• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoce 2010 ve třech. Budoucí maminky přidejte se

7. května 2010 
to je hezky jak se ti chlapy nakazi a chteji take nejake ratolesti :slight_smile:

Jeste bych se chtela podivat do Londyna, tak to snad stihneme pristi rok v zari :wink:
4. lis 2008 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak, hlavne, ze se nakazi :slight_smile: a ze to na ne nepusobi antikoncepcne :slight_smile:
4. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, jen rychle nakukuju, protoze nestiham, nestacim...
ten muj se taky obcas nakazi, ale ne pokud jde o nase potencialni dite - deti ho dokazou vylozene nadchnout, ale jen pokud se jedna o ty cizi :unamused:
ajnino, jak bylo na dovolene?
my byli nakonec ve vidni na prochazce, v pratru (tam jsme ztvrdli opravdu dlouho :sunglasses: , podivat se po centru, na obidku, na veceri, v cukrarne a nakupovat sladkosti (neco pro sebe, ale vetsinou jako darky a pozornosti znamym)
5. lis 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

kdyby to pusobilo antikoncepcne, tak bych pritele radeji k zadnym detem nepoustela :wink:

karol: pekne jsme si odpocali, ohrali, videli jsme zase neco noveho a kdyz pominu okoli a Egyptany, tak tam bylo pekne. Ale jsme radi, ze jsme se uz vratili. Ve Vidni muselo byt pekne. Chtela bych se tam juknout mezi vanoci, pry je to tam pekne.
5. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
taky myslim, ze vanocni viden musi byt super. my byli na vanocnich trzich v drazdanech pred dvema lety.... taky to bylo super, ale bylo tam siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilene moc lidi. misty se ani nedalo projit, takze to me trochu rozcilovalo.
5. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
To verim, ze tam muselo byt moc lidi. Staci kdyz si vzpomenu kolik lidi bylo v Praze na Staromaku kdyz jsem tam jeste chodila koukat na stromecek :sunglasses: ale to je tak dva roky zpet.
5. lis 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
no jo, arabove - taky tu jejich kulturu/nekulturu moc nemusim. hrozne by se mi libil Egypt bez vetsiny zdejsich obyvatel :grinning:

Jo, Viden je docela hezka, alespon me se libi, zejmena centrum je pusobive, pripada mi takove zvdusne a zelene oproti Praze, ale z vysky nevypada nic moc - to je myslim Praha lepsi. Vanocni trhy zacinaji letos 15. 11., tak tam mozna jeste zajedu taky.
5. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zacinaji tak bzdy? To doma musim rict :slight_smile: treba bychom to stihli jeste v listopadu, prosinec mame celkem narvany.
To jste tam spali nekde u znamych nebo v hotelu? Na otocku to asi stacit nebude :frowning2:
5. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
v hotelu, vybiram pres www.booking.com-maji docela sirokou nabidku, vzdycky to pak seradim podle ceny :grinning: a z tech vhodnych vyberu, obcas se vyplati i vybrat takto hotel a napsat tam email - nekdy nabidnou nizsi cenu.
5. lis 2008 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
a lidi tam pry byva hodne, takze se casto doporucuje v ramci klidu jet nekdy pres pracovni tyden. A taky upozornuju, ze pokud byste chteli treba neco nakupovat v obchodech, tak v nedeli je vsude uplne zavreno, nejake ty suvenyry otevreno maji, ale to je tak vsechno
5. lis 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my letos asi nedame.... jo mimochodem, kdyz jsme u vanoc - manzel ma na stedry den sluzbu, stejne jako vloni :rolling_eyes:
5. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, no my se na stedry den taky neuvidime, porad nejsme "ta rodina", takze svatky budeme travit kazdy zvlast :frowning2: , pritelova rodina by to asi neprezila, kdyby nebyl s nimi, tak ja pojedu taky k rodicum - i kdyz jen na skok, mezi svatky se vracim do prahy a budu chodit do prace; opakovane navrhy, ze letos uz bychom mohli byt o vanocich spolu neklaply
6. lis 2008 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj.
Karol, diky za info o Vidni :slight_smile:

Vanoce...tak letosni budou nase druhe spolecne. Bydlime spolu od lonskeho srpna a docela jsem se desila, ze by chtel nase prvni vanoce stravit s rodici a ne se mnou. Jeho sestra to tak dela, ona jezdi k rodicum i na vikendy, dalo by se rict, ze ve svem byte jen prespava. Nastesti pritel rekl rodicum, ze uz ma svuj zivot, ze bydli jinde, tak stravi vanoce u sebe doma. Za to jsme byla rada.

Karol, tak snad to nekdy vyjde a stravite vanoce jen spolu.
Fender, to aby jste si udelali stedry den nekdy jindy. Den po nebo pred. Babicka to tak delala kdyz mel deda sluzbu, ale je smutne nebyt s manzelem zrovna na vanoce :frowning2:
6. lis 2008 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no vloni jsme to meli tak, ze ja jsem byla na stedry den u nasich - bo co doma sama - a manzel (tehdy jeste pritel) prijel 25. k nasim. a dalsi den jsme jeli ke tchynakum. letos tchynaci strasne chteli, at jedeme na stedry den k nim, ale to se nam moc nechtelo, radeji bychom byli sami, coz oni nejak nemohli pobrat.... takze na jednu stranu je to vlasnte dobre, ze manzel ma tu sluzbu, aspon jim to nemusime moc vysvetlovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
letos aspon k tomu nema jeste novy rok, vloni mel jak stedry den, tak novy rok, takze jsme meli naprd i silvestra.
6. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nas je to tak, ze pritel jezdi na cele vanocni svatky ke svym rodicum a oni by pravdepodobne neustali, kdyby to tak nebylo --- alespon to pritel tak bere. loni byl obrovsky pruser, kdyz za mnou prijel do prahy uz 30. 12. abychom spolecne mohli oslavit silvestr (ja byla v praze uz od 27.12., protoze jsem musela do prace. tak jsem zkusila navrhnout, ze bychom prave jeden den byli spolecne u nasich a druhy den u jeho rodicu, ale to taky asi neklapne. protoze jsem chtela byt 24. u nasich, protoze tam bude i muj bracha, ktery pote cele svatky pracuje, a az 25. k nim...

tak verim, ze 2010 uz budou vanoce spolecne :slight_smile: ty dva roky to jeste vydrzim...
6. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
stedry den s tchyni bych stravit nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes: natoz cele svatky.

Nechapu proc si rodice neuvedomi, ze jejich deti jsou uz dospele a chteli by travit cas s nekym jinym nez s nimi :angry:

My jsme 24.spolu doma, 25.na obed jedeme k moji babicce, jelikoz k ni prijde i moje teta s rodinou a prijede mama s brachou. Je to u nas takova tradice...tak jsem rada, ze pritel souhlasil, ze tam budeme jezdit driv jak k jeho rodicum. No a k nim jedeme potom odpoledne nebo navecer.

Stejne navstevy u tchyne jsou divne. Tam prijedeme...treba jsme pozvani na obed, obed dostaneme...tchyne uklizi barak, tchan dela neco na zahrade a svagrova je ve svem pokoji nebo na cigaru. Pak dojime...a zadna zmena. Kazdy si dela vse po svem a my dva sedime v kuchyni :angry: Tak ty navstevy flakame :slight_smile:
6. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no prave, u nas je to podobne, dokonce i ten prubeh navstev :grinning: manzel to jeste vylepsil tim, ze si s sebou vzdycky vezme nejakou odbornou literaturu a nekam se zavre a pripadna konverzace je pak na me :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. lis 2008 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to je dobry.

Zitra jedeme k tchyni, protoze tchan mel 55, tak delaji nejakou oslavu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude tam cela jejich rodina (min. 15lidi a to nepocitam deti, resp. nyni uz dospele deti). To jsem zvědavá, kam je v tom jejich baraku posadi. I kdyz maji rodinny domek, tak je to jen 3+1.
Nastesti jde pritel do prace a vraci se po treti hodine. Nez se umyje, prevlekne, ja se nastrojim...tak by mohlo byt pul pate a dorazili bychom tam tak na patou :grinning: :grinning: Jeee, jeste ze do te prace jde. Jindy bych nadavala, ale ted se mi to hodi :sunglasses:
7. lis 2008 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravim vsechny (nebo spis obe :slight_smile:) v dnesnim krasnem vikendovem dni (nevim po jak dlouhe dobe je tu konecne fakt hezky, sviti slunce, obloha modroucka, tak z toho mam celkem radost) - i kdyz teda je ze mne ted takova slamena vdova, protoze pritel odjel dnes rano na par dni do Salzburgu :frowning2: a mne se vzdycky styska driv, nez za nim zapadnou dvere...
ajnino, chtela jsem se zeptat, jak dopadla party u tchanovcu, prezila jsi vse ve zdravi? pro me je v tomto ohledu dobra cas roku, protoze vsechny takovehle oslavy se u nas odehravaji od unora do zari a pak druhou klidnou pulku roku narusuji jen vanoce. ja nejsem zrovna slavici typ, radeji posedim s nekym neoficialne nez nejake bombasticke planovane oslavy...
9. lis 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, take zdravim :slight_smile:

Karol co se tyce oslavy...dopadla tak, jak jsem cekala. Dospeli sedeli v obyvaku, v tech pet, co jsme prijeli uz byla velka cast opila. V kuchyni sedela pritelova sestra a bratranec, takze nas usadili k nim. Jelikoz se nikdo s jeho sestrou nebavil, po chvili odjela. Vydrzeli jsme tam jen dve hodiny. Byla hrozna nuda. :sunglasses:

U nas bude asi velka oslava pristi podzim. Deda ma 65 a babicka 60. :slight_smile: Jinak se u nas moc neslavi. Stejne se vsichni schazime na pokec prubezne, tak oslavy nepotrebujeme.
Ani neslavim narozeniny. Radeji jdu s pritelem na veceri a povidame si nez nejaka velka oslava, kde se vsichni opiji a nevedi o sobe. :angry:
10. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
cau damy, tak vidim, ze je to vsude vicemene stejne :grinning:

ajnina - to mas hodne mlade prarodice, memu tatkovi bude za dva roky 60..... :fearful:
10. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj fender :slight_smile:

u nas meli vsechny zenske deti uz pred dvacatymi narozeninami, proto mam tak mlade prarodice. Treba prababicce nedavno bylo 77 let :grinning:
Az ja jsem tu "tradici" pokazila :grinning:
10. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a jo, to je teda dobry...... no ale urcite to jiste vyhody ma, mit mlade rodice, aspon maji na dite jeste hodne energie :slight_smile:
muj deda mel letos 90 :slight_smile:
10. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda všicni,mohu k vám????Taky toužím po vánocích ve třech,ikdyž to sem si myslela už loni,tak si raději nechávám rezervu!!
10. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj modeno, vitej do klubu :sunglasses:
10. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ajnino, aspon ze bylo v sobotu tak hnusne, kdyz uz jste se museli "bavit" na oslave. kdyby bylo hezky, tim vic by me to mrzelo, kdybych mela svuj cas vrhnout na takovou cinnost...
10. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
fender myslim si, ze to vyhody ma. A slycham od mladych maminek, ze by pozdeji deti nechteli, kdyz vidi sve kamaradky, ktere maji deti v pozdejsim veku. A ty, ktere meli deti kolem tricitky mi rikaji, ze meli zacit driv. Ale asi zalezi na tom, jak se kdo na deti citi.

karol to je fakt, kdyby bylo krasne, tak me pekne stve, ze tam musime drepet :angry:

ahoj modeno :slight_smile: lepsi rezerva nez byt pak smutna, ze to nevyslo tak, jak jsi chtela. :wink:
10. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ajnino, souhlasim s tim, ze kdyz vidim nektere maminky, ktere mely deti v hodne pozdnim veku, tak je to pro mne duvod mit deti co nejdriv - protoze v nekterych pripadech skoroduchodci a male dite skolou povinne je vrazedna kombinace. ale samozrejme pripad od pripadu, nekomu to vyhovovat muze.
10. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj modeno, no jasne :slight_smile:

souhlasim s vama.... kdybychom nemeli ypoteku tak si myslim, ze uz taky prcka mame, nebo se o nej davno snazime. takhle jsme meli strach, abychom to utahli.... teprve ted v lednu, kdyz dame mimoradnou splatku, to snad bude o neco lepsi a budem to moct zacit nejak resit :slight_smile: jinak jsme meli na vysce jednoho profesora, mel nejakych uz skoro 80, uzasny clovek.... a jeden jeho syn mel 45 a druhy syn mel 15....... :fearful:
10. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
awojte babenky.mi sa s priatelom snazime tiez az teraz o malinkeho krpceka dlho sme rozmislaly lebo mat babatko nieje lacna zalezitost...ale dufam ze uz coskoro budeme traja a ze mozno si dame ten naj darcek pod stromcek...
10. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek