• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
no to si ještě nějakou dobu počkám, ale je to hezká představa :slight_smile: už je to lepší když mě vidíš :slight_smile:
16. led 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě :slight_smile:
ono je to pak lepší i pro orientaci v diskuzi, stačí prolétnout stránku očima a vidíš, kdo psal :grinning: koukám, že jednoho miláčka doma už máš :wink:
16. led 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je naše loňský miminko :slight_smile: krátkosrstá kolie :wink: ale v tom našem malým bytě už by jsme se s miminkem asi o sebe přerazili :wink: jak dlouho jste s přítelem spolu?
16. led 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mně už se tedy moc čekat nechce... i když nějaká jiná činnost se vždycky najde...
16. led 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
na podzim jsme načali osmý rok
16. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to máte naplánované? my se o dětech bavíme...ale to je zatím všechno..v plánu jsou ale kdy to těžko říct, ale jsem teď tak příjemně nakažená myšlenkou že budu teta :slight_smile:
16. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedokážu si představit sama sebe, že by mi teď bylo třeba třicet a ja byla sama bez partnera, to bych se touhou po mimcu asi zblaznila
16. led 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dlouhá doba...to už je opravdu čas na děti..a svatbu :slight_smile:
16. led 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se bavíme občas, já mimčo prosazuju co nejdřív a on co nejpozději. i když včera říkal, že by mimčo taky někdy chtěl. předtím jsem se ale dozvěděla, že jsem dětma posedlá...
16. led 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje druhá ségra má bude mít 28 a nedávno se s přítelem rozešla...ale myslím že ona zatím takovou touhu po mimču nemá
16. led 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no svatba v nedohlednu... naposled si mě přítel chtěl vzít tak v prváku na vysoké, což mně osobně připadalo brzo a teď už bych se klidně i vdala, ale on zase nechce, že je to moc zavazující. to bych ho občas kopla někam... ale zase mu říkám, že naše děti se budou jmenovat stejně jak já, tak ať se podle toho zařídí :grinning:
16. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik má přítel roků? ženský mají mateřský pudy, chlapy to nechápou :slight_smile: nejsou holt ženský..a kdy to dítě máš mít? ve 40ti? :fearful:
16. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsi mu řekla dobře :grinning: my musíme co nejdřív pořešit to bydlení, ostatní je v plánu hned potom..sice nejsme spolu tak dlouho jako vy, ale já holt neměla takový štěstí potkat tak brzo chlapa svýho života :grinning:
16. led 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
28 neni 30... takto jen omezene vekem jsem to nemyslela. vztahovala jsem to primo na sebe, vzhledem k tomu, ze znam spoustu holek, co je jim kolem triceti (nebo spis tricet a vys) a jsou samy - ale nechteji byt samy...

no pritel je mladounky - skoro stejne jak ja, ma o rok vic, takze 25, teda uz se mu to krati za mesic a pul 26.
a taky myslim, ze tak nejak nechapou, ze zenska nemuzu mit dite, az si treba ve ctyriceti poprve vzpomene...
pritel povidal, ze doufal, ze me ty hodiny zacnou tikat pozdeji :grinning: (ale to rikal uz tak pred rokem, tak uz si snad zvykl
16. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych prave taky chtela resit bydleni - tak nejlepe uz ho mit alespon zcasti vyresene, ale uz jsem se smirila s tim, ze to pujde vsechno za pochodu, mozna prvni mimco a az potom bydleni (i kdyz to opravdu neni moje idealni predstava) - ale tak by snad pritel pochopil driv, ze s mimcem nelze bydlet v male garsonce ku spokojenosti vsech stran...
16. led 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně tikají od té doby co jsem spokojená ve vztahu a cítím oporu..taky vím že přítel bude mít naše děti rád a bude se o ně hezky starat :slight_smile:
no to ja si taky myslim neco takoveho...
no to se nedá, ani to naše bydlení..navíc to 5.patro bez výtahu je tragický..sotva vynesu sebe a nákup, nedovedu si představit ještě nosit dítě
16. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky jsem to s tim prijmenim dlouho vymyslela :sunglasses:
16. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame seste patro s vytahem, ktery neustale nefunguje, takze taky trenuju svaly na nohach a nejvic asi plice...
16. led 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme jak se nám to pohne :wink: já každej den píšu ségře jak se má..bývá teď dost sama jak je na rizikovce..tak mi popisuje nevolnosti a jak jí to malý dává zabrat..tak to tak prožívám s ní :slight_smile:
16. led 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejenom dite, co takhle kocarek --- jednak ani netusim, kam bychom ho uskladnili a jak bychom ho dostali nahoru
16. led 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vůbec, kočárek k nám do patra...to neexistuje
16. led 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty studuješ a pracuješ?
16. led 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mas alespon teoretickou pripravu :slight_smile: a nema segra doma internet, to by zadiskutovala, poohlidla se po vecickach pro mimco, nacetla odbornou literatuuuru :sunglasses:
16. led 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že net nemá,nemá počítač,snažím se jí něco sehnat...zatím jí to na netu hledám všechno já a tisknu jí různý info a tak. příští týden přijede,tak to tady mám pro ni nachystaný..
16. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, mam to oboji a ted kuprikladu se "intenzivne" ucim na pondelni zkousku. nejdriv jdu do prace a ve ctyri zkouska... ale zatim neumim vubec nic. a tim "nic" myslim opravdu nic :frowning2:
16. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude mit urcite radost. ja uz bych se internetu asi nevzdala, je to takovy krasny zrout casu :slight_smile:
16. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned bych studium vymenila za mrnouse... nejak se mi zmenily priority
16. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co studuješ? net je báječná věc :wink:
16. led 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek