• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahojky,
jsem tady uuuplne dlouho nebyla,ale (a ted se nevymlouvam) nejdriv PC v oprave asi mesic,pak zacali rekonstrukce u me doma, uff makla jsem si jako blazen, a pak jsem hledala tuhle rubriku a nemohla ji najit:-$

betti ja mam nahore ke dnesku 12 kilo a pripadam si taky jak lokomotiva a kdyz mi nekdo rekne jak mi to slusi a venku je takove horko jak treba dnes tak bych ho radeji roznesla v zubech.....:slight_smile:) jo a muj gynekolog taky furt pyskuje,ze uz mam moc a mela bych se hlidat abla bla bla..... se na ty chytry doktory muzem vyprdnout:slight_smile:.....

jo jinak cekam chlapecka a obcas mam pocit, ze se za kazdou cenu chce dostat na zada:slight_smile:)) hruza...bude to mamincin raubir:slight_smile:))
Krasny den vsem :dizzy_face:
1. srp 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecinecka: mě teklo mlezivo od 5 měsíce. ... to je normální. :grinning:
1. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti - já mám mimnko, který nebrečí, ale zas nepřibírala (a furt to není úplně ončo), dost spala a já byla na nervy, každý říkal, jak je hodná a já z toho ani neměla radost, potřebovala jsem aby víc pila, pokaždý někdo koukl do kočárku a jé, ta je malinká, ale ona ani není nějaká malinká, ale mne to vždycky úplně rozhodilo, takže ono si nevybereš, ale je fakt, že uplynulo šestinedělí (teď má Kačka 8 týdnů) a už to tak neřeším :slight_smile:
1. srp 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanek:A sem tam i oranžově?
1. srp 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecinecka : jj mě to dělá taky někdy dooranžova, někdy mám pěkný fleky na noční košili, nechce se mi spát v podprsence,tak měním pyžamo každej druhej den :angry: , ale neteče mi to každej den :sunglasses:
1. srp 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě taky ne..já jsem právě přes noc taky bez podprsenky a já to pyžamo měním každý den :angry:
1. srp 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: hurá, přežily jsme vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: povedlo se mi i opálit si pupík.
Já mám nahoře 10 kg, z toho kilo a půl za poslední týden /byla tu ségra furt jsme se cpali :unamused: / ale doktor z toho žádnou vědu nedělal, dokonce nás pochválil, jak nám to sluší :dizzy_face: a když jsem si postěžovala před sestřičkou, tak řekla, co bych jako chtěla, že jsem těhotná, a že teď se to ještě může pěkně zrychlit.

Beti - klídek, nám to na kontrolách taky vždycky nesedí - záleží jak se mimi vrtí a jak to chytnou. Dr. říkal, že kdyby to měřil 3krát po sobě, může se stát, že budou tři trochu rozdílné výsledky. A mimísci přece žádné tabulky nestudují :grinning:
2. srp 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak moje sestřenice včera porodila v Bohunicích chlapečka 4,20 kg a 53 cm. Manža jí přivezl v 19,30 hod a 23.20hod. byl malej na světě - paráda. Dnes jsem za nima byla - je krááááásnej. :slight_smile: :slight_smile:

Jo a mám taky + 10 kilo - šílený :angry:
2. srp 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :wink: Tak já mám nahoře 9 a půl kila, tak jsme na tom skoro stejně :wink: No ale děsí mě další přibývání, prý to ještě povalí....Můj MuDr. je spokojenej, nic mi nevyčítá.....

A moje kamarádka porodila v pátek na Obilnˇáku chlapečka 3850kg a 52cm! :slight_smile: Tedˇje miminek! Doufám, že v říjnu nebude takovej nátřesk v porodkách :grinning:
2. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeeda, to jsou pěkní macíčci :sweat_smile: oběma gratuluji!
3. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji hezkou neděli :wink:
Právě jsem se vrátila z prohlídky porodních sálů na Obilňáku. Dneska tam teda byl klídeček. Žádný porod - takže jsem si prolezla celé oddělení. PA říkala, že měli jenom nějaký porod dopoledne a teď je naprostý klid - možný prý klid před bouří :grinning: :grinning: Jinak teda musím říct, že se nám tam moc líbilo. Kdyby tak šlo odrodit na Obilňáku a na šestinedělí si lehnout v Bohunicích - tak by to byla myslím značka ideál :grinning: Takhle teda furt nevím.....
3. srp 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No špatně ten nápad nezní Marci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak vás ani nestačím dočítat... no nic - ještě dva dny, zítra na domku a v úterý doktor a pak už se sem snad zas budu mít čas nakouknout častějc.
Nakukovala jsem do zářijovek... už jsou tam 3 mrňata na světě, a dámy se v diskuzi dohadují a balí tašky do porodky. Asi bych měla taky spakovat... ale když já půlku věcí co mám mít sebou stejně nevlastním. No a na nákupy v tomhle horku...
Třeba se to vyřeší samospádem tak jak výbavička... budoucí babičky nevydržely že se starám o stavbu, tak vytahaly ze skříní spousty mrňavejch hadýrek a vypraly... jeden by ani neřek, že budu mít nachystanou výbavičku tak rozsáhlou... :grinning:

lucineecka - mě Dr. oznámil že barvu to může mít jakoukoli ale plašit se mám jen kdyby z toho šla krev.. takže neplaš a buď v klidu oranžová je v pohodě :wink:
3. srp 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

zdravím!!!!Lanka, rdši bych si teda tu tašku do porodky nabalila :slight_smile: už to může přijít kdykoliv. Jinak teda koukám, že už se rodí ted :wink:
tu výbavičku...lani, dneska e to asi jedno, protože to máš koupený raz dva a stejně takhle nevíš, jakou velikost....už taky nebudu blbnout.
Vidíš, jak dlouho jsi musela být doma, aby bylo mimi v pořádku a ted ještě budeš přenášet :slight_smile:

hezkou neděli!
3. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!

jadvidga: k tomu kočárku v-cross jsme našla odkazy, no a psala tam jedna holčina...nic moc :frowning2: je to rubrika výbava/v-cross
4. srp 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Beti, díky, hledám odkazy nejen tady, ale zatím nikdo nic moc, je fakt, že je to novinka, takže moc zkušeností není, moooooc se mi líbil naživo - ještě nevím, ale asi do toho půjdu :angry:
4. srp 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jadviga,

no my to s MM prostě riskneme. Dneska nebo zítra objednáme a budeme se modlit, aby to bylo OK :frowning2:
4. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky budeme objednávat tento týden :grinning: - prostě nemůžu odolat a třeba budeme mít štěstí na kus :wink:
4. srp 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vas vsechny,omlovam se,ze sem se "nabourala" do vasi diskuze.
chtela sem se vas zeptat,kdyz ste z brna jestli byste me neporadili,kde sou jake obchody s kocarky,jelikoz od tamtud nejsem,nemam o nich potuchy.
chtela bych malymu koupit novy kvalitni kocarek,sem od boskovic,maji taky samy od tako,retrus,sou to hrozny kocarky z polska,uplne se rozpadaji,nechcou brat reklamacky,a vse svedou na maminy,ze s tim blbe zachazeji.
urcite je u vas vetsi vyber,tak doufam ze poradite. Predem moc dekuji
4. srp 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zabulo,

tady v Brně je asi největší výběr v Baby expert - to je obchod hodně blízko Makra a Chicco expert (nejsem si tím ale úplně jistá tím názvem) a ten je pod Husovickým tunelem v Brně.
Jinak teda my chceme objednávat kočík z Boskovic V-cross, tak teda doufám, že nebudeme mít tebiu popsané zkušenosti :frowning2:
4. srp 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za imfo :wink: na internetu me zaujal chipolino dakota,ale lepsi je to videt na vlastni oci,a zkusit si ho

kocarky sem kupovala ve svetlusce v boskov.,teprv ho pujdem reklamovat,tak se urco pohadame,jede silene nakrivo,propadla se boudicka,ale nejhorsi je,ze pri jizde vypadli cely riditka,malej sel na bok na hlavicku,co kdyby se to stalo,kdyby sem jela k dokr.autob.a jak se zveda kocarek vypadne to!! dyt by malej vypad,hruza :cry: :angry:
mam uz strach kdyz jedu,kdy se rozlozi
5. srp 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zabula a porísm tě, co jsi tam koupila za kočárek?
5. srp 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze retrus,oni je pry sami vozi z polska,kazdej od tam odtud zataci.fakt nevim co to je aby kocarek jel rovne,musi se vic tlacit na jednu stranu riditek aby jel rovne
5. srp 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježišmarja, no tak to je teda výborný :frowning2:
5. srp 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorsi je,ze aby odbyly maminy,tak na mesic si ho vemou na reklamaci,a pak to svedou na to,ze s tim udali neco maminy,su zvedava jak dopadnem.ted maji dovolenou.to se pak ozvu
na netu sem nahodou nasla,jak si stezujou na kocarky,ktere koupili v brne v baby expert,a nechteli jim uznat reklemaci,nebo za to jeste museli platit
5. srp 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti - to je výborný že jsi přesvědčená o tom přenášení - si to taky myslím že to tak dopadne...
Včera byl první monitor - negativní.... ovšem jinak se Dr. moc nelíbilo že čípek už kratší být nemůže a mrně je tak dole co se vůbec dá a hlavičkou nalíhá na čípek a roztahuje to tam.. takže u mě se asi pokles břicha před porodem očekávat nemůže...No čípek zatím prý drží, tak to nemám pokoušet a nasadil mi zpátky magnezium, páč jen mi sáh na břicho, okamžitě ztvrdlo a šupajdili jsme dom.... prý vydržet ještě 14 dní a pak už budem termínový... tak jsem se v duchu smála páč jsem přesvědčená že přenášet budu :slight_smile:
6. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!

tak jsem včera vyla poprvé na předporodním kurzu a bylo to fajn vidět samý břuchatky kolem sebe :slight_smile: jen jsem si připadala trochu jako exot, protože většině maminek probíhá těhotenství celkem hladce a já než tam vyjmenovala problémy, byl večer :slight_smile: ale je to prostě fajn, když vás někdo uklidní, že je v poho a tak jsem si dala závazek, že žádný stresování od doktorů už nebude. Že budu víc relaxovat, budu víc v pohodě a basta!!!

A vy jste se všechny někam ztratily :frowning2:
6. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo - jo taky koukám že je tu docela tichounko :wink:
6. srp 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj lani,

tak máš už sbaleno do porodnice? :slight_smile:
6. srp 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak Beti - jsem první den doma a né na stavbě, tak peru oblečení abych měla v čem chodit. Na chystání tašky se pomalu chystám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek