• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
a to bys mozna neverila, ale obcas jsem uplne normalni, rozumna zenska, jen nekdy mi preskoci a myslenku na mimco neopustim a pak delam takovehle veci...
16. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co nějaký jména? už máš vybráno?
16. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jmena uz jsme ve slabe chvilce diskutovali i spolecne, ale neshodli jsme se. tak nejak z toho vyplynulo, ze by si pritel mohl vybrat klucici a ja holcici (samozrejme s oboustranym schvalenim). ale casu dost, zejo.
a ty uz vybrano mas?
16. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně že se pobavíme :slight_smile: to je důležitý že nás ještě neopuští humor :wink: já věřím že jsi rozumná ženská, však myslíš rozumně na své potomstvo a rozšiřování lidské rasy :wink:
16. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ano, kdo na nás bude vydělávat až budeme mít důchodový věk, žejo :angry: :sunglasses:
(teda ne, že bych si při současné politice myslela, že se nějakého důchodu dočkám...)
16. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám..času dost...však pak se něco vymyslí...
16. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ti, co by dnes měli něco vymýšlet, tak ty už to netrápí, takže co by se obtěžovali těma ostatníma, žejo
16. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tím ani nepočítej...nějakej důchod? co je to? ten pojem půjde do ztracena :unamused: a jaké bys radši pohlaví? chlapečka či holčičku..
16. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
po nás potopa ne...
16. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vim, ze je to uz skoro brano jako klišé, ale já bych nejraději zdravoučké miminko, bez ohledu na pohlaví. možná bych chtěla mít jak holčičku, tak chlapečka (teda postupně, ne naráz) a třeba i tři děti, kdyby se zadařilo, ale nějak nemám potřebu si říkat, že první chci to, nebo to... i když ze začátku mě držela holčička
16. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a sorry, že občas píšu půl věty bez háčků, bez čárek a půlku s... občas je to prostě alá smska... to už asi nevylepším
16. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlavně doufám že nebudu mít dvojčátka...babička měla a říká se že to bývá přes koleno...to bych měla pocit že to nezvládnu...ale člověk zvládne všechno když je donucen okolnostma,že? :wink:
16. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho, hlavně že to přečtu, já se zase občas neobtěžuju čárkama ve větách..a to je prostá lenost :slight_smile:
16. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zvládnout ... to bychom asi zvládly, ale taky doufám, že to dvojčátka nebudou (a doufám, že se to nebere jako nějaké rouhání, které se mi jednou vymstí. zase raději dvojčátka, než žádné dítko...)
16. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdepak rouhání, tak to přece nemyslíme..ani náhodou
16. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže ještě žádný termín kdy se začnete třeba snažit není znám...jako třeba příští rok na jaře..nebo tak něco
16. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na letošní vánoce to moc nevidím, ale radost by mi to udělalo, to jóóó, ale ty příští už by mi mohlo mimčo plavat alespoň v břiše. ale beru vše, co se zadaří dřív :wink:
16. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: to je tak hrozně hezký...já bych ti to tak přála, ta seš tak krásně natěšená :slight_smile:
16. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no antikoncepci neberu už dlouho a přítel to ví. tak ať si dává pozor, když nechce dítě...
to tvoje miminko bude hrozně šťastnej tvoreček...maminka ho bude zbožňovat.. :slight_smile:
tak doufám že brzo změní názor...přítel taky studuje? nebo je pouze pracující?
16. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
budouci maminka ho zbožňuje už teď :grinning: ale rozmazlovat zase nebudu, alespoň ne moc :grinning:
ja to zase nechci tak uplně planovat typu: tak od března se snažíme oficiálně a budeme kvůli tomu sexovat povinně 5 dní před ovulací a pět dní po v rozsahu 16 hodin apod... prostě mám raději volný průběh
Ale čím rychleji to bude volně probíhat, tím lépe :wink:
16. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to plně chápu.... :wink:
16. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel dodělává doktorát, resp. chybí mu státnice a disertačka... takže to na chvíli ještě bude, ale do školy vyloženě nechodí, místo toho pracuje za dva...
16. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje ségra to neplánovala ,jsou s přítelem půl roku,ale stalo se.. a vzhledem k tomu že jí bude příští rok 30 tak co..na potrat nepůjde!
16. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem jen zvedava, jak to moje planovani, i kdyz priblizne, dopadne... obvykle se mi to naplánované zrovna neplní. vůbec by mě zajímalo, jak všechny z těchto diskuzí dopadneme. určitěm by to bylo zajímavé sledovat
16. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to by byla škoda jít na potrat... taky je rozdíl, když dítko přijde neplánovaně v 18 a ve 30...
16. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to rozhodně...já mám pocit že to nemusím hned mít..jako mimi,ale nejradši už teď bych si nedávala pozor, abych zahnala ten podvědomej strach že to třeba potom nepůjde...znám tolik párů co jim to trvá tak dlouho a nic...mám z toho strach
16. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme na tom stejne... presne to me desi, ze ted budu jeste par let cekat a potom najednou nic...
16. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to máš pravdu..ona říkala už hned že i kdyby se měli rozejít tak si to nechá...však už se těší...a já taky :slight_smile:
16. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek