• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
zdravím motýlku,

tak gratuluju ke kočárku, to je fajn, ale snad ho máte u babičky? :slight_smile: na to mám ještě času dost, ale už se taaaakhole těším. Včera jsem si poprvé něco objednala - hračku a zavinovačku, tak se těším, jak to přijde.

Jeje, ty máš termín v červnu.....ty se máš :slight_smile: jako že už celkem brzo! to už máš určitě krásný bříško, na to se totiž já moc těším :slight_smile:
13. bře 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky, nějak nemám na net poslední dobou čas - v práci toho mám hodně a doma jsem pak už unavená :slight_smile:
Pezi zítra ti moc držím pěsti - ať je vše v pohodě
Beti ty se na neschopence pěkně šetři ať je vše O.K. :wink:
13. bře 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, to ti uteče jako voda. Ani se nenaděješ a bude říjen. Taky mi to celkem utíká. Kočárek je samozřejmě u babičky, ale jenom proto, že nám by se do bytu nevešel. Nejsem pověrčivá :grinning: :grinning: :grinning: , ale ty babičky by mi to asi nedovolily :grinning: :grinning: :grinning: .
13. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj motylku!!!
Jsme na tom s TT podobně :grinning:
Z počátku to ubíhalo pomalu, ale teď to letí jako blázen!!!
Můžeš napsat pár much na X-landera???? jSEM ZVĚDAVÁ!!! Díky.
Musím kouknou na toho tvého favorita :wink:
Marek je moc hezké jméno!!! Můj MM je Marek...jinak bychom jej taky daly :sunglasses:
13. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
motylku, tak koukám, že to bude Jakub :grinning:
Chodíš plavat, cvičit???
Jak se cítíš???
A už máš vybranou porodnci???
13. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ten Firkon vypadá dost dobře a i ta cena!!! :wink:
No ještě uvidíme!!!
Asi rozhodne Pro dítě na BVV :wink:

Dobrou všem do Brna :pensive:
13. bře 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlí, bude to Jakub. MM nechce Markovi ustoupit :grinning: :grinning: :grinning: . Nikam nechodím, jsem na neschopence a jsem ráda, že dojdu na WC, začala mě zlobit asi kost dole, nebo nevím co to je. Bolí mě to při chůzi, takže jenom polehávám nebo posedávám. Asi budu chodit jenom na předporodní kurz. Asi na Obilňák. Tam bych i chtěla rodit. Rodilo tam spoustu blízkých a známých, takže mám dobré reference :slight_smile: . Vůbec nevím, jak to tady v porodnicích chodí. Četla jsem, že na Obilňák zavoláš jak to na tebe přijde a buď tě vezmou nebo ne. Tak jsem celkem vyjevená. V bohunicích nebo u milosrdných ani nevím jak to mají, jestli se tam musíš nějak zarezervovat :grinning: . Moje dr. mi taky nic neřekne a já se jí na to nechci ptát. Je taková divná :grinning: :grinning: :grinning: . Ale už se mi ji nechce měnit :wink: .

Taky jsem nevěřila vlastním očím, když jsem ten Firkon našla. Je to polský výrobek, ale to je X-lander taky. Vadilo mi na něm (chtěla jsem X1 nebo X3), že je korbička hrozně malá, na červnové dítě si myslím, že až moc. taky se nedá sporťák dát úplně do lehu, košík má hrozně malou nosnost - u X1 je to jenom 1kg, to není ani nákup. A nakonec i ta cena ve srovnání např. s tím firkonem.

A jinak moje tchýně taky pracuje na BVV jako tvůj MM :wink: :wink: :wink: .
14. bře 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám Pavlí, že už máš taky pěknej pupíček. Jinak tě obdivuju s těma tvýma výtvorama. Jsi úžasná, já bych na to asi neměla nervy. Já neupeču ani buchtu, nebaví mě se s tím patlat :grinning: :grinning: :grinning: . Už si byla na testu na cukr??? Já bych měla jít příští týden na Obilňák, tak se teda vůbec netěším. Brrr. Prý berou 3x za dopoledne krev. Fuj.
14. bře 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, koukám že řešíte kam jít rodit. No Motýlku já mám na Obilňák díky hematomu nástup natrénovanej, vypadá to tam fakt tak hodně pohodově, takže myslím žes vybrala dobře.
Beti vždycky mi tam dělali UTz a nic nenašli, a můj Dr pak našel o dva dny pozděj hematom, mají tam UTz dost předpotopní, asi , když mi chtěli kukázat mimčo tak já ho tam skoro neviděla a to u mýho dr, vždycky vidím krásně každej detail.
14. bře 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
renam: no já včera viděla toho prcka mlátit pacinama a bylo to úplně úžasný :slight_smile:

jinak porodnice fatk nevím, ale je to asi individuální, někdo má dobrou zkušnost někdo ne. Jen vím, že nechci do Bohunic, tam jsem se léčila a ještě ted je mi z toho blbě:(

Takže milosrdní anebo obilnák - zase takovej výběr to není :slight_smile:
14. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj betina tak urcite to bolo krasne tak a ako sa citis?
14. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti no já zase raděj dám přednost Bohunicím, na Obilňáku jsem si poležela v 8 tt s tím prasklým hematomem a představa že chodím na záchod přes půl chodby a jsou tam jen 2 pro asi 10 pokojů, tak te teda nemusím. Navíc tam teď dělají zmněny takže to mají tak docela namíchaný takže jsem byly pokoj ryzikových vedle pokoje starých babek na doví jaký operace a o kus dál maminy s mimčama. No brrrr to teda nechci, ještě teď mám kopřivku z těch fuj záchodů.
Bohunice mají asoň záchod na pokoji tam jsem rodila svýho syna . Pokoj pro 3 a veliký umývadlo na koupání mimča.
14. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak to jsem vůbec nevěděla já tam bylo na gastroendorologii, takže porodnický jsem neviděla. Ale teda ještě to budu muset pořádně projít :slight_smile: času dost
Jinak ted ještě něco řeším v práci, ale za chvilku pomažu domů, dám nožky nahoru a budu odpočívat.

Holky, máte někdo pesana? já mám francouzskýho buldočka, on má 16 kilo a je hyperaktivní a celkem se bojím, jak bude na mimi reagovat, navíc je ještě strašně žárlivej a ted je zvyklej, že veškerá pozornost je na něm.

No tak uvidíme
14. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím, že NT dopadl dobře, podle utz se zdá všechno v pořádku, jupíí :slight_smile: V pondělí odpoledne by mi měli zavolat výsledky krve, tak snad to bude taky v pohodě. Projasnění šíje bylo minimální - 0,5 mm, mimčo má všechno co má mít a :grinning: Nejdřív se schovávalo, tak do něj doktorka pořád šťouchala, musela jsem zakašlat a pak už se nechal změřit stydlín :slight_smile: .
Bylo tam strašně moc lidí, tak se mi zdálo, že to doktorka vzala celkem hopem, ale všechno nám ukázala, vysvětlila, byl to fakt zážitek.
14. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza tak to je dobre spravy vzdy potesia a povzbudia
14. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj pezi,

tak to mám moooooc radost a dala ti 3D fotečku? a bylo vidět, co je mimi zač?

No doufám, že tě moc neodbyli, to by mě naprdlo, ale jestli ti všechno řekla doktorka, tak to je v pořádku. A kerv bude taky v pořádku a bude to krásný zdravý mimčo!!!!!
14. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky peza,gratuluju, že je vše jak má být. Já na NT jdu v pondělí.Jak dlouho to celý trvá??? A pohlaví nevíš nebo sis nenechala říct?? Četla jsme,že už by to mělo být vidět-někdy :slight_smile:
14. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj baby moje babo tak vystraja kope ma a prevracia sa ze ho citim az pod prsiami
14. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, taky vám to určitě dobře dopadne, budu držet pěsti :wink:

Fotku jsem dostala, dávají ji automaticky, to už mi řekli před tím utz. Nejdřív vám vezmou krev, zaplatíte a pak Vás pošlou na utz i s manželem. Utz trval 10 nebo 15 min, mě to přišlo rychlý, já bych na mimčo klidně koukala hodinu :grinning:
Doktorka byla fajn, všechno popsala, ručičky, nožičky, ukazovala srdíčko, žaludek, ale to jsem tam jaksi nepoznala :sweat_smile: Pohlaví bych si říct nechala, ale doktorka nic neříkala, podle mě asi poznat nebylo, nevím. Budeme ješte muset počkat :slight_smile: Asi záleží, jak se mimčo ukáže, u nás ho pořád naháněla, tak to asi nešlo moc prozkoumat.

Jadviga, byla jsem objednaná na 9:30, na ultrazvuk jsem se dostala nějak v 10, takže jsme tam celkem strávili tak 45 min. Dej pak vědět v pondělí, jetsli vám se mimčo ukázalo :slight_smile:
14. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezo gratuluju k Nt, krev bude určitě dobrá. To je fain máš samý hezký zprávy na víkend. To můžeš vyrazit na první nákupek :wink: Něco pro radost.
Luciasku no je to nejspíš pěknej rarášek. Ale aspoň o něm víš.
14. bře 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj renam, je to úleva..Zatím jsem vůbec nic nekupovala, tak už se těším, jak to trošku roztočím :grinning: Moje mamka už prý nějaký oblečky nakoupila, jedeme k nim teď na víkend, tak jsem zvědavá, co má :slight_smile:
14. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo hezky si to užij, já mám zatím jen jedny dupajdy a pořád se na ně chodím dívat. Jestli to bude v pondělí na UTZ dobrý tak se do toho konečně taky obuju :grinning: .
14. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
motylku, já už na cukru byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no nic příjemného, ale vydržela jsem to :grinning: Cukrovku nemám :wink:
Zatím musím zaklepat,...mě nic netrápí, chodím sportovat a je to fajn. Ale na neschpence jsem už od začátku,...vzhledem k tomu že dělám na rtg...

X-lander je můj favorit,..ale ta korbička je opravdu malá...

jj, mě baví dělat kreativ. věci a péct... :grinning: :sunglasses:

Obilńák beru také v úvaze,...ale bojím se toho mega šrumcu tam...běžící pás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lákají mě Milosrdní,...ale tam zase když se něco stane miminku...nedokáží se na ARu o něj postarat tak dobře jako na Obilňáku.... :confounded:
Takže stále váhám....
14. bře 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza..mě na NT také neřekl Dr. Vlašin pohlaví,...říkal, že tam něco vidí, ale v tak brzkém stadiu těhu nám to raději ještě řkat nebude. Já se jej dozvěděla u mojí dr. v 16 tt :sunglasses:
Moc gratuluji k výsledkům.

Hezký víkend všem :grinning:
14. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady >
Baby car Baby car
Lidická 30
Brno

Brána k dětem Josefská 1
Brno
www.branakdetem.cz

Anico, s.r.o. www.anicka.cz
Hrnčířská 43
602 00 Brno

Čáryfuk www.caryfuk.cz
Fryčajova 20
614 00 Brno

www.9mesicu.cz. www.9mesicu.cz.
Bellova 13
Brno

Bali Bali
Novobranská 6
Brno

Bambino Bambino
Jugoslávská 116
Brno

Stonožka Stonožka
Křenová 39
Brno

Teko Polilkinika - Teko
Halasovo náměstí 1
Brno

Dětský sen Dětský sen
Úvoz 43
Brno

Kočárky Kočárky
Husova 6
Brno
14. bře 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, :wink:

jsem taky z Brna :sweat_smile: Můžu se k vám přidat??? :grinning:
16. bře 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink: jasný :wink:
16. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, díky!
Pavli, už máš jasno, kde budeš rodit? Já jsem zprvu trochu tápala, ale asi zase skončím u Miloušů...Líbilo se mi tam. :wink:
Obilňák je prý pořád natřísklej( říkala mi švagrová, dělá tam) a v Bohunicích pracuju já a navíc se mi tam moc nelíbilo.Rodila tam druhá švagrová.
16. bře 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesi, právěže pořád nevím....
mě lákají také Milosrdní :slight_smile: ,ale i Bohunice...
Ale pořád váhám....¨MM tvrdí že má jít na Obilňák...
Jsi zdravotní setřička???
Bohunice ne proč????
16. bře 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Obilňák je lepší v tom, že mají JIP ( když se náhodou něco miminku stane nemusí ho nikam převážet),ale já asi přeci jen ty Milouše.Rodila jsem tam před 5-ti lety a nemůžu si stěžovat.Byly jsme na pokoji dvě, sestřičky byly hodné, pomáhaly nám, hodně.
Ty Bohunice ..., no příjde mi to jako " továrna na děti" :grinning: , navíc pokoje jsou dosti malé, a když tě nemají kam dát, trčíš na chodbě jak dlouho...Navíc mě překvapilo, že není součástí pokojů WC a sprcha.To u Miloušů je.Bylo to super.Pro švagrovou neměli postýlku na mimčo, tak ji dali rozhrkaný kočár, který se tak tak vešel mezi postele.Navíc tam nejde moc větrat a když si představím ta vedra( mám terpín v červenci(, tak bych tam asi umřela.Neteř se narodila v půli října a měly tam hrozný vzduch.Takže to je další negativum.
Navíc v Bohunicích pracuju( v labině jako zdravotní laborantka), takže Milouši jsou jasní :grinning:
16. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek