• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
ahoj, tak ja taky byla v luxoru, udoli kralu atd. bylo to moc hezke. az navstivim priste egypt, pojedu znovu. v kahire jsem nebyla a asi by se mi tam z hurghady ani moc nechtelo - protoze co jsem slysela, tak je to sice moc hezke, ale je na to moc malo casu - cas by pry nestacil ani na kahirske muzeum, i kdyby se nikam jinam nejelo. takze to spis pry nejake solo plavbe po nilu si vyhradit par dni i na kahiru. (ale vsechno jsou to nazory, co jsem slysela, nemuzu potvrdit z vlastni zkusenosti). absolvovala jsem i par vyletu lodi (at jiz snorchlovacich nebo opravdu treba jen projizdku po okolnich ostruvcich treba lodi se sklenenym dnem) a postestilo se nam potkat i delfiny (podle mistnich staci delat na skupince lodi hodne velky ramus a delfini si je sami najdou a predvadeji se) - jela jsem jak s mistni "agenturou", tak s cestovkou a jak cenove, tak kvalitou se vylety daly srovnat. no a delfini, proste super :slight_smile:
10. říj 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jeeee, dovolena, ja chci taky :sweat_smile: :grinning:
ja jsem se vratila po dvoudennim teambuildingu, jsem unavena jako kote... manzel ma dneska sluzbu, tak mu dovezu veceri a pak lehnu do postele a odmitam se hybat :grinning:
11. říj 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, kdo by nebral dovolenou :slight_smile: já většinu té letošní využila na studium a příští rok to nebude jinak :frowning2:
přeju příjemné vyvalování se v posteli :slight_smile:
11. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme letos vybrali hodne dovci na zacatku kvetna, byli jsme ve finsku :sunglasses: a pres leto jen na par dni v mikulove... meli jsme beztak litani a zarizovani kvuli svatbe, tak jen na chvili pred tim vypadnout z toho chaosu. a jinak budu mit asi dovcu az pres vanoce....
11. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela tyden s pritelem a zbytek studium, jeden den setrim na silvestr, protoze jsem slibila dorazit domu, jinak uz jen sama prace. do skandinavie ted jezdi na dovolenou spousta lidi, ale vetsinou je to norsko, minimalne svedsko a v pripade finska znam uz jen jednoho cloveka, ktery by se tam byl letos podivat na dovcu :slight_smile: vubec si nedovedu predstavit, jak to tam vypada
11. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tam studoval bracha, takze jsme ho jeli navstivit a projeli tam pulku zeme. poslu ti do IP odkaz na fotky :wink:
12. říj 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, fender díky, ráda se podívám. jo tady ty cesty za partnery/sourozenci/kamarády znám :grinning: (já pobývám často studijně ve Vídni a jezdí pořád někdo - a já jsem za to ráda)
12. říj 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby,
dlho som tu nebola :grinning:

no my na dovolenky moc nechodime :frowning2: lebo este stale dokoncievame dom ... moj muz mi ale nadava, ze co trepem, ved uz sme tento rok boli na 3 a este na jednu ideme ... lenze pre mna je dovolenka zahraniecie pri mori :grinning: ale boli sme na lyzvacke hned na zaciatku roka - na slovensku, potom v maji sme boli na tyzden a potom na predlzeny vikend na konci augusta a teraz ideme v polke novembra na predlzeny vikend :grinning: asi by som sa fakt nemala stazovat, vsak ???
inak uz mame zarezervovanu lyzovacku vo februari 2009 :sunglasses: sranda, co ??? tak skoro ...
no a na leto mi muzik slubil aj dovolenku pri mori ... no som zvedava :dizzy_face:
12. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vcera si Marek popalil prstek - ukazovacik, ten prvy clanok ... ja sprosta som si ho vylozila k sebe na linku, lebo furt sa pyta "hopa" a ja som tam nieco robila, tak som si ho tam posadila ... uz davnejsie predtym som nieco varila na tej sklokeramickej varnej doske, a ona este zvykne byt chvilku horuca ... ja uz som na to aj zabudla a on jak vselico okolo seba chytal tak sa dotkol aj toho horuceho .... chudiatko, tak strasne plakal ... no a ma tam teraz riydny pluzgierisko
no a ja nic na popaleniny doma nemam segra mi poradila ze do vajickoveho bielka mu mam strcit prst - tak si macal prst vo vajci
ale zajtra kupim nieco do zasoby na popaleniny :dizzy_face:
12. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
maajo, nevim, jak moc se maly popalil, ale kdyby se mu tam mel udelat nejaky vetsi puchyr, tak bych s nim sla radeji k doktorovi, ten by urcite napsal nejakou masticku usitou prave na to popaleni (aby to malemu nezacalo treba hnisat nebo tak neco - bracha se popalil jako maly o zehlicku, babi s nim nesla hned k doktorovi a jizvu tam ma dodnes). ale snad to je opravdu jen male popalenicko a bude to hned v poradku.
12. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to som nevedela ze by som s nim mala zajst k dr :sweat_smile: hoci aj len pre istotu ... no bohuzial cesta k Dr nas neminie, lebo je zasa chory :frowning2: :angry: straaasne ale fakt straaasne kasle .... ale teplotu nema :sweat_smile:
12. říj 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jdete radeji co nejdriv s tim kaslem a reknete i o tom splanenem prstu a mate to 2v1. no snad bude maly brzy zdravy. budu drzet palce.
12. říj 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, by som potrebovala aby bol zdravy ... zaucam ho totiz do jasliciek ... no ale ked mi bude furt chory, tak sa moc nezauci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tim spalenim mozna jen plasim, ale kdyz bylo memu brachovi 3 roky, tak mu spadla zehlicka na hrbet ruky, ja jsem mu ji sice rychle zvedla a strcila mu ruku do studene vody, ale prece jen mu to behem par dni zhnisalo - babi to pripadalo normalni a k doktorovi s nim nesla (byli jsme u ni na prazdninach), kdyz pak prijeli rodice, tak s nim okamzite jeli na pohotovost, tam jim doktor hned vynadal, jak jsou neschopni rodice, ze to nechali dojit tak daleko :confounded: a lecilo se to pokud vim dost dlouho; no jizvu tam ma dodnes. tak verim, ze budete jiny pripad a omlouvam se za to plaseni...
12. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, zajtra to Dr ukazem ... uz sa tesim jak ma "zdusi" ze co sme to za rodicov, ked si decko nepostrazime :grinning: ona je hrozne prisna, ale odbornicka vynikajuca :dizzy_face:
12. říj 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokazu si predstavit, jak je to neprijemne, kdyz te takto nekdo buzeruje :frowning2: , ale kvuli diteti bych asi zatla zuby, sklopila oci a vydrzela to (ale jak se znam, az mi bude nekdo takto spilat, tak se mi to tom bude zdat jeste nekolik mesicu :slight_smile: ) hlavne, ze je ta doktorka dobra

a k te dovolene - uplne chapu, jak touzis po dovolene u more... je to fakt parada. ja letos byla na tyden, mozna pojedu jeste pristi rok (hodilo by se mi kvuli ekzemu alespon dvakrat rocne, protoze je to jediny lek, ktery stoprocentne dlouhodobe zabira - ale jsou tu dva problemy - cas a penize :slight_smile: asi jako u vsech...) - no a potom budu mit asi na spoustu let smulu, protoze planujeme porizeni bydleni a mimco...
12. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to, aj ja chcem ist buduci rok k moru uz urcite, lebo ak mame v plane dalsie bejby, tak by sa nam to zasa odlozilo ...
12. říj 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to vyjde :wink: a kam by ses chtela podivat?
12. říj 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

maajo, hlavne ze nema teplotu. Take bych s nim radeji zasla k dr., je jeste maly a kontrola urcite neuskodi. Jinak...take se mi povedlo dat prsty na sklokeramickou desku, ale bylo jen bezne popaleni, ktere se mi povede kazdou chvili. :wink:

pro me je take dovolena u more :slight_smile: letos jsme jeli na 4 dny k Balatonu, ale tam se nam nelibilo, tak jsme po prvni noci jeli na Slovensko do Sturova a tam bylo kraaasne :slight_smile: Nekolik bazenu..s teplou i chladnejsi vodou...proste nadhera a takoveho jidla co si tam clovek mohl koupit :slight_smile: rikali jsme, ze az budeme mit deti, urcite se sem vratime. :wink:
12. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

no termalni koupani bych taky nekdy chtela vyzkouset... myslim, ze kdybych si to vsechno zacala pomalu sepisovat, tak mam pak az do duchodu co delat (kdybych se ho teda mela nekdy dozit :slight_smile:)
12. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak karol :slight_smile: a jeste mit poradny mesicni prijem, aby se vse dalo zrealizovat :wink:
12. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze mas novou fotecku :slight_smile:
12. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vyrazili jsme na prochazku na Konopiste, tak jsme udelali par fotek. Je krasny jak je vse barevne a porad padalo listi :slight_smile:
12. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pritel se pustil do peceni strudlu :slight_smile: jdu mu radeji pomoci, protoze to v kuchyni nevypada moc dobre :grinning: Pekny vecer! pa :wink:
12. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky preju pekny vecer a dobrou chut :wink:
12. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender, fotky jsem prohledla. pekne, netusila jsem, ze jste byli az za polarnim kruhem :slight_smile: no nejlepsi byla jezera (s tim se ale asi ve finsku pocita, ze :slight_smile:) a zviratka. a prekvapilo me, ze tam bylo jeste v kvetnu tak docela dost snehu a nadruhou stranu tam nekteri chodili docela dost po lehku...
12. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
musim si vam postezovat. zajimala jsem se o koupi bytu v novostavbe - vzhledem k tomu, ze developer neuvadel vsechny potrebne informace na netu, tak jsem ho emailove pozadala o doplneni - a z cele komunikace vyplynulo, ze je to sice byt, ale prodava se jako studio, tj. v jejich reci nebytovy prostor, proto se na nej nevztahuje DPH 9, ale rovnou 19% a nejvetsi gol - nebude se zde dat ani v budoucnu prihlasit trvale bydliste... to povazuju za dost velky zadrhel a oni to tak nejak nechteji pochopit, dokonce mi byt zarezervovali, i kdyz o nej za takovychto podminek nemam vubec zadny zajem. tak to mi dnes zvedlo tlak... (ponechavam stranou, ze jsem narazila i na internetove diskuze, kde si kupujici, kteri uz maji podepsane smlouvy stezuji na neprofesionalni pristup investoru, dodavatelů, no proste komplet a velice ubohy "nadstandartni" standart)

jak se vlastne dari bydlet vam?
13. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak to je sila. Chces si koupit byt za ohromne penize a jeste tam nebudes mit trvale bydliste. :frowning2:

My mame zatim podnajem, ale resime pozemek.

Dostali jsme ho od meho budouciho tchana, ale porad se resi zmena majitele a zmena vyuziti uzemi..oboji bylo zazadano v cervnu. Ke zmene majitele je potreba vyskove vymereni. Na to maji prijit tento tyden, tak doufam, ze to dodrzi (slibuji od srpna). Ohledne zmeny vyuziti uzemi ma byt jednani az v listopadu. Vzhledem k tomu, ze tchan i pritel maji na vse casu dost, uz se to resi dva roky :angry: ....a mame jen potvrzeni, ze se pozemek nenachazi v zaplavove oblasti.
Nastesti pro letosni rok je zrusen poplatek za darovaci dan, jinak bychom se asi nehnuli z mista i pres me tydenni pripominani :confounded:
Takze take nic moc :slight_smile:
13. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, to je super, ze mate pozemek, to by se mi taky libilo. musim priznat, ze zavidim :slight_smile:
no chlapi maji (aspon dle mych zkusenosti) dostatek casu vzdy a na vsechno, nekdy me to privadi k zurivosti :grinning:
my zatim bydlime na okraji prahy v garsonce, skoro uz zacinam premyslet, jak to udelat, abychom se sem vesli i s postylkou a detskymi vecmi (zatim se sem nevlezeme ani my :frowning2: ), protoze vzhledem k situaci na trhu s byty a k dostatku casu, co ma pritel :slight_smile: , nedostatku penez atd. (asi jako u vsech) to na novy byt nevypada
13. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnino, budu drzet palce, aby ti to s tim pozemkem vyslo co nejdriv (preci jen, vlastni pozemek a nasledne dum, to je v dnesni dobe opravdu krasny sen :slight_smile: ) neboj, partnera i tchana zdolas!
13. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek