• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Marci:no,ono to bylo v průměru těch 0,5kg někdy od 4,5 měsíce.Ale i tak mi to příjde hrozně moc.

Calisto:odsávačku si budu pořizovat až podle potřeby až po porodu.Ale co jsem slyšela,tak mechanické jsou na prd.Ale nechala bych to na to,kolik budeš mít mlíka.Jedna kamarádka nemá žádné mlíko,tak jí stačí odstříkávat ručně.

Luco:já mám kočár z Prahy.To,že je to protržené,se může stát kdekoli.není to jejich chyba.Bylo to origoš zabalené od výrobce.Nakoupili jsme tam toho spoustu,příjemná obsluha,dobré ceny,.....
Na korbičku bych se určitě dívala.Kamarádka má teď 2 měsíčního chlapečka,není velkej a už teď se jí do korbičky tak,tak vejde.S vakem by ho tam už ted asi nedala.
11. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,

mně doktorks opravdu taky nadává az můj přírůstek, ale každý normální ti řekne, že opravdu řídit se tabulkama je blbost.
11. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:no,že není normální,to jsem už pochopila :grinning: :grinning:

Mám ještě jeden dotázek,je potřeba kupovat teď už peřinku a polštářek?Když mám mimčo na zimu,tak ho asi stejně nejspíš budu mít v zavinovačce a kdyžtak ho přikryju lehkou dekou,ne?A nemáte nějaký typ na kurzy?
11. srp 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,

polštářek a peřniku do kočárku nepořizuju, budu to řešit, jak popisuješ, deku + zimní fusak. Jinak jste ted začala chodit na tyto kurzy a jsem moc spokojená.
http://www.majka-kurzy.cz/
11. srp 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:do kočáru by se to snad ani nevlezlo :grinning: :grinning: Myslela jsem do postýlky:wink:My si dovezli fusek k tomu kočárku,tak jsem to hnedka zkoušela na autosedačku a nechápu,jak se to tam i s mimčem vleze :grinning:
11. srp 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,

aha, jsem nějak nepochopila. Přikrývku do postýlky mám z Ikey a polštářek ne, stejně prý miminko nemá do 1 roku spát na polštáři
11. srp 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:tak jsem koukala na ty kurzy a vypadají dobře,ale jediný,který pro mě přichází asi v úvahu začal běžet 5.8. :unamused:
11. srp 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, krásný letní den :slight_smile:

holky vítám z dovolené..... a tiše závidím :sunglasses:

luci, látkovek menších by ti mělo stačit 10 a na koupání tak 2-3 tetra pleny, stejně většina maminek koupí ještě nějakou tu osušku, kterou po pár týdnech začně používat :wink:

cali já během posledního roku přecházím u všech čisticích prostředků i u pracího prášku a aviváže na Euronu. Jednak jsou ekologičtí, dost dobře čistí a i když je to balení dražší tak jsou to všechno koncentráty, které si doma naředím a vydrží dlouho. Jejich balení pracího prášku je myslím 800g za cca 900,- /když je akce tak za míň/, ale já to balení mám pro tříčlennou rodinu snad už od prosince....a pořád nejsme na dně :sunglasses: . A dělají i prášek který je možný používat i pro alergiky a miminka, takže zatím jsem koupila Lovelu, ale jak se dostanu na dno krabice, tak koupím tenhle a budu používat pro celou rodinu toto.

a pálení žáhy je děsná věc :angry: měla jsem to poslední dva měsíce u první dcery....a mám to zas. Nemůžu skoro nic pít, po všem mi je zle - džus, čaj, šťáva, voda.....je to úplně jedno. I po ovoci a většině jídel :sunglasses: Mě pomáhá gaviscon. Ale polknout ho....to je děs :frowning2:
11. srp 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,

ten kurz běží v Řečkovicích, myslím, že by nebyl problém se tam ještě nahlásit
11. srp 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Beti:díky za info.Mě by se hodil kurz v Lískovci a můžu až od září.Ale koukala jsem na plavání těhotných a to se mi líbilo,takže zkusím tohle a pak se snad ještě něco najde.Ani tak zatím nechci asi předporodní kurzy jako se nějak hýbat.
12. srp 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: já mohu doporučit Jarmilu (www.jarmila.com) nebo větrník (www.vetrnik.unas.cz) nebo cenap (www.cenap.cz) :wink:
12. srp 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titilda:jé,díky:slight_smile:

Holky,kupovala některá z vás něco tady v bazaru.Koukala jsem na oblečení,holky to nabízí za super cenu,ale mám trochu strach.
12. srp 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím vás všechny :wink:

Já začala chodit do kurzu tady u nás a je to bezva, ale pro vás to nebude aktuální :frowning2:

Půl hodiny cvičíme na míči a na zemi atd. a pak jdeme na půl hodiny do bazénu, tam je to paráda, jak to člověka nadnáší a uvolní....

Jo a od kámošky jsem slyšela o tom Větrníku, jak píše Titida a byla tam moooc spokojená :wink:
12. srp 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
v jarmile jsem cvičila, ve větrníku kurz, v cenapu jsem teda bylacvičit až po porodu, ale taky dobrý
12. srp 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
afi, kam jsi chodila do kurzu - zaujalo mě to plavání :slight_smile: ? Já chodila do větrníku a byla jsem moc spokojená, připravili mě na porod skvěle, takže jsme si to spíš užívali, když nepočítám už samotné tlačení. Ale prostě věděli jsme, do čeho jdeme a co máme dělat.
12. srp 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodila cvičit i na kurz do Cenapu. Kurz už skončil a na cvičení se v tom vedru už nemůžu dokopat. Kdybych byla z Brna tak možná, ale takhle mě přímo děsí cesta autobusem, takže nechodím..... ale štve mě to, protože bych to fakt potřebovala a doma se člověk tak nepřinutí.
12. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlaštovka: tak to je bezva, že jste si porod užívali, my spíš naopak, bolesti zdlouhavé a tlačení brnkačka :wink:

Chodím do Blanska, takže pokud jsi z Brna,je to z ruky :frowning2:
12. srp 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastovko, ja taky Vetrnik a bylo to tam super. :wink: Llluci ja nakupuju hlavne tady v bazosu, mala ma ted super ruzovou mikinku na podzim Next, za 150 Kc...no nekup to :grinning: .
12. srp 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze zacatku jsme mela vse novy, z HM, CA atd.ale ted zjistuju (a urco taky sama zjistis), ze to nema vyznam, mimco to unosi sotva mesic, kolikrat ani to ne. Ale co nakupuju hodne novy tak mam rada Cherokee z tesca, je tam fajn cena a treba ted mame dvoje kalhoty, fajn matros, dohromady za 170 Kc :sweat_smile: .
12. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,

ze začátku jsem nakoupila některý oblečky v bazaru na netu. a ted toho teda lituji, protože se dají chytit slevy na nový a prostě to není nošený!!!
jinak včera jsem se dívala na jednu diskuzi a tam byl odkaz na podle mě výborný obchod s perfektníma cenama www.anicka.cz, tak se na to mrkni.
12. srp 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem většinu oblečku taky nakoupila nových (prostě takový ten základ) - cherokee a CA. A pak takové ty nexťácké vychytávky na mimibazaru. Třeba nádhernou zimní kombinézku next za 200 Kč - z té jsem úplně unešená - nikdo mi nechce věřit, že není nová a že jsem za ní dala takovou směšnou částku :wink:
12. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dupačky a tak mám od kamarádek nebo teď mamka koupila 3 za cenu 170Kč v Tescu.Koukám spíš na takový ty věci,co jsou i tam dražší,jako jsou bundičky,manžestráky,overal,... Prostě ty zimní věci.Říkám si totiž,když vidím ty věci od kamarádek v jakém jsou perfektním stavu,že ty věci tam musí vypadat stejně.
12. srp 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nebyla jste některá v Brně v prodejně v Čáryfuku na Cejlu?? Mají to tam velký?? a výběr, taky se chystám do Babystaru
12. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci, já něco co prodávala po malé, tak to fakt kolikrát neměla ani jednou na sobě, prostě to neunosila, takže si myslím, že je to u každýho dost podobný a tady teď co jsme pořídila tu mikču Next, tak ta je bomba, naprosto jak nová. Taky jsem jí koupila od jedné slečny bundičku a ta je taky suprovní. Máme tu přímo u baráku i sekáč z věcma z Anglie, všechno Next, Adams atd. tak tam se dají občas najít taky úžasný věci po stovce jak nový.Hrozně rychle ty děti rostou (my už nosíme vel. 74 - něco i 80), takže pokud to nechceš schovávat pro další, tak to asi nemá třeba význam kupovat v Nextu nový po litru. Hodně mi toho vozí i kámoška z Rakouska, mají tam věci v CA a HM levnější než tu.
12. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:nebyla jsem tam.Ani jsem nevěděla,že tam něco takovýho je.Byla jsem jen v Brně na Lidické.menší obchůdek,ale prodavačky moc ochotné.Pak jsme byli na Tomkáči a tam se nám nelíbilo a slyšela jsem na to špatné reference od vícero lidí.Jinak Babystar a chicco u teska.

Jani:já když jsem viděla ty věci od kámošky,tak bych ani neřekla,že je to nošené.Ono je asi rozdíl kupovat něco po ležícím mimču,které to nemá ani jak zničit a pak po větších dětech.

Koukala jsem na tu aničku a mají opravdu něco za super ceny,takže i tam něco objednám,ať je malej fešák:slight_smile:
12. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co kupujete na anicka.cz, koukala jsem že mají za dobrou cenu bodyčka, ale jen do velikosti 80 a já už mu oblékám 86 a pak tu další, je tam ještě něco, co se vyplatí?

teďka jsme Amirovi koupili botičky a rifle v Nextu a ještě jsem byla omrknout Zara kids a Beneton, všude mají 50% slevu, ale měli buď moc malé nebo moc velké věci a nechce se mi nic kupovat do zásoby, protože nevím, jak mi za 3 měsíce vyroste, třeba víc a pak by to bylo k ničemu
12. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
binki,

v té anicce e mi zdají levnější právě ty oblečky a zavinovačky apod..ale je pravda, že se dívám na věci pro úplné mrnouse :wink:
a takový lahvičky apod..ale to ty už máš asi doma, ne?

holky, musím říct, že poslední dobou přituhuje. Pálí mě ta žáha hlavně v noci a rennie nezabírá. Spím v polosedě a navíc mě začíná v noci bolet břicho i jako u MS. Začíná to být hustý. Neberete holky některá něco na tu žáhu?
12. srp 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
betino: mám, ale hledám hezké věci za rozumné ceny, když ten prcek tak rychle roste
12. srp 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
binki a prosím tě, třeba velikost 56 a 62 byla u vás na jak dlouho? :frowning2:
12. srp 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byli dneska v Aničce osobně a koupila jsem zatelpené lacláče a froté dupačky s bundičkou.Cena nemůžu posoudit,ale my si chtěli udělat radost a strašně se nám to líbilo.Jinak jsem objednala dost věciček tady.Hlavně kalhoty,bundičky ... a tak tu mají za super cenu.

Beti:co mám od kámošky,tak ta 56 vydržela necelé 2 měsíce a teď jsou na 62.Já ani nové oblečení pokud nebude za výhodnou cenu větší kupovat nebudu.Kdyžtak to dokoupíme podle potřeby.
12. srp 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek