• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
karol - mám to napsané v Pasu :wink:
karol - to mně je stejně jako tobě 24 a přítel je o 8 let starší :wink:
Hezky se vyhajej!
6. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol - já jsem od Benešova...přesněji Týnec nad Sázavou.
foggy - můj přítel je ročník 84 :slight_smile: já jsem mladší...87 :sweat_smile:

Jinak se snažením zatím také čekáme...na jaře doberu HA a pak si chci dát přesně jako fender čístící pauzu...no a pak tomu necháme volný průběh. Ale myslím, že od podzimu už "volný průběh" půjde stranou a začneme se opravdu snažit. :slight_smile:

Fender bylo by pěkné, kdyby se vám to mimi povedlo na první výročí svatby :wink:
6. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender - a kdypak máte první výročí?? no, to by se hezky pamatovalo!
ajnina - takže jsme obě nad Sázavou, chicht :wink:

fender - už jsem nasadila homeopatika, tak doufám, že zaberou... Tohle na podzimu nemám ráda! :angry:

ajni - hezkej věk! A studejete nebo pracujete?

jo, holky, někde jsem četla, že to čištění po HA není nutné, i když to teď takhle spoustu mladých dělá, že když dámička nemůže otěhotnět, tak gyndař nasazuje třeba na 2 měsíce HA. Tady na koníkovi se kvůli tomu pár holek pohádalo, ale myslím, že záleží na každé holčině - některá čistí, některá ne. Já jsem čistila nedobrovolně :grinning:
6. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy: přítel pracuje jako automechanik a má to i jako bokovku doma...v tom vidím hodně velkou výhodu až budu na mateřské :sweat_smile:
Já šla po maturitě pracovat, abych se osamostatnila a mohla mít rodinu. Zároveň jsem začala dálkově studovat, abych se po mateřské lépe uchytila. :sweat_smile: Takže studuji i pracuji :slight_smile:

Holky a co vitaminy? Třeba ta kyselina listová...myslíte, že to k něčemu je? Kamarádka bere vitamíny už dva roky co se snaží a pořád nic...oba jsou zdraví, sice kouří, ale ani laparoskopie se nepovedla. :frowning2:
6. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee

tak my sa este nesnazime, az buduce leto zacneme, ked bude mat Patrik 2 roky

my sme mali uver, ale uz sme ho splatili, my sme uz manzelmi 9 rokov, teda bude vo stvrtok :wink: , ja si myslim, ze v dnesnej dobe sa inak ani neda riesit byvanie len cez uver alebo hypoteku.
6. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina - ahá, tak to je dobrý! je fajn, když chlap dělá práci, kterou může pak provozovat doma, to ten můj má taky, dělá ve stavebnictví, takže super!
tý jo, tak jsi dobrá, že pracuješ i studuješ! to je dost velká dřina, co?
Já teď valím na bus a domů do postele, pak se asi eště na chvíli přihlásím. Zatím papa
6. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy - stavebnictví je dobrý obor! Kor v dnešní době...co vidím, tak se všude staví.
Zpočátku byla velká dřina zvládat práci i zkoušky, ale už jsem se to naučila, tak to jde lépe a tento rok budu dělat bakalářky.
pa foogy :slight_smile:
6. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky pracuju i studuju (i když ta práce je teď v první řadě, protože něco vystudované už mám, takže tohle je spíš tak "navíc")

a co se čištění týče - mně říkal gynekolog, že čištění je pověra, že se na to může hupnout rovnou (prý je v antikoncepci nízká hladina hormonů, které se velmi brzy vyloučí - i proto se prý antikoncepce má brá každý den ve stejnou dobu - když se 1 prasek vynechá, tak hladina hormonů za ten jeden den pry uplne klesne)
6. říj 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim, ze se cistit nemusi. ale tak nejak bych rada uz prece jen prestala brat HA a s mimcem chceme jeste chvilinku pockat.
jinak kyselina listova se doporucuje jako prevence proti rozstepu rtu u ditete, ne na otehotneni :wink:
6. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zapomnela jsem - brali jsme se nedavno, 23.8.
6. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre je brat kyselinu listovu / proti razstepu podnebia, a chrbtice/ a aj vitamin E / proti spontannemu potratu/ a samozrejme aj ostatne vitaminy nezaskodia, ja som brala pri patkovi calibrum baby plan 6 mesiacov pred pocatim
6. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, tak to zpětně gratuluju ke svatbě :slight_smile:

k té listovce - myslela jsem, že je hlavně proti rozštěpu páteře a podobným věcem
taky jsem se kdesi dočetla, že listovka vyvolává hned krátce po otěhotnění potrat v případě, že by bylo dítě postižené a nemělo by šanci na přežití
6. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne nedavno rikal gynekolog, ze se to hlavne nema s vitaminama prehanet. ze ty multivitaminove pripravky maji za nasledek to, ze se deti rodi s vysokou porodni vahou. drive ze dite nad 3kg byla rarita a dneska je to uplne normalni....
6. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to o velkych detech jsem slysela u maminek, ktere braly maternu, u jinych se to pry moc nestava. Nicmene je fakt, ze prehanet by se to nemelo. Ja jsem zastancem te listovky - pry se muze brat hooodne predem a pak v prvnim trimestru - potom pry uz neni potreba u normalne probihajiciho tehotenstvi nic
6. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :dizzy_face:
jojo, ja si taky myslim, ze vseho s mirou. zadne extremy nejsou dobre. mne bylo doporceno po vysazeni HA brat listovku omega3 kysleiny a vitamin E.
6. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vlastně ani nijak plánovaně nevysazovala - prostě mi došlo poslední platíčko a pro další jsem už nešla. A byla mi doporučena přesně ta listovka + B12 + železo a hořčík (první troje na krevní obraz a kvůli velkým ztrátám krve při menses po HA a hořčík na křeče)
6. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, horcik ja jim normalne, hladiny mam sice v poradku, ale asi mam po mamce nejake horsi vstrebavani, kdyz ho nejim, krecuju v lytkach :rolling_eyes:
6. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je přesné, ty lýtka :frowning2: my na to doma trpíme s mamkou a bráchou všichni. já s hořčíkem začala až letos a úleva je to nevídaná
6. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej, baby, vy ste toho toooolko popisali :grinning: no radost citat ...

aj ja beriem HA,a mam v plane tak do maja 2009
totiz ja som taky divny pripad - ked sme chceli Mareka tak som nevedela dlho otehotniet az sme museli ist na IVF ( umele oplodnenie ) podarilo sa nam az na druhy krat :confounded:
nedavno, teda vlastne v marci tohto roka, som sa rozhodla pre liecbu akne - mala som strasnu tvar - no a na tu liecbu su take lieky s mnoho vedlajsimi ucinkami a hlavne sa pri nesmie otehotnniet !!!!!!! mala by sa brat nejaka antika alebo tak ... lenze kedze ja som akoze neplodna, tak som nebrala nic ... no a do dvoch mesiacov odkedy som zacala brat tie lieky, som nejakym zazrakom otehotnela !!!!!!!! ale v polke maja, ked som bola 7tt - som aj potratila :pensive: aj keby som nebola potratila, musela by som ist na prerusenie, lebo tie lieky sposobuju strasne vady na babetkach ... malformacie - hrozne nieco ... no tak som sa dala predsa len na HA, aj ked som oficialne neplodna :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie lieky na tvar budem mat tak do februara - neviem ako to je cesky, ale je to druhy mesiac v roku :grinning: - no a potom tam odporucaju este nejaku pauzu ... takze sama netusim kedy sa mi bejby narodi, resp. kedy sa mi podari znova otehotniet ...
6. říj 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maaja, februar = únor :slight_smile:

třeba to s tím druhým dítkem půjde dobře, určitě pomůže tomu věřit :wink:
7. říj 2008 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hezký název tématu :slight_smile:

můžu se přidat? my sice ve třech už oslavíme první vánoce letos, ale 2010 bychom mohli být ve čtyřech :slight_smile:

Sašce jsou teprv 3 měsíce, celé těhu bylo tak pohodové a malá je moc hodná, tak bych si to klidně zopakovala hned, ale kvůli císaři musím ještě rok počkat. ale kdoví - zdálo se mi že po HA se mi tvoří mín mlíka, tak jsem ji vysadila a manžel si dává pozor, ... no mlíka je ted i tak čím dál mín, asi se k tbl vrátím :slight_smile:
a se Sašou jsem vysadila a druhý měsíc byla těhotná - sice jsem to tak rychle nečekala (s býv.přítelem jsme se snažili půl roku a nic,takže jsem tomu dávala aspon několik měsíců) - holt asi jsme si s manžou sedli :slight_smile:
7. říj 2008 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
vítej gabka!
maaja přeji ti, aby to s druhým prckem šlo dobře. Budu držet všechny pěsti :wink:

Teda holky :slight_smile: díky za info k těm vitamínům. Zatím jsem jen letem koukala na koníkovi co se bere a dál jsem to moc nestudovala.
7. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem myslela, ze se to dneska nerozbehne...

gabka, vitam te mezi nami :sunglasses:
7. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem se také bála, že to dnes vůbec nepůjde. Dokonce mě napadlo, že mi ten web v práci zablokovali jak sem pořád koukám :grinning: ale nešlo beremese ani modrá střecha...tak jsem doufala, že je chyba jinde :wink:
7. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina: :grinning::grinning::grinning: uvazovala jsem uplne stejne, taky jsem myslela, ze to mam blokle v praci :grinning: ale kdyz mi to pak neslo ani doma, tak mi to bylo jasne, ze problem bude jinde :slight_smile:
8. říj 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zdravim vas po par dnech :slight_smile:
10. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj krol :wink:

Holky, konecne je patek, ja se tak tesim na vikend az si odpocinu :slight_smile: Jeste pristi tyden pujdu do prace a pak mam prvni letosni dovolenou, letime s pritelem do Egypta :sweat_smile: ...uz bych nejradeji pristavala v Hurghade
10. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tak to ti zavidim. V Egypte se mi moc libilo. Hned bych jela taky. :wink:
10. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam presne jedes?
10. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Hurghady, hotel Sharm Life Paradise Resort.
Byla jsi na nejakych vyletech? My chteli puvodne Káhiru, ale vic se pry libi Luxor, tak asi mrkneme tam. A pak je tam nejaka "novinka" plavba na lodi za delfiny...to by se mi libilo :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek