• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
autor
Ahojte :slight_smile: , když jsem v roce 2008 založila tohle téma, tak jsem ani neěřila, že se dočkám. KONEČNĚ je tu vytoužené snažení :dizzy_face: . O víkendu nevylezeme z postele, vychází mi ovulka :grinning: . Jsem na tom podobně jak emmili-doufám ve skrytu duše, že by to mohlo vyjít napoprvé :dizzy_face: .
25. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, no výborně, budu držet palce, mně na neděli vychází konečně poslední prášeček a z postele nevylezeme cca za 14 dní :grinning:
26. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
emm:uplne vim, jak se citis :slight_smile:, skoro jsem strihala metr :slight_smile:. Vcera byla ovulka, tak jsem zvedava, co z toho bude :dizzy_face:
28. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám, že to vyšlo :wink:. Já už jsem happy, konečně "snažení" :grinning:
28. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akorat porad premyslim, kdy by mohlo byt zvysene hcg? :sweat_smile: samozrejme je to dost nepravdepodobny, ze by to vyslo hned prvni mesic :sweat_smile: , ale netrpelivost je me druhe ja :confounded: . Premyslim, ze v pondeli(za tyden) pujdu na krev, to uz by se neco ukazat mohlo :sweat_smile: .
29. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukam, ze se tato diskuze od te doby, co jsem tu byla naposledy, zase trosku rozbehla (chodila jsem sem loni). tak vam vsem drzim palce, aby se vam zadarilo. :slight_smile:
29. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, první zkus asi test, ne? Některé ukazují den před očekávanou MS nebo 10 dní po ovu. Ale tak spolehlivé by to mělo být tak za 14 dní... Nebo potenciálně budeš lítat každý měsíc na krev? :sweat_smile::grinning:
29. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kar:ahojky, jak dlouho se snazite? :wink:
30. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
emm:ja jsem schopna opravdu kazdy mesic litat na krev :grinning: . Jeste, ze se mi nedela blbe pri odberech :grinning: .
Jen by me zajimalo, co "to vcera sakris bylo"? :confused: o vikendu byla ovulka a vcera jsem v kalhotkach nasla malinkou skvrnku krve :confused: , nikdy se mi to jeste nestalo :frowning2: .
30. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronika, HA jsem vysazovala zhruba nekdy srpen/zari 2008
30. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak coo, tady to padlo? :frowning2: Veru, jak teda? :slight_smile:
13. dub 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
emm-niiic :frowning2: , ted cekam jak dopadlo druhe snazeni, v patek to mam dostat
5. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, držím Vám všetkým palčeky, nech už ste čo naskôr tehuľky. Ja už tiež nejaké 2-3 rôčky cítim potrebu stať sa maminou, no mám mlaďocha po svojom boku ... tak predbežne sme sa dohodli, že tento rok ešte nie (ešte si to vychutnáme vo dvojici, pôjdeme na výlet do Prahy, na dovolenku pri moríčko, užijeme si víkendy s priateľmi, svoje koníčky ...) a ten budúci rok sa už posnažíme ... Ja však stále silno verím, že tú moju Lásku ukecám skôr a že začneme so snažením už v tomto roku :slight_smile: Veľmi, veľmi Vám fandím a prajem šťastíčko ... nech bocian čo najskôr preletí nad Vašou strechou a nejaké to malé, voňavé, krásne bábätko pustí zo zobáčika rovno Vám do náruče :slight_smile: Krásny deň ...
5. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, my taky nic - na prvním testu jsem našla čárku, ale byl to falešný poplach a ještě jsem to nedostala, takže ani nemůžeme startovat druhé snažení :unamused:
5. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jankula:krasne, dekujeme :dizzy_face:
emm:to jsme na tom podobne, akorat ja uz fnukam po2., protože jsem to dostala včera :/
6. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiiez sa mozem pridat k vam my tiez budeme 3 na vianoce ak vsetko dobre dopadne :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
15. lis 2010 ve 20:03 • baddy0123
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek