• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
oni ti mimísci se zezečátku nehýbou, tak možná ani mantinel nepotřebují :grinning: ale nahlodaly jste mne, budu to muset přeměřit :slight_smile:
16. srp 2008 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska koukala na net a jsem už vážně popleta:mám předběžně vybrané opravdu to feretti.A na obrázcích to vypadá,že to při poloze nahoře bude hodně čouhat.Ale podle manžela to nevadí a jeden komplet koupíme.Chci od nich rovnou i peřinku,protože jsou kvalitní a dítě to bude používat,až bude větší.
O té jednorázovce jsem taky přemýšlela,ale mám pocit,že až budeme zkoušet bezplínkové období,tak se bude chránič hodit:slight_smile:
16. srp 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký víkend :slight_smile:
Já to včera taky všechno prostudovala a zatím si pro vyšší polohu postýlky koupím samostatný jednobarevný mantinel od Scarletu (30 cm), jednu zavinovačku od Scarlet a jednu z ovčí vlny od Pecha - ta je sice dražší, ale prý vydrží hodně dlouho (rozměr 90 x 90 cm).

Titi díky za kontakt - ani bych to nepotřebovala na pojišťovnu, už dlouho se snažím najít nějakou dobrou fyzioterapeutky, takže si jí i zaplatím
16. srp 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verapa: taky jsem laxní mamča, rychlozavinka se u nás osvědčila tak na prvních 14dní, pak už se jí spalo líp jen pod dečkou, kde si mohla kopkat a povlečení máme taky troje, protože ze začátku bych asi jen s jedním neobstála, co chvíla proteklo někde něco z Pampersky nebo si ublinkla, takže jsem poměrně často měnila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co si myslíte o tomhle:http://www.anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?goodId=1256
Říkám si,že na zimu by se to mohlo hodit.Máme klasický fusak,který se dá použít i do autosedačky,ale příjde mi,že je hrozně veliký a tohle se dá použít místo zavinovačky.

Jani:ty přikrýváš peřinkou?Já pořád nevím,jestli kupovat teď peřinku není zbytečné,když by ji mimča neměly mít.
16. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,

často mají maminky takovou zavinovačku, když verou miminka z porodnice. Mně se to zdá pro miminko maximálně pohodlný a má to zřejmě širší škálu použití. Ale lepší bude vyjádření od zkušených maminek :slight_smile:
16. srp 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tuhle jsem včera taky zkoumala - taky se mi líbí. Fusák ještě nemám koupený. Chtěla jsem od Emitexu ten 3 v 1. Tahle zavinovačka do autosedačky se mi taky líbí, ale nevím jestli by byla i na spaní...
16. srp 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě přikrývám rychlozavinkou nebo dečkou, podle teploty

marci - já vyzkoušelakde co, ale ona je fakt dobrá, mladá holka, ale ví co a jak

luci - my ji máme v letním provedení, ale jak je vedro, tak jsem ji použila zatím jen jednou, tak nevím,jak ji ještě užiji
16. srp 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti - já ji do ní dala když měla asi tak deset dní a bylo jí to prčovně obrovský :grinning:
16. srp 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi nemohla bys mi dát nějaký kontakt na tu rehabilitaci?
16. srp 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
LLLuci a proč by neměly mimča mít dečku nebo peřinku? :confused: Ona zavinku nikdy moc nechtěla, leda těch prvních 14dní, ale pak už byla pod dětskou dekou. Akorát jsem jí sebrala polštář co donesla tchyně, ať není křivá. Teď ji nechávám v bodýčku a na noc přikryju dekou (celou noc větráme), jenže ráno se stejně odkope a je studená jak žaba a hrozně spokojená :grinning: , v tomto po mě teda není. Sama se divím, že je jedno z mála děcek, které ještě nezná rýmu ani kašel, ale třeba ji tak otužujem :grinning: :grinning: .
16. srp 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale klidně ho nech v zavinovačce, dokud se mu v tom bude líbit, Simča je hyperaktivní od narození, za chvíli sucháč na rychlozavinovajdě byl nanic a ležela rozbalená :grinning:
16. srp 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, no aby si ji nepřetáhla přes hlávku, přece :wink: ale já taky moc nezavinovala, zas z důvodů vedra, ona tam pak byla úplně spařená :sweat_smile:
16. srp 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci - tak to já zrovna tuhle pořídila (sice z druhé ruky...)
Auto nám netopí a je mi jasný že k oboum babičkám budeme jezdit .... čiže i kdyby byla jen do toho auta uživíme ji docela hodně... :wink:
16. srp 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to my spávali takhle, viz.odkaz, ten polštář jsem teda hned zrušila :wink: přesně to úchylný medvídkovský a myšičkový povlečení co holky nemaj rády :grinning: :grinning: .Ale u nás to plní vysoce zabavovací úkol, dokáže na ně koukat i půl hodinu před usnutím a je to lepší než hračky a kolotoč a to ticho za to stojí :grinning: Jak jsem zjistila, že si ty medvídky prohlíží a zkoumá, tak jsem nechala tchyni ušít brutální křiklavě žluto - barevný povlečení s různýma myšičkama a z těch je úplně na větvi :grinning: :grinning: .http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1521993&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. srp 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc je u toho super že se mrně ukurtuje a teprve pak se přes něj přehodí ty teplé konce - netuším jak je to s fusakem v autosedačce - jestli není ukurtováno přes fusak.... pak by se složitě větralo (pokud vám teda auto topí :grinning: )
16. srp 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lanko, ty ještě nerodíš? Už jsi se tu dlouho neukázala, tak jsem si říkala, že už jsi možná v porodnici :wink: Jak se ti vede?
16. srp 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to vedro to je jasný, my byly únoráci a moc se netopilo :wink: teď spí skoro nahatá jen v tom bodýčku a ještě se mrška odkope, ale asi ji to fakt svědčí. :sweat_smile:
16. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula - to je zajímavej důvod proč tyhle úchylárny použít... popravdě to mě nenapadlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čau lani, už to máš za pár :wink:
Ahojky - pořád stejně - to jen manžel vybíral dovolenou - takže jsem trávila dost času na "stavbě" máme vnitřní prostory vymalovány.... ještě chybí přibít dřevěné podlahy.. ňouma nám je slibuje už 3 týdný že budou, když jsme se naposled ptali tak je už začíná řezat... (co dodat..) :unamused:
16. srp 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme jedno i takové decentní a to se moc k zabavení neosvědčilo, tyhle žere nejvíc :grinning: on pak člověk udělá cokoliv jen aby mimi bylo chvíli zticha, uvidíš :grinning: :grinning: .
16. srp 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No udivíme... moc se na nějakej porod necítím... nějak mi to furt ještě nedochází a ani mi mrně nepřekáží tak moc abych se ho už chtěla zbavit (tak jak všichni básní že v devátým už všichni chcou nebýt těhotní...)
Vesele štráduju po žeříku hore dole, akorát to drhnutí podlahy (v kuchyni už jsou kachličky) mi teda moc příjemný nebylo, tak jsem to přenechala ostatním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, tak to na tom budeš skoro jak já, když jsem je v porodnici prosila, ať nás pustí domů až v neděli, že v sobotu Luky ještě stěhuje :grinning: :grinning:
16. srp 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by to mrně muselo vydržet ještě o hodně dýl.. nejsou tam umyvadla ani záchod ani vodovodní baterie, ani kuchyň - prostě úplně holý... a ještě ve většině bez podlah.... takže si nefandím... sem si myslela že by se to stihnout dalo (ještě v červenci...) ale už je naprosto jasné že to nehrozí..
16. srp 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale má to i pozitiva - tam bych byla nějaký čas bez netu - páč tam dráty nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: (což je asi jediné pozitivní... :unamused: )
16. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přeju, ať se toho stihne co nejvíc, ale přenášení ti teda nepřeju :wink: .Holky, hezký večer, u nás už se od šesti (což je divný :confused: ) spinká, tak jdu kuknout na zprávy.
16. srp 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - tak tověřím, že na to kouká, to mne původně nenapadlo, ale v košíku má takový barevný se zvířátkama okolo a na to teda hledí s oblibou, takže se taky možná doybavíme nějakým obrázkovým povlečením :wink:
16. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď už to má docela malá okoukaný tak občas nezabere fakt nic, ale jak na to dřív ostřila a ti medvídci jsou jednou hlavou dolů a jednou nahoru tak byl docela klid :grinning: :grinning: . Taky se nám osvědčily plínky s různýma potiskama, občas jsem jí je přehodila přes postýlku a koukala na to, no ve finále se tím přikryla a mám dojem, že s plínkou bude usínat ještě v 18.letech, teď už bez ní nezabere, asi jí to uklidňuje :sweat_smile: .Od zítra jdeme na týden k našim hlídat ten baráček, tak jsem zvědavá, poprvé bude usínat vlastně někde jinde, to budou asi prořvané noci než si zvykne :confounded: .
16. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek