• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Betko, tak u nás 56 asi tři až 4 týdny :grinning: :grinning: Pak hned 62. No a jak jsem psala teď v půl roce 74 (tu už nosíme tak měsíc) a něco i kolem 80. :confused: Ale je to různý, malá měla startovací váhu 3830 g. a 51 cm. Takže dost velká...
12. srp 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A díky za ten odkaz Anicky, taky neco poridime, libi se mi tam par veci.
12. srp 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Jani jak píšeš, tak malá taky roste jak může, někerý dupajdy sou jí malý i 62, tak taky neska vyrazím na obhlídku.
Občas chodím na václavskou, je tam komisnák ale dají se tam sehnat docela za prčovní ceny hezký hadrošky, vono to je fakt na max 3 týdny
Jinak mají v babystaru docela dobrý výběr a i levný pleny, jo a sehnala sem tam náhradní duše do koleček na kočár, už sem 2x píchla. a v čaryfuku sem sehnala levnýchrastítka sassy a dupajdy.
všude je něco, to pak můžem objíždět obchody jak důchodci :o))
13. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Tak jsme včera byli na 3D a paráda.Fotečky jsou už zarámované a malej na nás kouká nad televizí:slight_smile:Má už 850g a podle všeho je tak o týden dopředu:slight_smile:Teď doma pořád zkoumáme,na koho je podobnej:slight_smile:

Ta anička má dobré ceny na dupajdy a co jsme koupili,tak jsou kvalitní:
http://www.anicka.cz/img/goods/v2207.jpeg?random=622257648
http://www.anicka.cz/img/goods/v2521.jpeg?random=1760693977
http://www.anicka.cz/img/goods/v1407.jpeg?random=2048917113
13. srp 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z te Anicky jsem fakt nadsena, netusila jsem, ze tenhle obchudek existuje a zimni overal, ktery jsem chtela male koupit za 850 Kc tak tam maji za ctyri stovky :astonished: . Jen nejak nemam cas to v klidu projit a kuknout co tam vse je. :confused: Verapa: ty sassy jsou skvely hracky, mala je ma ze vsech nejradsi, zrovna vcera jednu dostala k 6mes. :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=185494
13. srp 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Babulky. nějak vás teď tady nestíhám. ... včera jsem byla ve futuru a mají tam v tescu náááádherný věcičky.
13. srp 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se spí po obědě a odpoledne jdeme na půlroční prohlídku, tak si teď rychle aspoň vařím těstoviny a u toho hledám pressovač, chci si taky někdy udělat radost, nemáte zkušenost někdo s delonghi? Dočetla jsem se, že je to celkem kvalitní značka a kafe dělá dobrý, nechci něco extra drahýho, ale aby to bylo aspoň 15 barů a jeden se mi od nich zrovna líbí.
13. srp 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani:delonghi můžu jedině doporučit.Máme ho doma my i naši a max. spokojenost.Který se ti líbí?
13. srp 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
k nákupům: já dneska nakoupila v Tescu super bodýčka s dlouhým rukávem za 45 Kč.
Jinak mám zase další kontrolu u doktorky a jsem z ní teda celá nalomená. Malý bude asi obřík, takže mi docela reálně hrozí plánovaný císařský řez. :cry:
13. srp 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci : libi se mi tenhle, je obycejnej, ale je tam fajn cena a zda se mi na bezne kafco dobrej, ale porad nejak nevim. http://www.elektro-garden.cz/produkt/espresso-delonghi-ec-190-cd/
13. srp 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, mne na uzv taky rikaly, ze bude mit mala pres 4kg, tak jsem teda hlavne kvuli ocim (ale i trochu jsem se bala, ze bych ji nevytlacila) nechala planovanej cisar a nakonec mela 3830 g. :grinning:
13. srp 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:doporučuju.Hodně podobný mají naši a spokojenost.Delonghi dělají perfektní pěnu:wink:

Holky,chci se zeptat,jak jsem se vrátila po dovolené do práce,tak mám docela dost problémy se zádama.Už to není,že mě občas bolí,ale bolí mě prostě pořád.Přitom doma cvičím .... Co mě ale víc trápí je,že mám bolesti břicha.Jde to až do lehké křeče.Myslím,že to mám z toho,jak sedím.Nechci zbytečně vyšilovat a volat doktorce,třeba je to u těhu normální.Měla jste to některá?nebo o to slyšela?
13. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo sasy je vděčný, a ty veliký céčka úplně, máme s nima ověšený hračky po baráku. Ty jani spinká ti malá v tahu třbas hodinu? Julča s tím má krapet problema, vydrží třebas 15 minut a toť ales. porád vykecává a mele sebou. Večer je pak protivka na max. A taky sem se chcela zeptat kdy Simči začli lézt zoubky?, malé se rýsují už spodní přes dásně tak esi to neí brzo ale paní c´doch mě ujistila že nekerý mima se se zoubkama rodí.
13. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mě by byl spontánní porod podle doktorky reálný tak do 3,5 kg. Nevím zda trvat na tom zkusit rodit normálně nebo ne.......
13. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko tebou popisovanými stavy bolesti zad a křečemi jsem trpěla poslední dny v práci než jsem nastoupila na neschopenku. Prostě už jsem nebyla schopná těch 8 hodin denně usedět. Od té doby co jsem doma jsem pohodě.
13. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji llluci, tak ja ho objednam a pak ti reknu jaky je :wink: . Zada mne boleli v tehu hrozne, hlavne tak od toho 6mes. dale, doted nechapu jak jsem vydrzela v praci az do materske. Delam v cestovce, takze hlavne kancel. prace a stale sedet, zvedat se, sedet, zvedat se, proste kdykoliv nekdo dosel... :angry: .Ale jestli te boli i bricho, no nevim, to uz si nevybavim, ale klidne bych te Dr. brnkla, treba ti da na tyden neschopenku a odpocnes si. Veru nam lezly dva zuby naraz a byly venku tak ve 4mes.Ale od sousedu sestra ma rocni holcicku a nemaji jeste ani jeden, je to ruzny. Prvni tak tri mesice jsem se spanim natrapila s ni hrozne, nespala skoro vubec, pak jsem ji zacla davat pravidelne ,,po obede" a uz se naucila, ze to si tak na hodku mezi 11-12h.zchrupne. Ale to je jeji jediny denni spani :unamused: . V noci spi pekne tak od 4mes.,mozna i o trosinku driv, ale davam ji porad ve stejnou dobu pravidelne po koupani, vetsinou do 20h. usne a budi se az kolem 5-6h.na jidlo, pak jeste tak do 8 usne, jak kdy.
13. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to už můžou být zoubky, nám se tak od 3měs. taky rýsovaly a ve 4měs.se vyklubaly.
13. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:a od kdy jsi doma?A doktor ti napsal nechopenku na ty bolesti nebo jsi chtěla být doma i tak?
13. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko jsem doma od konce 5. měsíce. Doktorka mi chtěla napsat nemocenskou už dříve - já jsem pořád odolávala. Pak už jsem to ale fakt nemohla usedět (navíc mám problémy s páteří, takže jsem měla i strach, abych si neuškodila), takže jsem si zašla pro neschopenku. Dr. mě vítala slovy "já vám to říkalo už dávno" :slight_smile:
13. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díkec Jani, kolikrát ani nevím co s ní, vytuhne akorát u prsu a to zase na 10 minut, jnak furt voči jak žárovky a povidat si.
Luci já byla taky doma o měsíc a půl dřív než je nástup na mateř. nevydržela sem, záda byly děsný a pak sem měla docela děs u porodu z křížových bolestí, ale popravdě tam toho bylo tolik že si ani nepamatuju jesi proběhli nebo ne. Ono víš co, stejně budeš pak dělat do 60 určitě tak ten měsíc navíc si odpočnout není na škodu.
13. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:díky za info:wink:Já si asi vemu příští týden dovču a uvidím.Chtěla jsem stejně zůstat doma,jen jsem nečekala,že kvůli tomuhle:frowning2:

Jani:určitě budeš spokojená.Manžel má pacienta,co dělá přes kávovary a Delonghi nám doporučil:wink:
13. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci, my nejsme nároční, takže myslím, že nám bude stačit úplně a taky jsem na něj četla dobré recenze, jde hlavně o to, že když k nám chodí rodina a kámošky na návštěvy, tak je mi blbý pořád dělat rozpustný nebo turka :grinning: .A já dám dvě kafča denně, takže ho určitě využijem a bude fajn. Veru, u nás to bylo taky bohužel tak, vytuhla jen v kočárku a já unavená až hrůza vůbec neměla chuť s ní někde lítat. Časem se z ní stal celkem spáč-hlavně za ty noci jsem vděčná, ale hned to bohužel nebylo :unamused: . Hlavně se jí nejlíp spí, když někam spěchám a potřebuju, aby vstávala, třeba dnes když máme jít k Dr. :grinning: Chrní a chrní a to jindy už je dávno vzhůru :rolling_eyes: .
13. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:určitě budete.My jsme nároční a máme jen o něco lepší a 100% vyhovuje.My jsme oba kafaři a presso je navíc "nejzdravější".Rádi si oba vychutnáme dobré kafe.Dokonce máme i mlýnek na kávu:wink:

No,já už od muže pro mrňouska dostala kousátko.Je totiž zubař,takže to pořídit musel :grinning: :grinning:
13. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

illuci, jestli tě bolí záda i břichi raději jdi k doktorce, za to nic nedáš. Mně poslední 3 dny bolelo břicho, říkala jsem si, že o nic není. Byla jsem dnes na kontrole-mám enormně zkrácený čípek, měkkou dělohu, cesty se začínají připravovat k porodu...takže týden doma a příští týden pravděpodobně porodnice.

Nenapadlo by mě to :frowning2: jen chci říct, že prostě nic nezanedbávej, nikdy nevíš....

já jdu volat mamce, jestli by přijela a ted domácnist vzala za mě a jsem z toho teda psychicky pěkně v pr...
13. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:jé,to mě mrzí,že máš takové potíže.Snad to bude brzo dobrý:wink:

Asi zítra cinknu doktorce,jestli se mám znepokojovat nebo ne.Ale přisuzuju to tomu 8 hodinovému sezení.Předtím jsem ty problémy neměla a včera,jak jsem šla dřív domů,tak to pak taky bylo lepší.
13. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak my jsme se ted vratily od Dr. a uz vim, proc v posledni dobe sotva lezu, taham denne 8800 g. a 75cm. A to jsem jeste mrkla okem, ze nam sestricka centak milostive odebrala, uz tak jsem z toho byla v soku :grinning: . Pry to nektery mensi mimca maji v roce...ale je holt velka po nas, jen doufam, ze nebude mit 2 metry. Beti, tak opravdu hodne odpocivej, jen ti chci jeste rict, ta ma znama co ma ted mesicni holcicku, tak ji porad strasili, ze porodi predcasne, byla vic na Obilnaku nez doma, mela ani ne od 30tyd.extremne zkraceny cipek, porad pocitala aby vydrzela aspon do 34tyd. a nakonec porodila skoro na termin, myslim 38tyd.tak neboj, urco to bude dobry, jen se hodne setri a hod nohy nahoru.
13. srp 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti drž se, určitě to dobře dopadne, teď už bude stačit to 2 - 3 týdny vydržet a budet skoro v termínu. Kam nastoupíš do porodnice? Asi do bohunic, co?
Lucko já být tebou zůstanu doma (dovolená nebo neschopenka) - asi fakt nemá cenu se přetahovat - jestli máš sedavé zaměstnání tak to zádům nepřidá - vím to podle sebe - teď co jsem doma jsem v pohodě a záda bolí míň, než když jsem jako netěhotná chodila do práce :wink:
13. srp 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:já taky měla problémy se zádama už předtím,ale zjistila jsem,že vhodným cvičením se to dá udržet.Ale teď už prostě nezabírá níc.Celý těhu bez problémů a teď tohle.Mám pocit,že je mám naražený,protože mě bolí nejvíc levá část a chůze do kopce je pro mě vražedná.Ale jak jsem psala,hlavně mi vadí to břicho.Je to prostě nepříjemný,když nevíš,jestli to miminku škodí nebo ne.Nehledě na to,že dneska kope celej den o 106
13. srp 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já když zůstala doma, tak jsem pak měla čas na cvičení a dostala ty záda znovu do formy, teď i když přiznávám, že cvičení zase flákám, tak asi tím, že se nepřepínám ustavičným sezením a mám pohyb po domě, tak je to dobrý... Malý taky kope, když sedím delší dobu, tak se vždycky zvednu projdu a on se zklidní :slight_smile:
13. srp 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek