Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

Nevím, jestli to není troufalé, ale..zakládám téma pro budoucí maminky🙂.. Hodně budoucí...🙂... Moc bych si přála mimi už teď, ale..jsme s přítelem mladí(já 20, on 23). Shodli jsme se na tom, ze by bylo ideální snažit se o mimi za rok a půl... Teď mi nezbývá nic jiného, než "odpočítávat"... A "kochat se" krásnými alby 😉 ...
tatranka111
24. únor 2010
emmili ako dlho sa snažíte?
emmili
24. únor 2010
My se ještě nesnažíme 😉. Ještě máme poslední platíčko prášků.
emmili
24. únor 2010
Prášků = HA
tinkapn
25. únor 2010
Emmili prajem vam, aby sa vam to podarilo na prvy sup 😉
emmili
1. bře 2010
Tak co, jak se daří? Zase to nějak umřelo, jsem myslela, že tu budeme drbat 😃.

Dneska jsem vzala poslední prášek předposledního platíčka, nemohla jsem toho svého chlapa ukecat, abychom vynechali už i tohle 😃. Takže za měsíc na to vlítneme 🙂. Nějaká těhulka nepřibyla? x-)
nanulik
1. bře 2010
ahojky nám sa to hádam splní že budeme na vianoce traja. sme na najlepšej ceste. a dúfam že sa nám solní že vianoce 2010 už budeme tráviť vo vlastnom domčeku. 🙂
tinkapn
1. bře 2010
ahojte 🙂

teda nanulik, veeeelmi ti gratulujem a drzim prsty, nech ste zdravi a nech sa vam dari a splnia aj ostatne sny x-)

Emmili, teda o mesiac start? Uz sa vam to krati 😉 Ja mam prave ovulku, takze uvidime o dva tyzdne 😉
tatranka111
1. bře 2010
nanulik gratulujem 🙂 🙂 🙂
nanulik
1. bře 2010
Dakujem 🙂 inak poviem Vám že som ani netušila že sa to podarí. brala som clostil 3 mesiace. a ked som si už myslela že to nevyšlo, lebo dlhšie sa nemôže kvli cystám tak to vyšlo x-)
tatranka111
1. bře 2010
ja teraz tiež beriem clostil, len mne asi akosi nepomáha ]-( ja mám pco
tinkapn
1. bře 2010
Nanulik, tak o to krajsie prekvapko x-) x-) x-)
emmili
1. bře 2010
Nanulik, gratuluju! x-)

Ostatním držím palečky, přichází jaro, tak snad sakra už, ne? 😃
tinkapn
1. bře 2010
Emmili, tak s tou jarou to mas teda pravdu! Ved kedy sa zadari, ak nie na jar? 😃 😃 😃
tatranka111
1. bře 2010
moj lekár sa vyjadril nejako podobne 😃
tinkapn
1. bře 2010
😃 😃 😃
sedmitecka
1. bře 2010
nanulik, přidávám se s velkou gratulací, nádhera 🙂 taky mám ted clostil, můžu se zeptat, jakou dávku jsi brala? já mám 1x1...je mi po něm tedy dost děsně
nanulik
2. bře 2010
ahoj sedmitečko já jsem brala 1.měsíc taky jen jednu ale to nemělo žádný účinek, vubec nic, potom 2 měsíce 2x1 a pak se to povedlo 🙂
tinkapn
3. bře 2010
Ahojte kocky, tak vyzera to, ze tento mesiac to nevyjde, netrafili sme asi ovulku. Bola asi vcera a nam sa nedalo byt kvoli praci spolu. Sice sme sa snazili v pondelok, myslite, ze by to mohlo stacit? :-|
emmili
3. bře 2010
Tinka, určitě by to mohlo stačit, zkuste ještě dneska 🙂, zas plánovat takhle na hodinu se to snad nedá 🙂, milujte se, protože se máte rádi, ne protože právě za dvě hodiny pukne váček s vajíčkem 😃.
tinkapn
3. bře 2010
Emmily 😃 😃 😃
No chceli sme sa aj dnes, ale bohuzial nam to nevyjde kvoli praci 😢 Ja som aj tak chcela, ze dnes to este poistime, no ked to nejde, tak to nejde, takze tento mesiac zase nic 😢 |-|
emmili
3. bře 2010
Tinka, neřeš to takhle, zkoušejte to tak často, jak to půjde, ale ta ovulka je ošidná, zrovna nedávno jsem četla, že někdo tak poctivě měří BT a hlídá ovu, až se jí dokonale pravidelně vyhýbá 😃, každé tělo reaguje jinak, někdo otěhotní i během MS, někdo těsně před, někdo týden po... Tak to nehlídej na hodiny, až se s miláčkem sejdete, tak na to prostě vlítněte a nechte se překvapit, jestli další MS přijde nebo ne 😃.
tinkapn
3. bře 2010
Emmili dakujem ti, hovorim si to dokola, ale je to silnejsie nez ja 😃
No ja som sa jej asi vyhla tento cyklus - bola vcera... :-| Juuuj, kiezby "malicky bojovnici" vydrzali a oplodnili vajko x-)
emmili
3. bře 2010
😃😃😃 Jsem si je představila s přilbičkama a kopí jak útočí na vajíčko 😃
tinkapn
3. bře 2010
😃 😃 😃 Tak teraz aj ja 😃 😃 😃
emmili
12. bře 2010
Hola, kde to vázne =-) , nějaká těhule? x-) 😃
tinkapn
12. bře 2010
emmili neviem, ja som dnes 11 DPO tak uvidime, v pondelok budem mudrejsia 😃