• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
zrovna jsem psala svuj prispevek, tak jsem si nestihla vsimnout toho tveho...

GRATULUJU!!!!!

(A trosicku zavidim, ale opravdu jen trosicku). Je skvele, ze se zadarilo tak rychle
12. led 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Rehabilituji celé záda, po autonehodě před 2,5 lety. Ale je to uz naporád, tak si budu uzivat :slight_smile:

Co jsem tak zjistovala, tak je vetsinou ovu 10-14 den od zacatku MS. tohle bylo desaty, tak se nechame prekvapit.

Emo moooc gratuluju! :slight_smile:
13. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik, ale zatim bych spis potrebovala politovat..nejak to na me padlo a jen se bojim a bojim a bojim...:grinning: dneska jdu k doktorkce, minuly tyden nic nevidela a to jsem byla 6tt podle ms..tak nevim...:slight_smile:
13. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
emo, sesty tyden je jeste brzo, spousta holek sla na utz az v osmem tydnu a taky ovulace a oplozeni mohlo byt pozdeji nez se prumerne pocita, ja si myslim, ze to bude ok :slight_smile: rozhodne drzim palce a pak se ozvi, jak jsi dopadla, tesim se na fotecku az bude
13. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnino, no se zadama to je pitome, to si dokazu predstavit a nezavidim ti to :frowning2:
13. led 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
emo take drzim palce. Neboj, za chvili bude ten drobecek videt :slight_smile:

karol nic moc to neni, dela mi problem sedet 8,5 hodiny v praci u pocitace. Pak uz se mi mota hlava a je mi na nic. Ale snad se to srovna. Akorat jako tehu budu kazdou chvili u doktora na kontrolu, pry az do sedmeho mesice a po sestinedeli naklusu a budeme zada "opravovat" :slight_smile:

Holky, my o mimcu doma ted tolik mluvime, ze bych ho brala hned :sweat_smile: i presto, ze jsem chtela byt jeste rok v praci, aby sefova nemela reci. Jenze ted jsem tim mimcem tak pozitivne naladena, ze me ani nerozhodi, kdyz na me sefova rve ze jdu po 8,5 hodinach domu :grinning: Takze kdyz to ted nevyjde, budeme se od brezna snazit. Prekvapilo me, ze by si i pritel pral, aby to vyslo co nejdrive :slight_smile:

Jinak v kvetnu jsem dostala od pritele morce...abych mela o co se starat a aby mi to zaplnilo cas nez budeme mit mimco. Od nedele zaclo hrozne hubnout a dnes kdyz jsem prisla domu, tak bylo mrtve. :frowning2:
13. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnin ja si taky myslela, ze byhc ho brala hned a stejne me zaskocilo jako vlastni smrt:slight_smile:
13. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to uprimnou soustrast s tim morcetem. ja mam kralicka, uz ma deset let a pul, takze kazdou chvili muzeme cekat, ze uz nebude mezi nami a to ja pak nevim, co budu delat. vypiplala jsem si ho z malinkateho nemocneho uzlicku a ma se dotez dobre :slight_smile: jen uz asi ctyri roky preziva, protoze normalni zakrslici se pry dozivaji maximalne sesti let
13. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
emo, nerouhej se :wink: myslim, ze hned bychom tu mimco braly vsechny, bohuzel ruzne okolnosti jsou proti :frowning2:
13. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu, to mas dlouho kralicka :slight_smile:
pritel rikal, ze je to treba znameni, ze ted prijde to miminko, ale stejne mi pry sezene jine :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz jsem priteli rikala, ze pokud mi borisek (kralicek zakrsly beran, celym jmenem boris bobkovic) odejde, tak jedinou utechou bude miminko...
13. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak snad si nadelite miminko jeste pri borisovi
13. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
emo, tak uz jsi zacala vybirat koracek, oblecky, postylky, plinky atd.???
13. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, blahozelam Emke k babatku :slight_smile: to je krasa :dizzy_face: aj ja sa uz na to tesim...este dva mesiace a pak ideme na to!!! aj sa kus bojim, ale to patri k tomu...take vzruso to je, ze si planujeme babatko, vlastne dieta :dizzy_face:
A k zvieratkam...my mame psika, ale ten je trosku vacsi...je to bulmastif, tak toho mame vonku, a je to perfektny clen rodiny, najviac sa mi paci ako kazdeho s obrovskou radostou vita :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky budoucí maminky, mohla bych se přidat? Na jaře 2010 pánujeme svatbu a od začátku roku 2010 se plánujeme snažit o mimčo. Takže na Vánoce 2010 už by nás mohlo být o jednoho víc :wink:
14. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitej nito :slight_smile:
tak vy to budete mít, tak jak to má být...nejdřív svatba, pak mimčo :slight_smile: držím pěsti, ať vše vyjde.

