• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
ahojky holky, no to je síla co píšete o příbuzných....

já jednu takovou skorotchýni taky měla - nebrala me na vědomí, i když jsem u nich rok bydlela (na výšce, nedostala jsem kolej) a to dávala patřičně najevo - že myslela že má přítel lepší vkus, pak zas že nevařila pro mě ale pro ně (to když se se mnou podělil) a jednou dokonce udělala scénu že našla prý můj vlas ve své posteli (do jejího pokoje jsem ani nevkročila). no ale když jsem dodělala medinu,tak mě vzala na milost. ted je určitě spokojená baba jedna :slight_smile:

ted jsem spokojeně vdaná (zatím půl roku),s tchánem se moc nevídáme - rodiče žijou odděleně a on furt nadává na malý důchod ale jinak je fajn. tchyně je tkaová hysterka a herečka - před MM brečí že jí nikdo nerozumí a že je jiný když je se mnou,ale přede mnou nic neříká. chtěla by nás přestehovat blíže k sobě, už nabídla tři byty - naštěstí je 20km daleko a nemá auto, tak když nepřijedeme my tak ji nemusíme vidět (to jí taky vadí že se vídáme málo,ta jejich rodina) a že naše (naši a brácha) jsme spolu každý víkend - no proč ne,když nás vždycky mamka pozve, že jo. a proč na vítání občánků musí přijít všichni - obě babičky, jestli to nejde zvlášt... no hrůza. ale jinak je celkem dajná a malou má dost ráda, takže se to s vašimy problémy nedá srovnat.
držím palečky, at je líp...
15. říj 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

tak koukam, ze ti (skoro)pribuzni stoji opravdu za to... ty svagrove vam holky opravdu nezavidim. v tomhle mam vic stesti nez vy, moje skorosvagrovka se s narozenim ditete trosku pretransformovala na mene sobeckou osobnost (treba to bude pripad i tech vasich - s ditetem se treba stanou snesitelnejsi) a vzala me (snad) na milost. ale skorotchyne to vynahradi :grinning: (doufam, ze ji to taky jednou prejde)
15. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

karol, myslim, ze tvou tchyni to prejde az budes mit s pritelem sve deti. Rika to hodne zenskych, ze s ditetem se zmeni jejich pristup ke snacham. Ty jsi ta, kdo toho prcka odnosi a pecuje o nej, tak se treba zacne o tebe vic zajimat. Budes preci nosit jeji vnouce :wink: Pockej, az si mimi prvne pochova :slight_smile:
Znama take bojovala s tchyni a prelomilo se to v porodnici, kdyz tchyne vnuka dostala do naruce :slight_smile:
A u mamy to bylo take tak...kdyz se narodil bracha, tchyne ji konecna prijala. Doufam, ze ze me nebude priserna tchyne :grinning:
16. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no bylo by to hezke :wink:
16. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky.
ja se vcera strasne musela smat - jeli jsme do olomouce, manzel mel zapis do dalsiho rocniku PhD a jeho segra tam studuje... no a samozrejme se potkali, takze jsme pul odpoledne stravili u svagrove. jak kdybychom se o tom zrovna tady nebavily :grinning:
u nich se rozdily mezi detma taky strasne delaji, jsem z toho dost vedle, od mych rodicu nic takoveho neznam, vzdycky se k nam chovali stejne (jasne, brachovi obcas proslo vic, protoze je mladsi, ale to povazuju za celkem normalni a ne za delani rozdilu).
16. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsichni

fender, takove neplanovane navstevy, ty stoji obvykle zato :grinning: (trosku te v tomto lituju - mozna protoze sama takove veci snasim nekdy spatne)

a co manzel studuje? ten muj ted dela taky phd - zabyva se dopravou
17. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co je? kde jste vsechny? :grinning:
karol, manzel ma vystudovanou medicinu a ted si dodelava jeste PhD. ma to zamerene na kardiologii.
jinak vikend u tchynaku byl narocny jako vzdy, nicmene.... prezili jsme :grinning:
20. říj 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja jsem po dlouhe dobe v praci a ajnina tusim na dovolene :slight_smile: psala pred nedavnem, ze se chysta do egypta
20. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

to je škoda, že je tu tak mrtvo :cry:
21. říj 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, kdyz se vsichni nekde flakaji :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim, jestli z toho nevyplyva, ze se flakam ja, kdyz mam cas sem nakukovat :wink:
22. říj 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:

tak to se asi flakam taky, jelikoz sem obcas taky kouknu. taky je u vas tak nechutne hnusne? :rolling_eyes:
23. říj 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no pršelo, je zamračeno, teplo taky zrovna není, takže jo, taky je u nás hnusně

a jinak musím říct, že mi připadá, že toho mám na práci víc než dost, ale prostě neodolám, abych nenakoukla :grinning:
23. říj 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, tak to te plne chapu :slight_smile: i kdyz, dneska toho bylo tolik, ze jsem sotva mela cas na cokoli jineho.... divim se, ze jsem si vubec kafe stihla uvarit. a teprve tedka jsem dorazila domu, des.
23. říj 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me taky stve, ze nekdy mam takovy frmol a stres, ze si treba tesne pred odchodem z prace uvedomim, ze jsem pred nekolika hodinama vlastne mela zizen a chtela jsem si uvarit caj :unamused: (a pak boli hlava cely vecer :frowning2: )
23. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj - mne se zase zcela bezne stava, ze si jdu postavit vodu na caj a za dve hodky si na ni vzpomenu :grinning: ale dneska mam sefa pryc, tak snad bude vetsi pohoda a nebudu mit takove stresy. vcera jsem prisla domu az v pul seste :confounded:
24. říj 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja chodim taky docela pozde. z prace obvykle jeste do skoly, takze se vracivam az tak o pul devate, musim tu dochazku zacit flakat :grinning:
24. říj 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi dobra, mas muj obdiv.
ja kdyz jsem dodelavala pri praci druhou skolu, tak jsem na nejakou dochazku teda pekelne s*ala :grinning:
24. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? My se budeme brát až v červnu nebo červenci 2010,takže na Vánoce asi ještě tři nebudeme,ale hned po svatbě se chceme začít intenzivně snažit,protože po miminku fakt toužím mooooc:slight_smile: Co se týká mých tchánovců,tak ti, až se dozví, že se chceme vzít a ještě ke všemu mít dítě, tak s nima to asi švihne, fakt že jo. Některé z Vás něco podobného psaly, já mám z nich pocit, jako že oni si myslí, že Tomáš se mnou chodí asi jenom tak aby zahnal nudu a že ten pravý život ho čeká až se se mmou konečně rozjede. (I když spolu chodíme už 3 roky). Až Tomáš řekne, že se bude ženit, tak jeho máma fakt hrůzou omdlí a jeho táta řekne asi něco jako že je pěknej idiot a že ať nepočítá, že mu daj korunu. No prostě s nima jsem to teda fakt nevyhrála:-/ Jinak švagrová-přítele sestra je super. Zato druhá švagrová - přítelkyně mého bratra je fakt taková pipka, že to by snad vydalo na celý román, vyprávění o jejích vlastnostech. Fakt jí nemůžu ani vystát, mám se co ovládat, abych jí vůbec pozdravila :rolling_eyes:
27. říj 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tejezko, určitě se přidej :wink:

i když bude mimčo v břiše, tak už budete tři, to se taky počítá :slight_smile:
28. říj 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.... vitam nove prichozi :slight_smile: koukam, ze rodinne vztahy stoji vsude za to :confounded: :grinning:
29. říj 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fender,

ty jses teda taky pekne vzdelana :slight_smile: to te obdivuju, zes druhou skolu pri zamestnani zvladla. ja skoro kazde rano premyslim, zda to nema zabalit. nevim, jestli uz jsi to nekde driv nepsala, ale co jsi studovala?
ja mam zatim historii - diplomacii a mezinarodni vztahy v novoveku, pak ucitelstvi dejepisu a ted se k tomu snazim pridat ekonomku. ale nevim nevim, na jednu stranu mam zajeci umysly, na druhou stranu by mi bylo lito to vzdat kvuli casu, ktery jsem tomu doted venovala.
29. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, mela jsem uplne podobne pocity :slight_smile: primarne mam vystudovana prava, kdyz jsem tam byla ve tretaku, tak jsem si pribrala ekonomku. ze zacatku to bylo dost o nicem, ale rikala jsem si, ze az budu na oboru, tak se to urcite spravi. po vseobecnem zaklade jsem presla na obor a bylo to dal stejne o nicem - ale to uz jsem byla ve ctvrtaku a bylo mi lito s tim svihnout, kdyz uz tam jsem tak dlouho. takze te uuuuuplne chapu. v praci mi nastesti vysli vstric a kdyz jsem potrebovala pres zkouskove sem tam volno na zkousku, tak mi vzdy dali.
29. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi ani nerikej, ja se taky tesim, az budu mit vseobecny zaklad za sebou, ze to konecne zacne o necem byt... ale jeste nejsem tak daleko, tak to kdyztak utnu na bakalari (jsem rada, ze uz nejake to magisterske vystudovane dal a ze me to tudiz uz ted nenuti vystudovat celou petiletku i na ekonomce :grinning: )
29. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mas dobre, ze mas bakalare. my jsme byli na ekonomce posledni magistersky rocnik, takze kdybych s tim svihla, tak nemam ani toho Bc. a to se mi zas nechtelo, kdyz uz jsem se tam tak narozcilovala :sunglasses:
karol, taky mas pocit, ze tady vedeme takovy pekny dialog??? :grinning::grinning: nikde nikdo :fearful:
30. říj 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nojo, kdyz tu nikdo neni, tak co se da delat. ale az se treba ajnina vrati z dovolene, tak snad nakoukne :slight_smile:
30. říj 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime :dizzy_face:
31. říj 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender (a i pripadnym ostatnim navstevnikum diskuze :wink: ) preju predem pekny vikend. jedeme se s pritelem podivat na 2 dny do Vidne, takze takova uplne minidovca a uzivani si nepracovniho rodinneho zivota
31. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate? :slight_smile:

Tak jsem se v utery v noci vratila z Egypta. More krasne, teploucko, ale lide a jejich kultura desna. Zit bych tam nemohla a tyden dovolene bohate stacil :slight_smile: Pamatky maji pekne, to musim uznat (i kdyz jsme videli jen par pamatek v Luxoru).

Karol uzij si poradne Viden (sice uz tam jsi, ale to neva :slight_smile: ) a napis jake to bylo.

Holky, muj trilety bratranec dostal ctyrkolku, tak na ni drandi. Rekla jsem o tom priteli a hned me tahl do loznice, ze si musime nejakeho prcka udelat, at muzeme brzy koupit taky neco takoveho :grinning:
1. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajnina, no ahoooooooooooooooooooooooj, to je dost, aspon nebudem uz muset vest s karol monolog :slight_smile:
do egypta bych se nekdy rada podivala :sunglasses:

my jsme byli na navsteve u znamych ve ctvrtek, maji dvou a pul leteho prcka a druheho ted cekaji. manzel taky hned chtel nejakeho vyrabet :grinning:
1. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek