• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
jadviga mě se Sabinka otočila v 38tt z KP, už jsme domlouvali termín císaře a ona se otočila. Asi pomohlo domlouvání a taky jsem svítila baterkou :wink:
23. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,to je dneska zase póčo.Ne že by mi chyběla vedra,ale z tohohle počasí mě pořád bolí hlava.

Chci se zeptat,neznáte náhodou někoho z Brna nebo okolí,kdo dělá čištění oken,koberců,...
24. črc 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jeje illuci, tak to neznám :frowning2: s tím počasím už to přesává být vtipný máš pravdu. Mně je zase blbě od žaludku. Ale prý má být v sobotu 31 a to bude horší, to si někam zalezu do stínu a už nevylezu :slight_smile:
24. črc 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci a holky, tak to taky neznam, ale zkus to zadat na netu a vyjede ti jich spousta :wink: . No, to pocasi je fakt blby, zaciname byt s malou obe nejake nachlazene :unamused: .
24. črc 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ten prebalovak uz nic, uz si ho nejaka slecna zamluvila :wink: .
24. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucka .. já znám v Blansku, ale to ti je asi na hovňajs.

Taky prej na stočení mimíska jedobrý si sednout na paty opřít se o balon, trochu se a něj položit a jezdit na něm dopředu do zad. Samo že né přes bříško.
24. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera jse srovnával ceny zimních usaků ... tak kdyby měl někdo zájem o fusak od Emitexu, tak tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13793535&tab=1 je nejlevnější.
24. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no tak asi holt budu svítit baterkou :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:tak to je super:slight_smile:Vypadal moc dobře.Ale nám by se ta barva nehodila.Mrňousek bude mít nábytek v javoru.
24. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadviga:jee do rijna ma jeste na otoceni casu :wink: . Mala se mi v brisku mrvila jeste tak mesic a pul pred porodem a nakonec sla stejne cisarem :grinning: . No my ten pokojik zatim davame pomalu dohromady, rikame si, ze casu zatim dost, protoze mala je stejne s nama zatim porad v loznici a jeste nejaky ten mesic urco bude, ale uz bysme na tom taky meli zapracovat, namysleny to mame, ale tim to zatim skoncilo, tak tu mam svou konikovskou pracovnu a odkladiste :grinning: :grinning: .No nic, holky, tady se po obede spinka tak ja jdu trosku poklidit a neco uklohnit a pak asi lezet, protoze me v krku boli cim dal vic , :confounded: , hezky den.
24. črc 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mici,

super odkaz děkuji, již jsem jej objednala :slight_smile:
24. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: já včera taky ... a jakou barvu ... já celej černej ... holt jsem na tu barvu ujetá ... hlavně že tam bude veselí miminko :grinning:
24. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám taky objednaný.Dostanu ho zdarma ke kočárku:slight_smile:
24. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
objednala jsem šedá-šedá, jelikož ještě nevím barvu kočárku :slight_smile:
24. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucka: tak to máš fajn ... já myslela, že se dostávaj zdarma jen nánožníky. tak to je super.
24. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanek:to je nějaká akce,kdy je zdarma fusak i nánožník.Máme černo-červenej jako kočár:slight_smile:9.8. si pro něj jedeme:slight_smile:
24. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já kočárek objednala dneska, nakonec teda ne přes dětský ráj, protože jsem si nevšimla, že tam k němu dávaj nánožník, který je černý a ten se mi ke kočárku nehodí, takže jsem včera hledala jinde a mám ho už taky objednaný. Dneska jsem si ještě koupila šátek na nošení malého a zainvestovala jsem i do těhotenských riflí, myslela jsem, že bez nich léto přežiju, ale to počasí je hnus humus a kdoví jaké bude září
24. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

jaký jsi teda nakonec objednala kočárek? to jsi si aspon dneska udělala radost, tak to má být!!!
24. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny :wink:
Já už mám kočárek taky, mám Jané marine, ale není úplně nový, je po jednom dítku :wink:

Marci a jaký riflíky sis koupila? Já ještě nemám žádný těhotenský kalhoty, myslela jsem , že v normálních bokových riflích vydržím, ale už mi to trošku začíná tlačit do pupíku :frowning2:
24. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, nakonec jsme se usnesli na Jané Slalom Pro - skončili jsme nakonec u toho u kterého jsme vybírat začali - to je u mě ale normální - vždycky zvažuji xy variant a nakonec skončím u první :grinning:
Afi koupila jsem si rifle v CaA - normální úzké s černým nápletem - dokonce jsem sehnala svou 34, takže jsem spokojená. Snad je teda aspoň trochu využiju. Zatím jsem totiž měla jen bílé 3/4 taky z CaA, ale v tom počasí mi v nich byla zima
24. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marci, tak to budeme mít stejný kočík :wink: jakou budeš mít teda barvu? A ty rifle z CaA jsou fajn, já mám zatím z CaA čka právě ty obyč bokovky :wink: No ještě uvidím, jak to vymyslím. Ale asi budu muset něco pořídit :wink:

Beti a Marci, máme skoro stejný termín porodu, už jste definitivně rozhodnuté o porodce? Já pořád váhám a nevím, zdda mě vůbec Mudr. odešle kolem toho 35.týdne do porodky, má totiž svůj UTZ i KTG, tak mě minule poslal do porodky až na termín porodu!!!
24. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
afi,

nakonec jsme se s manžou domluvili tak, že pokud nebudeme rodit předčasně, tak asi teda ten Vyškov :slight_smile: ale ještě se tam pojedeme podívat
24. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, aha. Tak já pořád váhám mezi Obilňákem a Bohunicema :wink: S Adámkem jsem byla na Obilňákuˇa bylo to tam v pohodě, ale už je to ty 3 roky, tak nevím, jestli nezkusit jinou :wink:
24. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:tak to gratuluju.A jakou barvu jsi nakonec objednala?A kde?Já jsem to objednala v dětském ráji.Černý nánožník se mi hodí,ale víc se mi líbí ta kombinace.Ale spočítala jsem si,že i kdybych pak doobjednávala ten dvoubarevný nánožník,tak se mi to tam pořád vyplatí.
Na kalhotách v CA jsem taky byla.Dokonce měli i moji velikost (36),ale bylo mi to velký.Ještě na to nemám břicho,aby mi to drželo.Půjdu se na kalhoty podívat do Omegy.Na netu mají super věci za dobré ceny.
24. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Afi u porodnic pořád váhám mezi Bohunicemi a Vyškovem.
Lucko, nakonec zvítězila barva Urban. Já teda byla v Omeze už několikrát a mě tam přijde strašně draho, rifle jsem tam pod 1800 neviděla :unamused:
24. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:teda,na netu mají jiný ceny:frowning2:
Pěkná barvička:slight_smile:K té by se ti černej opravdu nehodil.
24. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda přijdou šíleně předražené všechny těhotenské obchody. Já si teda zatím spešl těhotenský koupila jen ty dvoje kalhoty (a ty bílé ještě když jsem ani břicho moc neměla, ale měli tenkrát v CaA ty 20 % slevy), takže ty mě vyšly asi na 600, za ty dnešní jsem dala 1190 a to je teda max co jsem byla ochotná rozdýchat. Naštěstí že tuniky a trička se dají kupovat i netěhotenské, protože jinak to je děs! Já si hlavně furt říkám, že to na tu chvíli nemá cenu a snažím se kupovat si věci co pak aspoň trochu budu moc využít. Za 2 týdny jdu ségře na svatbu, musela jsem si koupit šaty, naštěstí jsem narazila v HM na netěhotenské, ale šité tak že se do nich vlezu teď a snad budou vypadat jakž takž i pak :slight_smile:
24. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:já mám taky halenky a šaty normální.Dneska se to naštěstí šije tak,že je to i pro těhule.Kalhoty zatím nosím normální,i když ne všechny zapnu přes břicho.Jedny těhu kalhoty jsem dostala od kamarádky,ale je menší než já,takže je budu nosit jen jako ohrnuté 3/4,jinak by to vypadalo blbě.Zatím mi padají,ale zítra si je do letadla vezmu,protože na sezení jsou pohodlné.A sukně jsem si nakoupila s úpletem nebo na gumu,takže taky dobrý.jen se v tomhle počasí nedají nosit.
24. črc 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:kdy budeš mít ten kočár a kde jsi ho objednávala?
24. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci, tak pěknou dovolenou! Dobře doleďte a užijte si to tam, co vím od holek z práce, tak je v Řecku pěkně a teplo, tak si užiješ sluníčka. Já se teď kochám nad mikinkou Next co jsem tu koupila od jedné slečny za pár šlupek, je senzační jak nová a Simči bude přesně na podzim, takže ideál :sweat_smile: . I když asi by ji už unosila i teď, je to jak říjen :rolling_eyes: .
24. črc 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek