• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
nojo, jako tetička si to musíš užívat
16. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkám si že to nejspíš nepůjde hnedka...kamošce to trvalo dva roky...tak si někdy říkám že kdyby jsme s tím začali už teď tak to tak stihneme i vyřešit to bydlení..
16. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě... i když znám i takové, kterým se podařilo otěhotněn na první pokus, ale to budou asi spíše výjimky
16. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to je risk..kdybych si říkala že to je dobrý že to stihneme a zadaří se nám až za dva roky tak to bude hnedka..ale e chvíli kdy to budu chtít co nejdřív tak nic...
16. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no třeba moje ségra :slight_smile: v :slight_smile: výjimka :slight_smile:
třeba gynekolog mi říkal, že ideální doba (tj. kdy je vše nejjednoduší, bez komplikací apod.) vyprší s pětadvacátým rokem ženy a že prý i muž by neměl být zrovna přestárlý - že jak se všude píše, že chlapi můžou mít dítko skoro kdykoliv bez ohledu na věk, tak to poslední dobou moc neplatí
no o to mám větší strach...přítel je o 10 let starší...proto se bojím..ne že by byl staroch nebo tak něco .to ani náhodou .ale aby spermijky nezlenivěly...
16. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já za chvíli už taky nebudu žádná raní rosa :wink:
16. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel si teď vzal příklad ze svoji segry, která měla první dítko taky asi v 29 a teď vykládá, jak je dobře, že ho mají až teď a coby kdyby a přítel si vzal do hlavy, že to tak budeme mít asi taky, nebo já nevím co :frowning2: :unamused: neberu jim, že jsou šťastní, že to mají, tak jak to mají, ale proč bych se tím proboha měla řídit i já, žejo :slight_smile: chci vlastní recept na štěstí a ne přebírat ten cizí
16. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo, ještě jsme dost mladé :wink:
16. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi vážně rozumný jedinec :wink: každý svého štěstí strůjcem...a hlavně každý má svou představu o štěstí!!
16. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když to říkaš...uklidnila jsi mě :slight_smile: já mám pocit abych fakt nebyla třicátnice než se to všechno vyřeší :frowning2:
16. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, celá se červenám :grinning:
16. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že pilně studuješ :grinning: ale to je taky důležité nastudovat pořádně mateřství :wink:
16. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já trošku tento pocit mám, že než se stihnu zastavit, bude mi třicet... proto bych se nebránila dítku i teď - bez ohledu na to, že by bylo asi rozumější dříve zařídit to bydlení, případně něco dostudovat (ale zase si říkám, že studovaná jsem už dost :grinning: )
16. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
výběr prostě není jednoduchý, nějaké pro a proti se najde vždycky
no studuju hrozně pilně, celou dobu tu mám otevřenou knihu před sebou...
a už tuším jak dopadne ta pondělní zkouška...
16. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vždycky se to nějak udělá..viz. ségra(s hypotékou na krku a rozbouraným bytem)
16. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
... vzhledem k tomu, že bych teď měla za víkend nastudovat celé mikro makro, tak jsem asi docela jistá, poletím jak letoun mirage 2000
nechci tě zdržovat od učení...ať pak nemusím mít výčitky...a kde máš přítele?
právě - a my jsme docela podnikaví, tak myslím, že bychom se ani s mimčem neztratili...
16. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jsi číslo ty letoune :grinning:
16. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusíš mít výčitky, já je budu mít taky až v neděli večer... a rychle přejdou
přítel je v Bruselu a vrátí se mi až v neděli večer... takže prázdná domácnost - jinak bych si taky nemohla vykecávat na takovéhle diskuzi :sunglasses:
16. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy bydlíte v praze?
jojo, v praze (studovali jsme tu a už jsme tu zustali)
já mám přítele v práci...má restauraci.. přítel bývá často pryč?
16. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odkud jsi původně? já se narodila v Pardubicích, když mi bylo asi 5 tak jsme se přestěhovali do Brna
16. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by se mi líbilo, restaurace já moc ráda a můj brácha je kuchař. kdybych nedělala to, co dělám, tak by se mi takové povolání moc líbilo.
přítel bývá často dlouho v práci a i doma dost pracuje, takže já mám vlastně čas na všechna ta svoje studia atd.
16. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Jeseníků
16. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale abys teda nemela cerne svedomi, tak tu jen nevykecavam, na vedlejsich zalozkach ctu zpravy, poustim emotivni hudbu, prohlizim fotky a tak :wink:
16. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky nevídáme zrovna pořád...myslím že dneska přijde až tak kolem 3...? no uvidíme..to víš já mám pracovní dobu podělí až pátek...od do..kdežto přítel je v jednom kole i když má mít volno...no jo podnikatel..
16. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek