Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

Nevím, jestli to není troufalé, ale..zakládám téma pro budoucí maminky🙂.. Hodně budoucí...🙂... Moc bych si přála mimi už teď, ale..jsme s přítelem mladí(já 20, on 23). Shodli jsme se na tom, ze by bylo ideální snažit se o mimi za rok a půl... Teď mi nezbývá nic jiného, než "odpočítávat"... A "kochat se" krásnými alby 😉 ...
anittka
15. led 2009
Ahojte chcem sa k vám pridať. Aj my so snúbencom túžime po babu, pevne dufam, že ešte toho roku otehotniem.
lilenka
15. led 2009
ahoj anittko, to vám skoro závidím,já si budu teď užívat jen jako teta až se to sestře narodí..
karol84
15. led 2009
ladore, tak s vyvolavackou nemam zadne zkusenosti 😞 ja i kdyz mam ms hooodne zpozdenou, tak vzdycky prece jen dorazi a v normalni intenzite. myslis, ze bys mohla byt tehotna?jestli byla na testu svetloucka carka, tak mozna jo, zkus ho za par dni zopakovat... a pry se muze spinit i pri tehotenstvi, ze je to normani... ale z vlastni zkusenosti neznam
lilenka
15. led 2009
jinak karol tak snad zítra zase pokecáme a trochu víc 🙂 přítel je na cestě domů, tak si budeme užívat vzájemné blízkosti..má toho hodně v práci tak se míň vídáme.. 😞
ajnina
15. led 2009
ahoj devcata 🙂 vitam nove tvare!
lilenko ty se mas ze budes teta 🙂 tak aspon nejake mimco. Teda holky, ja vubec nevim co se ve me deje :-S po kazdem jidle mi je dost blivno a vecer je to nejhorsi. A dnes se pridalo pichani v podbrisku a bolest v bederni pateri :-|
karol84
15. led 2009
ahoj ajnino, tak to bys mohla byt nova tehule 😉
a dlouho uz se tu neukazala fender...

lilenko, tak si alespon budes moct pujcovat synovce ci neterinku a uzijes si mimca taky 🙂 ja bych si pujcovala na hlidnani hned, kdyby bylo odkud brat
ajnina
16. led 2009
Ahoj, tak v pet rano me vzbudilo hrozne nafoukle bricho a pocity na zvraceni a skoncilo to az po osme :-| teda nic moc.
A vcera jsem pritele hladila po ruce, omylem ho skrabla a jak rekl jau, tak jsem se hrozne rozbrecela, že jsem nechtela ho skrabnout...nechapala jsem co se stalo, jindy bych rekla, ze je jak zenska a vse ho boli 😃

jj, fender je asi v jine diskusi 😞
pata31
16. led 2009
Ajnina, tak to ozaj vyzera na tehulkovanie...nerobila si si testik? x-)
ajnina
16. led 2009
pato jeste je na test nejspis brzy, ale o vikendu ho zkusim a dalsi vikend znova. Pristi vikend uz by to mohlo byt videt. Zatím jsem 14DC. Teda to by bylo prekvapko kdybych tam nasla // 🙂
pata31
16. led 2009
aha...no nad tym som nerozmyslala, ze je to este skoro, este nemam skusenosti s tym...ale drzim palceky!!!
ajnina
16. led 2009
ja take prave nemam zadne zkusenosti...ani jsem nestihla zajit po vysazeni HA k Dr. pro rady 😃
pata31
16. led 2009
sak tam rady ani nepotrebujes...kam co dat, to viete hadam 😉 😃 😃 mne dr vravel, ze najvyssia sanca na oteh. je hned po vysadeni, takze mozno sa ti to aj potvrdi 🙂
ajnina
16. led 2009
to nejdulezitejsi vime 😃 😃 ale treba neco vice o ovulaci, cyklech, umelem oplodneni atd. jak to chodi, jestli je dobre merit BT, urco by Dr. kecal hrozne dlouho 🙂 ...treba to uz ani potrebovat nebudu a potvrdi se co rikal tvuj Dr. 😉
pata31
16. led 2009
mne sa to meranie BT zda strasne zlozite a neviem, ci by ma to bavilo...ale keby to inak neslo, tak by som to hadam zvladla....no len dufam, ze sa to podari aj bez toho...uvidime x-)
ajnina
16. led 2009
me se to zda take slozite 🙂 drzim pesti, at se mimi podari bez mereni x-)
karol84
16. led 2009
ahoj ajnino, tak to vazne vypada, podle toho jak to popisujes, ze ses tehu 🙂
no tak jestli je fender treba v diskuzi typu tesime se na miminko - leto 2009, tak to by bylo akorat na gratulaci... 🙂
ajnina
16. led 2009
ahoj karol, treba uz je fender tehu 🙂
zatim to na tehu priznaky vypada, ale dokud nebudu mit pozitivni testik, tak tomu moc verit nebudu. Pokud bude pozitivni, tak nevim s kym to driv sekne...jestli se mnou nebo s pritelem 😃 rikal, ze pokud jsou jeho spermie po nem line, tak se budeme snazit jeste pristi rok 😃
karol84
16. led 2009
tak to nezbyva nez drzet palce u testovani
ajnina
16. led 2009
dekuju karol 😉
karol84
16. led 2009
ahoj, tak jsem dorazila z prace domu, pripojila se na net a zase resim praci 😞
karol84
16. led 2009
uz bych chtela byt na materske 🙂
lilenka
16. led 2009
ahoj holky, tak jsem byla dneska v mimi shopu a koupila segře dudlíčky 😃 když jsem viděla ty věci v tom obchodě byla jsem úplně naměkko 😉
karol84
16. led 2009
ahoj, ja uz prubezne nakupuju 🙂 teda obcas mam takovy nakupovaci zachvat, ze musim poridit nejake mimi veci, uz mam par oblecku (jsou tady v galerce), asi dve knizky (detske), jednu o vyvoji mimca v deloze, casem mozna neco pridam 🙂
lilenka
16. led 2009
já jí koupila už nějaký bodíčka...dupajdy...taky mini župánek,no nádhera 🙂 navíc sestra si teď vzala hypotéku,spravuje byt, do práce už nemůže-je na rizikovým...přítel pracuje, ale díky finanční krizi je to taky slabší...
no jako teta cítím velkou zodpovědnost-musím jí pomoct 😉
karol84
16. led 2009
no to musis. ja takto nakupovala pro mimco od skorosvagrove, aniz nejaka krize byla 😃
lilenka
16. led 2009
já bych nejradši kupovala pro sebe, ale být teta je taky dobrý...však je to v rodině 😉
karol84
16. led 2009
no zvlast pokud to nemate daleko... my to mame 300km, takze nejake pujcovani nepripada bohuzel v uvahu, tak akorat sem tam udelame navstevu a pak se muzeme divat na fotky, coz je teda zatracene malo. bud by to chtelo nekoho pobliz, nebo vlastni (coz by bylo nejlepsi reseni 😃 )
karol84
16. led 2009
lilenko, hod si sem nejakou fotku do ikonky, at nejsi takova anonymni 🙂
lilenka
16. led 2009
no ségra bydlí v Jihlavě a já v Brně...takže s tou návštěvností to taky bude slabší, člověk musí do práce a tak...tak někdy o víkendu..taky bych ji chtěla mít tady..a naše mamka se těší že bude babička, ale mrzí ji že ségra není v Brně
karol84
16. led 2009
takze taky je pro tebe jedinou zachranou vlastni ... 😉

Začni psát odpověď...

Odešli