• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
ajnina uz snazilkujete? :slight_smile:
28. pro 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko ještě nesnažilkujeme, chceme to vše nechat na přírodě. Po Vánocích jsem dobrala HA, takže teď tomu necháme volný průběh, ale samozřejmě, pokud do půl roku neotěhotním, tak nějaké to snažilkování bude :wink:
Včera mii přítel řekl, že mám ještě vydžet a nekoukat tak smutně po dětech, že se brzy dočkám, protože příští rok je za pár dní :slight_smile: Řekl, že by chtěl příští rok zapracovat na mimču, tak jsem ráda, že ho to neopustilo. Také plánuje, že do června musí mít koupené pořádné rodinné auto, aby to pak nesháněl na poslední chvíli :slight_smile: chlapy někdy umí mile překvapit :sweat_smile:
28. pro 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mozno budeme spolu tehu :grinning: , my planujeme zacat az tak od leta, ale neviem kedy sa nam zadari, lebo ked sme sa prvy krat snazili neslo nam to, potom sme si dali pauzu a ked sme to ozaj cakali najmenej tak sa to stalo :dizzy_face:
28. pro 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že když se budeme snažit a moc na to myslet, že to tak lehko nepůjde. Kamarádka takhle nemůže otěhotnět už dva roky. To je supr, že se Vám to pak povedlo :slight_smile:
Já bych chtěla, aby se to povedlo bez vědomého snažení....pak je to ještě krásnější překvapení a ti dva se nestresují, že se jim to zas nepovedlo, když se snažili.
28. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja jsem taky spis pro "nenasilne snazeni", nechtela bych dopadnout tak, ze budu vypocitavat, ktere dny a v kterou hodinu se musime milovat, aby z toho vyslo mimco. snad to pujde i bez pocitani a ruznych jinych veci nejak po prirodnu :slight_smile: Vanoce u nas az zase tak vesele nebyly kvuli zraneni meho bratra :frowning2: , ale to sem nepatri :frowning2: . zase jsem jen utvrzena v tom, ze jak nejde o zdravi, tak jde o h..., takze do noveho roku hlavne vsem hodne zdravi a stesti (a ted to neberu jako zadne klise, ale opravdove vroucne prani)
28. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já doufám, že se k vám přidám a budu teda na vánoce 2010 už s mimi v náručí.

Snažíme se 11měsícem a stále nic :angry: ...ale naděje stále neumírá, což je dobře...

takže se přidám, chcete? :slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsi vítána :slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo, tak vám přeji, ať rok 2009 přinese víc štěstí :slight_smile:

Karol přesně tak...vypočítávat přesně čas, kdy se můžeme milovat bych nechtěla. Pro chlapa to pak musí být i stres jestli nezklame a už to není takový prožitek.
Ať se ti brácha brzy uzdraví. Také si myslím jak nejde o zdraví, jde o ho... čím dál víc se o tom přesvědčuji.
29. pro 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já začala měřit BT po 6měsících a teda jsem ráda, že jsem zjistila, že výborně funguju a teď se mi to hodilo i u dr, ale to načasování sexu je teda pěkně naprd...

holky, zdraví je to nejdůležitější, miminko jednou přijde do života každýho...je jedno jak a kdy...prostě když ten člověk chce, tak toho i dosáhne...
29. pro 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já taky merim BT, treti cyklus, pricemz prvni dva byly hooodne divne - at co se tyka delky cyklu, tak detekce ovulace no a ted treti cyklus par dnu nezapisuju do grafu, protoze mi porad vyskakuje horecka (asi z nervu), takze je mi veskere mereni opet na nic :confounded: To mas hrozne fajn, jestli ti to dobre funguje :wink: To je hned o krok k mimcu bliz...
29. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol, uka grafíky, já mrknu :slight_smile: ..kam zapisuješ? já používala Fertility...to mi přišlo jako nejlepší.

Tak jako podle měření funguju...ono jde spíš o to, jestli dobře...tím pádem jestli je zdravé vajíčko atd...dr říkala, že to bysme vysledovali po novém roce, ale čím víc se to blíží, tím víc to ještě řešit nechci. možná to nechám být ještě až do léta a pak se do toho řešení vrhnu...uvidíme...

holky 2010tky :slight_smile: užijte si zítra parádního Silvestra...možná je to už poslední alkoholový na dlouhou dobu :slight_smile: a tfuj tfuj tfuj štěstí na vás :slight_smile:
30. pro 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chci Vám popřát krásného silvestra, supr vstup no nového roku a moooc štěstí a zdraví :wink:

miso u mě alkohol nehrozí...už přes dva roky žádný nepiju..nic mi nechutná a i po dvou panácích mi bylo tak blbě, že jsem trávila noc na záchodě :grinning: :grinning: takže pití radostně přenechávám ostatním :sunglasses:
31. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se pridavam, krasneho Silvestra a klidny vstup do noveho roku:wink:
U nas taky alkohol nehrozi, oba jsme abstinenti, pritel uplny a ja vypiju tak 3 panaky do roka:grinning: Takze my mame nakoupeny rychly spunty:wink:
31. pro 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si dám i za vás :grinning: :grinning:

papa a užívejte!!!
31. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v novem roce!
5. led 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mohu se pridat ? :sweat_smile:
5. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teda mam pred sebou jeste hodne premlouvani pritele ale taky doufam ze do konce roku 2010 budeme tri ( i kdyby jen v brisku) :grinning:
5. led 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajko,
ja taky premlouvam :slight_smile:
teda vcera vecer jsem se zarekla, ze zase chvili premlouvat nebudu, protoze mam dojem, ze tim to jen zhorsuju, at si na to chvili prichazi sam, ze by to nebylo spatne mit mimco
5. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajko :slight_smile:

karol take jsem to tak udelala a vyslo mi to :slight_smile: prestala jsem o mimcu mluvit a komentovat prochazejici maminky s kocarkem a za chvilku to prislo z druhe strany :slight_smile: pry jestli si take udelame mimco kdyz pristi rok (ted uz je to vlastne letos) budu koncit skolu. Hodne holek kolem nej ve veku 21-24 let maji mimco tak se asi nakazil :wink:

a po vanocich prijel z honu (je myslivec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a rika mi...mluvil jsem s jednim gynekologem co tam byl take a pry zenska lepe snese druhy porod do dvou let od prvniho a ze by to sam ten gynekolog doporucoval kazde zenske...tak pry se budeme snazit,aby to tak vyslo a abych si moc nezhuntovala telo :slight_smile: teda co se clovek na takovem honu na prasata nedozvi :grinning:
6. led 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
mam na vas dotaz - jestli nemate tip na nejakeho prijemneho gynekologa v praze?
7. led 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Karol, bohužel žádného supr doktora v Praze neznám. Chodím na Lužiny k Ptáčkovi nebo Kolanovi. Péče dobrá, ale jakmile neplatíš příspěvek 500 ročně, tak s tebou zachází jako s hadrem.
Teď budu měnit doktora, jelikož bydlím u Benešova, tak se pak nechci trmácet až do prahy na kontroly. Nejvíce mi byl doporučen z našeho okolí nějaký Obr...o těhule se stará suprově, ale jinak také nic moc. NO ale fór je v tom, že když jsem řekla přítelovi, že se asi přihlásím k němu, řekl mi, že ho zná osobně :grinning: to by mohla být výhoda :wink:
11. led 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no ja jsem z toho docela zoufala, najit nekoho prijemneho, petistovka sem tam, to me az zas tak netrapi, hlavne aby to byl nekdo, kdo mi sedne - a nechce se mi zrovna u gynekologa zkouset vice ordinaci, nez si vyberu...
11. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je tezky najit dobreho doktora..

take mam dotaz...podle popisu jak má vypadat ovulační hled jsem ho měla v sobotu...dva dny po skončení MS. HA už neberu, ale ještě nevím jak dlouhé mám cykly, tak si ovu ani nemůžu vypočítat...Je možné, že bych měla ovu tak brzy?No uvidíme tak za měsíc, jestli ovu proběhla...vcera jsme se milovali, ale nezustala jsem dlouho lezet, tak kdo vi, kolik toho ve me zustalo. Pritel rikal, to by byla nahoda, kdyby se to povedlo aniz bychom chteli...a tak brzy. Zrovna, kdyz mi doktor predepsal rehabilitaci a do brezna zakazal tehotenstvi :astonished:
12. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: dlouho jsem tady nebyla:slight_smile: jak se mate? co noveho?:slight_smile:
12. led 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, baby, ja sa tiez hlasim po dlhsej dobe, aj po chorobe, ktoru este doliecujem...ale uz sa tesim, ze sa blizi cas, ked sa aj ja zmenim na snazilku a uz chyba len zopar mesiacov, mozno ozaj len jeden pár :dizzy_face: :dizzy_face: inac vy si meriate tu teplotu? mna toto asi nebude bavit...dufam, ze to nebudeme potrebovat...no uvidime...
Ajnina a co rehabilitujes?? Ze mas otehotnenie zakazane?
12. led 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no nikdo tady dlouho nebyl :wink:
ajnino, to si myslim, ze je na ovulaci vazne moc brzy... a co rehabilitujes (aneb pridavam se k patine dotazu)??
12. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!!

tak jaký byly Vánoce???

mě čeká v pondělí za týden doktorka, tak se hrozně těšim, další krok směrem k miminku...budeme rozebírat hormonální profil a dělat UTZ...akorát si teda myslim, že to zrovna jak naschvál nedostanu :frowning2: a my potřebujeme dělat tenhle UTZ při Ms...chjoooo

Ajnino...na ovulaci určo brzo...třeba ses jenom nastydla nebo tak...????
12. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja hlasim tehulenstvi,,,jinak nic moc novyho..:grinning:
karol co noveho u tebe?:slight_smile:
12. led 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já jsem ve fázi hledání doktora, uz bych to mela urychlit, ale porad se nemuzu rozhodnout, tak to porad odkladam
12. led 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
emo, coze coze????
12. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek