• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
teda... nechtela bych videt to panevni dno :grinning:
28. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, ja tomu neverim :wink:
28. zář 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, snazilky, ktorym sa nedari - nebojte, raz sa podari - aj nam sa az na druhy krat, ale predsa :grinning:
fender, tak to sme skoro rovesnicky :sunglasses:
28. zář 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, a este jednu vec vam chcem povedat - som si veru poplakala ...
neviem ako ste dlho na modrom koniku a ako to tu sledujete ... ale je tu jedna maminka - kotenko - minuly rok myslim v auguste sa jej narodilo mimi - dcerka, ale o dva mesiace skor ... a fakt tazko zdravotne postihnuta :frowning2: no a teraz niekedy zomrelo, v pondelok ma pohreb ...
ja som si obcas s Kotenko pisala, mali to ozaj tazke, ozaj ozaj ... mlada baba, chudiatko ... strasne mi jej je luto ...
28. zář 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozne...... :frowning2: :frowning2:

na MK dlouho nejsem, mozna mesic a to jeste "jednou nohou" porad na beremese, tam z nekterych tech pribehu taky beha mraz po zadech... je tam jedna kocka, ktere manzel zemrel tri dny po svatbe, dalsi holcine asi po tydnu....

clovek si nekdy dela starosti s vecma, ktere jsou opravdu nepodstatne :unamused: snad to kotenko nejak zvladne :frowning2:
29. zář 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak - koukala jsem se ted na beremese, protoze se mi zdalo, ze ten nick odnekud znam...

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=4837&vGroupOffset=0&vOffset=570
29. zář 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maaja to je hrozne, uplne mi beha mraz po zadech :frowning2:

fender: opravdu zjistila, ze je v tom az takhle pozde. Brisko mela, ale vsichni, vcetne ji si mysleli, ze jen ztloustla. Akorat mi nejde do hlavy co si myslela, kdyz zacala citit pohyby :confused:
29. zář 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud mela jen nejake mensi, tak budiz... pohyby taky nechapu a hlavne ji nebylo divne, ze sedm mesicu nema menstruaci? :confused: no, ale hlavne jestli je prcek zdravy a v pohode, to je nejdulezitejsi :dizzy_face:
29. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulienky ako sa máte? prajem vám pekny zvysok dníka

:dizzy_face:
29. zář 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, ze by ta kotenko nebol celkom v poriadku ?????
teda ja necitam beremese, len MK a tu mi prisla celkom fajn :sweat_smile:
29. zář 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maaja, vubec netusim. sama s ni zadnou zkusenost nemam, takze nedokazu posoudit :confused:

jinak jsem mela teda dneska rano za vsechny prachy.... z nejakeho zahadneho duvodu se mi nejak zablokoval telefon a nezazvonil mi budik. takze jsem se vzbudila, venku mi prislo nejake podezrele svetlo, kouknu na hodiny - sest deset. tri minuty na to jsem mela vychazet z domu :sweat_smile: takovou rychlost jako dneska uz jsem dlouho nevyvinula. a to jsem si prosim davala ten budik schvalne na driv, abych si ano jeste stihla dat sprchu :rolling_eyes:
30. zář 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha, to akoze 6.13 hod musis odchadzat z domu ??? brrrr ... kedy to bolo :grinning:
ja som naposledy do prace chodievala o siedmej z domu ...celkom v pohodke ...
teraz zaciname z jaslickami, takze znova o siedmej z domu :wink: ja to zvladnem, ale Marek asi ne :sweat_smile:
30. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, az v 7 hodin, to by se mi take libilo :slight_smile: Marecek si urcite zvykne, pozna kamarady a bude se do jeslicek tesit.
Ja musim odejit v 6.05 max 6.10, abych stihla autobus :unamused:
30. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja normalne vychazim o pul, ale dneska rano jsem jela do prace s jinymi kolegy nez obvykle a ti jezdi o neco drive a taky to tam mam trochu dal, tak jsem musela vyjit driv. no ale des, snidala jsem az v praci! tak doufam, ze zitra to bude lepsi start :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ked to tak citam, tak a som uz veru z toho pracovneho tempa ozaj vypadla :sweat_smile: teraz ked viem ze budem musiet rano skoro vstavat - re mna je skoro uz aj o siedmej - tak som z toho taka nervozna :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozno by ale pomohlo neponocovat na MK - je 0.31 hod - :grinning: :grinning: :grinning: ale kedy inokedy sa mam dostat k pocitacu ??? :sweat_smile:
1. říj 2008 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
maaja, to si zase zvyknes :sunglasses: ale je to teda boj, obzvlast ted, kdyz uz je rano tma :angry: no nicmene dneska jsem se budila uz od peti, jelikoz jsem mela strach, ze zase zaspime :grinning:
1. říj 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvyknem, ved nic ine je jedna z fajn veci na materskej ... pokial vam to mi nezostane ... alej napriklad take sladke rnne pospaniedieta samozrejme dovoli ... no ale moj maly je anielik :grinning: spahtos, takze sa nestazujem ...on vzdycky dobre spaal ... dufam ze ked budem mat druhe, bude presne take iste ... moj muz povedal, ze by sme aj tomu druhem mohli dat meno Marek :grinning:

ozaj, uz ste premyslali nad menami buducich miminiek ??? lebo napriklad Mareka sme mali vymysleneho 4 roky predtym nez sa narodil :grinning:
no a teraz mame vymyslene Filip ....
ak by bola baba, tak asi bude bez mena, lebo ani prvy krat sme nic nevybrali ... takze j by som radsej znova chlapca mala :grinning:
1. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
take bych chtela aby moje budouci mimi spalo dobre, ja na brzke ranni vstavani moc nejsem :grinning:

Pro holcicku by se mi libilo Natalie nebo Kristyna a pro chlapecka Tomas (tak se jmenuje muj pritel, ale ten tohle jmeno odmita, ze se mu nelibi :grinning: ). Jine jmeno pro kluka nemam vymyslene, trosku doufam, ze prvni mimi bude holcicka :grinning:
Ale zatim jsme s pritelem jmena moc neprobirali, tak ani poradne nevim co se jemu libi. Vlastne navrhl jmeno pro holcicku po me - Jana a to se nelibi zase me :grinning:
2. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, tak jmena jsou samostatna kapitola... u nas asi tak co ctvrt roku frci neco jineho :grinning:
mne se libi Aneta a Ondrej
2. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam kamaradku Anetu a ted v srpnu si brala Ondreje :slight_smile:

take pocitam s tim, ze az se o tom zacneme poradne bavit, tak se to bude kazdou chvili menit :grinning: Jsem hrozne nerozhodna, ale Natalky se nevzdam :wink:
2. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobry :dizzy_face: jako vsechna jmena, co se mi libi, da driv nebo pozdeji nekdo z pribuznych nebo kamaradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zas nechci, abychom se opicili :angry:
2. říj 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, muzu se pridat? pokud se tyce me, tak bych na to sla rovnou, pritel zase az za spouuustu let, takze 2010 je tak trosku kompromis (v pritelove chapani 2010 = spis 2011). jinak je mi 24, s pritelem (25) jsme 7 let, 6 let spolu bydlime (zatim v podnajmu, ale premyslime o vlastnim, takze pilne setrime). sice pracuju, ale na cekatelske obdobi jsem zacala pred rokem znovu studovat, takze mi to cekani snad rychleji ubehne.
5. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee

tak my dufame, ze budeme na vianoce 2010 vo stvorici :wink: a meno mame uz davno vymyslene len pre dievcatko, pre chlapcekov sa nam velmi tazko hlada vhodne meno
5. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vitejte mezi nami :slight_smile:

karol84: ja sla take studovat. Myslela jsem, ze se zabavim kdyz budu studovat a pracovat zaroven, ale ono to nejak nefunguje :frowning2: A nejhorsi na tom je, ze mi ted kazdy rika, at se venuji skole a s detmi pockam az vystuduji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina: no, to mi řikají všichni také. Aneb věnovat se škole/zaměstnání/cestování/nejprve si vydělat na bydlení (to bych třeba ráda, ale reálné to není)/užívat si, když jsme mladí (toho už jsem tolik slyšela, že už zatínám zuby,když s tím někdo zase přijde...).
5. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vitejte v klubu :sunglasses:
to bych taky rada, vydelat si na bydleni, ovsem nevim, jako CO bych musela pracovat :grinning:
5. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender: ahoj, díky za přivítání
a k tomu vydělávání na bydlení - jsem stejného názoru, takže proto píšu, že by to sice bylo moc fajn, dokázat si na něj vydělat, ale reálné to není... proto mě občas točí takové ty řeči, že si nejdřív máme vydělat na bydlení a potom teprve pořízovat rodinu...
5. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasne. to by si asi rodinu neporidila zadna z nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jsme to "vyresili" hypotekou, nicmene ted zas splacime... clovek asi asi moc nevybere.
5. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych hypoteku brala hned, dokud si ji muzeme dovolit. ale pritel je dost proti, protoze jeho rodina "nema ve zvyku se zadluzit" - uz trosku ubral z uplne radikalniho ne hypotekam, ale porad to jeste neni nejlepsi :frowning2:
5. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
abych rekla pravdu, ja taky nejsem nejak dvakrat nadsena z toho, ze mame dluhy. ale jinak bychom proste fakt nebydleli :confounded: byli jsme predtim v podnajmu, ktery byl dost maly a hlavne se nam "nenapadne" porad snazili zvysovat najem, tak jsme se na to vyprdli a vloni pod stromecek si poridili byt :sunglasses:
5. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek