• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
to bývá přítel asi taky dost často večer pryč, co?
16. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to jsi mě uklidnila :slight_smile: teď už nebudu mít výčitky že ti kazím studování :grinning:
16. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ten můj je taky živnostník... a já mám pondělí až pátek. takže pro změnu o víkendech studuju, tak se nenudím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale třeba jsem celkem nezodpovědně strávila večer u televize...
16. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on si tam taky vaří...což je šílený protože i tak toho má moc...ale chce ještě ušetřit nějaké penízky za kuchaře co by zaměstnával..aby jsme dali dohromady něco na ten domeček..tento víkend celej pracuje, ale příští by měl mít volno...ale i tak se tam stavuje a mají různý akce kde musí být a tak...
16. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pritel taky setri na bytecek a ja vlastne taky, takze si tu zaneprazdnenost snad zatim tolerujeme, i kdyz nekdy je to docela zahul...
16. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já trávím čas venčením a trénováním pejska...a taky vařením,uklízením...atd. :slight_smile: jako správná skoromanželka :wink:
ale ksyž má přítel volno tak mi pomáhá i doma, je zlatej
16. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky šetřím jak divá...jen ať se to už brzo pohne :frowning2:
16. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky bych zenu v domacnosti zvladla :slight_smile: taky mam natrenovano :grinning:
16. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: zrovna dneska jsem chtěla žehlit...no do 3 do rána času dost, pravda :wink:
16. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento tyden nezehlim :slight_smile: pristi tyden taky casu dost
16. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
svatá pravda moudrá ženo :grinning:
16. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
anebo muzeme jit do sebe, varovne se na sebe usklibnout do zrcadla a jit zehlit/ucit se
16. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom by jsme se ale museli vzájemně podpořit..a říct - vážně by ses měla jít učit karol!! ty ty ty!! počkej v pondělí!!! no a já a moje žehlení? to mě strašit v neděli večer nebude :sunglasses:
16. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale když já jsem na to tak líná... :unamused:
16. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem se nedávno bavila s kamoškou, že už mi uhnívají mozkový buňky a nechtělo by se jim už učit...nezávidím ti to...ale stejně myslím že jsi moc šikovná
16. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce to sebezapření...což mě by už chybělo...
16. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ony opravdu uhnívají... všem
16. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný...lenošit by se jim chtělo a ne se učit
16. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje máma se začala na podzim učit anglicky a jde jí to --- a pořád se ještě učí ... prostě to nevzdala. moc jí držím palce
16. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je šikula!!!
16. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se hrozně těším na dobu, až bude jen práce a domácnost nebo děti a domácnost, prostě žádná povinná docházka kamkoliv, psaní článků, zkoušení... číst budu brakovou literaturu a žádné odborné hrůzy... to bude žůžo
16. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že tu vážně moc lidí nebývá...chodíš i do jiné diskuze?
16. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je žůžo...fakt :slight_smile:
16. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no občas jsem někam nakoukla, ale obvykle se to všechno velmi rychle stoplo... asi tomu chybí ty děti nebo já nevím - všichni se věnují plození a na diskuze není čas. občas mě to mrzí, že je tu tak prázdno. tak jako s tebou jsem si tu snad ještě nepokecala...
16. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hledala totiž někoho kdo je na tom jako já...vím že chci..ale ještě přesně netuším kdy..zapojit se k těm co se snaží už teď pro mě nemělo moc cenu...mají jiný starosti...což chápu...
16. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ráda že jsem tu potkal tebe :slight_smile:
16. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hezký aspoň si tak o tom povídat...když zatím nic
16. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nápodobně
16. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty co už se snaží, nebo jsou i těhotné mají často jiná témata a ty co se nechtějí snažit vůbec a myslí si, že mají čas tak za 15 let apod, tak ty by si nad náma jen zaťukaly na čelo... (ale tím neodsuzuju je, ani nás. prostě to má každý jinak) :grinning:
16. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina, co se chodí docela často, je na tom taky hodně podobně, i když teď to vypadá, že se zadařilo a budeme mít mezi sebou další mamču. tak jí držím všechny palce, aby jí to vyšlo
16. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek