• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
nove baby, vitajte :grinning:

no aj my patrime k tym co ziju na dlh - hypoteku :unamused: vlastne hypoteky :sweat_smile: ale ved inak sa to neda ...

a k tomu studovaniu - studujte kym nemate deti ... ja by som si studium s dietatom teda nevedela predstavit ... ked som bola s Marekom v tretom mesiaci, tak som sa ucila na advokatske skusky - no a som rada ze som to spravila vtedy, lebo teraz by to uz fakt neslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maaja, tak koukam, ze jsme kolegyne :sunglasses:
5. říj 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, konecne niekto oneline :grinning:
fender, ty si advokatka ??? :grinning:
5. říj 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, a co nespis, sak 6.13 vstavas :grinning:
ja som zrovna chcela vypnut ked som zbadala tvoj prispevok ... lus musim este pobalit muza&, ide do spanielska
5. říj 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :sunglasses:
maaja, advokatka ne, podnikovy pravnik. advokacie me nikdy moc netahla. a vstavala jsem dneska vzorne 5:35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :rolling_eyes:
bych taky hned jela do spanelska :sweat_smile: co tam bude delat? na sluzebku?
6. říj 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Karol presne tyhle reci jako cestujte, vydelejte si na bydleni, uzivejte zivota mam nejradeji :angry: vzdy me hrozne vytoci. Vzhledem k tomu, ze jsem mela v r.2006 autonehodu a od te doby mam problemy s celou pateri mi doktor rekl, ze bych s detmi nemela cekat, protoze kdo vi, jak budu vypadat za par let a ze nedokaze rict jak moje panev a zada zvladnou tehotenstvi. :frowning2: Ale porad doufam, ze to probehne v poradku.

My si take budeme brat hypoteku. Dostali jsme od tchyne a tchana pozemek, tak si chceme postavit nejaky baracek. Kdybychom si ji nevzali, tak na tom pozemku muzeme bydlet tak akorat pod stanem :slight_smile:

Spanelsko..tam jsem se vzdy chtela podivat :slight_smile:
6. říj 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina, to bude urcite dobry :wink: my ti budem vsechny pekne drzet pesticky, takze muzes byt uplne klidna... :sweat_smile: :sunglasses: to mate super, ze mate pozemek... ty uz jsou dneska taky pekelne drahe. my bychom tez chteli stavet, ale nejdriv asi doplatime byt.... a jakmile se zbavime jednoho dluhu, tak si hned poridime dalsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, tak to máš krásně naplánované :wink: my zatím bydlíme v pronajaté garsonce v praze. v květnu nám skončila nájemní smlouva a od té doby z nich nemůžeme vyrazit novou. ale zatím teda bydlíme. raději bych dluh (ovšem pouze na bydlení-na nic jiného bych si nepůjčovala) a splácet každý měsíc svůj byt, než platit o trošičku méně každý měsíc za nájem za pidigarsonku a každý rok se snažit prodlužovat smlouvu. nehledě na to, že tady je to vážně maličké, kdybych sem chtěla dát postýlku, tak jedině výměnou za skříň a to si ještě nejsem jistá, že by se sem vlezla. no a přijít o skříň taky není nejlepší. vážně nevím, kam bychom dali věci na mimčo
6. říj 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
6. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender diky :slight_smile:

karol s podnajemni smlouvou jsme take meli problemy, tak preji, aby Vam co nejdrive dali novou. :wink:
Majitel nam ji nechtel prodlouzit, protoze ma kupce na byt, tak jsem musela hledat jiny. Bylo to hrozny, ale nakonec jsem sehnala byt a vetsi..3+1..mame to na dobu neurcitou, coz je super. :slight_smile: A majitel prvniho bytu kupce stale nema, jelikoz to kazdy odrekl.

Take radeji budu splacet svuj byt nebo baracek nez davat nekolik tisic mesicne za bydleni v cizim byte. :slight_smile:
6. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj foogy, jistě, můžeš se přidat :sweat_smile:
6. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina, přidávám se k fender a přeju úspěch v těhotnění, ať to s těmi svými zády všechno dobře zvládneš
zdravím foogy :slight_smile:
6. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc díky karol :slight_smile:
6. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, to je fajn
my měly svoje téma - Začaly jsem..., jenže už tam jsou skoro všechny těhotné...
A já těhu sice plánovala, ale teď jsme to museli přerušit a začneme nejdřív příští léto...
Byly jste mi sympatické názvem :wink: Teď si vás jdu dočíst, abych o vás něco zjistila...
6. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím hlasujte pro Adama.
díky

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=1556
6. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak to máte se snažením? fakt zatím každá čekáte až na za rok...
6. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy, mě taky přilákal ten název, je to moc pěkně napsáno. a na "vánoce ve třech" může znamenat, že pod stromečkem bude třeba čerstvé miminko, stejně tak tam může pobíhat větší capart. ten termín je tak krásně neurčitý, že musím pochválit autorku, že to tak vymyslela :slight_smile: přece jenom mimčo se nedá naplánovat, takže je to mnohem lepší, než plánovat např. v listopadu 2010 se nám narodí holčička/chlapeček. doufám, že je alespoň trošku srozumitelné, co jsem tím chtěla říct.

a k tomu snažení: HA neberu, ale tak nějak si zatím dáváme pozor. Já bych mimčo sice brala třeba hned, přítel ale ne. A já si myslím, že je důležitá dohoda obou (tady narážím na to, že některé moje kamarádky zastávají názor: "však je to tvoje věc, kdy budeš mít mimčo, přítel o tom vědět nemusí, tak se podle toho zařiď") - takže ještě chvíli vyčkávat budeme. I když je tu jeden faktor, který působí v můj prospěch: skorošvagrová - přítelova sestra - má ročního prcka a přítel je z něj docela nadšený - ještě nedávno prohlašoval, že až jednou budeme mít dítě, tak se na první tři roky odstěhuje - teď se bude stěhovat už jen tak na třičtvrtě roku :slight_smile: , protože to roční dítě už toho "tolik umí", "běhá", "dneska vyslovil poprvé tohle a takhle" atakdále (včera se vrátil z návštěvy a povídal asi hodinu o synovci) :grinning:
6. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to koukám, že jsem se rozkecala, za chvíli mi stránka nebude stačit. :sunglasses:
6. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol - jen povídej, aspoň se o vás něco dozvím!

jo, to chápu, já bych to nikdy neudělala za zádama partnera, i kdybych k tomu měla příležitost! přijde mi to nefér!
A ten název tématu taky chápu a přijde mi moc fajn! žádný stresy :slight_smile:
A jestli je takhle přítel nadšený ze synovce, tak si myslím, že brzy změní názor!
Já jsem taky ročník 84 :wink:
No a my s mimi musíme počkat, protože od listopadu budeme rozjíždět podnikání a nevíme, jak to budeme finančně zvládat, až se podnikání rozjede, tak si mimouše pořídíme :wink: Můj přítel by už mímo chtěl, ale moje důvody chápe, i když chlapi si to představují jak hurvajs válku...
6. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy, no můj přítel vidí všechno naopak horší než je. někdy bych ho praštila - protože občas uvažuje stylem: přece si teď nemůžeme pořídit dítě, když třeba za 10 let přijdu o práci a další budu půl roku hledat. a hypotéku si nemůžeme taky vzít, protože co když si za 20 let třeba zlomím nohu v kotníku a půl roku s ní budu doma a kdo bude tu hypotéku splácet... aneb stále máme takové "cobykdyby". na jednu stranu je hezké, že se snaží myslet na zadní vrátka, ale kdybych si měla dítě a bydlení pořídit jen v případě, že budu mít na dalších 30 let přesně nalinkovanou kariéru - a to s vědomím, že žádná síla to nemůže změnit - tak už lidstvo dávno vymřelo :slight_smile:
6. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol - hihi, tak ten je ftipnej!! Hihi, kdybych ho někde potkala, tak se tomu směju! Jak píšeš - sice na jednu stranu fajn, že uvažuje dozadu, ale tím pádem aby žil pořád jenom u rodičů, bez přítelkyně, bez půjček, hypoték, dětí... Co to potom je za život?? No, každej přemýšlíme jinak... Někdo zase rozhazuje a nešetří. Jak kdo, prostě.

karol - jsi v práci?
6. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, v práci nejsem. zrovna mám bohužel neschopenku, takže se vyvaluju v posteli.
6. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol - tý jo, ty se máš! tak v takovém hnusném počasí ti to závidím! A copak? nějaká chřipka či co?
6. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy, taky nám o sobě něco napiš.

K tomu mému příteli - no někdy je to opravdu tak akorát na to hodit po něm talíř nebo tak něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale zase na druhou stranu tyto jeho proslovy následují obvykle po návratu z návštěvy u rodičů, kteří jsou tohoto konzervativnějšího smýšlení. My už spolu 6 let bydlíme, takže přítel opravdu není takový mamánek, jak to z těch proslovů někdy vypadá :wink: Jen kdyby ho tohle smýšlení chtělo natrvalo přejít...
6. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to zrovna netěší, raději bych byla zdravá. momentálně zánět průdušek, trošku komplikovaný astmatickými záchvaty. takže ideální je sedět, moc se nehýbat a nemluvit. což se mi celkem plní, poněvadž jsem tu sama.
6. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol - už 6 let??? tý jo, takže od 18ti, jo? Néé, to jsem nemyslela, že je mamánek! Ale spíš, že kdyby člověk furt za vším viděl, že se nemůže zadlužit, protože..., tak to by měl člověk nejlepší, kdyby zůstal žít u maminky. Ale to není myšleno na tvého přítele!!

No, my máme baráček, přítel si sám postavil, jsme spolu skoro 3 roky, bydlíme spolu rok a máme se prima! chicht! A jelikož máme velkou zahradu, tak jsme si pořídili hafana - čekoládového labradora, aby to bylo veselejší :slight_smile:

P.S. Od rána hepčíkám jak blázen a pálí mě nosohltan, tak taky přemýšlím, že to tady v práci zabalím a půjdu si domů lehnout do peřin.
6. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 6 let spolu bydlíme, předtím jsme spolu rok chodili, takže pro mě od 17, přítel je o rok a kousek starší
a s tím tvým, já si to nebrala nijak osobně - můj komentář byl spíš na dovysvětlenou (abych ho jen nepomlouvala :grinning: )
6. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mám zvědavý dotaz: odkud jste, resp. odkud pocházíte?
a teď se na čas loučím, jdu se trošku vyspat :slight_smile:
6. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj foogy! :sunglasses: tak my se snazenim zatim cekame - mam HA do konce roku, pak si dam cistici pauzu a pak se zrejme zacnem tak nejak snazit - nebo spis, "nechame tomu volny prubeh" :sweat_smile: rikali jsme si, ze na prvni vyroci svatby bychom mohli zacit, to by bylo takove symbolicke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pro vas dva marody - brzke uzdraveni :dizzy_face:
6. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek