• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
Ahojky Emmili :slight_smile:

Tak my sa uz snazime, ale zatial bohuzial bezvysledku :frowning2: Ale na Vianoce 2010 chceme byt bud traja, alebo s bruskom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tinka,
tak to budu velmi držet palce, kdoví, třeba i my budeme ještě o vánocích pořád ve fázi snažení :confused:, uvidíme, snad ne, na miminko už se hrozně těším a popravdě ani nemám chuť studovat různé metody měření BT... Snad dá příroda a půjde to samo :dizzy_face:. Jak dlouho se snažíte? :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem ti Emmili, rovnako aj ja budem drzat palceky tebe :dizzy_face: aby sa vam co najskor zadarilo :wink:
My sa snazime 7 mesiacov a buduci tyzden ocakavam ovulku, juuuj bodaj by to uz vyslo :dizzy_face:
17. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak my sme sa tiež snažili aby sme prežili budúce Vianoce s miminkom a je to na dobrej ceste :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rubinka, srdecne ti blahozelam a tesim sa spolu s tebou :wink: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tinka, tak už snad :dizzy_face:...

Rubi, jéé, gratuluju a závidím :sweat_smile:.
17. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emmili, dufajme, ze mas pravdu :wink: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja by som tiež velmi chcela byt do vianoc maminkou :slight_smile: už by sa mohlo podarit!!!!!!!
17. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych se k vám přidala, témátko pro mě :slight_smile: ve třech už Vánoce asi nestihnem, ale s bříškem by to možná šlo :grinning:
18. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmitecka ja by som sa tiež nepohnevala keby som aspon bruško mala :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka, viď , aspoň malé, ale plné :grinning:
18. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmitecka :grinning: :grinning: :grinning:
ako dlho sa snažíte?
18. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak přeci to tu snad neumře, doufejme. Kamarádka našla dnes na testu //, tak tu snad bude pak s námi taky :grinning:.
18. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řeknu vám, poslední prášek vychází na 29.3. a už teď je polykám s takovou strašnou nechutí :grinning:...
18. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmili, super zpráva :wink:

tatranka, no my už víc než rok, už jsme absolvovali všechny možná vyšetření a nic se nenašlo, žádný problém, vše funguje...a stále nic.... :angry:
18. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedmitecka, budu moc držet palce, ať ty vánoce vyjdou. To je možná nejhorší, když se ta příroda zapře a nikdo nedokáže říct proč :confounded:, ale o to hezčí pak bude, až jednou najdeš ty // :dizzy_face::grinning:.
18. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
emili to je super :grinning: :grinning:

sedmitecka my sa snažíme asi tri roky, ale aktívne rok a pol............ja mám pco :angry:
18. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmili :wink: to věřím :slight_smile:

tatranka, a jak to zvládáš, já už mov dobře ne, v pohodě moc nejsem, i když teď jsem se už trochu uklidnila a spoléhám na doktory a hormony :grinning:
18. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedmitecka ja som už mala aj také stavy, že mi z toho šibalo dokonca aj s mm som sa už hadala, lebo mi hovoril, že n to stale myslím a preto sa nedarí, ale pred tým sme na to nemysleli a aj tak sa nepodarilo, teraz som už troška polavila
19. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka, přesně tak u nás, už mi z toho hrabalo, manžel ze mě byl nešťastný a říkal mi to samé, že se na to moc upínám a tak,..jo, to vím taky, ale pomoct si nedokážu :grinning: ...ale teď se začalo řešit s mudrama a jíá se uvolnila a mám lepší pocit ...tak uvidíme :wink:
22. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, holky, trošku jste mě dostaly do deprese :sweat_smile:, já pořád tajně doufám, že by to mohlo klapnout hned první měsíc, jako vím, že to doufá každá a nejde se na to upínat, ale ta jiskřička naděje ve mně doutná :dizzy_face:. Ale šťastní budeme, když se podaří do půl roku, pak taky začneme asi lítat po doktorech. Moc vám přeju, ať už se zadaří :dizzy_face:, protože ta psychika je na tom asi pořád hůř a tím vám to ztěžuje :frowning2:.
Snad se nám to tu trochu rozjede a za pár měsíců si budeme poměřovat bříška :slight_smile:.
22. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmili, třeba se ti to vážně povede na to šup, mám kamarádku, které vždy povedly děti, přesně ten měsíc, kdy si usmyslela....ale reálnější je varianta, že to většinou tak ten půl rok, ne-li rok, trvá :wink:
a to je pro mě hrozný, protože já jsme děsně netrpělivý a nedočkavý tvor :frowning2:
22. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmili prajem Ti aby ti to vyšlo trebárs aj na prvý krát, lebo viem čo po dlhom snažení dokáže robit psychika :unamused:
keby to už naozaj bolo tak, že onedlho si budeme meriat brušká :grinning: :grinning: :grinning:

sedmitecka ja som tiež taký netrpezlivý tvor :sweat_smile: všetko by som chcela hned i ked viem, že to takto nejde :grinning:
23. únor 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatranka, přesně, to jsem já, takže tohle je teď pro mě opravdu zatěžkávací zkouška - test jak se naučit trpělivosti, někdo mě zkouší :grinning:
23. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby dakujem, tak nech sa aj vám čím skôr pošťastí :wink:
23. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubinka dakujeme :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee, my nakonec taky jedeme na to vánoční miminko :slight_smile: , doufám, že to co nejvíc z nás do toho prosince skoulí :wink: Tak tfuj tfuj, držme si pěsti, ať nejsme netrpělivé, ale ať to prostě co nejdřív přijde :grinning:
23. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když já mám právě všechny známé, kterým se podařilo na poprvé, jen pár to nejde už skoro rok, ale tam jsou zjevné zdravotní potíže... :pensive: Až tady na koníkovi se tak často setkávám s tím, že to nejde :confounded: :astonished: ...
23. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmili, to máš pravdu, nám taky v CAR řekli, ať se připravíme na to, že se třeba nikde žádný problém nenajde...no a nenašel a přesto nám to nejde...prý se to dnes děje čím dál častěji, je to dáno životními podmínkami, které se stále zhoršují - stres, znečištěné ovzduší, nekvalitní strava atd.....

já mám kolem sebe taky pár lidiček, kterým se to povedlo rychle, a to pak člověka ještě víc nervuje :frowning2:
23. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedmitecka, právě, když vidím, že 90% se to povedlo fakt okamžitě, tak o to smutnější budu, když to nepůjde :frowning2:. No ještě ale nemaluju čerta na zeď, ještě mě čeká platíčko prášků a pak uvidíme. Co se životních podmínek týče, mohly by být ideální. Jsem z maličké vesnice, lesy, čistý vzduch, bývala jsem na tom celkem dobře s pohybem, neměla jsem problémy s kondičkou, jsem dost mladá.... Ale cyklus jsem vždycky měla dost nepravidelný :confounded:. Ale to moje mamka taky a mají tři děti, aniž by jediné z nich plánovali :sweat_smile:.
24. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek