Vysazení HA na konci prosince, kdo to má podobně?

klara015
16. lis 2016
Ahoj holky konec prosince vysazuji ha a začneme se s manželem pokoušet o miminko, která je na tom stejně?
Pojďme se těšit společně a plánovat společně.
Patřím mezi planovaci typ lidí .
Jaké vitamíny doporučíte a co vše před otěhotněním dělat?
děkuji 🙂
bbibianca
16. lis 2016
@klara015 ahoj, tohle uz mam zasebou, ale protoze mam zasebou i nekolik spatnych zkusenosti poradim, co z toho co jsem zkousela ja bylo nejlepsi. Takze v prve rade je treba nasadit kys. Lustovou nebo nejake vitaminy pro planovane tehotenstvi. Dle meho nazoru sice drahe, ale dobre jsou vitaminy femibion. Pozor v lekarne rekni do 12 tydne tehotenstvi. Je jich vice druhu. Pokud necvicis, zacni. Je treba zpevnit panevni dno. Takze nejake pilates, power joga nebo pro ty co nemohou otehotnet se doporucuje cviceni dle mojzisove. V tomto pripade je vhodne si najit fyzioterapeuta aby ti ukazal jak cvicit. Za dalsi je dobre vypnout hlavu. Pohlavni styk alespon 2 x tydne. Proto abyste se trefili do ovulace. Ta byva vetsinou 14. Den cyklu, ale muze to byt uplne jinak. Behem uzivani antikoncepce ovulaci defacto nemas. Nez se ti to vsechno srovna muze trvat klidne pul roku. Ale i nemusi. Telo se muze zblaznit a muzes otehotnet kterykoliv den cyklu. Zalezi jak moc na to spechas 😉
klara015autor
16. lis 2016
Dekuji za cenne rady. Na otehotneni nespecham, proste az otehotnim,ale byla bych rada kdyby se to podarilo brzo treba brezen,duben 😁 Femibion si koupim hned po dobrani ha a na to cviceni ja moc nejsem 😞 Jsem trosku lina 😁 Mas jeste nejake uzitecne rady?
simkrk
16. lis 2016
Ja otehotnela 9mesicu po vysazeni..musim rict ze zadne vitaminy jsem nebrala..opravdu jsem to nechala plavat a nepoutala se na to..jedla vic ovoce,zeleniny a vic se hybat.pohl.styk tak nejak kdyz se chtelo 😄 proste jsme tomu nechali volny prubeh a vubec se moc o tom ani nebavili kdy to prijde a jestli uz nebo ne 😄 proto bylo pak vetsi prekvapeni pri objeveni dvou carek 😄😊 chce to mit klidnou mysl
sara1990
16. lis 2016
Aby to nebylo dříve nez cekas 🙂 Ja otěhotněla ihned po vysazeni 😊Přeji hodne stesticka a bezproblémový průběh 😊
klara015autor
16. lis 2016
@sara1990 asi bych se nezlobila. Klidne hned po vysazeni bych brala 🙂
klara015autor
17. lis 2016
@sara1990 nevadilo by mi otěhotnět už dřív když to už plánujeme,ale byla bych radši kdybych třeba po vysazení otěhotněla až v tom únoru-březnu 🙂 ty jsi otěhotněla za jak dlouho? děkuji
bbibianca
17. lis 2016
@klara015 otehotnet je jedna vec a prospivajici tehotenstvi druha vec. Vitaminy jsou pro nekoho zbytecny, ale presto potrebny. Minimalne ta kyselina listova v lekarne za par korun je dulezita. Podporuje spravny vyvoj plodu.
sara1990
18. lis 2016
@klara015 prvního května jsem vysadila HA a ještě v květnu se dozvěděla ze jsem těhotná,takze opravdu rychle,jsme to s manzelem tak rychle opravdu nečekali 🙂
klara015autor
18. lis 2016
@sara1990 ty jo tak to byl vazne fofr 🙂
Ja vysazuji konec prosince a nemuselo by to byt teda tak rychly😁 Stacilo by uplne brezen,duben,ale asi by mi to bylo jedno s manzelem miminko stejne chceme tak to nechame na osudu. Aspon by to pro vsechny bylo pekne prekvapko po Vanocich.
Hlavne ze jste s malickym (s malickou) v poradku preji hodne zdravicka.
krtikkrtovaty
18. lis 2016
Tu listovku určitě kup! A obzvlášť pokud bereš HA delší dobu, tak HA ovlivňuje její vstřebávání a její nedostatek může vést k rozštěpům a jiným vadám. Začni brát klidně hned. Jinak bych to nehrotila. Já vysadila na začátku května, ale až do konce července jsme se chránili jinak. A otěhotněla jsem při prvním nechráněném 🙂 Už budeme končit 4. měsíc. Hodně štěstí!
hnup
18. lis 2016
@klara015
Ahoj, ohledne predcasneho teseni to ber pragmaticky. Neni vhodne soutezit s jinou maminkou, prinese to jen dalsi stres. Krome toho po prehnanem teseni muze prijit o to vetsi zklamani kdyz se dlouho nepovede zabreznout.
K tvemu dotazu: Z vitaminu urcite pomuze kyselina listova, takze bud doplnek stravy a nebo hodne listovych salatu. No a se soulozenim to neprehanejte, spermie nejlepe funguji pri soulozi obden nebo dva. Idealni frekvence je soulozit 2-3x tydne.
sara1990
18. lis 2016
@klara015 presne tak 🙂 my to nechávali uplne osudu a moc se na to neupinali,protoze to je pry to nejhorší,co muze nastat,o to větší překvapeni to pak bylo,ja vzhledem k tomu,ze jsem brala dlouho HA,tak jsem počítala tak půl roku-rok.A je uplne jedno,zda se vám to povede hnedka nebo za delší čas,příroda to ma nejak nastavené a nejdůležitější je zdravicko miminka 🙂 Ale urcite se pak ozvy,az budes tehu,budu rada za zprávu 🙂 Jinak s malickym jsme v pořádku,zatim vse bez problemu,je to hodnunky chlapeček,vubec me v bříšku nezlobí 😊Jen trpím teda nespavosti,od 4od rána bývám vzhůru 😂
klara015autor
18. lis 2016
@sara1990 ano urcite ti dam pak vedet 🙂 Je mi opravdu jedno kdy se to podari, hlavne at se podari. Manzelovi jsem rekla ze vysazuji koncem unora tak by byl asi prekvapeny kdybych mu v lednu ci zacatek unora rekla ze cekame miminko 🙂
Cekas chlapecka?to je sladounky. Muj muz chce taky chlapecka i ja bych si ho prala, ale za holcicku se take nebudeme zlobit. Hlavne at je to zdrave 🙂 Jinak ti to tehu strasne slusi 😉 koukala jsem na fotky.
Tak toho aspon od 4hod hodne zvladnes v domacnosti ne?nebo jeste dospavas?
sara1990
18. lis 2016
@klara015 to by bylo ale příjemné překvapeni pro manžela 🙂My jsme vždy chtěli i chlapečka i holčičku jakoze parecek ale hlavne at je to zdravé 😍manžel jak se dověděl ze je to kluk byl štěstím bez sebe 😂jinak moc dekuji 💋Jojo nelezim a uz musim neco delat,ale uz začínám pociťovat,ze jsem fakt asi těhotná 😊😂

Sem začni psát odpověď...

Odešli