• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi:slight_smile:, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
28. únor 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj taky jsem z brna
28. únor 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moc moc zdravím!!!!

vidím 14 týden, jak ti je?
28. únor 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
a od kud jsi??ja chodim do stareho liskovce k doktorce je moc fajn sice bydlim na druhem konci brna ale rada si za ni dojedu a porodnici mam vybranou mamka nas tam vsehny odrodila a moje sestra tam porodila taky ted uz rocni holcicku a byla moc spokojena takze ja budu rodit u milosrdnych bratri
28. únor 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no ted uz je to lepsi to od 8 az toho 12 byli sem tam nevolnosti ale ted uz se to zacina zpravovat a kde bydlis v brne,?
28. únor 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nebydlím přímo v Brně, tam pracuju, ale v Rousínově. Ale je to coby dup:slight_smile: 5 a 6 týden jsem myslela, že nepřežiju. Bylo mi zle celý den, občas jsem zvracela, ale spíš prostě jen zle a zle. Dneska jsem začala krvácet, tak jsem mazala za doktorkou, prý se přepínám a jestli se to stane ještě jednou, tak do nemocnice, toho se děsím.
A odkud jsi ty?
28. únor 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem primo z brna okoli zidenic jestli ti to neco rika ja sice nekrvacela ale mela jsem spineni a na to mi doktorka rekla ze se jeste jakoby procistuje deloha....a uz vis kde budes rodit nebo premyslela jsi na tom??rousinov jo vim zhruba kde to je
28. únor 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no přesný termín ješt nevím, v okolí židenic pracuju:slight_smile: no s ním špiněním je to dobrý, prý to nesmí být jasná krev:(
s tím porodem vůbec nevím, slyšela jsem, že obilňák nic moc, někdo zase říká, že ano. Co myslíš
28. únor 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
o obilnaku jsem slysela ale nic dobryho mamcina kamoska tam rodila a pak mela potize ze spodkem spatne ji zasili...takze to ne v bohunicich se mi taky nelibi..sice nazev u milosrdnych bratri je divnej ale nema to nic spolecnyho s tim ze by tam treba po chodbach chodili jeptisky :grinning: je to dobra porodnice termin mi vychazi na 28.8 2008 presne bydlim v Julianove
28. únor 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
v bohunicích se mi taky nelíbí, chodím tam s poruchou metabolismu a stačí mi to. Chodíš do práce anebo jsi doma? taky jsem přemýšlela o vyškově, ale nevím, nevím.
28. únor 2008 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

moc všechny zdravím..Já tedy nejsem z Brna, ale bydlím cca 25km kousek od něj.
28. únor 2008 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
beti, pocházím z Rousínova - bydlím v Tučapech :wink:
28. únor 2008 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no ve vyskove to neznam no jak se to vezme ja jsem jeste na skole studuji kadernici takze myvam tyden skolu a tyden praxi kde stojim cely den u zakaznika takze vsechno stejne jako pred tehu ale asi uknocim driv rocnik asi bych to pak nezvladla s pupkem :grinning:
28. únor 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj oslik
28. únor 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak vítej mezi námi! máš moc hezký děti! gratulujiiiiiiiiiii
28. únor 2008 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám zkušenosti z vyškovskou porodnicí a s Obilňákem :wink:
Jinak posílám 2 odkazy, kde jsem popisovala zkušenosti se zmíněnými porodnicemi :

Vyškov http://www.babyonline.cz/porodnice/=/city/vyskov/v/99.html
Obilní trh Název článku "Můj první porod" http://www.babyonline.cz/porodnice/=/city/brno/v/6.html
28. únor 2008 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
miruskaaa: mladá maminka:slight_smile: to s tou školou ti teda nezávidím, ale určitě to zvládneš
28. únor 2008 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
oslik: děkuju za odkazy,určitě koukneme:slight_smile:
28. únor 2008 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
miruskaaa já mám také školu při špuntovi :wink:
28. únor 2008 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé děkuji beti
28. únor 2008 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
urcite se mrknu :wink:
28. únor 2008 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak zvladas skolu..
28. únor 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky se teď chci hlásit na školu, jen jsem zvědavá, jak bych to zvládala. Zatím moc nezvládám těhotenství a práci dohromady, tak snad se to časem vytříbí.
Doktoři mi nedoporučovali otěhotnět, ale vyprdla jsem se na to a teď jen přežívám :wink:
Mám velkou radost, že se sem hlásí maminky z okolí, člověk má hned hezčí den :slight_smile:
28. únor 2008 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
pro me ty zacatky taky byli hrozny nejvic mi pomahali v tesku jsem si kupovala matovy bombony a s tema mi bylo po ranu o neco lip a ted uz se to zpravuje ale i tak semi porad z dosti veci dela blbe
28. únor 2008 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
miru špatně jsem to napsala..školu mám hotovou už přes 4 roky.Dceři bylo 6 měsíců když jsme nastoupila do prvního ročníku :grinning: Já vím..hooodně mladá maminka :sweat_smile:
28. únor 2008 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte ja som so slovenska a som v 29t ak nevadi rada by som si svami popisala
28. únor 2008 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj luciasku :wink:
28. únor 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj luciasku klidne pojd na pokec
28. únor 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak ty si v 7 t a ako sa ti dari
28. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem 6+1 a no nevím..včera jsem začala krvácet ale dok. mi řekl,že je všechno ok.. Mám nařízený klidový režim.5.3 jdu na ultrazvuk,tak uvidíme..

Jinak začínají mi vadit různé pachy a bolí prsa :sweat_smile:
28. únor 2008 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mirka 14 t bol premna dost tazky bolo mi zle od malinoviek ktore obsahuju ecko a ako to zvladas ty
28. únor 2008 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek