• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
ahoj, tak to me mrzi, ja myslela, ze uz budes tehu. ale mozna je to dobre otehotnet pozdeji, nez byt tehu s chripkou... no to ze bude hacek nekde jinde tusim uz tak 14 dni, ten jsem sice naspinila dva malinkate flicky krve za vikend, uz jsem se radovala, ale porad nic poradneho. spousta holek rikala, ze takto dostala - treba rok po vysazeni HA - pozdni reakci na vysazeni. tak snad to nebude nic horsiho a da se to dohromady, uz to tu zacinam procitat, abych narazila na nejaky super pripravek na urovnani cyklu.
2. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
cetla jsem, ze je hodne dobry femigard na srovnani cyklu. Pokud bych mela nejake divne cykly, tak si ho koupim, ale zatim to tak nevypada.
Pritel se priznal, ze ho take mrzi, ze necekame mimco. A to jsme se zatim nesnazili, to chci videt co bude delat az to nevyjde kdyz se budeme snazit. :unamused:
3. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,uz to tu zaciname mit jako vzkazovnu:ty prispevek dopoledne,ja odpoledne/vecer...
O tom femigardu premyslim,asi si ho objednam
Dobry cyklus je urcite prvni predpoklad pro tehu,takze nakroceno mas spravne:slight_smile:a kdyz i pritel se takto tesi..urco to vyjde
3. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
caute devcata :grinning:
tak co, kdoletos rodi?:slight_smile:
20. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,zatim jen ajnina
21. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, aj ja by som chcela mat vianoce 2010 v trojici, urobim vsetko pre to aby to tak bolo :slight_smile:
drzim palce vsetkym
6. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
aj ja chcem vianoce 2010 minimálne v trojici :wink: :grinning: ak nie aj vo štvorici :grinning: tak mi držte palce, na konci mája ideme do toho :wink: - 2.ivf. aj ja vám všetkým držím palčeky, nech nám to konečne vyjde a hneď bude svet krajší :wink:
6. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak snad to všem vyjde :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já budu mít teprve příští léto svatbu a pak hned bych chtěla miminko, ale do Vánoc 2010 to asi nestihnu:slight_smile:Tak doufám, že můžu na chvíli k vám, dokud nebude téma 2011:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tejezka, tady je to bohuzel uz dlouho mrtve, ale kdybys chtela, tak obcas zajdi na tema:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=83436&vGroupOffset=0&vOffset=1200

A tezko rict, kdo to tu do Vanoc 2010 stihne a kdo ne... U me to zatim taky tak uplne nevypada, i kdyz bych si to prala
30. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky vespolek, tohle je to spravne tema pro me :slight_smile: konecne :slight_smile:

S pritelem jsme se rozhodli, ze bychom se zacali snazit (nechali vecem volny prubeh) od brezna 2010, takze miminko by mohlo na Vanoce uz s nami. Chtela bych, aby tohle byla moje domácká stránka, abych tu našla budoucí maminky, co mají stejné plány a prožívala bych s nimi vše od snaženíčka až po porod a dál :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj rosslyn, tady uz je delsi dobu mrtvo. ale treba se diskuzi podari obnovit :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja by som sa tiez rada pridala ak mozem.Super tema premna.Uz sa z manzelom sice 3 rok a 3 mesiac snazime o babo no zatial sa nepostastilo.Ale moj sen je uz dlho mat pod vianocnym stromcekom drobceka.Je to take krasne no zatial nesplnitelne.Len dufam ze tento rok uz konecne bude ten spravny a ze sa aj mi uz dockame.Drzim vam vsetkym palcoky.
2. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj baby pridavam sa k vam aspon nam tu bude veslsie :slight_smile:
tiez by som tento rok bola ta najstastnejsia na svete keby mi uz zacne rast pupik a mimi v nom snad sa nam vsetkym tento sen co najskor splni :slight_smile: :wink:
2. led 2010 ve 23:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak ja se k vam pridavam taky :sweat_smile: mne uz ten pupik a miminko v nem roste. Termin mame 16. a 23. dubna, takze na Vanoce 2010 uz budeme tri :dizzy_face:
3. led 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, aj ja dufam, ze o rok uz oslavime Vianoce traja. Momentalne mrchujem, meskala mi 5 dni, ale nakoniec mrcha v celej sile dorazila. Tak snad to nebude - ako na novy rok, tak po cely rok... :wink:
3. led 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, taky se k Vám přidávám. Pokud vše půjde tak jak má tak bychom pod stromečkem měli mít ten největší dáreček - cca 5 měsíční princeznu, nebo raubíře :wink:
3. led 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, to doufám, že budou ve třech :wink: mohli být už tyhle(s mimi v bříšku)... ale bohužel :frowning2: byla jsem na ICSI a testík dělala 23.12. i krev negativní.... teď v lednu mě čeká ještě KET... tak snad to dobře dopadne a mimi bude příští rok pod stromečkem :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, tady se to zase rozeběhlo :grinning: všechny vás tu vítám
3. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak adelka89 a miky blahozelam k babetkam.Aj ked este v brusku.Nech vam vsetko dobre dopadne.A mi ostatne sa tiez uz snad coskoro dockame.Mozno nam tu niektora hodi trocha tehu virusikov a mi sa konecne nakazime.Co vy nato baby?
3. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jsem v diskusi mimi k vánocům (předpokládalo se 2009) a bylo to kouzelné téma:slight_smile:, za dva měsíce je tam spousta těhulek, tak přeji i tomuto tématu spouuuuusty těhulek a miminek.

mně to bohužel zatím nevyšlo a tak doufám, že na ty vánoce 2010, už to klapne:slight_smile:
3. led 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
javon, já už si říkám, hlavně že to někdy klapne... termín není důležitý :slight_smile:
3. led 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Inak pekna tem toto je.
3. led 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mamartinka, hlavně aby se všem zadařilo :slight_smile:
4. led 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
karol 84, aby sa vsetkym zadarilo...a co najskor, pokial mozno :wink:
4. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
son1cka, jak dlouho se snazis?
4. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
minuly rok od jari, ale v august, september som snazenie prerusila a brala 2mesiace HAT. A ty?
4. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
srpen/zari 2008
4. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
koukám, že to tu v lednu trochu umřelo, ale teď už by tahle diskuze mohla být pomalu aktuální :slight_smile:. Ráda bych se přidala, postupně si to tu dočtu...
My bychom o vánocích byli rádi už s pořádným bříškem, snažení plánujeme cca od dubna. Najdou se nějaké další "plánující" snažilky? Rozběhneme to tu zase? :slight_smile::slight_smile:
17. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek