• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
měla jsem právě strach že tu budou jen všichni co už jsou těhu..nebo brzo budou..nebo už mají mimi...tomu jsem ještě trochu vzdálená..tak jsem přemýšlela že založím nový téma a třeba se tam ěkdo podíva...no a tady jsem potkala tebe
16. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli založíš nové téma, určitě se přijdu juknout... :wink:
16. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já taky držím palečky! hlavně ať jsou s přítelem spokojení
16. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můžeme to zkusit :wink:
16. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam :grinning: hledej
16. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu na to :sunglasses:
16. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukam, ze jste zalozili nove tema :slight_smile: to uz tu bude pusto
dnes jsem v praci, prisli auditori na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zitra zas. Ja vam tak zavidim vikend :grinning:
17. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak uplne pusto tu nebude, ja sem rozhodne chodit budu anobrz se mi libi temata obe dve :grinning:
a nezavid, ja se ted vrham na uceni, zkousku mam v pondeli odpoledne a behem ledna na nas ma taky prijit audit...
17. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, aku novu temu ste zalozili?? :confused:
19. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. V neděli jsem naštěstí do práce nešla a byla jsem za to ráda, protože jsem celé odpoledne proležela jak mi bylo na nic. Nejraději bych si uřízla prsa, abych nemusela snášet tu bolest :grinning:

Karol co zkouška? Máš? :slight_smile: já jdu ve čtvrtek, ale učit se budu až dnes. Včera se mi nechtělo, ale dokopala jsem se k pokračování v bakalářce...aspoň něco.
19. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :slight_smile: asi aj ja zalozim novu temu, idem sa pozriet ci uz nie je nieco take zalozene, ako chcem ja....
19. led 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby kedy sa chystate snazilkovat?Alebo ste s tym uz zacali? My asi az tak na jesen, caka nas este v aprili svadba a potom prerabka bytu takze babo bude musiet trocha pockat. Aj pre vas je take tazke to cakanie? Pre mna strasne, ja velmi tuzim po babatku, neviem sa uz dockat kedy bude v mojom brusku rast maly cloviecik. Uz aby to bolo... :slight_smile:
19. led 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló to tu nikto nie je? :unamused: :confused:
19. led 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajnino, mám :slight_smile:
Takže jsem dnes nedorazila ani zrovna moc brzo domů :slight_smile:
19. led 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnino,
Hodne stesti u zkousky!!!
19. led 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, karol gratuluju :slight_smile: uz mi zbývají jen dva večery na učení, tak jsem zvědavá, zda budu mít štěstí a udělám to :slight_smile:
tak bych rekla, ze tehule nejsem. Divny pocit mam porad, nevolnosti take, ale myslim si, ze je to spis tim, ze telo prvni mesic nedostava HA. V unoru se snazit nebudeme, to mam dalsi rehabilitace a v breznu na to vlitnem :slight_smile: Nejak jsme se nakazili myslenkou, ze by to mohlo vyjit uz ted, tak se zacneme snazit hned jak to pujde :slight_smile:

anittko presne jak pises, take se nemuzu dockat az budu mit v brisku mimco :slight_smile:
20. led 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad vam to vyjde hned na prvni pokus
20. led 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajnino, divala jsem se ti na fotky, ze uz taky vybiras vybavicku :sunglasses: ten kocarek uz mate vybrany napevno, nebo je to nejaky prvni nastrel? Mne se taky libi ctyrkoleckova klasika :wink:
26. led 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj karol, pomalu vybiram :slight_smile:
pritel rekl, ze chce poradny kocarek a ne ty co jsou ted in, sice jsou lehke, ale pry to vypada, ze se rozpadnou :grinning: Už jsem po kočárkách koukala, ale tohle je zatím konečný výběr a líbí se oběma :slight_smile: Uvidíme až jednou budeme obíhat prodejny, jestli si nevybereme jiný. Ale vzhledem k tomu, že jsme oba vysocí, je velká pravděpodobnost, že bude mimi velké. Tak musíme mít i velký kočárek a ne ty male co jsou ted :grinning:
27. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kolik merite?my jsme spis v prumeru,tal me nenapadlo nic takoveho resit.treba pritelova sestra s partnerem jsou taky docela vysoci,tak chteli vysoky kocarek,at se k nemu nemusi hrbit,korbicku ma,tusim,taky relativne velkou,je to micado oxford,ale nazvem si nejsem uplne jista.ale i kdyz jsou oba velci,tak mi nepripada,ze by se to na diteti nejak v tom miminkovskem veku projevilo
27. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám 181 cm a přítel 195 :slight_smile: ale spíš mě děsí jak vypadal když se narodil...já byla klasika 49cm a 3,25 ale on měl 55 cm a trošku přes 4 kg :astonished: tchýně, když šla do poradny na konci šestinedělí, tak tam ženské nadávali, že předbíhá s půlročním dítětem :grinning: a z porodnice jel v létě v zimním kabátku, protože mu nic co měli na mimčo nebylo :grinning:
27. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se líbí kočárky od patron bohemia :wink:
27. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ty kocarky dle znacek jeste nezkoumala,jen mam spis hrubou predstavu o tom,co bych od kocarku chtela.velikostne jste jako skorosvagrovka a ten jeji a dite meli 3,64.kdybych mela udelat prumer mezi sebou a pritelem,tak z toho vyjde pekne mimco(co se tyce te velikosti_a jinak snad taky):ja byla trosku nedonosena do 2,5kg a pritel mel pry taky hrubo pres 4kg.zkus kouknout i na ty kocarky micado,jesli by se ti nezamlouvaly,ja jsem zaznamenala podle znacky uz jen iglesinu.urcite se kouknu i na tu vasi predvybranou firmu
27. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to byl kus chlapa :slight_smile: kouknu i na micado. Stejne se nakonec rozhodneme nekde v prodejne, takhle pres internet si muzu vybrat kocarku a nakonec mi nebude sedet :slight_smile:
27. led 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,s tim souhlasim,ze je dulezite si kocarek osahat a zajezdit si s nim pred nakoupenim.ale taky je urcite dobre jit do te prodejny s urcitym prehledem a s referencemi.asi bych nekoupila kocarek,ktery by se mi sebevic libil,kdybych o nem mela od vice maminek potvrzeno,ze stoji za houby
27. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak :slight_smile: vybrat pár modelů, zjistit recenze a pak šup do obchodu :slight_smile:
28. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teoreticky to mame zmakle dobre..ted uz se jen zapojit do praxe.a jak se to vyviji s tebou?bude mimco?mne priroda nepreje.momentalne jsem 54DC a uz me to zacina znervoznovat,to je mi jeste snad nestalo
29. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: 54DC to je dost. tehotenstvi uz by jsi podle me poznala, tak hacek bude asi nekde jinde. :confounded:

U me samozrejme 28DC dorazila mrcha :unamused: byl to prvni cyklus od vysazeni a mela jsem chripku, tak jsem cekala zpozdeni, ale prekvapilo me, ze nebylo. Vedela jsem, ze nebudu tehotna, ale stejne jsem to obrecela. Pritel me potesil, protoze hned vedel ktera bije a i kdyz byl na me nastvanej, tak prisel, objal me a hladil, ze se to nekdy povede.
2. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek