodeniny. ono sa mi to uz niekolko krat potvrdilo ze clovek mieni pan boh meni a ozaj je to tak :-p 🙂
pata31
11. pro 2008
ajnina, aj ja mam brata byka, ale aj sestru a mamku 😃 a ocino strelec...a manžel škorpión, takže my sme pekne tvrdohlavá dvojka 😉
ajnina
11. pro 2008
take bych nechtela mit mimco kolem vanoc, pak by cely rok nic nedostavalo a sama vim, ze si vzdy vzpomenu co bych chtela az kdyz je po vsem...v prosinci vanoce, v breznu mam narozeniny, v kvetnu svatek...a pak musim cekat zas az na vanoce :-|

pato, to mate pekne slozeni v rodine 🙂 u nas je nejvice kozorohu. Tete se podarilo, aby cela jeji rodina mela narozeniny v lednu 🙂 Ona je 17.1., jeji syn 28.1. a holky dvojcata jsou 7.1. jo a jeji manza je nekdy v unoru, tak aspon nekdo je mimo leden 😃
komaro
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pata31
12. pro 2008
tak to si veeelmi zle pochopil!!! ]-( ]-(
ajnina
12. pro 2008
zajímavý styl humoru...jsi poneku vedle ]-(
a i kdyby, tak by jsi si musel jeste 2 roky počkat, když se oháníš názvem tématu!!!!! ]-( ]-(
pata31
12. pro 2008
esteze to admin zmazal x-) dakujemeee 😃 😃
karol84
13. pro 2008
ahoj,
nevim, co v tom smazanem prispevku bylo, ale dokazu si to predstavit ]-(
karol84
13. pro 2008
jak se vam dari?
u nas se ted strida jedna predvanocni navsteva za druhou, do toho pisemky a zkousky ve skole, dodelavky v praci za rok 2008, no nestiham uz pomalu nic, ani nakukovat sem 🙂
miskinadamko
16. pro 2008
ahojte, co bolo v tom vymazanom prispevku? =-) , nas maly bol 2 tyzdne chory, takze som vymeskala skolu a tento tyzden ked zacal chodit do jasliciek tak som zaala marodit zase ja :-S , takze skusky si budem musiet odlozit az na januar 8-( , uz ste nachystane na vianoce, upratane, napecene, darceky nakupene? =-) :-N 😃 , minuly rok som to prezivala tusim nejako viac, asi preto ze som bola tehotn a kazdu chvilu sa mal maly narodit, teraz som rozlietana a uponahlana ze to ani nejako nevnimam ze za chvilku su tu vianoce, nase prve s adamkom x-) 🙂
ajnina
17. pro 2008
ahoj holky. take vůbec nestíhám. V práci šéfová blázní, takže je zmatek. Do toho zkoušky ve škole, pečení cukroví a všechny přípravy na vánoce :-p ještě ani nemám všechny dárky..pro přítele mám jen jeden a to ještě to, co chtěl, žádné překvapení 😞 Ale aspoň máme stromeček...ještě že je ten můj myslivec 😃 V sobotu jedeme do Prahy odvézt mámě stromeček a nakoupit dárky, tak snad budu mít všechno. V neděli musím upéct rohlíčky a ještě nazdobit cukroví. Letos teda vůbec nestíhám.

Misko to budou krásné vánoce. My jsme měli vloni první společné vánoce...sice ve dvou,ale i tak to bylo krásný.
Brzy se uzdrav 😉 Já doufám, že příští Vánoce už budou s bříškem 😉
smisek
17. pro 2008
Ahoj holky,

tak my plánujeme založení miminka tak za 5 měsíců prášky mě zbydou tak do měsíce dubna a pak už si je napsat nenechám no a pak uvidíme.
ajnina
17. pro 2008
ahoj smisku 🙂 také jsem měla v plánu brát HA až do dubna, ale vzhledem k tomu, že na mě nepůsobí dobře a je to čím dál horší, tak si vezmu poslední na silvestra a pak to necháme náhodě 🙂
Tak ať se vám zadaří 🙂
karol84
17. pro 2008
ahoj, jen narychlo nahlížím, protože taky nestíhám. V pondělí jedna zkouška, zítra a v pátek další, do toho různé návštěvy, takže pečení cukroví nechávám z 90% až na tento víkend 😉

vítám tě, smisku 🙂
moni1412
19. pro 2008
krasne Vianoce vsetkym http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbum... a nech sa naplni nazov tejto temy 🙂 buduce Vianoce s babätkami 🙂
karol84
23. pro 2008
Ahoj, přeju všem krásné svátky. A snad se tu po Vánocích zase setkáme 😉
miskinadamko
23. pro 2008
ahojte, aj my sa pripajame so zelanim krasných vianocných sviatkov, a vsetkým snazilkam zelame nech sa im snazilkovanie vydari co najskor 🙂 , M + A
miskinadamko
26. pro 2008
ahojte, tak ake boli vianoce? 🙂 uz tu niekto zacal snazilkovat? =-) :-N 🙂
ajnina
28. pro 2008
Ahoj holky, jaké byly Vánoce? U nás pěkné, akorát u toho chybí ty děti...tak snad příští rok budou s prckem alespoň v bříšku.
Do nového roku všem přeji hodně úspěchů a ať každá brzy najdete na tom malém papírku // 🙂