Tohle mám každou chvíli na talíři od mámy...nejdřív krásná nevěsta, potom maminka :grinning: ještě před půl rokem jsem se chtěla mooooc vdávat, ale pak mě to přešlo, takže u nás bude nejdřív maminka a pak nevěsta :sweat_smile:
14. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, rady te tu vidime nito,
no u nas mozna na svadbu vubec nedojde, protoze ted nechce pritel, pak uz zase nebudu chtit treba ja :grinning: ale docela ho prekvapilo, kdyz jsem mu rekla, at si to zaridi, jak chce, ale ze deti se buou jmenovat po mne :grinning: (takze pokud chce, aby se deti jmenovaly i po nem, ma moznost :slight_smile:))
15. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám na chviličku přidat? je to pěkné téma. s přítelem plánujeme svatbu a miminko, ale až vyřešíme bydlení. ale je to moc hezké téma.moje sestra nedávné zjistila že čeká mimi,tak budu teta :slight_smile:
15. led 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lilenko, určitě se přidej :slight_smile: jen tu posledni dobou moc lidi nepobyva :frowning2:
15. led 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzu se zeptat, jak jsi stara? mne je 24
15. led 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi taky 24, to je fajn :slight_smile:
15. led 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tu teda patris skoro k nejstarsim :slight_smile:
15. led 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel je o 10 let starší :slight_smile: a je to ten nejhodnější chlap :slight_smile: včera jsme oslavili dva společné roky, o svatbě a miminku mluvíme už dýl,ale teď řešíme bydlení,budeme kupovat byt, následně ho nejspíš prodávat a koupili jsme pozemek na domeček..takže mimi v pořadí ale až až..
15. led 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to je hned :wink: však zase tak stará nejsem nebo jo? :grinning:
15. led 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky nejprve nejakym zpusobem minimalne zacit resit bydleni. vyresit by se nam to mohlo podarit tak za 20 let, az doplatime hypoteku (pokud pritele presvedcim, abychom si ji vzali). chtela bych kupovat nejake 3+1 (nebo + kk), abychom tam meli dostatek mista i na mimco - ted bydlime v garsonce (pronajate) a nevlezeme se sem pomalu ani my dva (mimco by tu mohlo pretrpet maximalne do te doby, nez by se poprve zacalo nekam plazit
15. led 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, chcem sa poradiť - moc chceme 2 bábo, mám zdr. problémy kôli ktorým takmer nemám mš. 4 dni ored vianocami mi doktorka povedala, že mám trocha sliznicu čo netuším čo to znamená, podala mi vyvolávačku ale mš. akosi len pár kvapiek za 8 dní. odvtedy je už 20 dní pred včerom som si robila test, ale 2 sĺpček sa tam zjavil keď riadne vyschol - lenže sa nevyfarbil iba na jednej strane je akoby náznak ružovkastej.
Ale včera a dnes som spozorovala pošpinenie prádla a na toaleťáku trochu krvy.
15. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu muset za chvíli utíkat, šla jsem jen mrknout..určitě zase přijdu..třeba zítra odpolko pokud tu někdo bude na pokec :confused:
15. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla bych sama proti sobe, kdybych ti tu psala, ze jses stara :grinning:
15. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se ted taky vlastne ucim a jsem tu pomalu inkognito :slight_smile:
zitra k veceru bych se snad taky mohla stavit...
15. led 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bydlíme v 1+ 1 a jesště se psem,navíc 5.patro bez výtahu.takže mazec.musíme to bydlení vyřešit a pak mimi no...
15. led 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek