Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

Nevím, jestli to není troufalé, ale..zakládám téma pro budoucí maminky🙂.. Hodně budoucí...🙂... Moc bych si přála mimi už teď, ale..jsme s přítelem mladí(já 20, on 23). Shodli jsme se na tom, ze by bylo ideální snažit se o mimi za rok a půl... Teď mi nezbývá nic jiného, než "odpočítávat"... A "kochat se" krásnými alby 😉 ...
tinkapn
17. únor 2010
Ahojky Emmili 🙂

Tak my sa uz snazime, ale zatial bohuzial bezvysledku 😞 Ale na Vianoce 2010 chceme byt bud traja, alebo s bruskom x-) x-) x-)
emmili
17. únor 2010
Ahoj Tinka,
tak to budu velmi držet palce, kdoví, třeba i my budeme ještě o vánocích pořád ve fázi snažení =-), uvidíme, snad ne, na miminko už se hrozně těším a popravdě ani nemám chuť studovat různé metody měření BT... Snad dá příroda a půjde to samo x-). Jak dlouho se snažíte? 🙂
tinkapn
17. únor 2010
Dakujem ti Emmili, rovnako aj ja budem drzat palceky tebe x-) aby sa vam co najskor zadarilo 😉
My sa snazime 7 mesiacov a buduci tyzden ocakavam ovulku, juuuj bodaj by to uz vyslo x-)
rubinka
17. únor 2010
Ahojte tak my sme sa tiež snažili aby sme prežili budúce Vianoce s miminkom a je to na dobrej ceste 🙂
tinkapn
17. únor 2010
Ahoj Rubinka, srdecne ti blahozelam a tesim sa spolu s tebou 😉 x-)
emmili
17. únor 2010
Tinka, tak už snad x-)...

Rubi, jéé, gratuluju a závidím :-N.
tinkapn
17. únor 2010
Emmili, dufajme, ze mas pravdu 😉 x-)
tatranka111
17. únor 2010
ahojte ja by som tiež velmi chcela byt do vianoc maminkou 🙂 už by sa mohlo podarit!!!!!!!
sedmitecka
18. únor 2010
taky bych se k vám přidala, témátko pro mě 🙂 ve třech už Vánoce asi nestihnem, ale s bříškem by to možná šlo 😃
tatranka111
18. únor 2010
sedmitecka ja by som sa tiež nepohnevala keby som aspon bruško mala 🙂
sedmitecka
18. únor 2010
tatranka, viď , aspoň malé, ale plné 😃
tatranka111
18. únor 2010
sedmitecka 😃 😃 😃
ako dlho sa snažíte?
emmili
18. únor 2010
Jé tak přeci to tu snad neumře, doufejme. Kamarádka našla dnes na testu //, tak tu snad bude pak s námi taky 😃.
emmili
18. únor 2010
Řeknu vám, poslední prášek vychází na 29.3. a už teď je polykám s takovou strašnou nechutí 😃...
sedmitecka
18. únor 2010
emmili, super zpráva 😉

tatranka, no my už víc než rok, už jsme absolvovali všechny možná vyšetření a nic se nenašlo, žádný problém, vše funguje...a stále nic.... ]-(
emmili
18. únor 2010
Sedmitecka, budu moc držet palce, ať ty vánoce vyjdou. To je možná nejhorší, když se ta příroda zapře a nikdo nedokáže říct proč :-S, ale o to hezčí pak bude, až jednou najdeš ty // x-)😃.
tatranka111
18. únor 2010
emili to je super 😃 😃

sedmitecka my sa snažíme asi tri roky, ale aktívne rok a pol............ja mám pco ]-(
sedmitecka
18. únor 2010
emmili 😉 to věřím 🙂

tatranka, a jak to zvládáš, já už mov dobře ne, v pohodě moc nejsem, i když teď jsem se už trochu uklidnila a spoléhám na doktory a hormony 😃
tatranka111
19. únor 2010
sedmitecka ja som už mala aj také stavy, že mi z toho šibalo dokonca aj s mm som sa už hadala, lebo mi hovoril, že n to stale myslím a preto sa nedarí, ale pred tým sme na to nemysleli a aj tak sa nepodarilo, teraz som už troška polavila
sedmitecka
22. únor 2010
tatranka, přesně tak u nás, už mi z toho hrabalo, manžel ze mě byl nešťastný a říkal mi to samé, že se na to moc upínám a tak,..jo, to vím taky, ale pomoct si nedokážu 😃 ...ale teď se začalo řešit s mudrama a jíá se uvolnila a mám lepší pocit ...tak uvidíme 😉
emmili
22. únor 2010
Jéje, holky, trošku jste mě dostaly do deprese :-N, já pořád tajně doufám, že by to mohlo klapnout hned první měsíc, jako vím, že to doufá každá a nejde se na to upínat, ale ta jiskřička naděje ve mně doutná x-). Ale šťastní budeme, když se podaří do půl roku, pak taky začneme asi lítat po doktorech. Moc vám přeju, ať už se zadaří x-), protože ta psychika je na tom asi pořád hůř a tím vám to ztěžuje 😞.
Snad se nám to tu trochu rozjede a za pár měsíců si budeme poměřovat bříška 🙂.
sedmitecka
22. únor 2010
emmili, třeba se ti to vážně povede na to šup, mám kamarádku, které vždy povedly děti, přesně ten měsíc, kdy si usmyslela....ale reálnější je varianta, že to většinou tak ten půl rok, ne-li rok, trvá 😉
a to je pro mě hrozný, protože já jsme děsně netrpělivý a nedočkavý tvor 😞
tatranka111
22. únor 2010
emmili prajem Ti aby ti to vyšlo trebárs aj na prvý krát, lebo viem čo po dlhom snažení dokáže robit psychika :-|
keby to už naozaj bolo tak, že onedlho si budeme meriat brušká 😃 😃 😃

sedmitecka ja som tiež taký netrpezlivý tvor :-N všetko by som chcela hned i ked viem, že to takto nejde 😃
sedmitecka
23. únor 2010
tatranka, přesně, to jsem já, takže tohle je teď pro mě opravdu zatěžkávací zkouška - test jak se naučit trpělivosti, někdo mě zkouší 😃
rubinka
23. únor 2010
Baby dakujem, tak nech sa aj vám čím skôr pošťastí 😉
tatranka111
23. únor 2010
rubinka dakujeme 🙂
ameliejulliette
23. únor 2010
Ahojteee, my nakonec taky jedeme na to vánoční miminko 🙂 , doufám, že to co nejvíc z nás do toho prosince skoulí 😉 Tak tfuj tfuj, držme si pěsti, ať nejsme netrpělivé, ale ať to prostě co nejdřív přijde 😃
emmili
23. únor 2010
No když já mám právě všechny známé, kterým se podařilo na poprvé, jen pár to nejde už skoro rok, ale tam jsou zjevné zdravotní potíže... |-| Až tady na koníkovi se tak často setkávám s tím, že to nejde :-S :-o ...
sedmitecka
23. únor 2010
emmili, to máš pravdu, nám taky v CAR řekli, ať se připravíme na to, že se třeba nikde žádný problém nenajde...no a nenašel a přesto nám to nejde...prý se to dnes děje čím dál častěji, je to dáno životními podmínkami, které se stále zhoršují - stres, znečištěné ovzduší, nekvalitní strava atd.....

já mám kolem sebe taky pár lidiček, kterým se to povedlo rychle, a to pak člověka ještě víc nervuje 😞
emmili
24. únor 2010
Sedmitecka, právě, když vidím, že 90% se to povedlo fakt okamžitě, tak o to smutnější budu, když to nepůjde 😞. No ještě ale nemaluju čerta na zeď, ještě mě čeká platíčko prášků a pak uvidíme. Co se životních podmínek týče, mohly by být ideální. Jsem z maličké vesnice, lesy, čistý vzduch, bývala jsem na tom celkem dobře s pohybem, neměla jsem problémy s kondičkou, jsem dost mladá.... Ale cyklus jsem vždycky měla dost nepravidelný :-S. Ale to moje mamka taky a mají tři děti, aniž by jediné z nich plánovali :-N.

Začni psát odpověď...

Odešli