Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

Nevím, jestli to není troufalé, ale..zakládám téma pro budoucí maminky🙂.. Hodně budoucí...🙂... Moc bych si přála mimi už teď, ale..jsme s přítelem mladí(já 20, on 23). Shodli jsme se na tom, ze by bylo ideální snažit se o mimi za rok a půl... Teď mi nezbývá nic jiného, než "odpočítávat"... A "kochat se" krásnými alby 😉 ...
karol84
16. led 2009
nojo, jako tetička si to musíš užívat
lilenka
16. led 2009
říkám si že to nejspíš nepůjde hnedka...kamošce to trvalo dva roky...tak si někdy říkám že kdyby jsme s tím začali už teď tak to tak stihneme i vyřešit to bydlení..
karol84
16. led 2009
právě... i když znám i takové, kterým se podařilo otěhotněn na první pokus, ale to budou asi spíše výjimky
lilenka
16. led 2009
ale to je risk..kdybych si říkala že to je dobrý že to stihneme a zadaří se nám až za dva roky tak to bude hnedka..ale e chvíli kdy to budu chtít co nejdřív tak nic...
lilenka
16. led 2009
no třeba moje ségra 🙂 v 🙂 výjimka 🙂
karol84
16. led 2009
třeba gynekolog mi říkal, že ideální doba (tj. kdy je vše nejjednoduší, bez komplikací apod.) vyprší s pětadvacátým rokem ženy a že prý i muž by neměl být zrovna přestárlý - že jak se všude píše, že chlapi můžou mít dítko skoro kdykoliv bez ohledu na věk, tak to poslední dobou moc neplatí
lilenka
16. led 2009
no o to mám větší strach...přítel je o 10 let starší...proto se bojím..ne že by byl staroch nebo tak něco .to ani náhodou .ale aby spermijky nezlenivěly...
lilenka
16. led 2009
a já za chvíli už taky nebudu žádná raní rosa 😉
karol84
16. led 2009
přítel si teď vzal příklad ze svoji segry, která měla první dítko taky asi v 29 a teď vykládá, jak je dobře, že ho mají až teď a coby kdyby a přítel si vzal do hlavy, že to tak budeme mít asi taky, nebo já nevím co 😞 :-| neberu jim, že jsou šťastní, že to mají, tak jak to mají, ale proč bych se tím proboha měla řídit i já, žejo 🙂 chci vlastní recept na štěstí a ne přebírat ten cizí
karol84
16. led 2009
ale jo, ještě jsme dost mladé 😉
lilenka
16. led 2009
jsi vážně rozumný jedinec 😉 každý svého štěstí strůjcem...a hlavně každý má svou představu o štěstí!!
lilenka
16. led 2009
tak když to říkaš...uklidnila jsi mě 🙂 já mám pocit abych fakt nebyla třicátnice než se to všechno vyřeší 😞
karol84
16. led 2009
díky, celá se červenám 😃
lilenka
16. led 2009
koukám že pilně studuješ 😃 ale to je taky důležité nastudovat pořádně mateřství 😉
karol84
16. led 2009
no já trošku tento pocit mám, že než se stihnu zastavit, bude mi třicet... proto bych se nebránila dítku i teď - bez ohledu na to, že by bylo asi rozumější dříve zařídit to bydlení, případně něco dostudovat (ale zase si říkám, že studovaná jsem už dost 😃 )
karol84
16. led 2009
výběr prostě není jednoduchý, nějaké pro a proti se najde vždycky
no studuju hrozně pilně, celou dobu tu mám otevřenou knihu před sebou...
a už tuším jak dopadne ta pondělní zkouška...
lilenka
16. led 2009
no vždycky se to nějak udělá..viz. ségra(s hypotékou na krku a rozbouraným bytem)
karol84
16. led 2009
... vzhledem k tomu, že bych teď měla za víkend nastudovat celé mikro makro, tak jsem asi docela jistá, poletím jak letoun mirage 2000
lilenka
16. led 2009
nechci tě zdržovat od učení...ať pak nemusím mít výčitky...a kde máš přítele?
karol84
16. led 2009
právě - a my jsme docela podnikaví, tak myslím, že bychom se ani s mimčem neztratili...
lilenka
16. led 2009
😃 😃 😃 jsi číslo ty letoune 😃
karol84
16. led 2009
nemusíš mít výčitky, já je budu mít taky až v neděli večer... a rychle přejdou
přítel je v Bruselu a vrátí se mi až v neděli večer... takže prázdná domácnost - jinak bych si taky nemohla vykecávat na takovéhle diskuzi 😎
lilenka
16. led 2009
vy bydlíte v praze?
karol84
16. led 2009
jojo, v praze (studovali jsme tu a už jsme tu zustali)
lilenka
16. led 2009
já mám přítele v práci...má restauraci.. přítel bývá často pryč?
lilenka
16. led 2009
a odkud jsi původně? já se narodila v Pardubicích, když mi bylo asi 5 tak jsme se přestěhovali do Brna
karol84
16. led 2009
tak to by se mi líbilo, restaurace já moc ráda a můj brácha je kuchař. kdybych nedělala to, co dělám, tak by se mi takové povolání moc líbilo.
přítel bývá často dlouho v práci a i doma dost pracuje, takže já mám vlastně čas na všechna ta svoje studia atd.
karol84
16. led 2009
z Jeseníků
karol84
16. led 2009
ale abys teda nemela cerne svedomi, tak tu jen nevykecavam, na vedlejsich zalozkach ctu zpravy, poustim emotivni hudbu, prohlizim fotky a tak 😉
lilenka
16. led 2009
my se taky nevídáme zrovna pořád...myslím že dneska přijde až tak kolem 3...? no uvidíme..to víš já mám pracovní dobu podělí až pátek...od do..kdežto přítel je v jednom kole i když má mít volno...no jo podnikatel..

Začni psát odpověď...

Odešli