• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
Ahojte chcem sa k vám pridať. Aj my so snúbencom túžime po babu, pevne dufam, že ešte toho roku otehotniem.
15. led 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anittko, to vám skoro závidím,já si budu teď užívat jen jako teta až se to sestře narodí..
15. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladore, tak s vyvolavackou nemam zadne zkusenosti :frowning2: ja i kdyz mam ms hooodne zpozdenou, tak vzdycky prece jen dorazi a v normalni intenzite. myslis, ze bys mohla byt tehotna?jestli byla na testu svetloucka carka, tak mozna jo, zkus ho za par dni zopakovat... a pry se muze spinit i pri tehotenstvi, ze je to normani... ale z vlastni zkusenosti neznam
15. led 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak karol tak snad zítra zase pokecáme a trochu víc :slight_smile: přítel je na cestě domů, tak si budeme užívat vzájemné blízkosti..má toho hodně v práci tak se míň vídáme.. :frowning2:
15. led 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata :slight_smile: vitam nove tvare!
lilenko ty se mas ze budes teta :slight_smile: tak aspon nejake mimco. Teda holky, ja vubec nevim co se ve me deje :confounded: po kazdem jidle mi je dost blivno a vecer je to nejhorsi. A dnes se pridalo pichani v podbrisku a bolest v bederni pateri :unamused:
15. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajnino, tak to bys mohla byt nova tehule :wink:
a dlouho uz se tu neukazala fender...

lilenko, tak si alespon budes moct pujcovat synovce ci neterinku a uzijes si mimca taky :slight_smile: ja bych si pujcovala na hlidnani hned, kdyby bylo odkud brat
15. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak v pet rano me vzbudilo hrozne nafoukle bricho a pocity na zvraceni a skoncilo to az po osme :unamused: teda nic moc.
A vcera jsem pritele hladila po ruce, omylem ho skrabla a jak rekl jau, tak jsem se hrozne rozbrecela, že jsem nechtela ho skrabnout...nechapala jsem co se stalo, jindy bych rekla, ze je jak zenska a vse ho boli :grinning:

jj, fender je asi v jine diskusi :frowning2:
16. led 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajnina, tak to ozaj vyzera na tehulkovanie...nerobila si si testik? :dizzy_face:
16. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pato jeste je na test nejspis brzy, ale o vikendu ho zkusim a dalsi vikend znova. Pristi vikend uz by to mohlo byt videt. Zatím jsem 14DC. Teda to by bylo prekvapko kdybych tam nasla // :slight_smile:
16. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...no nad tym som nerozmyslala, ze je to este skoro, este nemam skusenosti s tym...ale drzim palceky!!!
16. led 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja take prave nemam zadne zkusenosti...ani jsem nestihla zajit po vysazeni HA k Dr. pro rady :grinning:
16. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sak tam rady ani nepotrebujes...kam co dat, to viete hadam :wink: :grinning: :grinning: mne dr vravel, ze najvyssia sanca na oteh. je hned po vysadeni, takze mozno sa ti to aj potvrdi :slight_smile:
16. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nejdulezitejsi vime :grinning: :grinning: ale treba neco vice o ovulaci, cyklech, umelem oplodneni atd. jak to chodi, jestli je dobre merit BT, urco by Dr. kecal hrozne dlouho :slight_smile: ...treba to uz ani potrebovat nebudu a potvrdi se co rikal tvuj Dr. :wink:
16. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa to meranie BT zda strasne zlozite a neviem, ci by ma to bavilo...ale keby to inak neslo, tak by som to hadam zvladla....no len dufam, ze sa to podari aj bez toho...uvidime :dizzy_face:
16. led 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se to zda take slozite :slight_smile: drzim pesti, at se mimi podari bez mereni :dizzy_face:
16. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajnino, tak to vazne vypada, podle toho jak to popisujes, ze ses tehu :slight_smile:
no tak jestli je fender treba v diskuzi typu tesime se na miminko - leto 2009, tak to by bylo akorat na gratulaci... :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj karol, treba uz je fender tehu :slight_smile:
zatim to na tehu priznaky vypada, ale dokud nebudu mit pozitivni testik, tak tomu moc verit nebudu. Pokud bude pozitivni, tak nevim s kym to driv sekne...jestli se mnou nebo s pritelem :grinning: rikal, ze pokud jsou jeho spermie po nem line, tak se budeme snazit jeste pristi rok :grinning:
16. led 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nezbyva nez drzet palce u testovani
16. led 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju karol :wink:
16. led 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem dorazila z prace domu, pripojila se na net a zase resim praci :frowning2:
16. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz bych chtela byt na materske :slight_smile:
16. led 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla dneska v mimi shopu a koupila segře dudlíčky :grinning: když jsem viděla ty věci v tom obchodě byla jsem úplně naměkko :wink:
16. led 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja uz prubezne nakupuju :slight_smile: teda obcas mam takovy nakupovaci zachvat, ze musim poridit nejake mimi veci, uz mam par oblecku (jsou tady v galerce), asi dve knizky (detske), jednu o vyvoji mimca v deloze, casem mozna neco pridam :slight_smile:
16. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí koupila už nějaký bodíčka...dupajdy...taky mini župánek,no nádhera :slight_smile: navíc sestra si teď vzala hypotéku,spravuje byt, do práce už nemůže-je na rizikovým...přítel pracuje, ale díky finanční krizi je to taky slabší...
no jako teta cítím velkou zodpovědnost-musím jí pomoct :wink:
16. led 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to musis. ja takto nakupovala pro mimco od skorosvagrove, aniz nejaka krize byla :grinning:
16. led 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych nejradši kupovala pro sebe, ale být teta je taky dobrý...však je to v rodině :wink:
16. led 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zvlast pokud to nemate daleko... my to mame 300km, takze nejake pujcovani nepripada bohuzel v uvahu, tak akorat sem tam udelame navstevu a pak se muzeme divat na fotky, coz je teda zatracene malo. bud by to chtelo nekoho pobliz, nebo vlastni (coz by bylo nejlepsi reseni :grinning: )
16. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilenko, hod si sem nejakou fotku do ikonky, at nejsi takova anonymni :slight_smile:
16. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ségra bydlí v Jihlavě a já v Brně...takže s tou návštěvností to taky bude slabší, člověk musí do práce a tak...tak někdy o víkendu..taky bych ji chtěla mít tady..a naše mamka se těší že bude babička, ale mrzí ji že ségra není v Brně
16. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze taky je pro tebe jedinou zachranou vlastni ... :wink:
16. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek