• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
drea, ja som maleho porodila pocas skuskoveho obdobia zimneho semestra a ked mal 2 tyzdne uz som chodila na skusky, vsetko sa da ked sa chce a samozrejme mas aj pomoc blizkých. my mame januarove babatko a tiez by som bola najradsej keby druhe bolo jarne alebo letne, my planujeme buduci rok nejak v semtembri zacat :slight_smile:
6. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jako ja vím že se to da zvladnout, ale ja nemužu svojí vejšku studovat s mimčem kvuli zdravotnímu hledisku ... :(
jinak ja bych chtěla letní, ale zase bych ho chtěla i pod stromeček, tak sem s říkala na Vánoce pozitivní test a zbytek v létě :D
6. pro 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

My jsme se s přítelem teď o víkendu domluvili, že od nového roku vše necháme náhodě a začali bychom se snažit až v létě...chtěla bych mimčo březen, duben, to není ještě takové teplo a je to ideální na procházky :slight_smile: teď ještě vydžet ten půlrok do snažení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, a když to necháte na přírodě, tak to taky může klapnout už před létem, ne? :grinning:
8. pro 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
To by mohlo klapnout a bylo by to milé překvapení :slight_smile:
9. pro 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mozem sa pridat
inak ajnina..zmyslame rovnako tiez by som chcela jarne babo :grinning:
9. pro 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eliso,
jasne ze se muzes pridat :wink:

cim vic o tom premyslim, tak je mi to jedno, zda jarni, letni nebo jake ditko. ale puvodne jsem to mela spocitane na letni :slight_smile:
9. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja chcem jarne babo...lebo aj ja som jarne ziena :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase ked rozmyslate nad tym, ake znamenie by bolo najvhodnejsie pre babatko...tak jarne moze byt baran alebo byk...a to je dost tvrdohlave (ja som baran :grinning: ) take najlepsie znamenia, co by som chcela su lev a strelec...cize to vychadza august alebo december ... takže to som trošku odskočila od tej jari :grinning: :grinning: ale si tu mozem planovat co chcem, aj tak to asi takto nebude :grinning: hlavne nech to bude zdrave :sunglasses:
10. pro 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pata ja jsem take beran :slight_smile: a neuvěřitelne tvrdohlavy :grinning: byk je bracha a je skoro to same jako ja.
Pritel je lev a dalo by se rict, ze je o dost klidnejsi. Dokaze odpoustet cokoli a ja ne. :slight_smile:
10. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
strelcu a lvu mame plnou rodinu, takze bych pridavala nejakeho dalsiho jen velmi nerada... navic se mi moc nelibi, aby ditko melo narozeniny tesne pred vanocema, pislo by mi takove ochuzene o darky v jine casti roku :slight_smile:
10. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak aj ja som vzdy chcela jarne alebo letne babatko a mam januarove, takisto nas maly ma v jeden den meniny aj vianoce a presne o 2 tyzdne aj narodeniny. ono sa mi to uz niekolko krat potvrdilo ze clovek mieni pan boh meni a ozaj je to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina, aj ja mam brata byka, ale aj sestru a mamku :grinning: a ocino strelec...a manžel škorpión, takže my sme pekne tvrdohlavá dvojka :wink:
11. pro 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
take bych nechtela mit mimco kolem vanoc, pak by cely rok nic nedostavalo a sama vim, ze si vzdy vzpomenu co bych chtela az kdyz je po vsem...v prosinci vanoce, v breznu mam narozeniny, v kvetnu svatek...a pak musim cekat zas az na vanoce :unamused:

pato, to mate pekne slozeni v rodine :slight_smile: u nas je nejvice kozorohu. Tete se podarilo, aby cela jeji rodina mela narozeniny v lednu :slight_smile: Ona je 17.1., jeji syn 28.1. a holky dvojcata jsou 7.1. jo a jeji manza je nekdy v unoru, tak aspon nekdo je mimo leden :grinning:
11. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. pro 2008 ve 14:39 • komaro
tak to si veeelmi zle pochopil!!! :angry: :angry:
12. pro 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajímavý styl humoru...jsi poneku vedle :angry:
a i kdyby, tak by jsi si musel jeste 2 roky počkat, když se oháníš názvem tématu!!!!! :angry: :angry:
12. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
esteze to admin zmazal :dizzy_face: dakujemeee :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
nevim, co v tom smazanem prispevku bylo, ale dokazu si to predstavit :angry:
13. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se vam dari?
u nas se ted strida jedna predvanocni navsteva za druhou, do toho pisemky a zkousky ve skole, dodelavky v praci za rok 2008, no nestiham uz pomalu nic, ani nakukovat sem :slight_smile:
13. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, co bolo v tom vymazanom prispevku? :confused: , nas maly bol 2 tyzdne chory, takze som vymeskala skolu a tento tyzden ked zacal chodit do jasliciek tak som zaala marodit zase ja :confounded: , takze skusky si budem musiet odlozit az na januar :rolling_eyes: , uz ste nachystane na vianoce, upratane, napecene, darceky nakupene? :confused: :sweat_smile: :grinning: , minuly rok som to prezivala tusim nejako viac, asi preto ze som bola tehotn a kazdu chvilu sa mal maly narodit, teraz som rozlietana a uponahlana ze to ani nejako nevnimam ze za chvilku su tu vianoce, nase prve s adamkom :dizzy_face: :slight_smile:
16. pro 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. take vůbec nestíhám. V práci šéfová blázní, takže je zmatek. Do toho zkoušky ve škole, pečení cukroví a všechny přípravy na vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě ani nemám všechny dárky..pro přítele mám jen jeden a to ještě to, co chtěl, žádné překvapení :frowning2: Ale aspoň máme stromeček...ještě že je ten můj myslivec :grinning: V sobotu jedeme do Prahy odvézt mámě stromeček a nakoupit dárky, tak snad budu mít všechno. V neděli musím upéct rohlíčky a ještě nazdobit cukroví. Letos teda vůbec nestíhám.

Misko to budou krásné vánoce. My jsme měli vloni první společné vánoce...sice ve dvou,ale i tak to bylo krásný.
Brzy se uzdrav :wink: Já doufám, že příští Vánoce už budou s bříškem :wink:
17. pro 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my plánujeme založení miminka tak za 5 měsíců prášky mě zbydou tak do měsíce dubna a pak už si je napsat nenechám no a pak uvidíme.
17. pro 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj smisku :slight_smile: také jsem měla v plánu brát HA až do dubna, ale vzhledem k tomu, že na mě nepůsobí dobře a je to čím dál horší, tak si vezmu poslední na silvestra a pak to necháme náhodě :slight_smile:
Tak ať se vám zadaří :slight_smile:
17. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jen narychlo nahlížím, protože taky nestíhám. V pondělí jedna zkouška, zítra a v pátek další, do toho různé návštěvy, takže pečení cukroví nechávám z 90% až na tento víkend :wink:

vítám tě, smisku :slight_smile:
17. pro 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne Vianoce vsetkym http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=223280&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 a nech sa naplni nazov tejto temy :slight_smile: buduce Vianoce s babätkami :slight_smile:
19. pro 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeju všem krásné svátky. A snad se tu po Vánocích zase setkáme :wink:
23. pro 2008 ve 02:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj my sa pripajame so zelanim krasných vianocných sviatkov, a vsetkým snazilkam zelame nech sa im snazilkovanie vydari co najskor :slight_smile: , M + A
23. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ake boli vianoce? :slight_smile: uz tu niekto zacal snazilkovat? :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
26. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaké byly Vánoce? U nás pěkné, akorát u toho chybí ty děti...tak snad příští rok budou s prckem alespoň v bříšku.
Do nového roku všem přeji hodně úspěchů a ať každá brzy najdete na tom malém papírku // :slight_smile:
28. pro 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek