• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
emmili ako dlho sa snažíte?
24. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se ještě nesnažíme :wink:. Ještě máme poslední platíčko prášků.
24. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prášků = HA
24. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emmili prajem vam, aby sa vam to podarilo na prvy sup :wink:
25. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co, jak se daří? Zase to nějak umřelo, jsem myslela, že tu budeme drbat :grinning:.

Dneska jsem vzala poslední prášek předposledního platíčka, nemohla jsem toho svého chlapa ukecat, abychom vynechali už i tohle :grinning:. Takže za měsíc na to vlítneme :slight_smile:. Nějaká těhulka nepřibyla? :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nám sa to hádam splní že budeme na vianoce traja. sme na najlepšej ceste. a dúfam že sa nám solní že vianoce 2010 už budeme tráviť vo vlastnom domčeku. :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

teda nanulik, veeeelmi ti gratulujem a drzim prsty, nech ste zdravi a nech sa vam dari a splnia aj ostatne sny :dizzy_face:

Emmili, teda o mesiac start? Uz sa vam to krati :wink: Ja mam prave ovulku, takze uvidime o dva tyzdne :wink:
1. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanulik gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem :slight_smile: inak poviem Vám že som ani netušila že sa to podarí. brala som clostil 3 mesiace. a ked som si už myslela že to nevyšlo, lebo dlhšie sa nemôže kvli cystám tak to vyšlo :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teraz tiež beriem clostil, len mne asi akosi nepomáha :angry: ja mám pco
1. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanulik, tak o to krajsie prekvapko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanulik, gratuluju! :dizzy_face:

Ostatním držím palečky, přichází jaro, tak snad sakra už, ne? :grinning:
1. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emmili, tak s tou jarou to mas teda pravdu! Ved kedy sa zadari, ak nie na jar? :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj lekár sa vyjadril nejako podobne :grinning:
1. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanulik, přidávám se s velkou gratulací, nádhera :slight_smile: taky mám ted clostil, můžu se zeptat, jakou dávku jsi brala? já mám 1x1...je mi po něm tedy dost děsně
1. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sedmitečko já jsem brala 1.měsíc taky jen jednu ale to nemělo žádný účinek, vubec nic, potom 2 měsíce 2x1 a pak se to povedlo :slight_smile:
2. bře 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky, tak vyzera to, ze tento mesiac to nevyjde, netrafili sme asi ovulku. Bola asi vcera a nam sa nedalo byt kvoli praci spolu. Sice sme sa snazili v pondelok, myslite, ze by to mohlo stacit? :unamused:
3. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tinka, určitě by to mohlo stačit, zkuste ještě dneska :slight_smile:, zas plánovat takhle na hodinu se to snad nedá :slight_smile:, milujte se, protože se máte rádi, ne protože právě za dvě hodiny pukne váček s vajíčkem :grinning:.
3. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emmily :grinning: :grinning: :grinning:
No chceli sme sa aj dnes, ale bohuzial nam to nevyjde kvoli praci :cry: Ja som aj tak chcela, ze dnes to este poistime, no ked to nejde, tak to nejde, takze tento mesiac zase nic :cry: :pensive:
3. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tinka, neřeš to takhle, zkoušejte to tak často, jak to půjde, ale ta ovulka je ošidná, zrovna nedávno jsem četla, že někdo tak poctivě měří BT a hlídá ovu, až se jí dokonale pravidelně vyhýbá :grinning:, každé tělo reaguje jinak, někdo otěhotní i během MS, někdo těsně před, někdo týden po... Tak to nehlídej na hodiny, až se s miláčkem sejdete, tak na to prostě vlítněte a nechte se překvapit, jestli další MS přijde nebo ne :grinning:.
3. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emmili dakujem ti, hovorim si to dokola, ale je to silnejsie nez ja :grinning:
No ja som sa jej asi vyhla tento cyklus - bola vcera... :unamused: Juuuj, kiezby "malicky bojovnici" vydrzali a oplodnili vajko :dizzy_face:
3. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning::grinning::grinning: Jsem si je představila s přilbičkama a kopí jak útočí na vajíčko :grinning:
3. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tak teraz aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola, kde to vázne :confused: , nějaká těhule? :dizzy_face: :grinning:
12. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmili neviem, ja som dnes 11 DPO tak uvidime, v pondelok budem mudrejsia :grinning:
12. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palečky!!! :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem ti :wink: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tinka, tak jak to dopadlo? :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek