Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
miruskaaa
28. únor 2008
ahoj taky jsem z brna
betinaautor
28. únor 2008
moc moc zdravím!!!!

vidím 14 týden, jak ti je?
miruskaaa
28. únor 2008
a od kud jsi??ja chodim do stareho liskovce k doktorce je moc fajn sice bydlim na druhem konci brna ale rada si za ni dojedu a porodnici mam vybranou mamka nas tam vsehny odrodila a moje sestra tam porodila taky ted uz rocni holcicku a byla moc spokojena takze ja budu rodit u milosrdnych bratri
miruskaaa
28. únor 2008
no ted uz je to lepsi to od 8 az toho 12 byli sem tam nevolnosti ale ted uz se to zacina zpravovat a kde bydlis v brne,?
betinaautor
28. únor 2008
no nebydlím přímo v Brně, tam pracuju, ale v Rousínově. Ale je to coby dup🙂 5 a 6 týden jsem myslela, že nepřežiju. Bylo mi zle celý den, občas jsem zvracela, ale spíš prostě jen zle a zle. Dneska jsem začala krvácet, tak jsem mazala za doktorkou, prý se přepínám a jestli se to stane ještě jednou, tak do nemocnice, toho se děsím.
A odkud jsi ty?
miruskaaa
28. únor 2008
ja jsem primo z brna okoli zidenic jestli ti to neco rika ja sice nekrvacela ale mela jsem spineni a na to mi doktorka rekla ze se jeste jakoby procistuje deloha....a uz vis kde budes rodit nebo premyslela jsi na tom??rousinov jo vim zhruba kde to je
betinaautor
28. únor 2008
no přesný termín ješt nevím, v okolí židenic pracuju🙂 no s ním špiněním je to dobrý, prý to nesmí být jasná krev😞
s tím porodem vůbec nevím, slyšela jsem, že obilňák nic moc, někdo zase říká, že ano. Co myslíš
miruskaaa
28. únor 2008
o obilnaku jsem slysela ale nic dobryho mamcina kamoska tam rodila a pak mela potize ze spodkem spatne ji zasili...takze to ne v bohunicich se mi taky nelibi..sice nazev u milosrdnych bratri je divnej ale nema to nic spolecnyho s tim ze by tam treba po chodbach chodili jeptisky 😃 je to dobra porodnice termin mi vychazi na 28.8 2008 presne bydlim v Julianove
betinaautor
28. únor 2008
v bohunicích se mi taky nelíbí, chodím tam s poruchou metabolismu a stačí mi to. Chodíš do práce anebo jsi doma? taky jsem přemýšlela o vyškově, ale nevím, nevím.
oslik23
28. únor 2008
Ahoj holky,

moc všechny zdravím..Já tedy nejsem z Brna, ale bydlím cca 25km kousek od něj.
oslik23
28. únor 2008
beti, pocházím z Rousínova - bydlím v Tučapech 😉
miruskaaa
28. únor 2008
no ve vyskove to neznam no jak se to vezme ja jsem jeste na skole studuji kadernici takze myvam tyden skolu a tyden praxi kde stojim cely den u zakaznika takze vsechno stejne jako pred tehu ale asi uknocim driv rocnik asi bych to pak nezvladla s pupkem 😃
miruskaaa
28. únor 2008
ahoj oslik
betinaautor
28. únor 2008
tak vítej mezi námi! máš moc hezký děti! gratulujiiiiiiiiiii
oslik23
28. únor 2008
já mám zkušenosti z vyškovskou porodnicí a s Obilňákem 😉
Jinak posílám 2 odkazy, kde jsem popisovala zkušenosti se zmíněnými porodnicemi :

Vyškov http://www.babyonline.cz/porodnice/😕city/vysko...
Obilní trh Název článku "Můj první porod" http://www.babyonline.cz/porodnice/😕city/brno/...
betinaautor
28. únor 2008
miruskaaa: mladá maminka🙂 to s tou školou ti teda nezávidím, ale určitě to zvládneš
betinaautor
28. únor 2008
oslik: děkuju za odkazy,určitě koukneme🙂
oslik23
28. únor 2008
miruskaaa já mám také školu při špuntovi 😉
oslik23
28. únor 2008
jéé děkuji beti
miruskaaa
28. únor 2008
urcite se mrknu 😉
miruskaaa
28. únor 2008
a jak zvladas skolu..
betinaautor
28. únor 2008
taky se teď chci hlásit na školu, jen jsem zvědavá, jak bych to zvládala. Zatím moc nezvládám těhotenství a práci dohromady, tak snad se to časem vytříbí.
Doktoři mi nedoporučovali otěhotnět, ale vyprdla jsem se na to a teď jen přežívám 😉
Mám velkou radost, že se sem hlásí maminky z okolí, člověk má hned hezčí den 🙂
miruskaaa
28. únor 2008
pro me ty zacatky taky byli hrozny nejvic mi pomahali v tesku jsem si kupovala matovy bombony a s tema mi bylo po ranu o neco lip a ted uz se to zpravuje ale i tak semi porad z dosti veci dela blbe
oslik23
28. únor 2008
miru špatně jsem to napsala..školu mám hotovou už přes 4 roky.Dceři bylo 6 měsíců když jsme nastoupila do prvního ročníku 😃 Já vím..hooodně mladá maminka :-N
luciask1986
28. únor 2008
ahojte ja som so slovenska a som v 29t ak nevadi rada by som si svami popisala
oslik23
28. únor 2008
ahoj luciasku 😉
miruskaaa
28. únor 2008
ahoj luciasku klidne pojd na pokec
luciask1986
28. únor 2008
ahoj tak ty si v 7 t a ako sa ti dari
oslik23
28. únor 2008
jsem 6+1 a no nevím..včera jsem začala krvácet ale dok. mi řekl,že je všechno ok.. Mám nařízený klidový režim.5.3 jdu na ultrazvuk,tak uvidíme..

Jinak začínají mi vadit různé pachy a bolí prsa :-N
luciask1986
28. únor 2008
ahoj mirka 14 t bol premna dost tazky bolo mi zle od malinoviek ktore obsahuju ecko a ako to zvladas ty

Začni psát odpověď...

Odešli