• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
no to budete muset brzo zapracovat..myslím že jsi na to připravená až až, ještě nějak připravit přítele co? :grinning:
16. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je trosku komplikovanejsi...
jednak delam doktorat na svetovych dejinach a pak jsem zacala jeste bakalare na ekonomce - diplomacii
16. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho ti bude studium ještě trvat?
16. led 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm..to jsi šikulka..já jsem děsnej nervák, obdivuju všechny studenty :slight_smile:
16. led 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani nevim, jestli dostuduju... moc se mi totiz nechce a uz si na to zacinam pripadat stara :cry: :grinning:
doktorat bych chtela dodelat - ted do konce leta vsechny zkousky a pak doktorske statnice a pak si budu dlouho dlouho psat disertacku - to uz je celkem jedno, jak rychle nebo pomalu se zadari. no a na te ekonmce ted koncim teprve druhy semestr ze sesti, uvazuju, ze to zabalim. ono je to sice docela lehka skola a jen tak by to slo, ale po praci se mi uz moc nechce - zachvacuje me lenora, no a ja bych dala radeji prednost tomu mimcu.
16. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pritele pripravit, vystihla si ten pravy problem :wink:
16. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tvuj pritel, ten je svolnejsi?
16. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co děláš za práci? jsi stejně dobrá že makáš a studuješ..ještě do toho mít mimčo to bych se asi složila :slight_smile:
já jsem vysokou vzdala..jsem nervák až hrůza, moc jsem si to učení :slight_smile: brala :sweat_smile:
16. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla taky docela nervak, ale ted tady chvili pred zkouskou uplne duta surfuju po netu a premyslim o mimcu, proste jsem nekde jinde nez pred dvema, trema rokama
16. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
za praci mam obycejnou urednicinu. nebo uplne obycejnou ne, nejsem urednik typu razitko-podpis, razitko-podpis, ale mam tam neco na premysleni/vymysleni - starame se o pocitacovou databazi a o jeji vyvoj atd.
16. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co delas ty?
16. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel by bral mimi taky hned, ale snažíme se vyřešit nejdřív to bydlení, protože kdyby bylo do toho mimi, už to bude všechno složitější, kdyby se teď stalo tak by se nic nedělo a vím že by se těšil se mnou, ale vím že to ještě potrvá než si to zařídíme s tím bydlením..nezávisí to jenom na nás..ale taky na tom kdy už nám ten byt prodají a tak.. :cry: na úřadech všechno tak trvá
16. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas s pritelem o 100% lepsi nez ja :wink: to je fajn, ze ho nemusis nijak lamat.
Ja teda se snazim byt taky rozumna, ale aspon si po mimcu touzim, kdyz zatim nic. Pritel by jej ted vylozene nechtel, ale zase kdyby se prihodilo, tak myslim, ze by si po prvotnim soku zvykl a byl by rad
16. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám v jedné firmě manažerku projektu..zabýváme se BOZP,baví mě to, je to taky něco z papírování a spoluprací s klenty, domlouvání a vymýšlení různých věcí..jsem tam hrozně spokojená a vím že kdybych šla na mateřskou nebude to problém...
16. led 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spokojenost, ta je dulezita. ja jsem v mnohem spokojena, ale najdou se i veci, ktere mi dost vadi - jsou ovsem z me strany neovlivnitelne, tak co s tim ...
16. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to ráda představuju a mluvím o tom, musí to být úžasnej pocit když v tobě roste malej tvoreček...a pak když se to narodí...myslím že pro ženskou je to daleko emotivnější když to mimčo nosí 9 měsíců...
16. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to urcite
16. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je špatný když s tím nemůžeš nic udělat :frowning2: ale to je život, je to někdy otrava...
16. led 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si nedavno koupila knizku, kde je popsany vyvoj mimca pomoci fotek z 3D ultrazvuku, to je taky tak uzasna vec a kdyz si k tomu jeste predstavis, ze takhle poroste i tvoje dite... uz bych moc chtela byt tehu a slyset na UTZ bouchat malinkate srdicko
16. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj přítel má navíc 34...za nedlouho 35, takže i proto je povolnější... :wink:
16. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je krásná představa :slight_smile: malilinký srdíčko.. aspoň že si mám o tom s kým popovídat :wink: to je fajn
16. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to chapu... to ja si jeste chvili asi pockam.
no nic, tak aspon pracuju na sobe, abych pak nemela zadne problemy, cvicim, pojidam listovku, piju zdrave caje, no uvidime, jestli to k necemu bude :slight_smile:
16. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co říká přítel na to že si kupuješ občas už nějaké ty oblečky a tu knížku a tak? naní z toho nervózní?
16. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že průprava je to dorbrá, musíš připravit to správné prostředí pro miminko :slight_smile: ať je mu u tebe dobře :slight_smile:
16. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to samozrejme nevi :slight_smile:
ono se to ze zacatku ztratilo s temi vecmi pro jeho segru (ta ma ted prcka rok a ctvrt) - no a ted potajnu. ten by snad vyskocil z okna, kdyby to videl. jen doufam, ze si me nekde nevygoogli na diskuzi :wink:
16. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kazda priprava je dulezita, zejo :slight_smile: tezko na cvicisti, lehko na bojisti ! :wink:
16. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: teď jsi mě teda rozesmála :grinning:
16. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bylo mysleno
16. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš jak se to říká...zapírat ...zapírat...zapírat..i kdyby tě našel tak nic nepřiznat...všechno je to nalíčený proti tobě jasný? :grinning:
16. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se smeju taky :grinning: zejmena ten dovetek je super :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek